مزدوران شهر تهران

—————————————————–

1-حمزه جلالي

2-هادي عسگري (دانشگاه علم و صنعت)

3-كريم بوغاني

4- مهدي توسي (انجمن هاي اسلامي دانشجويان مستقل)

5-منصور ابولفتحي

6-علي اكبر صياد بوراني

7-حسين اسماعيلي معروف به اسمال خلاف

8-اميرحسين ثابتي 

9-احسان تولايي (نام هاي ديگر مهران صفاري -مهندس گودرزي)

10-ناصر ملكي

11-مرتضي شفيع فراهاني

12-چندين مزدور شركت كننده در ورزشگاه آزادي به عنوان تماشاگر

13-مصطفي اسماعيلي

14-محمد معتقد لاريجاني (فرماندار شميرانات قاتل هاله سحابي)

15-كوشا وزيري

16-محمد امينيان (نوچه فرماندار شميران)

17-امیر آقا جانی (پایگاه مقاومت بسیج  قریشی

18-جواد گودرزي (بسيج دانشگاه علم وصنعت) 

19-محمد الیاس قنبری

20-اصغر فاضل (قاتل اوین)

21-محمد بابا نوروزی

22-شهاب الدین واجدی (عکاس کتک خورده مسلمان)

23-رضا شاه کرمی (صنایع پتروشیمی)

24-علی خلیلی (طلبه گوشمالی داده شده)

25-عباس روزمه (آخوند گوشمالی داده شده)

26-علی محمد نژاد

 27-روح الله مهدوی 

 28-حمید عطایی 

29-مسعود نادری 

30-امیر حسین وظیفه (بسیجی گوشمالی داده شده)

31-کاظم نیک صفت (سید سجاد سیاووشی)

32-محمد حسین سنگ تراش

33-علی گل پرور 

****************************************************************

عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود


Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/02/20, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 402 دیدگاه.

 1. پژوهشکده رویان ( مبلی – معصومی )

 2. پژوهشکده رویان – آشتی جو

 3. pejman parto

  inam azash shenidam ke beheshoon goftan faghat ta jaee ke mishe aks begirin , bad shenasaee konid az ro aksa .

 4. pejman basijiye na maaaann

 5. ایرانی

  آقا من سه تا از بسیجی های دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی رو یکم اسفند تو میدون تجریش ساعت هفت عصر قاطی مزدورای رژیم دیدم، اسم یکیشون رو میدونم: حسین خاکدامن
  دوتای دیگه رو هم آمارشون رو میگیرم و بعد اطلاع میدم
  یکی دیگه از بسیجی های دانشکده مدیریت بهشتی رو هم دیدم که یکم اسفند صورتشو از ته زده بود منظورم اینه که ریشاشو با تیغ اصلاح کرده بود. بچه ها میگفتم که با شوکر سمت چهارراه ولیعصر به جون مردم افتاده بود. این یکی خیلی آدم پفیوسیه. خودم ازش متنفرم. اسمش علیرضا شاهرضایی هستش.

  • بله…این افراد رو بنده هم تایید میکنم…بسیج دانشگاه بهشتی
   حسین خاکدامن-علیرضا شاه رضایی- و سر دستشون:رضا کاشفی

  • بسیج ریشیه در جان مردم داره احمق تروریست که به کشتن افتخار می کنی تفکر بسیجی جهانی شده بیچاره……..

   • KHafesho Nedaye ahmagh,

   • بسیج ریشه در عقده های سرکوب شده شخصیتی داره. بسیجی ها افراد فقیری هستند که در محرومیتهای شدید مادی و اجتماعی بزرگ شده اند و جمهوری اسهالی نتوانست در مدت بیش از سی سال این مستضعفهای فکری و مادی را از استضعاف در بیاورد. آنها باید برای بقای حکومتی فاسد در استضعاف و بردگی فکری باقی بمانند. پول و امکانات بسیار بسیار ناچیزی میگیرند تا «نفهمند».

    آنها برای اسلام نمیزنند و نمیکشند بلکه با کلاسهای مخصوصی که برایشان میگذارند از عقده های حاصل از محرومیتهای آنها سواستفاده میکنند و آنها را به جان مردم می اندازند. آنها برای عقده گشائی میزنند و میکشند چرا که چشم دیدن افراد خوشبخت و شاد و پولدار را ندارند. خدا شفایشان دهد!

  • ناشناس

   يه بسيجي ميشناسم اهل اسلامشهر شهرك واوان يه مزدور چماقدار خيلي وحشيه تو سركوب مردم سال 88 هم حضور داشت اسمش ابوالفضل مولايي هستش

  • خوايه مال رو هم گائيديم

  • آقاجون میشه منو هم معرفی کنی یکم بخندیم….خیلی باحالید

 6. حتما» شنیده اید که یکی از بازوان سرکوب معترضان تهرانی بسیجیان ورامین هستند.

  فرد شماره یک و کلیدی را به شما معرفی میکنم:

  نام: محمد (علی اکبر) نام خانوادگی: انرکی
  نام پد: احمد (معروف به حاج احمد

  مسئولیت: فرمانده ناحیه یک بسیج قائم (مخصوص سرکوب مردم) و فرمانده عملیاتی سپاه ورامین

  آدرس محل زندگی: ورامین، پیشوا، خیابان کهنک، بعد از زیرگذر راه آهن دست چپ.

  محمد انارکی (معروف به اکبر انارکی) در آخرین فعالیت خود تعداد 800 نفر بسیجی را برای سرکوب معترضین در روز اول اسفند 89 از ورامین به تهران برده است.

  برای آگاهی از مزدوریهای سال گذشته این شخص این اینک ها را ببینید:

  1.
  مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پاسداران ورامین
  در اين مراسم که روز چهارشنبه با حضور سردار فضلي فرمانده سپاه سيد الشهدا(ع) استان تهران ، ائمه جمعه و مسئولان شهرستان ورامين در محل سپاه ناحيه ورامين برگزار شد از زحمات و خدمات سرهنگ پاسدار غلامعلي ابوذري تقدير به عمل آمد .
  فرمانده سپاه سيد الشهدا (ع) استان تهران در اين مراسم گفت : ‌پس از برگزاري انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري که با حضور حداکثري مردم برگزار شد ،‌دشمنان و مخالفان قسم خورده نظام در صدد بودند تا شيريني اين پيروزي حماسي را در کام مردم ايران تلخ نمايند .
  سردار علي فضلي افزود : ‌دشمنان ايران که بارها از سوي ملت و بسيجيان سلحشور با شکست روبرو شده بودند سعي در ايجاد انقلاب مخملي و کودتاي سبز کردند که با هوشياري و درايت مقام عظماي ولايت و حضور حماسي بسيجيان هميشه در صحنه اين توطئه ها خنثي شد.
  وي با اشاره به نقش بسيجيان شهرستان ورامين در مقابله با توطئه دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي حضور اين افراد را در خنثي کردن توطئه دشمنان انقلاب و کشور را بي نظير اعلام کرد .
  وي افزود: بسيجيان شهرستان ورامين در جريان اغتشاشات پس از انتخابات با درايت لازم از ورود شهرستان به اغتشاشات پس از انتخابات جلوگيري کردند.
  سردار فضلي تأکيد کرد : بسيجيان شهرستان همچون ديگر عرصه هاي سياسي و اجتماعي در اجراي اين وظيفه نيز به خوبي اقدام نمودند .
  http://varamincity.blogfa.com/post-520.aspx

  2.

  همايش حماسي رهروان ولايت در شهرستان ورامين برگزار شد
  همايش حماسي رهروان ولايت در شهرستان ورامين برگزار شد
  ورامين – همايش حماسي رهروان ولايت به منظور تقدير از حضور فعال بسيجيان شهرستان ورامين در انتخابات و مسائل پس از انتخابات شنبه شب برگزار شد .

  دراين همايش با حضور صفرعلي براتلو معاون استاندار تهران، مردم و بسيجيان ولايت مدار شهرستان ورامين، با اهداي هدايايي از بسيجيان تقدير شد.
  فرمانده بسيج حوزه يک حضرت قائم در اين همايش گفت :حضور بسيجيان شهرستان ورامين در جريان انتخابات از 13 خرداد سال جاري با مأموريت بسيج در خصوص پذيرايي از زائران حضرت امام (ره) آغاز گرديد .
  محمد انارکي افزود:از زمان آغاز مأمويت بسيجيان شهرستان ورامين بيش از يک هزار و 900 نفر ساعت گشت هاي اطلاعات امنيتي و بيش از 3 هزار ساعت نفر گشت هاي ايست و بازرسي در 60 ايستگاه توسط بسيجيان پايگاه هاي مختلف برگزار شد .
  وي اظهار داشت: پس از 30 تيرماه و به عنوان انجام وظيفه 510 نفر از بسيجيان شهرستان ورامين جهت مقابله با اغتشاشات در تهران به اين شهر اعزام شده و 14 روز در شهر تهران انجام وظيفه نمودند .
  انارکي افزود: مردم ورامين همواره ولايت مداري خود را در طول تاريخ به اثبات رسانده اند
  http://varamincity.blogfa.com/post-493.aspx

 7. * نام خانوادگی: «انارکی» صحیح است

 8. سلام
  دیروز و پریروز تمام بسیجی های محل مارو جمع کردند و به تهران بردند. ما در یکی از محله های کرج زندگی میکنیم. مسلم هاشمی یکی از این سرکوب گرها است که به طرز وحشیانه ای به مردم حمله میکند. ایشان ترک هستند و سطح تحصیلاتشان در حد سیکل است. آدرس: کرج- سراسیاب ملارد- خ صدوقی- بعد از میدان آزادگان- سه راهی خیابان کاج. یک مغازه خیاطی هم دارد که دقیقا سر خیابان کاج واقع است. لطفا اطلاع رسانی کنید. ایشان نقش قابل توجهی در تحریک نیروها بر علیه مردم دارد

 9. man esmeh yek nafaro mikham begam ke bekhoda motmaenam .in agha khanandas va shaer va jozveh lebas shakhsiyas esmesh yahya kashani marof be yaha kashani 09122395575 .

 10. ناشناس

  محمد شمسی

  دانشگاه صنعتی امیر کبیر

 11. تو محل ما تا دلت بخواد پایگاه بسیجه خیلیاشونو میشناسم.ما تو محللاتی میشینیم.عکس بدین مشخصات بگیرین

 12. خفه شین کثافتا ،بی پدر

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 13. شما دوستان فقط به بسیجیها می‌پردازید که البته کار درستی‌ است ولی‌ نباید افراد خوان دیگر را که باعث زندانی شدن و پرونده سازی برای دوستانمان میشوند فراموش کرد. مثلا قضات بیشرفی که با پرونده سازی باعث زندانی شدن و دستگیری برادران و خواهرانمان میشوند. اینان در خیابانها دیده نمیشوند ولی‌ کارشان از بسیجیها خطرناک تر و گستردهتر است. این مزدوران با پرونده سازی دستگیریهای غیر قانونی را قانونی جلوه میدهند تا باعث ترس در بین میخالفینی که هنوز در خیابان هستند بشوند.

  از این عدّه عنصر کثیفی در همسایگی ماست به اسم رضا صالح آبادی. این فرد که قبل از انقلاب قاضی بوده دوباره از طریق وزارت اطلاعات به کار گرفته شده تا برای جوانان مبارز که بازداشت و به اصطلاح محاکمه میشوند پرونده سازی کند. نزیر این افراد کم نیستند.

  نشانی‌ این خوان شهرک غرب، فاز ۱، ایران زمین. مهستان. گلستان ۳۰۴،….پلاک ۴۹-۵۰ (ساختمان قضات) می‌باشد.افراد این ساختمان همگی‌ قضات بازنشستهٔ زمان شاه هستند که حد عقل ۳ نفرشان با این رژیم همکاری مشابه دارند، به ظاهر از ما هستند و خوانواده هاشان در بین ما ولی‌ در جریان محاکمه و پرونده سازی برای دستگیرشدگان نقش فعال دارند و با نام مستعار در دادگاههای رژیم فعالیت میکنند.

  خواهش می‌کنم از چنین مزدورانی غافل نشوید و همه را شناسائی کنید. چون نه تنها از بسیجیها خترنکترند بلکه فردا بعد از پیروزی مردم هم خود را به رنگ آنها در خواهند آورد.

  • Thanks my friend you are right we shouldn’t forget them they are more dangerous than basiji you found some of the key people good job keep up friend Take care and thanks again

 14. MozdorKiller

  سلام به همه عزیزان

  از اینکه میبینم از بسیجی ها و مخصوصا بسیجی های ورامین اینقدر می ترسید واقعا خوشحالم ،چون ما تو یه خانواده مذهبی بزرگ شدیم و نون حلال خوردیم عقایدمون با شما ها که حرامزاده هستید فرق می کند

  تو بچه چاقال که تو خارج نشستی و نطق میکنی اگه چیزشو داری بیا ایران و مخصوصا تو ورامین یه شعار بده تا ببینی چه پایان شومی برای این زندگی کثیفت رقم می خوره!!

  • MozdorKiller تو نونه حلال خوردي. اخه كير تو دهنه بچه كوني تورو كه هزار جا كونت گذاشتن تا بسيجي شدي اون ننه جندتم تا اخوند صد بار توف تو سولاخ كوسش نندازه اون نونو نميده بهش كه تو مثل كير خر بكني تو هلقت.كيرم تو كون بچه گيهاي اما مت.

   • جنده مادر کس بده توئه که تو این نظام تا خرخره پر شدین حالا دارین مثل سگ پاچه میگیرین.

   • khayli bahal bood khosham oomad Thanks buddy

  • ناشناس

   حرام-زادگی به اختیار آدم نیست که فحش بشه.
   آدم حرام-زاده نمی تونه حرام-زاده نباشه، اما آدم مزدور می تونه مزدور نباشه.
   آدم حرام-زاده باشه، مزدور نباشه.
   یه جا شو ببره بذاره تو نون بخوره، نون آدم-فروشی و آدم-کشی نخوره.

   حرام-زادگی به از مزدوری، به از بسیجی بودن.

  • آخه شما اگه قدرت نداشتین و نونتون از جیب ماها تامین نمیشد میخوام ببینم صدات از کدوم اندونی در میومد!

  • این نون حلال رو از کدوم طرف بدنن فرو کردی که حلال شده
   الان که دفترچه بسیج برنج و روغن و سبد خانواده میدن اونم نصف کمتر مبلغی که تو بازاره از کجا دارن در میارن میدن بهت یا از شکم کدوم بدبختی زدن میدن به تو یادم که تو تظاهرات 18 تیر همین بانک مهر که قبلا صندوق قرض

   • بچه ها انصافن به بسیجی ها نه روغن می دن نه برنج نه دفترچه حسابی؟
    من الان چند هفته است دارم آمارشان رو میگیرم مال فرمانه تجریش

  • age to ham khaye dari biya biroon az keshvar bebin che shoorooe bahali barat darim bache kun too varamin joftak mizani hal mikoniya ta hala noon halal khordi khiali nist vali az in bebad kir halal be khodeto va tamoome eilotabaret midim . bebin bache kunia khabar nadari bezoodi che khari azatoon gayedeh khahad shod migan adame zaboon naffahmo bayed zad too saresh hala ino dashte bash age ma khro madare hamatoon ro nagayedim man kiram too oon eslami ke toye bache kun miparasti hamatoonoo mikoshim va zanaye hamatoonoo migaim … ba shoma kir arab khordeha bayad intori ta kard az oon rahbareto gayedam ta toye bache kuniye kharkosteye khar

   • پاتوق ننت بیرون کشوره نه???
    بیا من باهاش خوب حساب میکنم…!

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 15. مرگ بر بسیجی به خاطر خیانت به مردم و حمایت از ظلم. مرگ بر تو بسیجی جاهل.

 16. دوره ی شما شعبان بی مخهای خامنه ای هم به سر خواهد رسید. بله ما از شما می ترسیم. از جاهل همیشه باید ترسید.

 17. ناشناس

  Farzan Haddadi yeki az basijihaaye tehraaneh. In aadam khodesh dar USA donya oomadeh vali dar iran mardom ro kotak mizaneh. In 2 ham webloghaash hastan:

  http://mojtabahaddadi.mihanblog.com
  http://pyaderokhaterat.blogfa.com

 18. اصلاحگر سبز

  یه مزدور حرومزاده در تهران هست به نام علی دین محمدی با نام مستعار علی دینگو که یه آژانس داره به این آدرس : نارمک – رسالت – خ فرجام شرقی – ضلع جنوبی میدان صدم – آژانس کوثر . این حیوان از اون وحشی های ولد زناست . یه کوکتول مولوتوف بیفته تو مغازه اش حساب کار دستش میاد . برید ببینیدش خودتون متوجه میشید من چی میگم.

  • سوسن خانم

   آخه بيشرف تو كه از فرصت سوء استفاده ميكني اين طرف رو كه نوشتي من ميشناسم اصلا اهل اين حرفا نيست ولي بعضي از شما بخاطر انتقام شخصي الكي انگ مزدور ميچسبونيد پس معلوم شد مزدور خودتي خائن خودتي

   • shoma koodoom tarafi?..soosan age oon tarafi va kareh badi nesbat be mardome iran kardi ….. your ass is min ino begam ke ma kheyli zanhaye hezbollaye darim ke baesse koshtane kolli az mardome irani shodand .. they killed people in the name of god and if you are one of them we fuck you to eternity and remember we like to fuck hezbollie women in the ass so much … god mercy on your ass

 19. ناشناس

  بيلاخ بابا بخوابين

 20. saeid tajik
  basiji ke be faeze hashemi fahashi kard

 21. بسیجی این زمانه با زمان جنگ قاطی نشود
  چون طبق معیار های بسیج اینا که اخیرا میرن تو بسیج کثرتشان به خاطر پول و قدرت است

  ولی تا جایی می دانم در زمان جنگ افراد کم سن و سال از ایران ذولقرنین (کورش کبیر) و دین
  مبین اسلام ( که الان دیگه مثل حکومت کلیسا ازش سوء استفاده میشه) دفاع کردند
  آنها بسیجی بودند و واسه ی همین است که موسوی گفت من هم یک بسیجی ام.

  پس بهتره دیگه بگیم به اصطلاح بسیجی

 22. در لیست زیر اسامی لباس شخصی ها و مزدوران رژیم سفاک دیکتاتوری جهت اعدام و به درک واصل شدن اعلام میشود:

  * ابوذر منتظرم القائم

  * اکبر واحدی
  * الله کرم مشتاقی
  * امیرحسین ثــــــــــــــابتی
  * امیر حسین طهرانی
  * امین فرج اللهی
  * پیام فضلی نژاد
  * تقی دژاکام
  * جعفر فرجی
  * جواد آقایی
  * حامد طالبی
  * حسن روزی طلب
  * حسین رنجبران
  * حسین قدیانی
  * حسین متقی فر
  * حمید بیانی
  * سبحان امینی
  * سجاد صاحب آل فصول
  * سجاد صفار هرندی
  * سید محمد حسینی
  * سید روح الله موسوی
  * علیرضا سلیمانی
  * علیرضا شاطری
  * علی خضریان
  * علی نادری
  * کامران زحمتکش
  * کمیل نقی پور
  * محسن اردستانی
  * محسن سعدی
  * محمد رحمانی
  * محمد رضا نوری
  * محمد صالح مفتــــاح
  * محمد مهدی اسلامی
  * محمد مهدی تهرانی
  * مجید بهستانی
  * مهدی حامدی
  * مهدی محمدی
  * میکائیل دیانی
  * ناصر آراسته
  * هادی امید فر
  * وحید اشتری

  • batome-shekaste

   توضییح : این افراد پس از مجازات در دادگاهی ملی و صالحه در فردای ازادی به سزایی عمال خود خواهند رسید

  • همین چند نفر رو شناسایی کردی بابا اینا خیلی زیادن من دستکم چند تا لشگرو تیپ ازشون میشناسم که اینجا جا نمیشن. میگی نه بگرد پیدا میکنی

 23. می خواهم یکی از مزدوران رژیم و عناصر اطلاعاتی رو به شما معرفی کنم:
  علیرضا جاوید، متولد 1358 در شهرستان اراک. در سالهای نوجوانی عضو فعال پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم در اراک بود.
  در دوران دانشجویی در دانشگاه علم و صنعت از نزدیکان محمود احمدی نژاد بود و عضو فعال بسیج (سوله بسیج علم و صنعت که از خشن ترین گروههای بسیج در دانشگاههای تهران در آن سالها بود) که در پرونده سازی و اخراج و تعلیق دانشجوهای بسیاری نقش اساسی بازی می کرد. بر هم زدن تجمعات و ضرب و شتم دانشجویان و خبرچینی از اساتید از دیگر فعالیتهای او بوده است.
  با شهردار شدن احمدی نژاد او با 25 سال سن در ابتدا به عنوان قائم مقام شهرداری منطقه نارمک، و سپس شهردار منطقه هفده تهران انتخاب شد که کم سن و سال ترین شهردار تاریخ تهران بود با 26 سال سن!!!تا پاداش تمام آدم فروشی هایی که کرده بود را از دست شخص محمود احمدی نژاد دریافت کند. در انتخابات ریاست جمهوری، علیرضا جاوید مسوول اصلی ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در استان مرکزی بود و با هماهنگی های اطلاعاتی با سپاه استان و نمایندگان شورای نگهبان، مدیریت مهندسی انتخابات در استان مرکزی را در دست داشت. او پس از انتخابات ارتقا درجه یافت و شهردار منطقه چهار شد و تعداد زیادی از دوستان بسیجی سابق را نیز در شهرداری تهران مشغول به کار کرد (مثل احسان شریفی، که از فعالین بسیار خشن بسیج دانشگاه علم و صنعت بود که بعدها پست بالایی را در منطقه تجاری کیش به عنوان پاداش آدم فروشی ها و ضرب و شتمهایش به او دادند).
  علیرضا جاوید هم اکنون با سی سال سن،یکی از ثروتمند ترین مدیران شهرداری است (به لحاظ تعداد زمین و آپارتمانی که در این چند سال به طرق مختلف به چنگ آورده است)و هم اکنون شهردار منطقه “یک” تهران است که در وبسایت شهرداری “منطقه یک” می توانید با چهره او بیشتر آشنا شوید. حضور فعال او در سرکوبهای دو سال گذشته از طریق منابع گوناگون در میان کارمندان شهرداری تهران تایید شده است و بزودی عکسهای مختلفی از او منتشر خواهد شد تا بسیجی ها بدانند که هرگز ملت ایران خیانتها و جنایتهای آنان را فراموش نخواهد کرد.

 24. ایرانی آگاه

  شکار بسیجی یعنی چی؟
  بسیجی هر چه باشد هموطن ماست. درست است ذوب در ولایت شده ولی ایرانی است.
  بسیجی هر مذهبی داشته باشد در نهایت می داند که ایرانی است و در جبهه ها قبل از هر چیز برای وطنش جنگید.
  درست است که بسیجی های نسل جدید با تعصب خود ندا و سهراب و … را در قلب هر انسان آزادی خواهی جاودانه نمودند و با ارعاب و زنجیر و قمه و باتوم و تجاوز و عربده کشی از دین اسلام حفاظت می کنند ولی با شکار و شناسائی و توهین و دادگاهی و انتقام ، ایران آزاد نمی شود
  با ریختن خون، آزادی نصیب هیچ ملتی نشده و نمی شود.
  بفرض اگر شماها با این طرز فکر به قدرت برسید چه می کنید؟ می خواهید تمام بسیجی ها را از نوع انسان و غیر انسانش را از کشور اخراج کنید یا همه را تیر باران یا اعدام و یا … کنید
  چه چیزی درست می شود؟
  این طرز فکر، بذر شرارت و دیکتاتوری دیگری را در خود دارد.
  اگر در خانواده شما برادر و خواهر شما تفکر بسیجی گونه داشته باشد با او چه می کنید؟
  میهن ما همان خانواده بزرگتر است
  بهتر نیست بجای بلاگ «شکار بسیجی»، بلاگ «شناخت تفکر بسیجی» راه بیندازیم و با آنها بی طرفانه و بدون تعصب و توهین گفتگو کنیم؟
  خیلی ها می گویند آنها حرف حساب سرشان نمی شوند و فلان و بهمان هستند
  من قبول ندارم ، آنها هم مثل ما هستند با نظری مخالف .
  در آنها هم طیف با منطق تا بی منطق پیدا می شود.
  بیائید با هم متحد شویم حتی با برادران بسیجی، با آنها بحث عادلانه کنیم
  باور کنید راهی که این بلاگ می رود همان شروع راه برادران کمیته انقلاب اسلامی می باشد که همه می دانیم به کجا ختم شد.
  اگر ما داعیه آگاهی و منطق و آزادی خواهی و دموکراسی داریم پس مسئولیتی بر گردن ماست تا آنها را مثل برادر و خواهری که متعصبانه می اندیشد، راهنمایی نمائیم.
  از بسیجی ها می خواهم نظرشان را اعلام کنند تا شاید باهم توانستیم بحث کنیم و آنها هم ثابت کننند که می توانند با منطق و بدون تعصب نظرات خود را ارائه کنند.

  با ارادت و عشق به همه هموطنان ایرانیم
  به امید روزی که همه با هر رنگ و نژاد و مذهبی دست در دست هم ایران را از نو بسازیم

  خدایا یاری مان ده.

  • اقا یا خانم ایرانی آگاه اگر خواهر و مادر یا خانم خودت هم گیر این بسیجی ها و سپاهی های ب یناموس می افتاد باز هم همینگونه شعار میدادی؟!!! نه خدا وکیلی واسه یک لحظه هم که شده خودتو بذار جای افرادی مثل ما و بعد ببین می تونی واقعا می تونی نسبت به کسی که به ناموست تجاوز کرده و مثل گرگی درنده برادر و خواهر هموطنت را بر خیابان کشته است با تساهل و تعامل رفتار کنی. البته منهم تا قبل از دستگیری ام از این شعارهای زیبای برابری و برادری زیاد می دادم اما وقتی در چنگال این دژخیمان اسیر شدم تنها و تنها یک حقیقت تلخ را به قیمت ریخته شدن آبرویم و صدمات زیاد جسمی و روحی فهمیدم: » در مقابل گرگ درنده زبان نفهم که برای تنها پول نه عقیده اش حاضر به هر کاری است تنها و تنها باید اسلحه به دست گرفت و از خود دفاع کرد. نمی گم ما هم مثل آنها ادم بکشیم اما اگر تنها تعدا انگشت شماری از انها برای همیشه ناقص و خانه نشین شوند و هتاکان به نوامیس مردم ابرویشان در نزد زن و بچه و محله و شهر خودشان برود بقیه شان عقب نشینی می کننند باور کنید که این مزدورانی که برای پول همه کار می کنند اگر با کوچکترین خشم و مقاومت مردمی روبرو شوند خیلی زود میدان را خالی می کنند باور کنید تمام هارت و هورتشان از ترسشان است فقط کافیست ما مردم نترسیم و با هم متحد باشیم آن وقت است که می بینید چقدر قدرتشان پوشالی و تو خالی است.حالا که قرار است هزینه بدهیم پس تا گرفتن نتیجه نهائی خواهشا دست از مبارزه نکشیم و تداوم و پشتکار و همزمان با مبارزه کار فرهنگی و افشاگری ،رمز پیروزی است.

   • فکر کنم اگر همین جور ادامه بدین بزودی صفحه کم میارید چون بقول شما اینقدر این مزدورا زیادن که تصورش مورا بر تن بعضی ها سیخ میکند بابا مبارزه معمولا تو میدون برگزار میشه نه از لایه های اینترنتی.

  • my friend is to late for them to understand we are not dictator like them each one of them killed any iranian in the name of god they will be killed and after we do a right start we are not narrow mind people. this people killed thousands of iranian just because of their own benefit never listen to stupid people and never give any kind of power to them never ever let them tell you what to do . always make rule on them and show them where is their place

 25. ناشناس

  یکی از لباس شخصی های تهرانی حسین نقاش رفاییلی است شغل او تعمیر کار ماشین لباس شویی است و ساکن تهران خیابان خوش بین سپه و هاشمی کوچه شهید قبولی پلاک 6 طبقه اول جودوکار است و در تمام درگیریها ی خیابانی شرکت داره

 26. محمد بسیجی

  منم بسیجیم…
  اگه خواستیذ بگید از آدرس خونه تا شماره شناسنامه م رو بدم ببینم چقدر جیگر دارید؟

 27. ناشناس

  با با اينها مزدورند امروز از اونوريها سانديس ميگيرند فرداروز از اينوريها و اصلا ارزش شكار ندارند.

 28. جووون. چه جری میدن خودشون رو این جلبک ها. اسم همه بسیجی های عالم رو هم اینجا بذارید، تخم یکیشون رو هم نمی تونید بخورید.

  • ناشناس

   ببینم تو چند تا بابا داری؟!!! واسم جالبه بدونم توچندتا بابا داری که اینجوری راحت اصل و نسبت و با ناسزا گوئی به رخ همه می کشی 🙂 آن وقت بعضی ها می گویند که با این جماعت زبان نفهم بحث فرهنگی کنید قابل توجه دوستانی که طرفدار بحث فرهنگی و مدارابا بسیجیان هستند..شما با این افراد می خواهید از دموکراسی و مساوات و برابر ی صحبت کنید؟!!!ببینید خودشونو چه طوری به همه گان معرفی می کنند!!!

  • bebin to tokhm dashty esme vagheyito migofty

 29. محمد رضا الله کرم یکی از فرماندهان نیروهای سرکوب گرعضو شورای حوزه ی 223 انصار المهدی واقع در مهرآباد جنوبی است و فرماندهی پایگاه بسیج مسجد امام محمد باقر در مهراباد جنوبی را بر عهده دارد که در جریان کوی دانشگاه به چماق به دستان معروف بودند

 30. ایرانی

  بسیجی مزدور سید امیر نقوی-فوق دیپلم نقشه کشی یا یه چیزی تو این مایه ها
  کارمند شرکت تاسیسات دریایی ایران
  بسیجی اسکل محمد صادق کفایتی – مهندس شاغل در تاسیسات دریایی ایران
  بسیجی آدم فروش: مسوول حراست تاسیسات دریایی ایران
  و ده ها بسیجی مفت خور دیگر شاغل در این شرکت.

 31. سبز زنده

  احسان روزبهانی عضو تیم امیرحسام ذوالعلی که پارسال کشتنش بسیار وحشی
  بسیار فعال در سرکوب اعتراضات ساکن نطام آباد تهران دانشجوی دانشگاه آزاد
  09197627382
  متولد 70

 32. ناشناس

  این چه بازی هست که راه انداختید.هرکی از هرکی بدش میاد اینجا اسم طرف رو میده.یکی معلمش بهش نمره نداده اومده اینجا آدرس بی زبون رو نوشته.یکی یه دختره رو میخاسته باباش مخالفت کرده اومده اینجا ادرس باباهه رو میده تا اینجوری سدراه خودش را برداره.سیستمتون اشتباهه عزیزان

 33. شاید باور نکنید ولی من که 2 تا بسیچی میشناختم هر پنج شنبه مرغتند گشت و بازرسی ..خدا خیرشون بده خانوومهاشون هم شب میومدند خونه ما گشت و باز رسی خلاصه ما که از ایال این بسیجی ها خیلی سود بردیم …شما هم بابا بیکار نشینید …شبها که اینها نیستند زنهاشون اینحا و اونجا هستند …شما هم حالی ببرید …..

  بسیجی که داری این را میخونی …خودت و وجدانت …خدایی راستش را بگو …همین جور هست با نه؟؟؟

 34. نام مزدور و آدم کش: وحید نمکی

  عضو قرارگاه ثارالله اوین و نماینده قوه قضائیه در امور زندانیان سیاسی – شکنجه گر اوین و مسئول شکنجه زندانیان سیاسی زن در اوین و نیز یکی از فرماندهان نیروهای سرکویگر رژیم در منطقه شمال تهران – جوانی بین 30 تا 36 ساله است،قد 180 چشم میشی رنگ و موها مشکی – متاهل و فوق العاده بی رحم و هتاک به نوامیس مردم .زنانی که به دست وی دستگیر شده اند موارد متعددی از هتاکی و …ونقض حقوق بشر را توسط این شخص گزارش نموده اند.در موارد متعددی هم در تعقیب تظاهر کنندگان در حال فرار از اسلحه استفاده نموده است ولی اینکه تا کنون کسی هم به دست وی کشته شده است یا نه؟ کسی نمی داند و هیچ شاهدی در این زمینه وجود ندارد اما خود وی بارها گفته است که وظیفه دارد زنده یا مرده تظاهرکنندهها را تحویل روسایش دهد و برای روسایش تفاوتی نمی کند که جسد تظاهرکنندگان را تحویل بگیرند یا زنده آنها را به راحتی برای افراد پرونده سازی کرده و حکم های سنگین و ناعادلانه برایشان می گیرد مواردی هم از هتک حرمت به زندانیان سیاسی زن در جلوی زندانیان سیاسی مرد توسط این شخص گزارش شده است وی زندانیان سیاسی زن را مجبور می کرد که جلوی زندانیان سیاسی مرد در بازداشتگاههای غیرقانونی شان با جزئیات کامل در مورد رابطه جنسی با مردان دیگر توضیحات غیر اخلاقی دهند و اگر زن بیچاره امتناع می کرد و می گفت با هیچ مردی رابطه نداشته به بدترین وجهی مورد هتک حرمت و بی احترامی توسط این شخص قرار می گرفت وی با این کار هم کاراکتر و شخصیت زنان دستگیر شده در تظاهرات را خورد می کرد و هم با بدرفتاری بسیار با زنان دقیقا جلوی مردانی که در تظاهرات دستگیر شده بودند به شدت آنها را می ترساند رفتار بسیار وحشیانه اش با زندانیان سیاسی زن وحشتی را از وی در دل زندانیان زن به وجود آورده است که با دیدن وی و شنیدن نامش ترس و وحشت وجودشان را فرا می گیرد. خواهش می کنم این جانی سپاهی را به همه معرفی کنید وی با نامهای مستعار بسیاری برای دستگیری تظاهراکنندگان به منازل آنها هجوم می آورد یکی از نامهای مستعار وی سروان محمدی می باشد.
  یا حق به امید پیروزی نهائی

 35. بابا این حرفها رو بیخیال اسلحه اسلحه جور کنین یه پایگاه پر از مهمات رو شناسایی کنین این بسیجی ا رو خدا زده حکومت عوض بشه سبز دو آتیشه میشن اینا نون و به نرخ روز خورن به من سلاح بدین با آدرس بسیجی جنازه تحویل بگیرین

  • thanks my friend thats the way it should be they have to die kill them in any way you can and ask from west countries to help you. kill them if you don’t they will do it to you

 36. ابوالفضل

  آقا منم بدجور با سورنا موافقم. یه آدم پاکار پیدا نمیشه یه اسلحه به ما بده تا مادر تک تک این بسیجی های مادر خراب را به عزاشون بشونم. دوستان تا آنجا که میتونید به این حرام زاده ها ضره مهلک بزنید. ما که شروع کردیم به گاییدن این لباس شخصی ها به هر روش ممکن………..

  • روح اله

   کوچولو من روح الله هستم . اخه چاقال تو که سهلی از تو گنده ترشم هیچ گوهی نمی تونی بخوری. این شمارمه مرد باش زنگ بزن قرار بزار … 09109026513

 37. اگه کسی دسترسی به سلاح داره یا از انبار مهمات بسیج خبر داره آمارشو بده برای چهارشنبه سوری اونجا رو بگیریم ولی تابلو نکنین با 10 15 نفر برنامه ریزی میشه کرد با غافل گیری و گریز تازه لحظه درگیری مردم هم حمایت میکنن باید . من دوره سربازی تو تیپ هوابرد بودم با بیشتر سلاحها آشنا هستم با 3-4 نفر دیگه میشه ماشین نیرو انتظامی خفت کنیم با موتور میشه به بسیجی ها چاقو زد…

  • good idea my friend keep up like that we need people like you answer the bullett with something stronger than bullett . don’t mercy on them because they never do. Kill every one them who are gillty and killed iranian people . but be smart Take care buddy. try to be organise

 38. داریوش

  سلام یه بسیجی بیشرف را خدمت شما معرفی می کنم ،امیدوارم کسی بتونه شرش رو کم کنه: سید محمود هاشمی که رئیس بسیج کارکنان دانشگاه آزاد تهران شرق (قیامدشت) و مسئول گزینش دانشگاه هم هست.
  عکس و مشخصات و رزومه خیانت های این جانور را می تونید از لینک زیر پیدا کنید:
  http://www.qdiau.ac.ir/gozinesh/Reis%20gozinesh.htm
  این آدم فروش نقش عمده ای در سرکوب اساتید و کارمندان و دانشجویان سبز دانشگاه داشته است

  • به سایت این بابا یه سری بزنید ببینید ٬پیش بینی ٬ رو به انگلیسی چی نوشته که بعد نگید بشینیم با اینا صحبت کنیم. خیر سرش فوق لیسانس هم داره!

   • داریوش

    از نظر سواد که کاملا تعطیل اند ولی تو بی شرفی و چاپلوسی و آدم فروشی همتا ندارند،شرارت از سر و رویش میباره.اگر توانایشو داشتم خودم میکشتمش

 39. مصطفی راسخی
  آدرس : تهرانپارس – خیابان رشید – کوچه 152 غربی
  تلفن : 09359469646

 40. چهار تا بچه جمع شدن بسيجي شكار كنند اونهايي كه شناسايي كردين الان دارن راست راست راه ميرن اين ماييم كه مخفي شديم . شناساي كي ؟ چي؟
  اينكه از اون ور اب هي بگي چي كارشون مي كنيم ! فلانشون مي كنيم چه ارزشي داره
  فعلاً كه كتكش ما مي خوريم تو خيابون حالش شما مي كنين

 41. من چهار نفر از کسانی را که خودشان را بین سبزها در راهپیمایی روز قدس سال ۸۸ جامی‌زدند شخصاً دیدم و با موبایلم ازشان عکس گرفتم. توضیحات بیشتر را این‌جا نوشته‌ام:
  http://to-be-written.blogspot.com/2009/09/blog-post_18.html

 42. شهرری
  رییس چماقی های خیابان 24 متری شهرری مسج. امیرالمومنین : علی باقری 50 ساله

 43. اون بالا هم یکی از دوستان به نام وحید نمکی اشاره کرد و این حرومزاده اسم برادرش هم سعید نمکی کسی که چهار پایه را از زیر پای ضارب قاضی مقدس موقع اعدام خالی کرد اولین خوش خدمتی سعید نمکی با این کار شروع شد سعید نمکی و پدر حرومزادش تو دادگاه انقلاب خ معلم کار می کنن. اینا ذاتا واسه پول مادر خودشون هم می فروشن خونشون هم تو اتوبان آهنگ خ نبرد بود. الان نمی دونم
  تحصیلات هر دوتاشون تا سیکل هم نیست.

  • من خودم یکی از زنانی هستم که به دلیل شرکت در یکی از تضاهرات دست این شخص وحید نمکی دستگیر شده و مورد هتک حرمت قرار گرفتم هنوز برخورد وحشیانه و بسیار هتاکانه اش کابوس شبهای زندگی ام است این آدم زندگی مرا خراب کرد و درست در روز دستگیری وقتی که در طول بازجوئی حتی اجازه اب خوردن را هم به من نمی داد و جلوی حداقل شش مرد دیگر آنچنان مرا مورد بی هرمتی قرار داد و به کاری تهدید کردکه ناخواسته فریادم به آسمان بلند شد و به وی گفتم اگر مردی همین الان تهدیدت را عملی کن یالله چرا معطلی ترسو؟ با فریاد بلندم در حالی که دستانم بشدت در دستبند محکم بسته شده بود لحظه ای سکئتش و ترس و کینه شدید را در چشمانش دیدم نگاهی پر از کینه و ترس و بعد از چند ثانیه با کینه ای شدید
   خطاب به من گفت: ببین به خدا قسم پرونده ات را می فرستم دادگاه انقلاب و حکم اعدامت را می گیرم!!! ان موقع نمی دانستم که این بی پدر در حقیقت پدرش در دادگاه انقلاب کار می کند و دستش برای پرونده سازی و گرفتن حکم اعدام خیلی باز است ! ممنون آقا گودرز که این اطلاعات را به من دادید به هر حال پس از ماهها زجر کشیدن در اوین در حالی که کاملا بی گناه بودم با حکمی سنگین از دادگاه انقلاب آزاد شده و به تازگی از وطن آواره شده ام آینده ام مشخص نیست و شدیدا دلتنگ وطن و خانواده ام هستم دوستان این سپاهی بی ناموس حتی بعد از ازادی زندانی سیاسی نیز وی را رها نمی کنند خواهش می کنم اگر زندانی سیاسی زنی دارید که به تازگی ازاد شده حتی لحظه ای وی را تنها نگذارید چون این بی ناموسها حتی در خانه خود آدم هم یک دفعه شب و نصفه شب ظاهر می شوندو….
   خدای من آخر این همه ظلم و ستم فساد و تجاوز کی می خواهد به پایان برسد؟از هموطنان داخل کشور خواهش می کنم هرچه زودتر در 4شنبه سوری امسال کار را تمام کنند .بخدا افراد زیادی برای این جنبش هزینه های بسیار سنگینی داده اند و مال و جان و آبرویشان بر باد رفته است خدا آبرویشان را بریزد که به ابروی انسانها و ناموس هم وطنانشان رحم نمی کنند.

 44. Omidvaram be kareton Edame bedin va baarajifi ke ina migan del sard nashin.ina ke mokhalefat mikonan male in rejim hatsan . Ba tashakor faravan.

  • آقای محمود نامی
   معروف به بهنام
   در صورت تکرار و ادامه کارهات
   تعلیق از زندگی خواهی شد؟؟!!!!!1
   از من گفتن بود

 45. alireza allahyari yeki az past tarin basijian tehran mibashad ke dar herasate seda va sima shaghel mibashad , motavalede kermanshah va 24 sale man az in ashghal dar 25 bahman ax ham gereftam, in yek ras basiji saheb yek manto furoushi niz mibashad, man inja be hamegi elam mikonam darsurate didane in heivan besorat karash ra misazam va zamin ra az vojude kasifash pak mikonam

 46. مروارید

  یکی از بی رحمترین و سنگدل ترین این موجودات ( اسم انسان حیف است برای اینها) شخصی است به نام » سعید راستی » که سرگرد پاسدار است و فرمانده پایگاه یکم امنیت در منطقه شمیران تهران است . بچه های منطقه شمیران از ازگل تا ولنجک هم به خوبی میشناسندش. بی نهایت خشن و بی رحم است.

  • مروارید جان تازه سرهنگ راستی نسبت به سرهنگی که قبلا رئیس پایگاه یکم بوده خیلی آآرامتره!
   سرهنگ قبلی پایگاه یکم سرهنگ فوق العاده بی رحم سپاهی سرهنگ قاسملوئی بود که مسئول مستقیم شناسائی تظاهرکننده گان در روز جهانی قدس پارسال و سپس حمله به منازل آنها بود . وی در بی رحمی و شقاوت و در بلاهائی که سر تظاهرکننده گان و خانواده هایشان می آورد در کل منطقه معروف خاص و عام بود. خود به شخصه شاهد بی رحمی ها و شقاوت هایش بوده ام!معروف است که سرهنگ قاسملوئی که در اوج تظاهرات مردمی پارسال رئیس پایگاه مهم یکم شده بود و جانشین سرهنگ افشار که حاضر نشده بود در تظاهرات به روی مردم آتش بگشاید و آنها را به قتل برساند و به این دلیل بر کنار شد بود که درست در بحبوحه تظاهرات پارسال و برای کنترل منطقه مهم و حساس شمال شهر تهران که بیشترین تعداد تظاهر کنندگان معمولا از این منطقه تهران بودند به این سمت گمارده شد .در بی رحمی وی همین بس که مردان جوانی را که در تظاهرات توسط پلیس امنیت تجریش دستگیر شده و به کوچه حمید ،مقر پایگاه یکم منتقل می شدند . سر این جوانان را بر روی موزائیک کف دفترش می گذاشت و محکم با پوتین سنگین نظامی اش ضربات متعددی را بر سر انها وارد می آورد.آن مرتیکه چشم سیز سپاهی به نوامیس مردم نیز نظر سوء داشت و خود به شخصه در یکی از این تظاهرات شاهد بودم که چگونه برای دستگیری دختران جوان به آنها دست می زد و حتی جلوی چشم همسرانشان آنها را به زور سوار بر موتورش می کردو باخود می برد همیشه با لباس شخصی و 2 پشته با 4-5 موتور سواردیگر در زوایائی از خیابان و نزدیک تظاهر کننده گان می ایستادند که مشخص نباشند وپس از نشان کردن مردم که بیشتر سعی می کردند خانم ها را نشان بگیرند در فرصتی مناسب که افراد از جمع جدا می شدند با افرادش دست به حمله و ربایش این افراد که بیشترشان خانم بودند می زدند .افراد بی ناموس دیگیری نیز در پلیس امنیت تجریش که در حقیقت تماما زیر نظر سپاه کار می کند هستند که اگر مایل باشید با اسم و مشخصات از آنها نام می برم.آدمهای خیلی کثیفی هستنداز لحاظ اخلاقی

 47. کجایند مردان بی ادعا

  بهتر بود اسم این وب سایتو شکار بسیجی نما بزارید. چون که نسل بچه بسیجی های واقعی دیگه منقرض شده و یه عده آدم لات و لوت و اوباش و بیسواد که محصول نظام دانش ستیز و گدا پرور جمهوری اسلامی هستند اسم بسیجی رو دزدیدند و یدک می کشند و دین و ایمونشونو گره زدن به منافع شخصی سید علی گدا که نه تنها سواد و مشروعیت نوشتن یه رساله رو نداره بلکه استفتائاتشو هم از این و اون دزدیده. البته تعدادی از این مزدورای بسیجی نما به خاطر جیره و مواجبی که از این نظام شیطانی عایدشون می شه دستشون به خون مردم آلوده است. الان یه عده بی سرو پا جای امثال باکری ها و همت ها رو گرفتن که حتی سابقه جبهه و جنگ هم ندارن. بعد پدر من با هشت سال سابقه جبهه و پدر 2 تا شهید بودن الان باید فتنه گر نامیده بشه.
  اینجا می خوام یه مزدور به تمام معنا رو که تو دانشگاه آزاد دماوند دانشجو بود و بعد به دلیل عدم توانایی علمی انصراف داد رو معرفی کنم . این آدم کثیف تو تمام سرکوب های سال 88 و 89 به قلع و قمح مردم بیگناه می پرداخت:

  نام مزدور: رضا رودکی

  وضعیت: بسیجی فعال عضو گردان های عاشورا

  فعالیت اقتصادی مزدور: صاحب باشگاه پینت بال زوبین واقع در شهرک غرب، خیابان ایران زمین ، بعد از خیابان گلستان جنوبی ، روبروی مجموعه ورزشی ایران زمین، پارک جنگلی گلستان – تلفن: 88681068-88681069

  پدر مزدور: سردار رودکی (فرمانده سابق سپاه استان فارس و نماینده انتصابی مجلس در دوره های قبل و عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس) ایشون هم اکنون در مجتمع مسکونی ونک پارک در تقاطع شیخ بهایی و اتوبان همت زندگی می کنند و با استفاده از چندین وام میلیاردی که با رانت گرفتن بیزنس های نامشروع راه انداختن

 48. سلام
  بی‌زحمت بنده حقیر را هم ثبت نام کنید
  خیلی تلاش کرده‌ام بسیجی شوم اما هنوز موفق نشده‌ام
  کار سختیه بالأخره همت و باکری این راهو رفتن و افتخار امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بوده است
  اما اسممو بنویسید سعیمو میکنم بسیجی بشم
  باتشکر
  یاعلی(ع)مدد…

 49. حالا که در این وب سایت بحث پلیس امنیت تجریش و افراد سپاهی شده که در آن کار می کنند ، به جز آن مرد کچل سپاهی سرهنگ راستی که اکنون رئیس پلیس امنیت تجریش است مایلم دو تن دیگر از بازجویان و شکنجه گران پلیس امنیت تجریش را در اینجا معرفی کنم
  1- سرهنگ رضوانی
  2- سرهنگ رضائی

  این افراد در پرونده سازی های سنگین سیاسی برای مردم عادی که در تظاهرات پارسال شرکت می کردند نقشی اساسی داشتند و آنقدر وقیحانه این کار را انجام می دهند که حتی پهنان نمی کنند که تنها بخاطر پول اینکار را می کنند چند ماه پیش وقتی که از اوین آزاد شدم و برای کاری مجبور شدم دوباره پیش بازجویانم در پلیس امنیت بروم تنها یک سوال از آنها کردم: جناب سرهنگ چرا من؟ چرا منی که یک زن عادی و غیر سیاسی بودم باید اینهمه بلا سرم بیادو پرونده این این چنین سنگین و ناعادلانه برایم ساخته شود؟ سرهنگ رضوانی با وقاحت هر چه تمام تر نگاهی خریدارانه به من انداخت و گفت : به خاطر پول خانم، هر کدام از شماها که دستگیر می شدید برای ما بین یک تا دو میلیون تومان پول نقد بودید! بسته به اینکه پرونده شما هرچقدر کلف تر می شد پول بیشتری هم به ما می رسید!!!!باورم نمی شد که این حرف رادر پایگاه یکم و از زبان یک سرهنگ این مملکت می شنوم!!! دوباره گفتم آخر شما که بارها و بارها اتاق مرا گشته اید و هیچ مدرک سیاسی پیدا نکردید؟ چرا برای من این پرونده سنگین را در دادگاه انقلاب درست کردید؟ با بی حوصلگی جواب داد:» ای خانم نمی دانم فقط به ما دستور داده بودند که پرونده شما را تا م یتوانیم کلفت کنیم و بفرستیم دادگاه انقلاب!!!! فقط خدا می داند در آن پرونده چقدر دروغ نوشته بودند و با چشم بند مرا مجبور به امضای اوراقی کردند که حتی اجازه خواندن آنها را نداشتم البته این امضای زورکی را وحید نمکی در اوین به زور وتهدید از من گرفت و لی پرونده سازی در پلیس امنیت شکل گرفت وای به روزی که به گندد نمک و وای به روزی که پلیس مملکت تنها با حرف یک مزدور سپاهی برای افراد بی گناه پرونده تشکیل دهد و قاضی این مملکت نیز بنا به دستو همان مزدور سپاهی که معمولا بازجوی افراد نیز هست احکام سنگین برای بی گناهان صادر کند.

 50. کسی اگر دسترسی به سلاح کمری داره لطفا آدرس ایمیل بده پولشم میدیم . من برنامه ترور 4 تا آخوند دارم به من سلاح برسونین خودم تنها کارشون و تمام میکنم . رو صحبتم با خارج نشینا هست.

 51. ناشناس

  عزیز تو همون داخل ایران هم با 3 میلیون تومان میشه یک دونه آرپی جی 7 بخری ! دلالهائی هستند که اتفاقا بیشترشون هم زن هستند که از درون خود سپاه و بسیج و نیروهای انتظامی اسلحه به بیرون قاچاق می کنند و با قیمتهای سر سام آور می فروشند الان اگه خوب پول بدی حتی داخل خود ززندانهای رژیم هم خیلی راحت می تونی اسلحه تهیه کنی ! فقط کافیه یکی دو تا دلال دسته اول اسلحه را بشناسی پس اگه واقعا می خوای آخوند بکشی حتی تو خود میدان آزادی هم دلال های اسلحه کمری ایستادند فقط باید مشتریهاشونو بسناسند تا بیان جلو….

 52. من می خواستم اطلاعاتی درباره بسیجی کمیل نقی پور بدم. این عضو بسیج از کسایی که خبرنگاری هم می کنه ، تو سایت هایی مثل رجا نیوز و وروزنامه وطن امروز و سایت های مرتبط با سپاه پاسداران و …هم فعالیت داره. یه آدرس وبلاگ هم به نشانی tanhasahmeman.blgfa.com داره که البته به خاطر حضور در گشت های عملیاتی بسیج کمتر فرصت بروزرسانی شو داره ، این بسیجی عضو بسیج دانشجویی دانشکده حقوق هم است و با مزدوارنی مثل امیرحسین ثابتی در سرکوب اعتراض دانشجویی فعالیت داره، از اون چند تا عکس تو اینترنت هست که یکی از اونها اینه

  در قیام یک اسفند در میدون انقلاببا چند تا از اعضای بسیج دانشگاه تهران حضور فعال داشته
  ساکن تهران ، 24 ساله، عضو پایگاه بسیج شهری هم هست

 53. درگیری مسلحانه فایده ای ندارد، چون تعداد کسانی که حاضر به درگیری مسلحانه با رژیم هستند کم هستند و وقتی درگیری مسلحانه شود بقیه دیگر در تظاهرات خیابانی شرکت نمی کنند و این همان چیزی است که رژیم می خواهد یک عده کم مسلح به راحتی شناسایی و سرکوب خواهند شد.
  ترور هم به همین صورت است، با انجام اولین ترور شاید ترورهای بعدی را خود رژیم انجام دهد، چون مهره های بیخود زیاد دارد و از این مسئله برای اعدام صدها نفر سوء استفاده کند و ترس و اعراب چندین برابر ایجاد کند.
  اگر قرار است مردم از خشونت استفاده کنند خشونت باید دست ساز باشد، استفاده نکردن از سلاح یک امتیاز برای مردم است.

 54. سلام به تمام مادر جنده ها
  همطون حروم زاده این تا ما بچه بسیجی ها هستیم شما هارو جر میدیم
  بر پدر مادرتون لعنت

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 55. کس ننه بسیجی

  کیر بکن در دهن فاطمه…….. فاطمه ای که جنده ی عالمه………
  برین به قبر گونده کونی ها…… بشاش به اون امامی که قاتله…….
  ساک بزن ساک بزن فاطمه……… کون تو هر لحظه با یاد منه…….
  جیغ بکش جیغ بکش جنده جون اون سوراخ گشادتو یادمه………

  • به تو چه

   ولد الزنا برو ننتو جمع کن ملت جرش دادن

  • گاینده مادرت

   کیر تودهن مادر جنده کوسکش
   کیر تو کس خواهرت
   کیر تو حلق ننه ت
   کیر تو وجودت
   کیر تو اعتقادت

   • کس ننه بسیجی

    به افتخار جنده دو عالم….. سوراخی بزرگ بشریت …کوس مبارک فاطمه زهرا ….بت ال گشادین…. لاشی العالمین……و چهارده کونی زنا زاده شان …..جمیعا………………………….
    ققاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررت

   • کس ننه بسیجی

    به افتخار جنده دو عالم….. سوراخی بزرگ بشریت …کوس مبارک فاطمه زهرا ….بنت ال گشادین…. لاشی العالمین……و چهارده کونی زنا زاده شان …..جمیعا………………………….
    ققاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررت

  • روح اله

   مرد باش زنگ بزن زر نزن … چرا هیچکدومتون جیگر ندارین رودرو بشین. آخه چاقال با حضرت فاطمه چکار داری؟ زنگ بزن قرار بزار بهت بفهمونم چه خبره09109026513

 56. Ba salam
  Yeki az mozdoorhaye regym dar Canada be esme Saeid (Ali) Alagheband hast. Karesh ineke pool haye shakhsi be esme Haj Kashani ro dar Canada invest karde va pool shooyi mikone. Omidvaram ke yek roozi in dozdayi pool mardome Iran too dadgahe mardomi mohakeme beshan bva pool mardom az halgheshoon dar biaran.

 57. اگه بعضی از این گزارشات دروغ باشه،یا خود دولتیها این گزارش ها رو اینجا بزارن چی میشه؟مواظب باشین بچههای بیگناه خودی رو به درد سر نندازین دوستان

  • فقط گزارش هايي رو كه روي صفحه اصلي ميبينيد گزارشهاي تاييد شده ما هستند كه توسط عوامل ما در شهرهاي مختلف تهيه يا تاييد ميشوند.

 58. این وحید نمکی ولدزنا با برادر مثله خودش موقعی که مثله بقیه بسیجیها که گه تو مغزشونه نتونستن درس بخونن و توسط باباش رفت تو دادگاه انقلاب بعد هم برادرش سعید رفت باباش هم هیچ گهی نیست کارش اینه که آمار زنهای زندانیارو میگیره بعد به بهانه پیغام شوهرشونو دادن میره سراغشون تا حالا چند دفعه هم مثه سگ کتک خورده. آزاده خانم وحید نمکی همونه که هیکل چاق با باسن گنده و موهای کم پشت یه ور و از همه مهمتر چشای عین قورباقه زده بیرون و روشن داره.
  چند سال قبل هم درب انبار مواد غذایی نیروی انتظامی تو میدان عشرت آباد را شکوندن و پیتهای پنیرشو دزدیدن بردن دادگاه انقلاب بین کارمندا با قیمت پایین فروختن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ناشناس

   بله وحید نمکی چشمهاش قهوه ای روشنه و واقعا عین وزغ و قورباغه زده بیرون آنقدر چشمهاش انرژی منفی داره که اصلا نمی شه برای مدت طولانی بهش نگاه کرد معلومه از اون چشمهان قورباغه ای بی حیا خیلی کارها بر میاد ! زبانشم که به شدت هتاک و بی ادبه حتی جلوی رئیس زندان اوین هم با الفاظ بسیار زشت مرا مورد خطاب قرار می داد و می گفت شما زنان فلان فلان شده که همش تو خیابانها و تو تظاهرات هستید …. هستید و باز دوباره می گفت :اهان شب جمعه ات را ازت گرفتم …ببین آینجا اوینه دیگه نمی تونی شبها بری به مردها…..بدی .شماها همتون یک مشت …. هستید که میریزید خیابونها رو شلوغ می کنید و امنیت ملی را بهم می ریزید مردانتون هم بخاطر پول راحت شما را به ما می فروشند….می دونید چندتا از شماها به وسیله شوهران و نامزدهایتان لو رفتید؟! مردان شما هم بی غیرت و بی شرفند که زناشونو ول می کنند تو خیابون …یالله توضیح بده ای مردهای که نگذاشتند در روز تظاهرات ما تورو ببریم کی بودند؟ باهاشون می خوابیدی؟ چطوری باهات سکس داشتند ؟چطوری بهت دست می زدند؟!!!! وای خدای من اصلا فکر کردن به حرفهای این بی ناموس هم برای من زجر آوره ! آخر چطور می تونست با یک خانمی که از او هم بزرگتره این گونه حرف بزند. از همه ناراحت کننده تر فحش ها و تهمتهای ناموسی بود که جلوی دیگران میداد بخصوص جلوی مردانی که درتظاهرات دستگیر شده بودند! اینقدر بی ناموس بود که موقع دستگیری خودشو انداخت رو من و اعضای حساس بدنم را لمس کرد و بعد واسه اینکه جلوی همکاراش ضایع نشه گفت : کثافت آشغال خودتو بکش کنار چرا خودتو چسبوندی به من؟!! آن قدر به طرز بدی خودشو انداخته بود رو من و تازه بهم فحش هم می داد که من خودمو بهش چسبوندم که صدای مامور زنی که همراهشون بود در امد و گفت: جناب سروان این بنده خدا خیلی جمع و جور نشسته و تقریبا خوشو کاملا چسبونده به من شما لطف کنید یک کمی پاهاتونو از روی پاهای این خانم بر داریو و کمی آن ورتر بنشینید با این دستبندی که محکم به دستهاش بسته شده نمی توننه فرار کنه خیالتان راحت! انقدر فحشهایی که به من می داد رکیک بود که خود سربازان پلیس امنیت خجالت زده از زیر چشانشان نگاهی به من و وضعیت من که در حجاب کامل بودم می کردند و د چشمانشان فقط تاسف و شرم را می دیدم تازه ای پلیس هائی که همه روزه این مسائل را می دیدند و براشون عادی بود ولی وقتی به من و شخصیتم نگاه می کردند و می دیدند که وحید نمکی با چه عقده ای به من و شخصیتم و مدارک تحصیلی که داشتم فحش و ناسزا می گوید خود این پلیس ها شرمنده شده بودند!!! اما معلوم بود که جرات حرف زدن ندارند. بابا این وحید نمکی اصلا عقدر شدید جنسی داره حتی چندبار خانومش زنگ زد گویا شب جمعه خونه پدر زنش دعوت داشت به جای اینکه به زنش بگوید که مشغول بازجوئی از یک خانم است که در تظاهرات شرکت کرده ! به دروغ به زنش گفت که الان خیابونها شلوغ شده الان تو خیابان هستم و داریم خیابونها را اروم می کنیم بعد هم از یک موبایل دیگه صدای یک تظاهرات ضبط شده را برای خانومش گذاشت که خانومش باور کنه واقعا شوهرش داره تظاهرات خیابانی را سرکوب می کند!! همان موقع پیش خودم فکر کردم اگر زنهای اینها بفهمند که شوهرانشان چگونه از زن و بچه مردم بازجوئی می کنند ایا باز هم حاضر به ادامه زندگی با آنها و خوردن نان حرامی که آنها با بی ناموسیهایشان سر سفره شان می آورند هستند یا خیر؟!!! یک بار یکی از همین بازجویان بی ناموس اوین به یکی از دوستان که با شوهرش دستگیر شده بود و برخلاف قوانین زندان از 7 شب تا 5 صبح توسط وی بازجوئی شده بود گفت: خانم اگه زنم بفهمه که من از شب تا صبح مشغول بازجوئی از یک خانم بوده ام حتما از من طلاق می گیره ! آن زن جوان 26 ساله شوهر دار را ساعت 5 صبح با حالی زار و نذار آوردند انداختند تو سلول و رفتند فقط گریه م یکرد بسیاری از این زنان جوان تصمیم م یگرفتند برای حفظ زندگی خانوادگیشان اصلا به شوهران و خانواده شان نگویند که چه بلاهائی در بازجوئی سرشان آمده است . یکی از آنها گفت: برای مرد ایرانی این مسئله قابل تحمل نیست که بفهمه با زنش چه رفتاری داشته اند و شوهر اگر بفهمه قطعا طلاقم می ده بچه ها توروخدا همین امروز چهرشنبه سور یکار این دولتو تموم کنید نگذارید زنان بیشتری گیر این ب یناموسها بیفتند چون به چشم خود بارها و بارها در تظاهرات دیدم که آنها چگونه دختران زیبا و جوان را نشانه می کنند و در یک غافلگیری به سمتشان یورش می برند و سوار ون ها م یکنند و به مکانها نامعلوم می برند.خیلی ها می گن تو اوین تجاوز نمی شه اما فکر می کنید چند درصد از این زنان و دخترانی که بهشون تجاوز می شه واقعا روشون میشه که بیایند و به خانواده هایشان بگویند که چه اتفاقاتی واسشون افتاده؟ !!!! مجبورند بگویند که بهمون تجاوز نشده تا هم آبروی خودشان و خانواده هایشان نرود و هم اینکه خانواده هایشان ناراحت نشوند ولی این مسئله کابوس شبهای آنهاست دردی است که حتی به روانشناسشان هم نمی تواندد بگویند . فقط ما که تو اوین بودیم می دانیم که شکنجه ناخن پا کشیدن و تجاوز چقدر در انجا رایج است برخلاف تمام ادعاها البته جدیدا برادران بعد از ماجرای کهریزک و آبرو ریزی آن تو اوین زیاد تجاوز نمی کنند فقز زن و بچ مردم را دستمالی م یکنند و معمولا پس از ازادی فرد سراغش می روند درست موقعی که زن بیچاره پس از ماهها اسارت تازه ازاد شده و از لحاظ روحی و جسمی در موقعیتی بسیار ضعیف و شکننده است و شدیدا از دستگیری دوباتره می ترسد و احتمالا با حکمی سنگین ازاد شده که با کوچکترین بهانه دوباره به زندان بر م یکردد طبیعی است که در این شرایط اگر این ماموران بی شرف دولتی با لباس شخصی یک دفعه در منزل و بالای سرش ظاهر شوند کار چندانی از دستش بر نمی اید .خلاصه باور نکنید که این ککثافتها از زنهای ما و حتی پیرزنهای ما به راحتی میگذرند در اوین حتی به پیرزن 65 ساله هم که در تظاهرات دستگیر کرده بودند پیشنهاد جنسی داده بودند واقعا یک مشت سادیسمی جنسی را به عنوان مامور و بازجو انداختند به جون مردم که به هیچ اصل اخلاقی پای بند نیستند همین وحید نمکی جلوی ما زندانیان سیاسی به یکی از زنان مجاهد که 68 سالش بود بسیار مومن و نماز خوان و برای همه زندانیان سیاسی زن قابل احترام بود به وی آنچنان بی حرمتی کرد که همه ما از شرم سرمان را زیر انداختیم به وی می گفت : مادر فلان تو ج… را فلان می کنم و….در می آورم …..و خیل یحرفهای دیگر من مانده بودم که جلوی دختران جوان دانشجو چگونه م یتواند این کلمات را به زبان بیاورد و بانوئی را بی حرمت کند که جای مادر بزرگ انهاست؟!! واقعا یک انسان چقدر باید لقمه حرام خورده باشد که بتواند اینگونه رفتار کند؟!!!

 59. به موقش ننه همه بسیجی مال هممونه….خودم ننه خامنه ای رو میگام….زنهای و دخترهاشون هم حراج میزاریم.هر کسی هزار تومن…

  • kheyli bahal bood man ham moafeghem damet garm….. we fuck his daughter in front of his eyes … all this son of bitches their wives and daughters pay the price

 60. سعيد محبي

  يه جوجه بسيجي تو محله ما هست كه پارسال عاشورا چند نفرو لو داده بود: زيرزمين پاساژ بوستان تو ميدون پونك كنار پله هاي ورودي دستشوئي يه كافينت هست كه يه كونيه صاحبشه، پسره تقريبا 20 تا 23 سالش ميشه عينك هم ميزنه، خودش به من ميگفت پارسال چن نفرو كه روز عاشورا اغتشاش! كرده بودنو لو داده، دليلشم اين بود كه ميگفت اينا به امام حسين توهين كردن و قابل بخشش نيستن!

 61. ایرانی از مالزی

  مزدور معروفی رو می شناسم که بیش از همه به مردم خیانت کرده و حالا خودشو بین مردم قایم کرده اسمش میر حسین موسویه راستی یکی دیگه هم می شناسم که 3000000000میلیون پول مردم رو خرد یه آب هم روش حالا مدعی شده می خواد حق مردم رو از یکی دیگه بگیره ما دیگه چه بدبختیم که دزد مالمون دزد ناموسمون حالا شده وکیل مدافع ما

 62. فدایی رهبر

  آی مردم آی کسایی که خواهان ایران آزادین ، دارین چی کار میکنین؟
  شماها که انقد از انسانیت و خوب بودن و زندگیه متعالی حرف میزنین با این کار فقط خودتونو بیشتر از چشم میندازینا
  باور کنین این کارهارو سازمانه مجاهدین خلق کرد و شد مرتد مردما
  امروز سازمانه اسناد ملی بودم که تو اتوبانه حقانیه بودم
  یه کپی از یکی از اسنادی که از سازمانه مجاهدین خلق کشف شده بود اونجا دیدم
  توش نوشته بود
  بقالیه سر محل که صاحبش ریش داره رو ترور کنیم چون”» ریش داره”»
  یاد شماها افتادم
  اومدیم
  چند تا بسیجی رو شناسایی کردین
  خوب که چی؟
  اگه ترور کنید که طرف به آرزوش رسیده(شهادت)
  و با اولین ترور از طرفه شما سازمان بسیج از این که هست پیچیده تر میشه و شما اصلا نمیتونید به شناسایی بپردازید هر چند که الانم کارتون برمبنای حدسه
  در ضمن هیچ بسیجی از شهادت نمیترسه
  چون اگه میترسید بسیجی نمیشد که
  تا فرصت دارین از این کارتون برگردید

  راستی به همه عزیزانی که دارن دوستاشون و فامیلشون و برادرشون و یا خواهرشون و همسایشون و هم کلاسیه دانشگاهشون و میفروشن سوال دارم
  الان فی آدم فروشی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 63. بچه اکباتان

  آقا خونه این کثافت کامران نجف زاده هم شهرک اکباتان فاز 1 بلوک سی 2 ورودی 10 طبقه 5 هست
  شماره اش رو هم سعی میکنم در بیارم….داره میاد ایران باید خوشامد بهش بگیم

 64. کیر تو قران

  خایه مال کیر مغز….خب بزار به آرزوشون برسن…من خودم کمکشون میکنم به آرزوشون برسن …حرفیه؟…..آدم فروشی با حیوون فروشی فرق میکنه عزیزم اینها آدم نیستن..مثل سگ باید پارش کرد.اعدام کمه……..بزار برن بقل همون حسین کونیشون تو بهشت بهشون حوری بدن

 65. یکی بیاد منو به حرفام گوش بده ای بابا

 66. فدایی رهبر

  براتون سوپرایز دارم
  متن کامله شعر اخراجی ها
  بخونین شاید در شما تغیر ایجاد کرد
  آد.. شدین شاید
  شایدا
  **********************
  فصلهای پیش از اینم ابر داشت
  در کویرم بارشی بی صبر داشت
  اینک اما عده ای آتش شدند
  بهر کوچه کوه ها آرش شدند
  بعضی از آنها که خون نوشیده اند
  حفظ جنگ عشق را کوشیده اند
  عده ای حسن القضا را دیده اند
  عده ای را قصر ها بلعیده اند
  ************************
  بز دلانی که از حراس لب پر شدند
  از بسیجی ها بسیجی تر شدند
  ************************
  تو چه میدانی، تگرگ و بدر را
  غرق خون خیش رقص مرگ را
  تو چه میدانی سکوت کاوه ر
  آسمی را باکری را کاوه را
  با همان هایم که در دین قش زدند
  ریشه اسلام را آتش زدند
  پای خندق ها احد را ساختند
  “”»”»”خون فروشی کرده،خود را ساختند”»”»”
  ****************************
  زنده های کمتر از مردارها
  “”»”با شما هستم غنیمت خوار ها”»”»”
  بذر 72 آفت در شما
  “”»”بردگان سکه لعنت بر شما”»”»
  باز،دنیا کاسه خمر شماست
  باز هم شیطان اوالامر شماست
  با همان هایم ،که بعد از آن ولی
  “”»”شوکران کردند در کام علی”»”»

  التماس دعا
  راستی
  براتون بازم سوپرایز دارم
  لینک دانلود آهنگ اخراجی ها
  http://www.4shared.com/audio/ZF3M4lo2/Ekhrajiha.html

  • رهبرتون اگه یک سر سوزن عرضه وجود داشت میگذاشت که مخالفانش یک راهپیمائی توی تهران بگذارند تا ببینی فدائی هائی مثل شما به همراه رهبر چلاقتون چطوری هاله زرد اطراف شلوارشون پیدا میشه!
   فعلا که انتر رهبرت داره حسابی حالشو جا می آره شماها هم هیچ کاری نمیتونید بکنید! ما منتظریم تا شما گرگها همدیگر رو پاره کنید.
   امسال سال آخر حیات شما آشغالهاست. همه تون رو توی یک بقچه میریزیم می اندازیم توی چاه فاضلاب جمکرانتون بعد اونجا رو هم منفجر میکنیم!

 67. کیر در قران

  خایه مالها بخوابید رو زمین خمپاره داره میاد.پاره نشید

  گوزهای پیش از این که خمینی به سر داشت
  در فاضلاب انقلاب چه بوی گند اثر داشت؟؟!!

  اینک اما کون بسیج بس گشاد شده است
  گشاد هم از امام و هم ز ملت پاره شده است

  همانان که جنگها را به گند می کشیده اند
  امروز جوانان وطن را به بند میکشند

  زنای تخم علی اند و سوراخ فاطمه
  حرامزادگانی ز صیغه ها به جا مانده

  ز کون عرب خوب میخورند و ز آیین در یوزگی
  به آخوند میدهند و باد میگیرند کووندگی

  به سوراخهایی که از آب عرب پر شده اند
  بسیجیانی بس حرامزاده درست شده اند

  تو چه میدانی که آخوند زنده به خون را
  یا چهارده کونی ه حرامزاه ی دون را

  با همان هایم که جالت بپرورانند
  استفراغ اسلام را به گل بیارایند

  ز در یوزگی افتخارها ساخته اند
  ز حرامزادگیشان مناره افراشته اند

  لاشه های پست تر از لاشخوارها
  مرده هایی به زنده دست اندازها

  پس همه بیاییم و بر سرشان خوب ریدمان کنیم
  بشاشیم و گوزیم ، خندیم و شادمان کنیم

 68. سید محسن دهنوی. این عوضی بسیجی فعال تو دانشگاه شریفه. در عیب بی لیاقتی واسه دکترا هم برداشتنش. رده بالا هم هست. بسیجی معمولی نیست. عکسش:
  http://nano.sharif.ir/en/?module=People&action=Students

 69. ناشناس

  :))

 70. بی طرف

  آقا من با بقال سر کوچه دعوا دارم میشه اسمش رو رد کنم قاطی بسیجیا ؟

 71. سلام
  در سعادت آباد بولوار شهرداری ، روبروی قنادی لادن یک دکه جگر کی و کباب باز شده به اسم کسا
  این محل جمع شدن وحوش بسیجی منطقه سعادت آباد شده و در این مکان برنامه های مربوط به روزهای خاص و حتی رفت و آمدهای مورد نظر خانواده های اسرای سبز مورد بررسی قرار می گیره .

 72. کیر در قرآن

  ///////اینم عیدی بسیجیها…..نگین تو عید مارو یادتون رفت ??!!///////

  به زودی کون الله رو میگاییم
  لا پای فاطمه باتوم میکاریم

  می رینیم بر سر قبر خمینی
  بشین ای خایمال تا خوب ببینی

  ز هر مسجد بسازیم مستراحی
  کون ملا سر هر چهارراهی

  که هر عمامه ای داری بگردد
  از آن صحنه همه تخمها بلرزد

  به کون ملا وآخوند و شیخی
  فرو گردد میخ و چنگالی و سیخی

  سر هر مسجد و هر کوی وبرزن
  بسیجی گردد آویزان ز گردن

  سر هر منبری یک کون پاره
  به هر گلدسته ای یا هر مناره

  به جای آن اذان گوز سر دار
  شود همچون نوای تمبک و تار

  تمام صیغه ها را ما بیاریم
  به حراجی سر میدان گذاریم

  تمامشان حقیر و خوار گردند
  ز پستونها همه میخدار گردند

  سپاهیها ز کون اعدامی گردند
  که قبل از مرگ پست وخوار گردند

  سر رادان و فیروز و خجسته
  کنیم در کون هم با دست بسته

  سر قبر رضا را گوه بگیریم
  ضریح ان ، گل قمبل بگیریم

  ز هر قرآن بسازیم کیر و تامپون
  که هر آیه بگردد نقش کاندوم

  به هر سوره سر نهج البلاغه
  تاپاله ،سنده ی اسب و الاغه

  که هر تسبیح گردد بند سیفون
  منقش چهارده میمون روی کون

  بشاشیم بر سر آخوند و سید
  شود کونها شبیه کون میت

  بریزیم آب کیر اندر کوس تو
  بسیج خواهران و هم چوس تو

  که آن تخمی تو را تولید کرده
  بباید کرد کونش چوب و نرده

  به تخمهای پدرمنگوله بندیم
  برینیم بر سرش هرهر بخندیم

  دهان مادرت را هم بگاییم
  تو کونش سیخ و سمباده بساییم

  همان فاطی جنده خوب میداد
  به یاد دارم شب ها میکرد فریاد

  که گفتا آی منم کونی عالم
  منم بانوی سوراخ دو عالم

  منم جنده ترین لاشیه آدم
  منم دخت نبی سوراخ خاتم

  همه کونم حراج و زار گشته
  پر از تخم بسیج انبار گشته

  که کسم بس به گا رفت ای عزیزان
  ز این کیر کلفت از سوی ایران

  سر هر منبری آنجا نشینم
  ز هر سوراخ خود سید برینم

  حرامی های خود آنجا بذارم
  تا دیگر کون من اینطور نذارن

  ولی بازهم به قبرش کیر دادیم
  سر تخم علی زنجیر دادیم

  تمام کو نیها بر خود بریدند
  چاقالها لرزون و چه رنگ پریدند

  همه سوراخی و دستمال و منگل
  زنان صیغه ای و مردان قمبل

  ز سال قبل تا الان و امسال
  همه گوزیده روی و جاکش احوال

  همه وارفته و ترسان ولرزان
  به کون هر کدام تومبان آویزان

  سرا پا گشته لرزان و معلق
  یکی صورت همی کیر پس از جق

  یکی زار و یکی خوار و یکی تار
  یکی دنبال موش تو کون انبار

  یکی یول و یکی گاگول و منگول
  همه گاییده و شابدول و کسخول

  یکی اسلام رحمانی بریده
  و آن یک سایه مرگش رو دیده

  یکی زوری برای ماله بر توف
  دوباره کون اسلام از سر خوف

  یکی مرده بجوید همچو کرکس
  یکی زور دگر باز از سر ترس

  همه زورها زدی سیفون نگه دار
  که گوه گشته به این سوراخ انبار

  شود آتش فشان گوه به رویت
  که سیل فاضلاب آید به سویت

  همان مهدی گوه روی گوه اندام
  دهد هر شب از آن انها به تو شام

  مهیاشو برای شام آخر
  که بویش گشته عالم را معطر

  تو عطر پیش غذا را خوب چشیدی
  همین یکساله برروحت شاشیدی

  از آن گاز معطر ازسر شوق
  همه سوراخ تو کردند ذوق ذوق

  صدای قارت هم کم کم بیاید
  که گوشت کر شود مغزت بگاید

  ز چشمت اشک آید ای عزیزم
  که آنجا بر سرت آب کیر بریزم

  مواظب باش تا در موقع شام
  فرو گردد غذا از کون و از کام

  شوی غرقه به گندآب و گوه و ان
  شوی لایق به طرز کوون دادن

  نوازش میشوی با فحش و دشنام
  سر بازش بگیر، سرباز گمنام

  بشین و کون خود محکم نگه دار
  همین روزها رود این کون بر دار

  به سوراخ ننت قایم شو گمشو
  به سان مهدی در سوراخ گوه شو

  بچین هفت سین خود در کون غزه
  که این هفت سین بود هفتاد مزه

  یکی سید حسن قمبل لبنان
  دگر سید علی منگول ایران

  دگر سمباده ای در کون ملا
  که هر جا پاره گردد عکس آقا

  دگر سیخ اندرون هر سپاهی
  رود کونش سر هر چهارراهی

  یکی سوزاک من در بیت مانده
  سرش سر علی بر باد داده

  دگر سوراخی ازقراناز آیات پاره
  که صد چاک است و بیدرمان و چاره

  دگر ساکی برای کل حوزه
  که در هفت سین تو هر شب بگوزه

  تو گر خواهان قائم گشته ای خوب
  به لای مادرت بگذار محجوب

  بپیچش نامه رو لاپاش محکم
  تبرک میکنم نامت رو من هم

  نمانی منتظر دیگر که امسال
  که کون مهدی ات آید سر دار

  بپیچ این نامه در سوراخ پارت
  بسیجی کسخولم،عیدت مبارک

  //////////////////////////////////////////////////////

  خواجه قنبل الغیب ملقب به کیر الدین آخوند گذار تهرانی

  • khahesh mikonam beh eslam tohin nakon, man mosalmanam va ba in rejim mobarezeh kardeh am va shekanjeh shodeh am, ba mantagh mardom ra agah kon, in ravesh faghat mardom addy ro az jonbesh sabz byzar mikoneh, dar had farhang 7000 saleh at harf bezan na dar had tek adam bysavad byfarhang

  • روح اله

   مادر جنده مرد باش قرار بزار تا شعرتو بکنم تو کونت 09109026513

 73. لطفا در استان تهران – شهرري- رو فعال كنيد اينجا معدن چماقداراي جنايتكاره..من خيلي از اونا رو مي شناسم كه تو تمام تجمعات براي سركوب مردم به ميدون انقلاب ميرفتند وجنايت ميكردند
  رييس همه اونها هم – محمود عطايي – حرومزاده هست كه رييس محفل تروريستي – دخمه – هست.
  اين گروه تروريستي كه همشون از اعضاي اطلاعات وبيت رهبري هستند تعداد زيادي از مردم رو تا بحال به شهادت رسوندن خود اونال شكنجه گاه مخفي دارن.
  ضمنا اين گروه مستقيما از طرف بيت رهبري حمايت مي شن.
  همه ميدونن كه ترور سعيد حجاريان توسط سعيد عسگر هم با دستور اين كثافتا انجام شد…
  هر هفته پنج شنبه وجمعه ها سران چماقدارها مانند الله كرم وسعيدتاجيك وجعفر فرجي و… اينجا جمع ميشند ونقشه سركوب وترور مردم رو مي كشند ودرضمن پول وچماق و …هم بين اعضا پخش مي كنند.

  آدرس محفل تروريستي دخمه: شهرري -خيابان فداييان اسلام – نرسيده به ميدان شهرري – خيابان پيلغوش-اواسط خيابون- روبروي نانوايي – تابلوي اين خونه نوشته : بيت الشهدا

 74. mohamadreza

  dr mehvar reise bimarestan dubai va alan bahman
  be dalil shekanje dadan ebteda jayeze makhsos riasate bimarestan dubai roo gereft bad be alman bara jasosi va terore irania tahte poosheshe reise khane iran raft bad ham be dalil movafaghiat dar dastgiri va jasosi reise bimarestane bahmane tehran be dalile ertebat ba pedare vazire behdasht shod.
  onke vaghti shekanje mikone ab be shekanje shodeha mide va mige ma vaghti gosfand sar miborim aval behesh ab midim .
  in kesafat roo bayad ab dado avizonesh kard

 75. بی نام

  تخم بابامم نیستید
  اگه راست میگی تو خودتو معرفی کن وشماتو بده تا مادرت با پدرت را دوباره به هم پیوند بزنم که کونی مثل تو در بیاد
  حرام زاده

 76. فرهاد خطر

  امروز يك صحنه جالب ديدم گفتم اينجا بگم بسيجي ها حال كنن
  تو ميدون امام حسين اول خيابون نظام اباد صبح ديدم رو ديوار نوشتن :
  اي رهبر آزاده زنت ديشب كي داده!!!
  كلي جوون هم جمع شده بودن وبلند بلند اونو مي خوندن وكلي حال مي كردن ومي خنديدن
  اگه ماموراي شهرداري اونو رنگ نزده باشن (اگه زدن هم جاش هست ) مي تونيد بريد ببينيد…
  ضمنا ميخوام يك پيشنهاد بدم اينكه با توجه به اينكه شعار مرگ بر خامنه اي – روي ديوارهاي تهران خيلي داره زياد ميشه و هر وز هم اضافه ميشه به دوستان عزيز پيشنهاد ميكنم از اين به بعد لقب اون(جلاد ) رو هم حتما دنبالش بنويسن
  مرگ بر خامنه اي جلاد
  ايول دم همتون گرم

  • اقای خطر خیلی خطر کردی بابا مطلب به این مهمی رو منتشر کردی چون دیوار نویسی و مستراح نویسی را منافقین شروع کننده بودن حالا ارث رسیده به ….

 77. شماره تلفن چند تا از بسیجیهای خایمال مقیم تهران.البته حرومزاده هاخطهاشون رو عوض کردن……. دو تاش خاموشه ولی اون یکی هنوز هست..
  09195076673
  09125504952
  09122992893
  هر سه رو هم مطمئن هستم. اسمشون رو نمیدونم …در زمان تظاهراتها زنگ میزدن و تحدید میکردن….شماره آخری هنوز روشنه…. چند تا دیگه هم هست ایرانسل که بعدا وقتی مطمئن شدم میدم ……زنده باشین

 78. سردار ذوالقدر كه فرماندهي عمليات سركوب قيام 18 تير 78 را بعهده داشت و از كارگزاران كودتا بوده داراي روابطي عميق با خامنه اي دارد كه متاسفانه در تحريمها ي خارجي از وي غفلت شده است. همسر وي نيز از طريق تشكيلاتي بر فعاليتهاي عقيدتي و سياسي همسران سپاهيان نظارت دارد.

 79. كسيكه بطور وقيحانه فائزه هاشمي را روز 25 بهمن به داخل ون پرتاب نمود فردي است به نام جعفري كه هراست خبرگزاري ايرنا را بعهده دارد.

 80. ففرزند حسن قديري ابيانه سفير وزارت خارجه كه فارغ التحصيل دانشگاه امام صادق است از فعالين بيسجي و عضو دخمه شهر ري و دوست سعيد عسگر ميباشد.وي از بيماريهاي رواني مضمن رنج ميبرد.

 81. نشاني آيت اله خوشوقت عامل صدور قتلهاي زنجيره اي : تهران ‹ خيابان شريعتي نرسيده به تقاطع طالقاني ‹ انتهاي كوچه گروسي روبروي آژانس
  ضمناَ فردي به نامه نجفيان معروف به قصاب نجف آباد شاغل در سمت حساسي در وزارت اطلاعات است . وي عامل كشتار مردم نجف آباد طي عزل آيت اله منتظري درسال 68 بوده و اقدامات گسترده اي رانيز عليه دولت اصلاحات ترتيب ميداد.

 82. ففردي به نام حبيبي در وزارت اطلاعات در قسمت برون مرزي پس از تصفيه باند سعيد امامي از اين وزارت خانه اخراج گرديد و با استفاده از رانت مشغول صدور مواد پتروشيمي به خارج گرديد . احتمال بازگشت وي به وزارت خانه منتفي نيست خصوصاَ اينكه يكي از سرگرميهاي وي زدن تير خلاص در اوين بوده است.

 83. آدرس محسن اندرزگو :

  تهران _ خيابان پاسداران _ بالاتراز ميدان نوبنياد _ نارنجستان دوم _ دست راست _ منزل 6يا 7 ( چهارطبقه) اكثراَ چند دستگاه موتور بسيجي دردرحياط پارك و آماده تهاجم است.

 84. این حکومت به علت دینی بودن ماندگار است شاید نفرات عوض شوندن ولی ذات حکومت ماندنی است
  بهتر است شما زیاد زور نزنید

 85. اتفاقا دقیقا به همون دلیل دینی بودن رفتنی است.!!!!چون مردم از هر چی دین و الله و خدا و پیغمبره حالشون به هم میخوره

 86. آيت اله خوشوقت پدرعروس خامنه اي از طرف وي مسئول فتاوي و هدايت عقيدتي بسيجيها در مسجدش مي باشد و هرشب بعد از نماز با بسيجي ها جلسه ميگذارد. يك بار شخصاً دستور آتش زدن سينما را به آنها صادر كرد. مسجد وي بالاتر از تقاطع شريعتي و طالقاني است. راجع به دكتر فخرالدين حجازي متخصص بيمارستان امام خميني بايد بگويم كه طبق اظهارات كساني كه با وي مراوده دارند ظاهراً ايشان از قبل در جريان ترور حجاريان توسط سعيد عسگر بوده و شايد مشوق وي بوده است .

 87. محمد جواد

  مواظب باش خوذتون شکار نشید 😉

 88. ناشناس

  از بسیجیان شهرک غرب به نام مستعار اخوی معروف هست که از نیروهای یگان عملیات ضربت سپاه غرب هستند پایگاه بسیج او فخار مقدم نام دارد که واقع در شهرک غرب بلوار فرحزادی انتهای خیایان پارک در سبز رنگ مسجد است که تابلوی نام پایگاه بسیج نیز در بالای آن نصب شده است شماره تماس پایگاه بسیج:02122359195

 89. سلاخ بسیجی و حزب اللهی

  شناسايي شد : منصور ابولفتحي عضو بسيج مسجد سالار شهيدان

  نام : منصور ابوالفتحی

  از نیروهای فعال و سرکوب‌گر در غرب تهران

  عضو بسیج مسجد سالار شهیدان ( نشانی : تهران – میدان دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس – خیابان ولیعصر جنوبی – خیابان شهید باقری غربی – نبش بن بست سپیدار )

  https://profiles.google.com/102029101064202555522/posts/KorhhFvp71n

 90. مبارز سبز

  نگران نباشید بسیجی ها نوبت به ماهم می رسد شاید الان نه ولی همین سایت اسم همتونو واسمون نگه میدارد به امید دیدار روزی که ما سواریم و شما پیاده یاحسین میرحسین

 91. سلام
  من اهل فحش و دریوری نیستم. من یک پاسدارم. من یک سربازم. من یک ی از میلیون ها فدایی رهبرم. شاید به من فحش بدهید. شاید مرا مورد تمسخر خود قرار دهید. ولی من باید به شما موضوعاتی را مطرح کنم که شاید به درد شما بخورد. برادر و خواهری که شب های محرم حتی برای یک ثانیه دلت برای امام حسین می سوزد. به خدا کسانی که در این سایت مدیریت می کنند حتی امام حسین را به خوبی نمی شناسند. وقتی در درون خانواده شما مشکلی پیش می آید شما همسایه را برای حل مشکل صدا می کنید و از او می خواهید حق شما را بگیرد یا خودتان به حل مشکل می پردازید. معلوم است خودتان حلش می کنید. کسانی که این سایت را مدیریت می کنند همسایه خونوار ما هستند. من نمی خواهم بر مشکلات کشور و ناکارآمدی دولت صحه بگذارم. ولی به خدا قسم مدیران و پشت پرده این سایت که اینطور خونخوارند از نظام ما بدترند. اگر می خواهی در این سایت از برادرت نشانی بگذاری اول برو نوشته های … تو قرآن را در همین نظرات بخوان و ببین تصمیمت عزض می شود. من خودم اگر به غیر از رهبری مشکلی در کشور ببینم با شما همصدا می شوم. ولی در آخر این را بدانید که اگر یک بسیجی را بخواهید کشید هزار بسیجی دیگر به جای او می رویند. من به شما متذکر می شوم و شما را به تقوای الهی دعوت می کنم که راه توبه همیشه باز است. والسلام پاسدار محسن غیورمند

  • pesare khoob ege az ironiha kesi ro nakoshti va ya baese koshtaneshoon nashodi az gonahet momkene cheshm pooshi beshe ..ke oon ham bayad tahghigh beshe ma hokoomato dir ya zood migirim vali tamame shomahaye ke be esme khoda mardomo koshdid mojazat mishid…. dar zemen bi khiale hasano hoseino taghiyo naghi. to ye irooni hasti age din mikhai az iran zamin peyda kon oon din vasseye araba khoobe na mano to

 92. من اهل فحش و دریوری نیستم. من یک پاسدارم. من یک سربازم. من یک ی از میلیون ها فدایی رهبرم. شاید به من فحش بدهید. شاید مرا مورد تمسخر خود قرار دهید. ولی من باید به شما موضوعاتی را مطرح کنم که شاید به درد شما بخورد. برادر و خواهری که شب های محرم حتی برای یک ثانیه دلت برای امام حسین می سوزد. به خدا کسانی که در این سایت مدیریت می کنند حتی امام حسین را به خوبی نمی شناسند. وقتی در درون خانواده شما مشکلی پیش می آید شما همسایه را برای حل مشکل صدا می کنید و از او می خواهید حق شما را بگیرد یا خودتان به حل مشکل می پردازید. معلوم است خودتان حلش می کنید. کسانی که این سایت را مدیریت می کنند همسایه خونوار ما هستند. من نمی خواهم بر مشکلات کشور و ناکارآمدی دولت صحه بگذارم. ولی به خدا قسم مدیران و پشت پرده این سایت که اینطور خونخوارند از نظام ما بدترند. اگر می خواهی در این سایت از برادرت نشانی بگذاری اول برو نوشته های … تو قرآن را در همین نظرات بخوان و ببین تصمیمت عزض می شود. من خودم اگر به غیر از رهبری مشکلی در کشور ببینم با شما همصدا می شوم. ولی در آخر این را بدانید که اگر یک بسیجی را بخواهید کشید هزار بسیجی دیگر به جای او می رویند. من به شما متذکر می شوم و شما را به تقوای الهی دعوت می کنم که راه توبه همیشه باز است. والسلام پاسدار محسن غیورمند

 93. اینها آدرس ایمیل تعدادی ساندیس خوره.اگه ازشون فحش رکیک خوردید ، تعجب نکنید.اینها چون منطق عقلی برای عملکرد و عقایدشون ندارند ، از کوره در میرند و فحش میدند
  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 94. بخش اول:

  این سایت «مبارزکلیپ» یکی از سینه چاکان رهبر الدنگ است.محسن اردستانی مدیر این وبسایت حتی پیش از انتخابات درهنگام فعالیت جنبش ماهستیم بارها وبارها در تظاهرات های جنبش ماهستیم سعی در شناسایی هوادارن جنبش را داشت او تاکنون ویدیو کلیپهایی علیه شهرام همایون ساخته ودر یوتیوب پخش کرده وحتی چندین بار از صدا وسیمای رژیم پخش شده وی در فضای مجازی ذست به لجن پراکنی علیه مبارزین می زند.او در حوادث پس از انتخابات در چندین تظاهرات در سرکوب مردم نقش داشته او ازجمله عواملی است که با مجوز رسمی وزارت اطلاعات دوربین بدست درخیابان های تهران واصفهان سعی در شناسایی جوانان ومردم را داشت

 95. کس ننتون مادر قحبه ها یه گوهی بخورید دیگه حوصله مون سر رفت!

  فقط بلدید کس شر بگید

  اون کس ننه بخودش میگه شیر بعد قایم شده او یکی مادر جنده میگه می کشیمتون بعد مادر گاییده میشه

  هی هم میگن صبر کنید صبر کنید اون بچه ای که بار ننت کردم به دنیا اومد تا کی صبر کنیم کسکش

 96. جمهوری اسلامی ایران

  هیچکدومتون نمیتونید سرشم بگیرید من خودم اول فدایی رهبرم همتونم بزدلیت فقط زر میزنید وارد عمل نمیشید که چون مثل سگ میترسید رهبرم اراده کنه سرتون که هیچی تکه تکتون میکنیم.
  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است.

 97. کیر در قرآن

  آخه بچه کونی..محسن چاقال…تو سربازی؟..تو مزدوری حمال..ننت اگه کس بده شرفت داره به این کاری که تو و امثال تو میکنند ..دیوث.
  شما میلیونید؟…همتون رو هم تخم منم نیستید.انقدر کم هستید که همینجا از ترستون اسمتون رو عوض میکنید میایید پیغام میذارید …
  حسین کدوم کونی ییه؟؟ اونم یه گوهی بوده مثل همین علی گدا شاشیدم تو دهن اون فاطمه جنده و بقیشون….موقش که بشه میفهمی چند تا بسیجی از کنارت در میاد

 98. خاك تو سر شما
  اين كاري كه شما ميكنيد از كارهاي رژيم كثيف تره
  خاك تو سرتون
  با اين كار بد نام ميكنيد جنبش مردمي رو

 99. آقا لطف كنيد زودتر اينها رو بكشيد ديگه
  به دستور رهبر عزيزمان مهدي كروبي

 100. آقا لطف كنيد به جاي اين چرت و پرتها بياييد سه شنبه هاي اعتراض را رونق بدهيد
  فكر كرده ايد توي خانه تان نشسته ايد و فحش ميدهيد به رژيم كارها راه ميفتند
  همين شماها هستيد كه آبروي رژيم را برديد و هرجا حرف از جنبش ميشود ملت ميگويند جنبش مرده است و ميخندند.
  حالا هي پشت لب تابت بشين و فحش بده به رژيم

  • دوست يا دشمن گرامي شما با يك اي پي 77.92.95.115 و سه اسم سبز ،همسفر و مهدي پيام گذاشتيد حال منظور شما چيست تيم تجسس ما در حال پيدا كردن آن است.

 101. ناشناس

  همتون پرتید. با چند میلیون بسیجی می خواهید مبارزه کنید؟ خاک بر سر پوکتان
  حقاً به درد نمی خورید.

 102. من هم بسیجیم. افتخار می کنم که بسیجیم. مثل شما وطن فروش نیستم. خائن نیستم. ثبات مملکت مدیون بسیج و بسیجی است.

  • ناشناس

   آخه پوفیوز مگه از مملکت چیزی مونده که کسی بخواد بفروشه عوضی?سپاه داره خاک مملکتم با کشتی میفروشه به قطر حروم زاده. شماها اگه ازدهن حرف میزینین دور تا دور ایران پر سرباز آمریکاییه یکیتون خایه کنه بره یکیشونو بکشه مگه شهادت (شما بخونید سقط شدن در راه دیکتاتور)آرزوی شما نیست؟اینکاری که شما میکنین اسمش مزدوریه . میدونی مزدور یعنی چی؟یعنی کسی که اگه خواهرشم جلو چشاش بگان مهم نیست فقط به آخورش فکر میکنه. زر زر زیادی کردن نه هنره نه کنتور داره بندازه پس تا میتونی بزن

 103. اسی بسیجی

  آقا من بسیجیم و افتخار می کنم که بسیجیم.
  شما هم ریدین.

  • بگای بسیجی

   من تو رو میشناسم کسکش و مشخصاتتو گذاشتم و بزودی پخش میشه.حالا برین به خودت

 104. نا اميد شدم تهران فقط همين تعداد بسيجي داره كه شده خار تو چشمتان استخوان تو گلوتون لقمه بزرگ تو حلقومتون بابا گلي به گوشه جمالشون چقدر قيافه شان بهشتيه حقشونه كه بدست پستترين آدمهاي روي زمين شكار بشن

  • کیر در قرآن

   فهیمه جووون…. باز هم پریود اومدی کامنت گذاشتی؟؟!!.تو از بهشت نگو عزیزم.تو که خودت حوریی ای!!….فقط اگه تو بهشت مثل تو باشه من اونجا نمیام ها.همینجا رو زمین خوبه،از گاییدن شماها لذت میبرم

 105. فهیمه نکنه یه وقت پهلوی فاطمه زهرا بشکنه…

  راست می گه تو خودت حوری هستی ای کاش ادرس میدادی تا فیض ببریم قول میدم 4تا برادر مومن هم بیارم
  شنیدم صیغه ای هستی

 106. سعيد محبي saied vampire

  همسايه ما به اسم سيد علي حسيني ساكن ميدان پونك از بسيجيان و جاسوسان فعال هست.

 107. ,وفتی صحبت از بسیج میشود منظور یک جریان کاملا مسلح و مزدور که برای لقمه نانی چنان دنبالچه میجنبانند که نگو و تازه اسمش میذارن فدایی رهبر . خدایی یه نیگاهی تو آینه به خودتون بندازید یه مشت سیه رو همانند خولی و هند جگرخوار . اگر در شجره مبارکتون کمی تفحص کنید قطعا نطفه اتان مشکل دارد که اینگونه دریوزه شده اید تا دیروز زیر علم شاه جاوید شاه میگفتید و امروز جاوید خامنه ای میگویید

 108. بچه خیابون صفاری

  در تایید حرف این هموطن بگویم که پدر گور بگور حداد قاتل در روزهای تولد شاه و ولیعهد و فرح سابق مخله صفاری را چراغانی میکرد و شربت وشیرینی میداد و در مسجد ابوالفضلیان تهران برای سلامتی خاندان سلطنت دعا میکرد و بعد از انقلاب پسر مزدورش هم راه پدر پیشه کرده و پوزه بر آستان خامنه ای میمالد و برای این دیکتاتور مجیز میگویید این است سابقه شما به اصطلاح انقلابیون ولایت مدار . رویتان سیاه باد که هست ای لکه های ننگ .

 109. حامد محقق

 110. حامد محقق مزدور تهران

 111. اين كونيها كه به بسيج فحش ميدن نشان دهنده 30 سال تجاوز به مادران و خواهرانشون توسط نسل اول انقلابه ؛حالا ما 300 سال ديكه هم تمام مونث و مذكرتون رو روكيرمون ميزاريم

  • یک دفعه دیگر نوشته ات را بخوان تا بفهمی چه موجود کثیفی هستی.

 112. لعنت به بسيجی های حروم زاده

  حامد محقق بسيجی بی شرف تهران که خودش يک دارو دسته جدا برای خودش درست کرده و در ايران
  و خارج از ايران تبليغات تمساه يزدی و خامنه اي رو ميکنه. بی شرف مرگ بر تو و خاندانت.

 113. لعنت به بسيجی های حروم زاده

  مرگ بر حامد محقق کثافت که حالا تبليغات سپاه رو تو وبلاگش ميکنه. اشغال حروم زاده جنايت کار

 114. دانشجو بزشكي
  مهدي نوريه
  دانشكاه شاهد
  عكس و وبلاكش هست
  جند مورد تجاوز كرده
  خونشون تو سازمانياي سباهه منطقه باسداران
  همراهش تفنك و شوكر ديديم
  09369213735شمارشه
  تو يالثارات و كيهان و وطن مطلب داره
  يه دختر سبز كرد ك همكلاسيش بوده تجاوز كرده
  دوست و رفيق فاب همين طوسيه

 115. مرگ بر حامد محقق بسيجی

  مرگ بر حامد محقق کثافت حروم زاده جنايت کار

 116. azaddddddddiiiiiiiii

  ey kiram too in hamed mohaghegh ke haroom zade eine bakhtak too hameye saita hast
  baba in kose keshe kooni madar ghave ye janiye ke weblagesh ro por az kos shera v jenayatash karder
  nbi sharaf

  • جنايت کار

   امثال حامد محقق کثافت حروم زاده اگه پشتوانه پلیس و ارتش و سپاه رو نداشت بازم اینجوری وق وق میکرد????.

   • ناشناس

    ارتش رو با این آشغالا قاطی نکن عزیزم . 90 درصد ارتش ضد اینان

 117. علیرضا مرصاد یک مزدور که تحت پوشش یک شرکت تبلیغاتی هر گونه کثافت کاری ممکن را انجام میده و در کنارش رییس بسیج چند منطقه تهران هم هست.
  لطفا به لیست اعدامیها اضافه اش کنید.

 118. قادر پریز و ابراهیم نعیمی به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و مدیر کل فرهنگی نوکر شریعتی جنایتکار رییس دانشگاه علامه از بسیجی های آدم فروش هستند که در برخورد با دانشجویان رحم ندارند. سیدی جنایتکار نیز پسر خواهر شریعتی جنایتکار و رییس حراست دانشگاه علامه بود که ظلم زیادی در معیت شریعتی ظالم به دختران و پسران این مرز و بوم کردند.

  باشد تا روزی این بسیجی های جنایتکار را به سزای اعمالشان برسانیم.
  از دانشجویان دیگر دانشگاه علامه می خواهم لیست اسامی دیگر مزدوران دانشگاه علامه را بنویسند.

 119. مرگ بر بسیجی

  دانشگاه امیرکبیر – محمدجواد حجتی نیا (دانشجوی بسیجی و پای ثابت مراسمات حکومتی)

 120. همتون دهناتونو ببندید…
  اگه یک بسیجی کشته بشه…100 تا بسیجی از خون پاکش سبز میشن…
  مطمئن باشین نا چند وقت دیگه اگه از این دشمنیاتون دست برداشتین که هیچ…
  وگرنه دونه دونتون به دست همین بسیجیا به درک واصل میشین…
  یا علی…

 121. ناشناس

  بسیجی وحشی:
  سید حسین حسینی
  09358344953
  سرکوبگرمزدور

 122. دوستان گرامی ترویج خشونت پاشنه ی آشیل جنبش سبز است فریب نخورید ما اگر می خواهیم ایرانی آزاد و آباد و برای همه ی ایرانیان داشته باشیم باید این سختی ها راتحمل کنیم و تخم خشونت نکاریم .هر کسی جنایتی کرده باشد قطعا در فردای ایران آزاد و دموکرات محاکمه خواهد شد و هیئت منصفه در یک دادگاه علنی با بررسی اسناد و مدارک و دلایل ، حکم عادلانه را در باره ی آنها صادر خواهد کرد . ما نه دادگاهیم و نه دادستان اینگونه سایت ها راه درستی نمی روند چه بسا این سایت طراحی ارتش سایبری حکومت باشد تا به خشونت دامن بزند پس انرژی خود را صرف مبارزه کنید نه صرف انتقام گیری شخصی ! اگر براستی برای آزادی کشور این هزینه ها را داده ایم نباید آن را خرج کینه ی شخصی کنیم .

 123. راستش بگوئيد قيمت آدم فروشي چنده

 124. کس کن ننه همه ایرانی ها

  کیر هر چی سیاه پوست و عرب هست داخل کس وکون ننه هرچی ایرانی است در سراسر کره زمین .
  مادر جنده های اطلاعاتی ادم فروش زنجنده دیوث .
  من حتی اکگر کیر هم داشتم داخل ایرانی ها نمی کردم چون نجس هستند و همه اشان ایدز و سوزاک سفلیس دارند و زیر کیر ولادیمیر پوتین عزیزم دارند دست وپا می زنند.

  • کیر در قران

   کیر هر چی ایرانی هست اول تو کس ننه جندت…بعد تو کون خواهر لاشیت…بعد تو کون خود چاقالت……
   تو حتما شومبول داری که میگی اگه کیر داشتم!!.. پس مواظب باش ایرانیها نکننت…عراق رو که امریکایی ها گاییدن زنهای جندشون تو همه کشورها پخش شدن… ایران هم اودمن .خوب کسهایی هستن

 125. A short biography of a Basiji in Tehran

  I am a son of a prostitute. My mom was a whore in Qum providing service to Mullas and their followers in the holy city. My father worked for SAVAMA the intelligence and security organization of Ali Geda’s regime. One day my prostitute mother was picked up by the security agents in Tehran and sent to the rehabilitation center for becoming a dedicated Muslimah. As my mother was getting ideological training at this center, I was born out of wedlock! I presumed a Basiji or a Sepahi person had it with my mom. Now all three of us work for the security organization of Ali Khamenei in Tehran. My father beat up demonstrators and even torture kill them if necessay using club, gun or Coca Cola bottle. My mother do the same thing on women demonstrators and I spy for the regime. This is how to become a dedicated Muslims and useful for the hollow regime of Ali Khaye mani.

 126. مير حسين موسوي

  خيلي احمقيد.اگه مي تونستيد گوهي بخوريد كه 30و اندي ساله خورده بوديد. پس لطفا خفه و زر نزنيد. اگه يك تفنگ دستون بدن كه اول خودتون رو خيس مي كنيد.

 127. امیر کبیری

  محمد حسین جوادی
  دانشکده ی نساجی سال اول ورودی 89
  دانشگاه صنعتی امیر کبیر
  جدیدا هم عضو انجمن اسلامی شده ….البته انجمن اسلامی مورد تایید دانشگاه!!!!!!!!!

 128. پیک نت :

  «رضا نعمتی کنزق» در دهه 70 یکی از اراذل و اوباش بنام ده متری جوادیه بود که برای کلاهبرداری ها و زورگیری های خود و برای استتار و جلب پشتیبانی، به نیروها و پایگاههای بسیج مناطق مختلف روی آورد تا ضمن تکیه بر حمایت های این ارگان ها، با بهره گیری از مکانیزم های امنیتی و عملیاتی به کلاهبرداری های خود ادامه دهد .

  رضا نعمتی کنزق درمقابله با اعتراض های خیابانی هواداران موسوی، برخورد تندی با تعدادی از دانشجویان هوادار در منطقه جوادیه صورت داد که بعدها جسد یکی از آنها بنام «سالار علیدوست» در بیابان های اطراف رباط کریم قم یافت شد که ظن این قتل متوجه به او یا عوامل او گشت.

  حمایت از این قلدر اوباش از طرف ارگانهای امنیتی بقدری بود که توانست مهاری بر دهان رسانه ای شدن فاجعه و افتضاح کارخانه بسته بندی مه گوشت بزند .

  این کارخانه بقدری از حمایتهای ارگانهای امنیتی بهره جست که در سال 88 وقتی رسوایی وجود لاشه گوشت هزاران گربه ( که توسط گروه های کارتون خواب جمع آوری میشد) در این بسته بندی به رویت ماموران بهداشت و انتظامی رسید، نه تنها برخوردی با آنان صورت نگرفت که حتی مهاری بر رسانه ای شدن آن زدند که از این میان فقط چکه ای از قلم روزنامه همشهری بر صفحه رسانه ها چکید و خیلی سریع هم پاک و فراموش گردید.

  محل کارخانه بسته بندی «مه گوشت» واقع در رباط کریم که توسط برادران نعمتی کنزق اداره میشود و صاحب امتیاز اصلی آن همان رضا نعمتی کنزق میباشد، در واقع پاتوق گروهی از اراذل بسیجی منطقه گلستان رباط کریم بوده که بوقت سرکوبی جنبش های مردمی از همانجا سازماندهی شده و بسوی شهرها روانه میشوند .

  رضا نعمتی کنزق در ابتدای جنبش های خیابانی هواداران موسوی و کروبی ، مدتی محافظ و راننده حسین تائب (داماد حسینی اخلاق در خانواده، که جنایت های بیشماری را در سرکوبی مردم مرتکب شد) بود و قبل از آن هم چند صباحی محافظت از قاضی سعید مرتضوی را نیز در پرونده افتخارات خود به ثبت رسانده بود.

  علی رغم رسوایی و نشر وجود گوشت های آلوده بسته بندی مه گوشت در اغلب فروشگاههای زنجیره ای، نیروهای امنیتی سپاه با قوه قهریه و آمرانه خود اغلب فروشگاههای زنجیره ای وابسته به خود و دیگر ارگانهای نظامی و همچنین میادین میوه و تره بار را وادار و ملزم به این میداشتند تا بخشی از محصولات پروتئینی را از بسته بندی مه گوشت تامین نمایند .

  در خاتمه امیدواریم تمام جنایتکارانیکه روزی مقابل مردم ایستادند تا بهره ای از خزانه جور نصیب داشته و خوش بیآسایند ، روزی محاکمه شوند.

 129. من توصیه می کنم تنها اطلاع رسانی کنید و آگاهی بدهید محاکمه را بعد از این حکومت انجام می دهیم . ترویج خشونت درست نیست ، به دیگر دوستان نیز توصیه می کنم در برابر توهین برخی از نوشته ها صبوری داشته باشند و از مدیران محترم نیز می خواهم پیام های توهین و فحش , و خشن را منتشر نکنند . برادرانی که به اصطلاح بسیجی می باشند از بسیجی های جنگ ندیده می باشند یعنی مربوط به زمان جنگ هشت ساله نمی باشند این افراد یا نا آگاه یا مزدور هستند باید افراد نا آگاه را آگاه کرد و افراد مزدور را شناسایی کرد تا به وقتش در یک دادگاه صالحه محاکمه شوند .

 130. سبزفکر

  همه نظراتو خوندم اما این از همه باحال تر بود
  «»جووون. چه جری میدن خودشون رو این جلبک ها. اسم همه بسیجی های عالم رو هم اینجا بذارید، تخم یکیشون رو هم نمی تونید بخورید.»»
  بسوزید که پماد ضد سوزشو برا امثال شماها گذاشتند.
  تا بسیجی در این وطن زنده است ریشه دشمن وطن کنده است

 131. ba salam
  merci babat e shekar chi haye bahal e in page

  lotfan ye hali ham be ma bedin ta befahmim koja mishe in mozdoor ha ro mesle in yeki moarefi kard
  ba tashakor

  http://efshagaran.persianblog.ir/post/121/

 132. ناشناس اما زنده

  سلام.
  من یک بسیجی ام,عاشق کشورم و مردمم.
  اما هیچ وقت روی زنان و نوامیس مردم باتوم و شوک و گاز نمیزنم.
  بسیجی نماها نسل جدید وهابی ها هستند که معتقدند هر چه بیشتر بگیرند و بکشند بهشتی خواهند شد و صد در صد جزو سربازان امام زمان (عج).
  همینجا به آنها میگویم که اگر آقا ظهور کنه,اولین کاری که میکنه اینه که شمشیر به کمر شما بی ناموسهای خودفروخته میزنه.
  دین و غیرت و انسانیت و ناموس و کشور و .. رو به چی فروختی؟
  اهای عقده ای هائی که عاشق این هستید که باتوم دستتون بگیرید تا احساس بزرگی کنید,اهای حرام زاده هائی که سگ هم شما را محل نداده و برای ابراز خود و از بین بردن عقده هایتان باتوم و گاز در دست میگیرید و بر سر نوامیس مردم میکوبید.. شما ایرانی نیستید و روزانه هزاران فحش و نفرین را از هم وطنان خود دریافت میکنید.از همینجا من هم میگویم: تف به غیرتتان.. تف به شرفتان.. لعنت بر شما… لعنت بر عقده هایتان

 133. ناشناس

  یعنی می شود که این افتخار نصیب من شود که نامم در این لیست قرار گیرد!
  افتخارمان به این است که در لیست سیاه شما مزدوران اسرائیلی باشیم………..

 134. یعنی می شود که این افتخار نصیب من شود که نامم در این لیست قرار گیرد!
  افتخارمان به این است که در لیست سیاه شما مزدوران اسرائیلی باشیم………..

 135. ناشناس

  http://tinypic.com/r/33m4rwx/7

  یکی از بسیجیان مزدور شهرک غرب تهران مشخصات روی عکس هست

  آدرس منزل:شهرک غرب بلواردریا خ سعدی کوچه ناخدا محتاج

  • ناشناس

   آخه تابلو معلومه بسیجی نیست شاید الکی یه بیسیم گرفته یا تو سربازی بوده

 136. یه لباس شخصی

  جنگ ساندیس و کوکاکولاست
  لطفا» دست بزنید
  باشد شما با شمشیر ها و سلاح های عجیب غریب هالیوود بیایید
  ما باهمین نی ساندیس می آییم
  و با همین بچه های بسیجی
  و با موتورهای دو ترک و سه ترک ساخت وطن
  و با همین پیرزنان و پیرمردانی که هر سپیده شما را نفرین می کنند

  من تیغ رویارو زنم ….
  شما هیچ غلتی نمی توانید بکنید
  نه با هزار نفر
  نه با صد هزار نفر
  نه حتی با یک میلیون نفر
  که ما شصت میلیون نفریم
  و از لجتان ساندیس می خوریم
  اما به پپسی کولا رای نخواهیم داد
  و شما فقط برای خنده ما خوبید

 137. ناشناس

  به : » یه لباس شخصی »

  دوست عزیز مزدور هم ساندیس مال توست هم کوکاکولا و هم پپسی کولا !
  لابد در خبرها خوانده ای که دولت و حکومت ولایت محور چگونه با شرکت های اسراییلی معامله کرده است !
  ما سلاح عجیب و غریب نداریم این شمایید که تا دندان مسلحید سلاح ما ایمان ماست .
  موتورهای دو ترک و سه ترک هم ساخت وطن عزیزتون چین می باشد
  کدام پیرزن و پیر مرد را می گویی همانها که با مشت بر سر و صورتشان کوبیدی ؟ هاله سحابی را می گویی ، عزت ا.. سحابی را می گویی ؟
  اگر به راستی برای هدف و ایمانت می جنگی نامت را و نشانت را بگذار تا برای روز محاکمه آن را داشته باشیم . تو که ترسی از شهادت نداری !

 138. kiram to kose madare harchi basijie ke in haroom zadeharo bedonya miarand

 139. محمد خلیلی عضو رسمی نیروی انتظامی و از بسیجیان قدیمی

  شناسائی یکی از جلادین شکنجه گاه زندان کهریزک
  محمد خلیلی عضو رسمی نیروی انتظامی و از بسیجیان قدیمی است که از ماموران نیروی انتظامی در زندان کهریزک بوده است. محمد خلیلی متولد 1356 در تهران و از چماقدار های شناخته شده غرب تهران است.

  محسن خلیلی از بسیجیان قدیمی مسئول شناسائی با دوربین فیلم برداری در تظاهراتها بوده و هم چنان این مسئولیت را به عهده دارد.
  برادران خلیلی از بسیجیان قدیمی پایگاه منتظران مهدی می باشند.

  آخوند حامد نمیری (برادر آخوند نمیری قاضی پرونده کرباسچی) از هماهنگ کننده های گروه های چماقدار بسیجی است که توسط مردم در جنت آباد در حین شلیک دیده شده است . نامبرده از چماقداران شناخته شده منطقه می باشد.

 140. فرماندهی اوباش و اسلحه به دستان مسجد لولاگر

  ناصر مالکی
  این کسی است که فرماندهی اوباش و اسلحه به دستان مسجد لولاگر
  را به عهده داشت . شغل: فرمانده حوزه ۱۱۵ لیلت القدر و مداح هیئت فاطمیون در غرب تهران محدوده ستاری و پیامبر
  آدرس موسسه فاطمیون: اتوبان ستاری — کوچه شاملو — پلاک 3 طبقه اول
  (عکس از سنگ پرانی لباس شخصی ها در 16 آذر )

 141. بازجوی اداره اماکن

  مجید صباغیان بازجوی اداره اماکن

 142. ، ضارب زن جوان در روز ۱۳ آبان ۱۳۸۸

  ، ضارب زن جوان در روز ۱۳ آبان ۱۳۸۸

  ستوان یکم محمد جواد ابراهیمی
  ، ضارب زن جوان در روز ۱۳ آبان ۱۳۸۸

  محل خدمت : یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی ناحیه انتظامی تهران بزرگ

  محل سکونت : شهر ری -حسن آباد فشاپویه – بلوار امام خمینی نبش بانک ملت

 143. حسین اسماعیلی

  حسین اسماعیلی معروف به اسمال خلاف
  محل زندگی :شهرک فجر(اتوبان نیایش)
  شماره موبایل:۰۹۱۲۵۰۹۲۹۷۳ محل تحصیل :دانشگاه آزاد تهران شمال
  این شخص در دستگیری و ضرب و شتم افراد در محدوده میدان محسنی /میدان ونک/میرداماد/پارک وی نقش بسزایی داشته است

 144. چهره پشت پرده کهریزک

  چهره پشت پرده کهریزک
  سردار مهندس «طه طاهری» با نام‌های مستعار «مسعود صدرالاسلام» و یا «مسعود صالح
  » که عده ای از نزدیکانش او را «صدر» صدا می‌زنند

 145. فرمانده چماقداران عملیات شهرک غرب،

  روح الله حسنی شهپر
  فرمانده چماقداران عملیات شهرک غرب، میرداماد تا میدان ولیعصر

 146. ضو بسیج مسجد فخرالدوله

  جواد گودرزی
  عضو بسیج مسجد فخرالدوله و از بسیجیان دانشگاه علم و صنعت تهران- در خیابان شهید برادران قائدی (هدایت) تهران ساکن می باشد

 147. سرهنگ پاسدار سید عباس رسولی

  سرهنگ پاسدار سید عباس رسولی

  جانشین فرمانده عملیات ناحیه مقاومت بسیج مقداد، غرب تهران , از جمله افرادی می باشد که در سركوب وكشتار شهروندان تهران نقش دارد .
  وي بعد از سرکوب و کشتار شهروندان تهرانی در منطقه غرب تهران و بخصوص خیابان آزادی در دوشنبه بیست و پنجم خرداد، در روز نهم تیرماه مورد تقدیر فرمانده سپاه محمد رسول الله (تهران بزرگ) سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی قرار گرفت .

 148. محمد جواد بصیرت

  محمد جواد بصیرت
  محل سکونت : میدان خراسان پشت فروشگاه قدس کوچه نائب

 149. به گزارش خبرنگار ايران كارگر: در زعفرانيه روي بل ساسان يا همان بلوار ساسان بسيجي هاي محله لباس ماموران انتظامي بوشيده بودند و با مردم برخورد ميكردند و در موردي كه يك اقا و خانم سوار بر ماشين خود داشتند تردد مي كردند را بسيجيان كم سن و سال كه از 16 سال شروع ميشود و نهايت به 30 سال ميرسد به اين خانم همراه اين اقا رفتار زشتي نمودند كه اين اقا ابتدا كفت من مي گويم اين خانم همسر من هستند و جوان بسيجي حرف زشتي به زبان آورد كه ان اقا با او درگير شده و زير گوش بسيجي ميزند و در نهايت هردو نفر را دستبند بدستشان زدند و دستكير نمودند ماموران بسيج زعفرانيه كه لباس ماموران انتظامي بر تنشان كرده بودند و فرمانده انها كه شخص بنام محمد خراساني است انها را هدايت مينمود و اين بسيجيان در زعفرانيه انتهاي خيابان عاصف كوجه مسجد و در مسجد ولنجك مستقر هستند

 150. من مدتی در بند سپاه اوین زندانی بودم، خانواده ام یکبار به ملاقات من آمدند و یکی از بازجویانام که شکنجه گرم نیز بود در این ملاقات حضور داشت .چند سال بعد خواهرم به طور اتفاقی در خیابان رسالت وقتی که برای خرید مبلمان به آنجا رفته بود، این فرد را میبیند که صاحب یک مبل فروشی است و خواهرم با خرید یک وسیله اسم واقعیی این فرد را پیدا میکند:ابوالقاسم فرمانی ، لطفآ اسم این شکنجهگر را منعکس کنید و اگر اطلاعات بیشتر میخواهید با بنده تماس بگیرید

 151. راسته که میگن اگه بسیجی نبود صدام حسین بابات بود؟
  سوال کردم بی ادب نباشید

 152. چقدر مادر جنده ها زشت اند
  عین کیر خر می مونن

 153. پیروزی

  به اون خدای احد و واحد قسم طوری این بسیجی های بیشرف رو از ایران و از صحفه ی روزگار محوشون کنیم که انگار نه انگار آشغالایی به این اسم تو دنیا زندگی میکردن……نزدیک است روز واقعه برادران و خواهران بسیجی مطمئنا خودتون احساس کردین ولی این سرنوشت براتون رقم خورده…..به قول امام حسین اگر دین ندارید آزاده باشید…ولی شما بسیجی ها دین که ندارید هیچ برعکس بویی از آزادگی وانسانیت هم نبردید

 154. .کیانوش ناصر رنجبر، عضو اطلاعات سپاه ،از عوامل سرکوب تظاهرات جنبش سبز در ۱۳۸۸
  ۲.اسد الله اسدبیگی، محافظ سابق خمینی و عضو فعلی اطلاعات
  ۳.امیر حسین اسدبیگی، بسیجی، از عوامل سرکوب، عضو بسیج مسجد قلهک
  ۴.جواد سلیمی، شکنجهگر ، کارشناس صوری دادگستری
  ۵.ابوالقاسم فرمانی، شکنجهگر و بازجو
  ۶.عبدلحمید کاظمی، عضو سپاه و مامور شناسایی طرفدارن جنبش سبز
  آدرس همه این افراد: تهران،خیابان شریعتی، خیابان وارسته، پلاک ۱۶، واحد ۵۰۱،۵۰۲،۶۰۲،۴۰۲

 155. یه عده کس کشه ننه جنده دارن به ما توهین میکنن آخه اگه تخمشو داری بیا کونی فکر کردی نمیدونیم نوکرای او زنیکه جنده مریم رجوی هستین مرگ بر منافقین کوس کش درود بر بسیجیان ایران مرگ بر جنبشی های بی خایه منم سرباز سید علی هرجابگی میام حتی حاضرم باهات منطقی بحث کنم تا بفهمی حق با کیه

 156. MAMALI راست میگی؟ حاضری هرجا بگم بیای تخم توشلوار رهبرته بیا تا برات حالی کنم

  سرنگون باد جمهوری اسلامی
  مرگ بر بسیحی
  مرگ بر دیکتاتور
  ماهستیم

 157. سلام . یک زمزمه مهم . قرار است حوزه هفت صابر واقع در شهرک اکباتان به ساختمان ساخته شده بسیج در شهرک آپادانا جنب موتورخانه فاز 5 منتقل شود . لطفا اطلاع رسانی کنید تا…..

 158. من واقعا خوشحال میشم آدمای ترسوییو میبینم که از ساختمان عوض شدن بسیج خایه میکنن براستیکه همتون از دم عقیم هستید

  استقلال
  آزادی
  جمهوریه اسلامی

  منم سرباز سید علی

  • اشغال کسی ترسو نیست. تو بی شرفی که برای گذراندن زندگی آدم فروشی میکنی.
   ….م تو دهن تو و سید علی و ارباب عرب ملخ خورش از اون اولیش تا اون آخریش

   • الکس جون اگه افراد بسیجی واربابمون سید علی و کمک او ن ملخ خورا نبود سی سال پیش عراقیا مادرتو به گاه داده بودند والن بابای تو یه عراقی بوده در ضمن پیامبز اثالتا عرب نبوده داداشم

  • تو و مادر جندت و خواهر جندت و خانواده کونی تو سرباز رهبر کس کش پدران جهانید .کلاه جاکشی و کس کشی برازنده توئه حرومزاده

 159. ناشناس

  اینهمه زور زدید تونستید همینا روپیداکنید!!!

 160. ناشناس

  يه بسيجي ميشناسم اهل اسلامشهر شهرك واوان يه چماغدار مزدور نظام خيلي وحشيه ، بارها به جون مردم افتاده تو اغتشاشا ت هم مردم و بي چاره كرده بود اسمش ابوالفضل مولايي هستش.

 161. يه بسيجي ميشناسم اهل اسلامشهر شهرك واوان يه مزدور چماقدار خيلي وحشيه تو سركوب مردم سال 88 هم حضور داشت اسمش ابوالفضل مولايي هستش

 162. به نظر من ما مردم باید مقابله به مثل منیم و در درگیریهای از هر طریقی که شده از اونها کشته بگیریم. باید این آشغالهای پست فطرت بفهمند که زدن و کشتن رو همه بلدند. این اشعالها مثل ایا و اجداد اشغال ملخ خورشون ترسو و خائن هستند

 163. ناشناس

  ناصر شجاعی فضل مزدور بزرگ

 164. ناشناس

  حزب فقط حزب علی
  رهبر فقط سید علی

 165. بیاید بخورید اگه میتونید بگیریدش.بریزید تو خیابون اگه دارید حرومزاده های منافق

 166. شناسایی مزدور: این مزدور را به همه معرفی کنید تا رسوا شود

  شناسایی مزدور: این مزدور را به همه معرفی کنید تا رسوا شود

  ستوان یکم محمد جواد ابراهیمی
  محل خدمت: یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی ناحیه انتظامی تهران بزرگ
  محل سکونت: شهر ری- حسن آباد فشاپویه- بلوار امام خمینی نبش بانک ملت
  تلفن منزل: 56228414
  بار دیگر در همین مجال اعلام می کنم که هدف ما از شناسایی این ضاربان مجازات و تشویق به خشونت نمی باشد هدف ما این است که این مزدوران بدانند دیگر حاشیه امنی ندارند و رسوا خواهند شد.

  http://www.zananiran.com/index.php/2011-06-24-15-28-34/4288-1390-05-08-18-21-28

 167. رضا شاه کرمی تلفن 88321017 و 88839518
  شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی سرپرست مدیریت آموزش تهران خ کریمخان؛ پلاک 83 قدیم
  shahkarami@nipc.net
  نامبرده بدون هیچگونه سابقه فعالیت در صنعت عظیم پتروشیمی به ناگاه از قرارگاه{….}به مدیریت آموزش منصوب گردید.
  عضو فعال بسیج ادارات واقع در خردمند شمالی

 168. به نظر اینجانب که یکی از اهالیه شهرری هستم موج سبز لجنی مرده و خاکسترش هم به گارفته کار همتون تمومه اگر توشهرری یکی از این خائن هارو بگیرم کاری باهاش میکنم که دیگه ازرنگ سبز متنفر بشه

  • بزودی مشخص میشه که سر رهبر حرومزاده مادر قحبه تو و سر خانواده فاحشه و لواط کار تو چه بلایی میاریم.مادر جنده اگه راست می گی منو پیدا کن

 169. آخرین جایگاه بین المللی خودتون یعنی سوریه رو از دست دارید میدید.اشتباه نکنید تو ایران نمی تونید اون معامله ای رو که اسد خائن با مردمش کرد انجام بدید. تو ایران مردم دمار از روزگارتون درمیارن هم بسیجی هم سپاهی و هم نیروی انتظامی حرومزاده و حروم لقمه رو. واقعا این روز کاملا مشخصه و خیلی نزدیکه.خوش خیال باشید و در توهم خودتون سیر کنید که مملکت امن و امانه ولی نه تنها من بلکه میلیونها نفر این واقعیت رو خوب درک می کنن و می بینن که آتش که چه عرض کنم طوفان سهمگین آتشین و گدازه های سوزان وحشتناکی زیر خاکستر هست. خوشحالم که جای شما حرام لقمگان و سگان خامنه و خمینی فاسد نیستم .

 170. آخرین جایگاه بین المللی خودتون یعنی سوریه رو از دست دارید میدید.اشتباه نکنید تو ایران نمی تونید اون معامله ای رو که اسد خائن با مردمش کرد انجام بدید. تو ایران مردم دمار از روزگارتون درمیارن هم بسیجی هم سپاهی و هم نیروی انتظامی حرومزاده و حروم لقمه رو. واقعا این روز کاملا مشخصه و خیلی نزدیکه.خوش خیال باشید و در توهم خودتون سیر کنید که مملکت امن و امانه ولی نه تنها من بلکه میلیونها نفر این واقعیت رو خوب درک می کنن و می بینن که آتش که چه عرض کنم طوفان سهمگین آتشین و گدازه های سوزان وحشتناکی زیر خاکستر هست. خوشحالم که جای شما حرام لقمگان و سگان خامنه ای و خمینی فاسد نیستم .

 171. ناشناس

  آفرین. اینو که گفتی ایران سوریه نیست رو خوب اومدی. مردم ما شب تو رختخواب میان بالا سرتون وسرتونو مثل سگ میبرن . دیر نیست اونروزی که کوچه ها از خون مزدورهای ناموس فروش نجس بشه . دیر نیست اونروزی که به دست و پای ملت بیفتن و بگین گوه خوردم من نبودم اشتباه گرفتین. دیر نیست اونروز که از تیر برق آویزونتون کن. تنها راه فرارتون سوریه بود که اونهم بگا رفت. باید اینجا بمونن و مثل سگ به دست ملت سقط بشین. صدای زجه هاتونو از الان میشنوم.
  مرگ بر قاتل شهدای قتلهای زنجیره ای . مرگ بر قاتل شهدای سبز 88 . مرگ بر همدست قاتل ملت سوریه . مگ بر مجتبی و علی خامنه ا ی

 172. ضد ولایت فقیه

  لیبی رو می بینید؟
  سرنوشت خامنه فاسد و سگان حرامزاده او هزار بار بدتر از قذافی هست. یک زمان میشه که خامنه ای سگ پدر و حرامزاده آرزو می کنه که جای اسد قذافی و یا صدام حسین بود.
  اونروز دور نیست جسد پوسیده و فاسد خمینی حرامزاده و هندی زاده از گور بیرون کشیده میشه و به فاضلاب تهران سپرده میشه و گورستان اون با مواد منفجره ویران میشه.
  خطاب من به سگان حرامزاده رژیم هست که این صفحه رو می بینن. امروز اگر طرف مردم رو نگیرید فردا مردم ایران به خانواده و زن و بچه شما هم رحم نمی کنن.
  در آخر به مزدوران حرامزاده میگم که ای حرامزادگان اگر می تونید من رو که نویسنده این مطالب هستم پیدا کنید.
  وگرنه من بزودی زود مادرتون رو به عزاتون میشونم.

 173. بسیجی نیستم ، ولی فدایی رهبرم

  شما مزدورهای بی پدر و مادر هیچ غلطی نمیتونید بکنید

  جز زر زر کردن کاری از دست شما کثافتها بر نمیاد

  به خدا قسم فدایی داریی سید علی جان ( کور بشه چشم دشمنات )

  زنده باد فلسطین زنده باد حزب الله

 174. ضد ولایت فقیه

  آسیاب به نوبت فدایی حرامزاده رهبر
  خیلی زود مشخص میشه که از دست ما کاری بر میاد یا نه.
  زمانی که ناموست رو توی میادین شهر حراج کردیم و خودتم شاهدش بودی.
  زمانی که رهبر حرومزادت خامنه ای سگ پدر به گه خوردن افتاد.
  و زمانی رو هم یادت بیاد که صدام و اون وزیر تبلیغاتش سعید الصحاف همچین گه خوریایی کرد و گفت ما همه نیرو های آمریکایی رو شکست میدیم و دوروز بعد حکومت صدام سقوط کرد.
  زمانی که بن علی و مبارک همین گه خوریای تو رو کرد.
  و زمان قذافی که با هواپیما به جون مردمش افتاد.
  همه و همه از این حرفای مفت زیاد زدن و عاقبتش رو هم ما دیدیم هم خودشون.
  تو هم تا جایی که می تونی ضر بزن
  منتهی یه چیزی
  سرنوشت شما شوم ترین سرنوشت تاریخ دیکتاتور های جهان خواهد بود.

 175. بسیجی نیستم ، ولی فدایی رهبرم

  الاغ بیسواد همه این اراجیفی که گفتی به کنار اون زر ( ضر ) نوشتنت هم به کنار ،
  مثل روز برام روشنه که یه روز مثل سگ به دست بچه بسیجیها به درک واصل میشی
  مزدور کثیف این کشور به دست شیعیان علی (ع) اداره میشه ، حتی اربابان بی همه چیزت هم میدونن که در
  مقابل شیعه جماعت هیچ غلطی نمتونن بکنن

  ( به خدا قسم فدایی داریی سید علی جان ( کور بشه چشم دشمنات )

  زنده باد فلسطین زنده باد حزب الله )

  • ضد ولایت فقیه

   ارباب تو شیطان هست حرامزاده با اون خمینی حرامزادت که هندی زاده ای بیش نبودو مادرش هم یک رقاصه فاحشه بود.
   و ارباب شیطانی دیگر تو خامنه ای حرامزاده.
   دیگه به درک واصل شدن همتون قطعی شده توی حرومزاده فدایی رهبر جاکش پدر هم بشین حرف مفت بزن.
   وبزار یه خاطره ای هم برات تعریف کنم که برات روشن بشه ماها کی هستیم.
   روز 16 آذر سال 1388 با دوتا از دوستان در تظاهرات اونروز شرکت کردیم اطراف دانشگاه پلی تکنیک بودیم که گله های حرامزاده بسیج به سمت مردم حمله کردن. طبیعیه ما هم به کوچه ای فرار کردیم که متاسفانه بن بست بود 4 بسیجی در تعقیب ما بودن من و دو تا دوستام برای کارزار چاقوی سلاخی همیشه همراهمون بود . اون چهار تا بسیجی رو انقدر با چاقو زدیم که فکر می کنم یکیشون به درک واصل شد.
   این مطالب من همش قابل تحقیق هست می تونی تحقیق کنی.
   پس حواستو جمع کن تنها حرف نمی زنیم عمل هم می کنیم آسیاب به نوبت.

   • بسیجی نیستم ، ولی فدایی رهبرم

    تو کیر بچه بسیجیها رو هم نمیتونی بخوری D

    تو و امثال تو فقط میتونید گه بچه بسیجی رو بخورید D

 176. in dahan goshad ro shenasaii konid plz

 177. ضد ولایت فقیه

  ای مادر جنده کس کش بسیجی نیستم ، ولی فدایی رهبرم

  آدرس و تلفن خودتو بده ببین چه جوری مادر جنده تو رو می گام با اون بسیجیای کس کش رو
  هر چند که مادرتو بابات نگاییده که تو پس بیفتی
  معلوم نیست که بابات کیه مادرتم که جنده هست مرتب به همه کس میده پس خفه شو
  خمینی مادرجنده هم که هندی زاده هست معلوم نیست پدرش کیه چون مادر اونم فاحشه بود

  • ناشناس

   madare aghaye khomeini hendi bude,madare aghaye khomeini wa madar bozorgesh dar hendustan dar kakhe kolenel jaems be kare kanizi gomashte shode budand.madare aghaye khomeini dar in kakh az tarafe kolenel jaems morede tajawoz gharar migire.wa baraye hefze aberu dar hali ke hamele bude ba shakhsi be name ahmade musawi hendi ezdewaj mikone.dar asl khomeini ba cheshmane sabz wa puste besyar sefid pesare kolenel jaems ast,na hendi ha be in sefidi hastan na arabha .

  • bahal bood khosham oomad.. kosse madare hamaye velayate faghi ..zane har chi akhoonde gayedam hameye akhoondaro mibarim too feyziye midim chanta ravani bokonaneshoon ta dame mordan va dokhtaraye inaro midim be bache ironiaye kir koloft ta az koso kun chenan hali beheshoon bedan ke ta hala to omreshoon nadideh bashan oon bache kuniaye passdarm miyarim ta az kire maha pasdary konand

 178. سلام به شکارچی های عزیز
  این بسیجی خیلی عوضیه دور بازوش 50 تاس! تو کهریزک هم بوده و خیلی جنایت کرده. هر کی پیداش کرد بزنه جرش بده!
  آفرین به شکارچی های عزیز!

  آدرس خونشونم . تهران – درب دو لنگه آبی – پلاک 45

  شمارشم 09345670012
  اینم آدرس وبلاگ من
  http://www.mozhek7.pelakfa.com

 179. ناشناس

  چی شدددددددددددددددددد ؟ یاد اون صحنه ای افتادم که تلوزیون نشون می داد یک بچه بسیجی باتومشو می چرخوند ده تا ازشماها فرار میکردید واقعا خنده ام می گیره
  اینو بزارش توسایت قضاوت باخواننده

  • ناشناس

   pas to kheyli khaye dari. berim baham to otagh daram mibandim age man kunet nazashtam kos nane … maloome oon dolate madar jendat ba aslahe poshtete kir to kos avval akharat . bia kharej az keshvar az in karha bokon ta kunet bezarim dorost .. khaye nadari kharkoste fuck you mother fucker . we fuck all of your wives and daughter in the ass and we put you there to watch it while we enjoy the fuck . keep it in your mind you sons of a whore we will drag you down all. you cunt

 180. اگر يك بسيجي شهيد شود از كنار ان دهها بسيجي مي رويدكار شما نيست با بسيجي ها طرف شويد بكش كنار بابا

 181. سسی مانکن

  آقا یکی بیاد مارو شکار کنه ما هم بسیجییم مردیدیم از بیکاری !!!!
  واقعا به رییس سایت و دست اندر کارانش تبریک میگم ما برای اولین بار بود که به این سایت اومدیم و کلی خندیدیم فقط وقتشو بیشتر کنن عالی میشه

  • farnikumehr

   شما بغیر از اینکه مگسهای دورت رو بپرونی کار دیگه ای هم نداری.یعنی نداشتی نداری نخواهید داشت.اخه تو چه …هستی که فکر میکنی…ی شدی که حالا بیان تورو … کنن.تو اگه کاری بلد بودی نمیرفتی بسیجی بشی.هیچی نیستی.هوییت هم نداری .اسمت سیسی مانکنه.تو اگه کاری ،حرفه ای، تحصیلی داشتی مثل مردم میرفتی دنبال زندگیت و اینقدر مزاحمت ایجاد نمیکردی.تو اویزون جیب این ملتی.تو زندگیتو مدیون ملت و خاک پاک ایرانی.

 182. آقایان شما که شکارچی بسیجی هستید،

  ******چرا دم از همت و باکری میزنید؟

  ******چرا کشته های زمان جنگ هشت ساله را شهید میدانید؟

  ========اونها کشته شدند تا خامنه ای بیاد بالای سر ما.
  ========اونها کشته شدند تا زنان ما حجاب زورکی بر سر کنند.
  ========اونها کشته شدند تا مردم ما در ملا عام شلاق بخورند.
  ========اونها کشته شدند تا تا مردم ایران در ملا عام با طناب اعدام شوند.
  ========پس کشتگان جنگ هشت ساله (و انقلاب) شهید راه … خرند.

 183. kosee naneye hamaton.malome basiji bad rafte to kose nanaton

  • Kosse eilo tabare hamatoon az oon mollaye madar jendat gerefte ta toye bache kuniye kir khore arab gayedeye madar jendat. goosh kon bache kuni in donia doniaye zooreh age zooret resid hookoomat kon va halesho bebar.. vali vaghtet tamoom shode hala nobat mast ke kharo madare shomaro hamantor ke araba oomadan gayedan ma ham miyaym migaim… kiram too dinet kir too rahbare kun koleft zanjendat kir too kosse zane harchi pasdare madar jendast va toye beche kunniye madar jenda ro ham bad az gayedant mibarimet oorupa ke inja kir suck zadano yad begiri va beshi bache kuniye ma kosse khar madare hamatoon khar madare hameyetan ra Tak Tak khaham gayed va salamo alikon va rahmatolahe va koose nanat kharetam gayedam we fuck you all you mother fuckers whoever think like you we kill them and we fuck your wives left and right but remember something cunt your wives pay the price

 184. میکنم میکنم انکه برادرم کشت

  برینم ؟ برینم دهنه ننه هرچی بسیجیه ؟ کون کشای ننه جنده بابای من 45 % جانبازه سزه ناموسش جنگیده که شما چاقالا گه خوری کنید ؟ کیر تو کسه ننه تون !!! مادر جنده ها وقتی که ننه تون رو گاییدیم میگین مجبور بودم بزنم ولی دیگه رحم مافی چاقالا شاشیدم به ریش شما بچه تو جوبیا با رهبر خار جنده ی ننه قهبتون !!!!! ننه لاشیای اب کیر دزد

 185. هنوز سبز

  در نزديكي تهران محلي واقع شده به نام حسن آباد خالصه (از جاده قديم كرج بعد از تهرانسر وارد كمربندي ميشيد و وارد جاده احمد مستوفي ميشيد و به حسن آباد ميرسيد) حسن آباد يك ده كوچك است و جمعيت كمي دارد.(ميگويم ده ياد خانه كاهگلي نيوفتيد، ساختمان هاي نوساز زيادي دارد!) اما همين ده كوچك چند مزدور دارد كه اهالي آنجا فيلم حضور اين مزدوران را(در حال باطوم زدن) در اوج سركوب ها ديده اند و حتي يكي دو نفر از از بچه هاي سبز حسن آباد در زمان تظاهرات بازداشت و شكنجه شده اند. برويم سر اصل مطلب. بنده به واسطه يكي ازفاميل با اين ده آشنا شدم و اطلاعات فوق العاده خوبي راجع به مزدوران اينجا پيدا كردم. مزدورترين فرد اين ده، پسركم سن و سالي است (دقيق نميدانم اما زير 25 سال سن دارد) به اسم صالح احساني راد (كه خانواده شهيد هستند و عضو بسيار فعال بسيج). اين فرد به اذعان يك فرد معتمد، در ميان افراد حمله كننده به سفارت انگلستان بوده است. فيلم حضور صالح احساني راد در دست چندتن از ساكنين ده موجود است. پدرش هم يد طولايي در بسيج دارد.افراد ديگري همچون محمد مرادي،‌ امين (نام فاميل فرد يادم نيست) و فرد ديگري كه همسايه محمد مرادي و امين هست ( ومتاسفانه هيچ نام و نشاني از او يادم نيست) از چماق داران هستند و در زمان تظاهرات با لباس فرم و باطوم به تهران برده ميشدند.البته خانه افراد مذكور را ديده ام و اگر دوستان بخواهند يك روز به آن سمت ميروم و سعي ميكنم آدرس دقيق را بپرسم. اگر دوست داشتيد خودتان هم به آنجا برويد و نام افراد بالا را بگوئيد تا ببينيد چه مي گويند

 186. بیاید این وبلاگو ببیند
  تا کور بشه دشمن ولایت
  http://www.emamkhamenei1318.blogfa.com
  خوبه
  مزدورا رو معرفی کردید
  فقط آقایونو میتونید شناسایی کنید دستتون به ما نمیرسه
  باشین تا اموراتتون بگذره

 187. hamaton bi madarid………

 188. چریک فدایی سید علی

  منتظرتونیم واسه انتخابات مجلس بیاین اونجای ما بچه بسیجیای شهرک غرب رو بخورین
  کسی که به حضرت آقا توهین میکنه باید تو نطفش کنه

  • فرنیکومهر

   حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا » به حساب خود برسید، قبل از آن که به حسابتان برسند «

 189. مجید الماسیان رو هم به بسیجیان خائن و مزدور و باتوم به دست اضافه کنید.خواهشا اضافه کنید تا همه بشناسن
  عضو جمارون،یه سره هم نیاورون و تجریش وله

 190. salam be hame ye monafegh ha
  yek soal azaton daram
  beporsam
  :::::maman darid:::::::???????:::::::

  • مادر ما ایرانه,و تو بچه همسایه هستی که زورکی داری حق ملت(فرزندان ایران)را میخوری و از مادر ما میدزدی و میخواهی ایران را ویران کنی,مثل ابا و اجدادت.قاجاری هستی؟یا از نوادههای نادری(نظر قلی)یا تاتاری یا مغولی یا عرب.ما از شما میپرسیم ایا شما پدر حقیقی خود را میشناسی؟

 191. حرفم به روی اونهایی که میگن بسیجی ها فقیر و محروم هستند اینه که اگر در بسیج باشند میتوانند ببینند کسانی را که پدرهای میلیارد دارند امّا در بسیج هستند و حتی از خودشان مایه می گذارند ، آنها اگر فقیر بودند پولهایشان را به بسیج نمیدادند و میدانید فرق ما با شما چیست ؟ فرق ما با شما اینست که میلیون ها نفر حاضرند جان خود را فدای رهبر ما کنند امّا شما اصلاً رهبری ندارید که بخواهید جان خود را فدای او کنید و شما اصلاً هدف والایی ندارید که بخواهید برای آن بجنگید و اصلاً شما نمی دانید که زندگی یعنی چه . من خودم روزی در دسته ی شما بودم و حتی برای مبارزه با بسیجی ها کوکتل مولوتف و مواد منفجره می ساختم امّا من تنها بخاطر یک چیز به دسته شما آمدم و آن این بود که فکر میکردم شما میخواهید اصل مهم دینمان عدالت را حکمفرما کنیم و امّا زمانی که به طور اتّفاقی به بسیج رفتم دیدم که بسیج 180 درجه با چیزهایی که می گویید فرق دارد و رهبر بسیجی ها امام خامنه ای آنقدر عادل و دانا است که کسانی مثل میرحسین به گرد پای ایشان هم نمیرسد و در دار ودسته شما تجاوز و کثافت کاری های شبانه بعد از تظاهرات بود و امّا در دار و دسته بسیجی ها زمزمه قرآن و زیارت عاشورا و نماز شکر و در دار و دسته شما حسادت و بخل و طمع بود و در دار و دسته آنها مهربانی و زیبایی و دوستی بود و در دار ودسته شما کار خود را بر دوش دیگری می انداختند دار و دسته ما بسیجی ها هر کس کار از دست دیگری میگرفت و به زور کار هم دیگر را می گیرند و میگویند کمک به سربازهای امام زمان کمک به امام زمان است و این را بدان که آزادی آن چیزی نیست که شما فکر می کنید و برای آن میجنگید و نمی جنگید ، آزادی واقعی این است که اگر خواستی در خیابان راه بروی از شر نگاه چشم چرانان و بند آنها آزاد باشی و آزادی یعنی اینکه از شرّ زنان هوسباز و هرزه ازاد باشی تا بتوانی وقت مفید زندگیت را صرف چیزهای بهتری کنی و آزادی آن است که اگر از گرسنگی بمیری دست به دامن نا مسلمانی نشوی که دشمن قسم خورده اسلام است و این را بدان که آزادی که شما میگویید هیچ گاه پیروز نمیشود زیرا بر حق نیست و در ضمن به تمام کسانی که میگویند بسیجی ها فقیرند میگوییم اصلاً بر فرض که راست بگویید ، مگر آیه صریح قرآن نمیگوید زمین از آن مستضعفین است.

 192. محارب مرتد

  از اسمی که برای خودت انتخواب کردی شروع میکنم.شما اگه لشگر و تیپ و ارتش هم درست کنی ,تا موقعی که فرمانده ای نداشته باشی(همون امام زمان عج)نه فرمانی داری نه در اصل وجودت الزامی است,چرا که فرمانده ای نیست که فرمانی دهد.مثل یک لشکری که نشسته و منتظر فرمانده اش است که فرمان دهد مثلا (یقاتلون فی سبیل الللاه)بکشید و کشته شوید در راه خدا.! حالا اینکه بسیجی ها پول دارن یا بی پول برای من مهم نیست. برای من مهم اینه که بسیجییا انگار خدوشونو زدن بخواب.کسی که خوابه رو راحت میتونی بیدار کنی ولی کسی رو که خودشو بخواب زده رو بسختی میتونی بیدار کنی و بعضی مواقع نمیتونی ,انگاری طرف مرده و داره فقط نفس میکشه. ولی اما اینکه بنظر شما فرق شما با ما اینکه شما جونتونو فدای رهبرتون میکنین و ما اصلا رهبری نداریم.خب از خودت سوال کردی چرا ما رهبری نداریم واگه رهبری داشتیم یا داریم سرشون چی امده؟نه اینکه ایران خیلی دماکراسی هست و مردم از هر لحاظ ازادی معمول و رایج در کشور های پیش رفته را دارن,بهمان صورت هم احزاب و دسته های بسیاری انقدر ازادن که فکر کردن که اصلا چرا دارن مبارزه میکنن.اونا که همه جوره ازادن و یک در دنیا و صد در عاقبت بابت همکاری و همیاری نظام پاداش میگیرن!ولی حقیقت چیز دیگریست که شاید شما به ان اگاه نباشی.من شخصا یک حکومت سکولار ,با سامانه پادشاهی پارلمانی را برای یکپارچه نگه داشتن این مملکت که از اقلییت های قومی و دینی متعددی هستند را بهترین نتیجه میدانم.فرق شما با دیگران اینکه فکر میکنی مبارزه یعنی کوکتل مولوتف انداختن و ترور و خشونت .برای همینه که رفتی تو بسیج و داری حال میکنی .اگه خرد داشتی میرفتی عقلتو پرورش میدادی و میفهمیدی که در مقابل ملت نمیتوانی عرض اندام کنی.یادت باشه خیلی ها دارن شماهارو تحمل میکنن و هر کسی یه کاسه صبری داره.هرودوت نویسنده یونانی (پدر تاریخ نگاران )کتاب هایی نوشته که چندتای اونا راجع به ایران است.او تقریبا 2000 سال قبل از خرابه های پرس پولیس دیدن کرد.او در مورد عادات ایرانیان نوشته این افراد روز تولد خود را جشن میگیرند و این روز را از یکی از ویژه ترین روزها میدانند.مردان و زنان جنگو ,پای خود را تا بکمر در چرم میپوشانده اند(شلوار از جنس چرم).انها منتظر فرصت برای خوشی وجشن و شادمانی هستند.(ملت امروز ایران).اینکه شادمانی,جشن و خوشی در خون ملت است هیچ ابهامی نیست.و در خون تو؟عاشورا وزمزمه قران و …خب معنای ازادی رو هم که بسیار اسلامی توضیح دادی.گفتم ,اصلا ازادی تو ایران حکومت میکنه.مثلا من میگم که زنان ایران ازاد هستند که حجاب را انتخواب کنند و این حق را که تنها حق زنان است را هیچ قدرتی نمی تواتد از زنان بگیرد!یا حق اظهار نظر ,شما ازادی هر چی دوست داری بگی داد بزنی هوار بکشی,در اون لحظه ازادی .ازاد.ولی بعدش چی میشه(ممکنه بکشنت,مدت طولانی زندانت کنن,شکنجه و ترور روحیت میکنن تا وا بدیووو) مهم نیست.ولی ازادی حرفتو هر جا دوست داری بزنی .راجع به معنای زندگی چی میخواهی بگی.تو که میگی حسین حسین زندگی رو باید فدا کنی.یعنی واسه اون بدبخته بجنگی نه واسه ظالم. هر کسی برای زندگی یک معنی جداگونه داره.کمتر میگن زندگی یعنی جان فشانی برای رهبر یا به امر رهبر .شما این مسائلو اینقدر پیچیده میکنی و در اخر همه رو ضعیف و نادان مینامی .شما سرباز امام زمان(عج) ولی بی هوییت ,هستید و فرمانده شما امام خامنه ایست.حالا اامام زمان (عج)اینجا چی نقشی رو دارن.اگه خامنه ای نماینده ایشون هست چرا خودشون که در جمکران هستند اقدام نمیکنند.با این سپاه عظظظظییییم ومرررررردمی (مثل اهل کوفه)و این یارانی که اماده اشاره چشم نایب ایشان هستند با دیدن اقا امام زمان(عج)دنیا رو به اتش… اخ ببخشید به صلح و صفا بیارن.!راستی داشت یادم میرفت بالاخره زمین مال مستضعفینه یا بسیجی پولدارای کاپیتالیست؟

 193. بسم الله قاسم الجبارین
  متن نامه به شرح زیر است
  از سرباز بی نام و نشان

  ما همه سرباز امام زمانیم و امام خامنه ای علمدار این لشکر است و ما همه به سویی که علمدار می رود میرویم و امام زمان امام خامنه ای را تاکید می کند زیرا هرچه که باشد از تمامی حاکمان جهان بهتر است ودر قواعد جنگی فرمانده به علمدار دستور هدایت لشکر را میدهد و امام خامنه ای آن علمدار است و چرا شما میگویید بسیجی که پول میگیرد و نه که اینطور نیست . بسیجی پول نمیگیرد ، بسیجی روحیه ای میگرد از رهبرش.امّا سران موج سبز از رهبران کشورهای غربی پول میگیرند و در دل طاغوت زندگی میکنند و در حال حاضر امام خامنه ای مظلوم ترین رهبر دنیاست . میدانی چرا ؟

  طرفدار دارد امّا عدّه ای او را بی طرفدار می پندارند و او رهنمود های روشن میدهد و عده ای رهنمود هایش را بیهوده می پندارند . او ساده زیست است و بعضی ها ارزش زندگی اش را پایین می آورند و میگویند او شاهانه زندگی میکند و او بر بسیجیانش تاکید میکند و مخالفان اورا نوچه پرور میخوانند و در زمان او تشخیص جبهه حق و باطل خیلی سخت شده است زیرا در جببه باطل همان نمازی را میخوانند که در جبهه حق میخوانند و در جبهه باطل همان شعاری را میدهند که در جبهه حق داده می شود و در جبهه باطل همت و باکری را قرآن های سر نیزه می کنند و عده ای را گمراه می نمایند و در جبهه باطل دعایی خوانده میشود که در جبهه حق میخوانند . امّا بین این همه نمادهای مشترک گمراه گر میتوان یک میزان برای تشخیص حق از باطل داشت و آن میزان ولایت فقیه است ، همان ولایتی که رسول الله (ص) داشت و همان ولایت علی (ع) و همان ولایت حسن (ع) و راه دفاع از این میزان شهادت است ، همان کاری که سید الشهداء کرد و آن روز عاشورا را به یاد آرید که از آن همه مسلمان 72 تن باقی ماند . خودتان را بیازمایید و برای لحظه ای فکر کنید که کارهای شما اسلامی است یا کارهای ما. من به شما توصیه میکنم حتی برای مدّت کوتاهی در بسیج عضو شوید تا جهانی که رسانه های غربی برایتان صورتگری کرده اند را پاک نمایید و به تفکّری برسید که خودتان تولید کنید

 194. محارب مرتد

  بنام پروردگار جان و خرد
  بنام نام, نامی ایران
  بنام رضا شاه کبیر
  دو دسته گی میان مردم و خودی(امت) و غیر خودی(ملت)درست کردن و دیکتا.. ببخشید, ازادی دادن زیادی,با اظافه کردن تعصب دینی…میشه ج.ا
  گرامی دین مسئله شخصی هر کسی هست و اصلا به مسائل اجتمائی یا سیاسی نباید کاری داشته باشد.مردم باید ازاد باشن که مثلا بی دین باشن,تا زمانی که قانون شکنی نکردن,چه اشکالی داره؟اگه دین تو بهتره ,خب . اگه نه ؟اینو باید بگذاری به انتخواب اون فرد.در ضمن دین یک مسئله شخصی است.منو جای تو مجازات نمی کنند.پس» » حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا » به حساب خود برسید، قبل از آن که به حسابتان برسند.شما ولایت خامنه ای رو با ولایت رسول اللاه مقایسه میکنی؟!*!
  با خلافت علی مقایسه میکنی
  با بیعت حسن مقایسه میکنی
  با شهادت حسین مقایسه میکنی
  شماها ایشون رو مقدس کردین.شما انسان پرستین نه خدا پرست.به رهبرت بیشتر وفا داری تا به خدا.میدونستی که رهبر فارق التحصیل دانشگاه پاتریس (یا پاتریک) لومومبا ی روسییه کمنیست است.ایا میدانی این دانشگاه توسط کا گ ب برای پرورش جاسوسان و یا سیاست مدارانی و یا مذهبیونی که منافع روسسیه را در خارج از مرزهای این کشور(اتحاد جماهیر سوسیال کمونیست شوروی)ضمانت کنند.گرامی خود در گوگله سرچ کنید,و دنبال حقیقت بگردید.برای چندمین بار…ایا رهبرت مقدسه؟این اقتداس را چگونه یافته است؟
  امام زمان امام خامنه ای را تاکید می کند زیرا هرچه که باشد از تمامی حاکمان جهان بهتر است
  .همزبان گرامی ,در این مورد حتما مزاح فرمودید .دمت گرم کلی خنده.. قهقه زدیم …اقا دلمون امد تو دهنمون…
  توهمییه ها!بهترین رهبر جهان.!تو چه کاری یا تو چی بهترین؟تو فوتبال؟مثلا اقا با عبا و عمامه و نعلین در مقابل لئو نادو مسی!یا تو اواز خواندن,حتی بهتر از شجریان!تو شطرنج ,دوی ماراتون تا 4در100 متر تا شعر و عرفان وفلسفه به فضا و طبیعت واتم و نظام و نظامیگری تا به کشف و اختراع و تولید واقتصاد به عدالت و ازخودگذشتگی و احترام و صلح طلبی تا دموکراسی و ازادی وووو ایشون در همه چیز بهترین در دنیاس و امام زمان که هنوز نیامده ایشونو تایید کرده!همزبان گرامی وقتی تو به شعور دیگران بی احترامی میکنی,انتظار قربون صدقه نباش.این حرفها رو اگه بهش اعتقاد داری تو دلت نگه دار چون تو و امثال تو همه چیزو با اسلام و دین میخواهین قاطی کنین که کسی نتونه جواب بده ولی من جوابتو منطقی میدم .پس لطف کن اینقدر خدا و رسول و امام نکن که با این کارت ضربه ای بسیار سنگین به دینت میزنی و در ادامه بدون مبارزه شکست میخوری.افرادی با دیدن و حتی شنیدن این خرافات که مثلا (امام زمان امام خامنه ای را تاکید می کند زیرا هرچه که باشد از تمامی حاکمان جهان بهتر است )و با از دست دادن اعتما و تردد در ایمان ,باعث از بین رفتن این دین و یا مذهب میشوند.بهمان گونه که در اجتماع برای تغییرات, از افراد خوانواده ها که کوچکترین تشکیلات اجتماعی است شروع به ایجاد این تغییرات میکنند,در این مورد اتفاقا بدون هزینه تبلیغ بر علیه دین,این خود به اصتلاح دین داران دو اتشه هستند که این ایدئولوژی دینی را از بین میبرند
  به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرنوست بد داشتیم

 195. محارب مرتد

  استلاح

 196. بسم الله قاسم الجبارین

  اتفاقاً دین باید در سیاست دخالت کند زیرا تنها از طریق سیاست دینی است که ما به موفقیت میرسیم و در ضمن اگر امام خامنه ای مقدّس نبود مطمئن باش که شما و دوستانتان نظام را سرنگون کرده بودید و در ضمن اون که آقا در دانشگاه پاتریس لومومبا درس خونده باشن اسناد معتبری نداره اما این دیگه برای همه ما روشنه که موسوی قبل انقلاب دوسال امریکا بوده و اینکه تمامی طرفداران و سران موج سبز در دانشگاه های اروپا و امریکا درس خونده اند

 197. محارب مرتد

  بنی ادم اعضای یکدیگرند,بجز شیخ و ملا که غارتگرند

  من که گفتم,شاهیم.!طاغوطی.نه سبزی!بابا من طرفدار حکومت پادشاهی پارلمانی هستم.تو چه گیری دادی به سبزا و موسوی؟منم مثل بعضی از شما فکر میکنم که این حرکت اشتباه بوده و امروز خاموش شده.ولی من در عین حال این فکر هم میکنم که انها که نا راظی بودن که بغییر کتک و زندان ووو دریافت نکردن؟پس انها حتما از هدف اصلاحات به هدف براندازی (از طرف شماها)سوق داده شدن و بخاطر همین هم فعلا میذارن هر کی میخواد بیانییه و تاریخ معلوم کنه و فعلا دارن موقعییت را میسنجن.یادت باشه که موسوی 8 سال نخست وزیر بود که امروز اونو منحرف مینامند!رفسنجانی که 8 سال رییس جمهور بود را فاسد مینامند!خاتمی که او هم 8 سال رییس جمهور بود را هم منهرف و هم فاسد مینامند!احمدی نژاد که رییس جمهوره رو به مسیله اختلاسها و معاون او را ساحر و جادوگر میدانند! این چه وظعشه.خودتون نمیتونین خودتونو تحمل کنید ولی بغییر از تهمت زدن هیچ کاری بلد نیستید.این قوه قضاییه دیگه گندشو دراورده.اقا اگه رییس جمهور خاطی است ,چرا محاکمهاش نمیکنید؟چرا اجازه میدی هر کسی دیگری رو متهم کند؟این نشان کم کاری قوه قضاییه و دادستانیو دادگستری است.خبر فارق التحصیل شدن امام خامنه ای رو حدود 20 سال پیش در روزنامه کیهان بچاپ رسید.اگه خودتو زدی بخواب بگو که دیگه الکی خودمو خسته نکنم.
  اگه امام خامنهای مقدس باشه پس نباید چیزی واسه قایم کردن داشته باشه.در سایت شخصی ایشان ,در قسمت بیوگرافی در این مورد (اقامت احتمالا4 سال در شوروی چیزی ننوشته.من که این خبر را خیلی دور از حقیقت نمیبینم و در گزارشی که حدود دو سال پیش در کانال رسمی روسییه(مسکو)پخش شده که 50 همین سالگرد تاسیس این دانشگاه بوده, نام امام خامنه ای بعنوان فارق التحصیل از این دانشگاه اورده شده است .ایا امام چیزی را از یاران وفا دار و سربازان جان بر کف خود پنهان میکند؟
  الان دیگه همه دارن سعی میکنن که متحد شن.تمام مخالفا.چپی ها از چریکاش بگیر تا توده ای ها,ملی مذهبی ها وشاهیا و سبزها وبقییه.در ضمن دانشگاه داریم تا دانشگاه.دانشگاه پاتریس لومومبا در میان چپی ها و کلا کمونیستها بعنوان دانشگاه تروریستی معروف بوده..

 198. ببین محض اطلاعاتتون بگم که من خودم دارم اموزش های چریکی را سر میکنم و حتی زمانی در جبهه مخالفان حکومت بودم و در انجا کارهایی میکرم اما به یک نتیجه بزرگ رسیدم و این بود که : جنبشی که دراون ایرانی بودن مقدم بر مسلمان بودن باشد به درد نمیخورد و این را هم بدانید که این دوران باقی نمیماند و همانطور که با حماسه 9 دی مردم چهره پلید دشمنان حکومت را دیدند این موج سبز و مخالفت خوابید . حالا این را بدانید که دولت های دنیا بر ضد ما هستند و مردمشان دوست ما و شما این را بدانید که پیروزی نهایی برای ماست و قطعا نابودی اسراییل نزدیک است و ارباب مخالفان امریکا در حال از هم پاشیدگیست و همانطور که ایه قران میگوید :«قطعا باطل نابود شدنی است» و این در سوره بنی اسراییل است و در ضمن این را بدانید که اصلا نظلم شاهنشاهی بدرد نمیخورد و ثمره اش چیزی جز ننکهایی که پهلوی ها به بار اوردند چیزی نیست

  • ناشناس

   نفستون به شماره افتاده وتمام نشانه های فروپاشی رژیم جمهوری اسلامی به وضوح دیده میشه.از صد سال پیش تا حالا صد تا حکومت و دیکتاتور پیش بینی کردن که آمریکا فرو میپاشه ولی همه اونها فروپاشیدن و به تاریخ پیوستن وآمریکا محکم سر جاش ایستاده چون بر نیروی مردمش متکیه. اراده خدا بر اینه که به دست خودتون نابودتون کنه مزدور تروریست. بعید میدونم بعد از بشار اسد یکسال دووم بیارین با توجه به اینکه مردم هم به خونتون تشنه اند . فقط دلم براتون میسوزه اون روزی به چنگ ملت میفتین و راه فراری هم ندارین. خدا بهتون رحم کنه

 199. محارب مرتد

  بقول خودت«ببین»اموزش چریکی یا تروریستی رو از سر بگیری یا ته واسه من فرقی نداره.از یه طرف میگن «سنگ بزرگ علامت برنداشتنه»,ولی از طرف دیگر سکوت جایز نیست.این درست نیست که اگه کم اوردی ,شروع به رجز خونی کنی. تو میخواهی اموزش چریکی رو (دوباره)شروع کنی واسه کی؟واسه ما یا واسه اسرائیل و عربستان و امریکا و فرانسه ووو.اگه واسه امریکا و اسرائیلو ..داری خودتو اماده میکنی ,که خب حق داری بترسی ,بهر حال تو هم ادمی.ولی اگه واسه ما داری شاخو شونه میکشی,بهت بگم که تو ما خیلی ها در مقابل عراقی هم واسادن .گردان ما کلی از مناطق مرزی رو مین روبی کرد و من دو تا از هم خدمتیامو جلو چشمم از دست دادم.حالا تو امدی داری من و مارو از چی میترسونی.برو خجالت بکش جوجه.اگه کار به اونجا بکشه که تو چریک بازی در بیاری,اونوقته که سر هر سرداری را سر دار خواهی دید.
  چیه این دفعه عربی اون بال ننوشتی بسم رب جبارین!یادت رفت؟خب انشا اللاه ,اللاه ببخشتت.حد اقل جزای اینکارتو تو این دنیا ببخشه ,میمونه جزات تو اون دنیا!تو میدونی این طواف دور مکه و سنگ انداختن به شیطان(مراسمی که در حج اجرا میشود) از کجا امده؟ایا دوران جهالت و بت پرستی در عربستان را خواندی و میدانی بت پرستان چه مراسمی داشنتد؟رسول اللاه(ص)در سن 42 سالگی به پیامبری رسیدند و از طرف اللاه برای محمد(ص)توسط جبرئیل وحی فرستاده شد.اللاه در سن 42 سالگی محمد(ص),خود(اللاه) را به عربهای بت پرست شناساند.اما این سوال بوجود میاد که چگونه ممکن است قبل از ارسال وحی اللاه توسط جبرئیل(جبرئیل=گبرئیل=ادم گبر=ایرانی=سلمان فارسی)به رسول للاه(ص),نام اللاه برای مردم عربستان نا اشنا نبوده.برای مثال پدر محمد(ص) عبد اللاه نام داشته!*یعنی بنده اللاه! در صورتی که چند ده سال بعد از تولد پدر محمد(ص),اللاه خود را توسط پیامبرش به اعراب شناساند و کتاب قران نازل شد(بصورت وحی).
  من اصلا کوشش نمی کنم که منش هخامنشیان را برای تو باز کنم.ویا حکومت و اجتماع در دوره ساسانیان.من از خود اسلام و دین که تو درش خبره و نخبه ای میگم و میپرسم.که شاید خودت دنبال حقیقت دین ویا انسانیت ایرانی(منش اریایی)بگردی.
  ببین انقدر خدا پیغمبر وامام نکن.مث بقیه بیا حرفتو بزن.هی همه چیو با دین خدا وو قاطی نکن.از خودت مایه بذار

 200. محارب مرتد

  ثمره ننگهای دوران پهلوی
  اگه اسم فامیل داری(که حتما داری),مثلا اونو مدیون رضا شاهی که برای ما ایرانی ها هوییت بوجود اورد.
  صنایع مادر مانند مس اصفهان(خرید زمان رضا شاه از المان و راه اندازی و تکمیل توسط روسها بدستور پسرش).با علم به اینکه هیچ یک از قدرتهای صنعتی حاظر به فروش ویا دستیابی ایران به صنایع مادرنبودند.
  جاده و تونل سازی.سد سازی.راه اهن ایراه.ساختن بنادر.تاسسیس اولین دانشگاه عمومی.تاسسیس دادستانی.ایجاد ارتش .از بین بردن راهزنها و اشوبگران.ازاد کردن دهقانان از یوغ خوانین قاجار و ملاها.ایجاد مجلس ملی ایران.ازادی رای برای زنان.ایجاد بورسیه برای تحصیل دانشجویان در کشورهای پیشرفته به هدف ساخت کشور توسط نیروهای متخصص.سپاه دانش و سپاه بهداشت.تاسسیس اپک.بیرون کردن نیروهای متفقیین.مثل پلیس جنوب(انگلیس)و ارتش قزاق روسیه در شمال.این نمونه بسیا کوچکی از ان ننگهاییست که سرباز امام زمان(عج)منظورش بود.همه اینا در صورتی انجام گرفت که موقعی که رضا میر پنج هنوز نخست وزیر بود.احمد شاه حقوق بگیر رسمی کنسول انگلیس بود.و ماهی 15000 تومن «حقوق»میگرفت,وچون خرجش بالا بود از سفیر ترکیه عثمانی هم پول غرض میکرد و ماهها میرفت فرنگ(فرانسه).در قحطی بعد از جنگ جهانی اول ایران با کمبود غله مواجه شد و وزرا به احمد شاه پیشنهاد کردند که اعلاحضرتا,مردم از گرسنگی در حال مرگن,شما از انبار غله های خود مقداری غله در میان مردم پخش کن,این مردم تو هستن .که احمد شاه میگه هر کی پول داد غله میگیره.بذار بمیرن.اگه این روییه ادامه مییافت ….تنها این پدر و پسر بودن که باعث شدن ایران مثل همسایه هاش نشهه .مثل افغانستان یا پاکستان و ترکییه 35 سال پیشو عراق و بقییه.

 201. هیچکس منکر بعضی کارایی که پهلویا کردن نیست اما اضافه کن به اونا حق توحش نیروهای آمریکا و انگلیس,حق کاپیتولاسیون که تا روز آخر حکومت محمدرضا ادامه داشت,محرومیت کامل نیروهای متخصص از دستیابی به دانش های استراتژیک ,فساد و آزادی کامل جنسی بدون هیچ محدودیتی,اعتیاد بسیار بالا,عقب ماندگی کامل علوم پایه از جمله پزشکی(تا حدی که حتی اعمال جراحی متوسط هم در خارج از کشور انجام میشد و …….

  • farnikumehr

   dar zamani khareji ha ke dar iran kar mikardan haghe tawahosh migereftan ke,dar manategh dur oftade hanuz kam o bish rahzanha,wa ya ashrar ke mosalah budan ,mojebe be khtar oftadane jane afrad mishodan.dar sale 1946 nawabe safavi ,majmoei makhfi ba afkare paneslami be name fadaeiane eslam ro ke hadafe terrore degarandishan wa kofare ajnabi ro dasht tassis kard.in majmoe tawanest afrade ziro terror kone
   ahmad kasravi —–28.4.1945
   mohamareza pahlawi—–4.2.1949
   abdolhosein hazhir—-5.11.1949
   haj ali razmara—-7.3.1951
   ahmad zanganeh—-19.3.1951
   hossin fatemi—-15.2.1952
   hossei ala—-22.11.1955
   hassan ali mansur—-27.1.1965
   mohamadreza pahlawi—-10.4.1965
   nawabe safavi ke twaneste bud baraye terrorhaye in sazman yek shekle ghanuni(eslami) bede , ayat o llah abdol ghasem kashani ro be in majmoe ezafe kard.ba fatwaye kashani terrorha hokm khodaeei peyda kard.
   ahdafe in sazman
   injame shriat
   paksazi zaban parsi az kalmate gheyre eslami
   panislamismus
   melli kardane naft(bahsi tulani)
   jahad bar aleihe ghodrathaye gharbi
   gostareshe iedehe shahadat
   mamnoieate alkol,tambaku,teryak,film,ghomar,wa pusheshe gharbi,ejbare chador,wa hazfe olume gheyre eslami mese kelashaye musighi
   1955 bade terrore hossein ala bud ke safavi dasgir shod wa tirbaran shod,in sazman bade marge navab be dste khomeini dade shod.
   —————————-
   mojahedine khlgh
   dar sale 1970 ,gerogan giriye konsule amrika,douglas mc arthur be mowafaghiat anjam nashod.
   generall ,harold price ke baraye amuzeshe arseshiha be iran amade bud az terror jane salem bedar mibare
   1973 terrore louis hawkins,
   1975 tirbaran kardan ,jack turner yek afsare niruye hawaei amrika
   1976 karmandane sherkate rockwell international,william cottrell,donald smith wa robert krongard be daste mojahedin koshte shodan
   in nemuneie az terrorha wa tahdidhaei ast ke kharejiha ro tahdid mikard.shah ba tawajoh be inke in afrad hadafe trrorha budan tawanest anharo be iran biyare ke hamun doktora o artesho ma wase khodemun dashte bashim.
   kamtar khareji hazer bud ba un sharayete terror tu iran kar kone,walli shah tunest unaro biyare wa arteshe irano yeki az ghawi tarin artesh ha bokone
   gerami shoma ya nemidani ya dari moghrezane moghayese mikoni.reza shaho ke in hame be mardom khdmat kard ro omadan saware mashin kardanesh wa bordanesh be tabied,hich kas nayumad bege ke ,be shoma che.in shahe mast.hichki azesh defa nakard.hame faghat shahed budan.halla ki mikhad raje be kapitolation bahs kone,ma kessi ro ke az ghajaro ajnabi nejatemun dado irane nowino dorost kard hich defaei nakardim,halla migim pesaresh chra ghabul kard!ajab soali!

 202. سلام
  دوتا بسیجی رو شکار کردم.
  1.محمدامین اکبری
  مسوول بسیج دبیرستان امیرکبیر منطقه 6 تهران_خیابون فلسطین_کوچه ذاکری
  در ارتباط با حوزه های مقداد و مالک اشتر
  شرکت در درگیری ها و کتک زدن مردم
  موبایل:09388616013
  2.مصطفی بختیاری
  مسوول بسیج دبیرستان رازی منطقه 6 تهران_خیابون یوسف اباد_خیابون نهم
  در ارتباط با حوزه های مقداد و مالک اشتر
  شرکت در درگیری ها و کتک زدن مردم
  همراه داشتن گاز فلفل و شوکر
  موبایل:09199062766

 203. سلام اسم و عکس مرا هم بگذارید بد نیست چون من هم بسیجی ام و به قول شما مزدور بچه ی قمم و اما جیگر نکردید بایستید بیایید من خونم را برای دینم می دهم.
  اگر دیروز یک حسین فهمیده برای رهبرش زیر تانک رفت اما امروز هزاران فهمیده زاده شده اند برای حفاظت از دینشان
  از ما بترسید که عاقبت بدی برای مجرمان است.
  http://www.armagedone.blogfa.com

 204. من چندتا مزدور شناسایی کردم خیلی احمقن در ضمن نون خور و مفت خور اونوریان.
  1 اخوند قلابی کدیور
  2 عطا مهاجرانی
  3 محسن مخملباف (همون مخمل خونه مادربزرگه)
  4 عبدلکریم سروش
  5 مسعود رجوی وهمسره …
  6 نویسنده این سایت که نمیدونم جاسوییچی کدوم ایناس

  در ضمن اگه اینارو دیدین کاری باهاشون نداشته باشین چون بالاخره حیوانات هم حقوقی دارن

  من از همه ی حیوانات محترم عذر می خوام حواسم نبود بعضی ادم ها از حیوانات هم پست ترن.

 205. من چندتا مزدور شناسایی کردم خیلی احمقن در ضمن نون خور و مفت خور اونوریان.
  1 اخوند قلابی کدیور
  2 عطا مهاجرانی
  3 محسن مخملباف (همون مخمل خونه مادربزرگه)
  4 عبدلکریم سروش
  5 مسعود رجوی وهمسره …
  6 نویسنده این سایت که نمیدونم جاسوییچی کدوم ایناس

  در ضمن اگه اینارو دیدین کاری باهاشون نداشته باشین چون بالاخره حیوانات هم حقوقی دارن

  من از همه ی حیوانات محترم عذر می خوام حواسم نبود بعضی ادم ها از حیوانات هم پست تر می شن.

 206. آخه اسکولو سایت راه انداختین شماها اگر وجود داشتید در نمیرفتید خارج:)))))))))))) از اونجا میگید لنگش کن. چه فکری کردید احمقها کی میاد جونشو بزاره پای اراجیفای شما بره بسیجی بکشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ الان مثلا آمار اونایی که در آوردید کدوماشون مردن:)))))))))))))))))))))))) یا اصلان خون دماغ شدن .
  جم بخورید آمارتون تو وزارت اطلاعاته.

  • moharebe mortad

   ma shekaremuno bi khodi nemikoshim.hadaf koshtan nist.hadaf edalat hast .ina ke shenasaei shodan,dar asl shekar shodan.hala badan che balaei sareshun miyad ya nemiyad dige malum nist.felan hamin esmo adress wa eteham kafist.ta ye dadgahe demokrat bashe ke be kar in khalgh o lah berese.toro khoda alafeshun nakonin age dust daran shahid beshan ,shahideshun konin,alafeshun nakonin.

 207. ناشناس

  من تو قسمت استخدام شکارچی نوشتم یکی میشناسم اسمش میلاد اینم یکی از شماره هاش 09336079539 خونشم سمت محمودیه تو شمرونه دارم سعی میکنم یه عکس ازش بگیرم گرفتم براتون میزارم

 208. ناشناس

  بسم رب الشهداء و الصدیقین…..
  جوانی 18 ساله،بیش نیستم اما تا آخرین توان و قدرتم را برای اسلام و برای این مملکت بکار می گیرم…آخر اگر شما دشمنان،فحاشی نکنیند،پس چکاری از دستتان بر می آید….؟؟؟ که تنها توان و قدرت فحاشی کردن دارین…همین و بس…واقعا برایتان متاسفم

 209. ماستم نمتونی بخورین مگه برین تیمپو بزنین

 210. ببین ….مایی

 211. بهنام ن

  با سلام به منافقای در حال جر خوردن .

  کل نفرات شما چنتا همجنس باز کثیف اند .
  من بسیجی خا ک سفیدم .
  هر کدومتون می تونه ساعت 10 صبح بیاد میدون رهبر تا پاره کردنو نشونش بدم .

 212. درود بر تو ای بسیجیه پاک
  اونایی که اینجا دارین با بی شرمی فحش مادر میدین!!
  اول یه سر به مادر خودتون بزنین بعد بیاین به نظامو انقلاب و بسیج فحش بدین!

 213. اقا اسم منم میذاری؟ : دی…….خدا شفاتون بده شما اسگلارو.

 214. من سر قضیه آقای شمشادی به سایتتون سر زدم
  چه قدر خنده دار بود
  دور هم خوش باشید.

 215. آقایون منافق می دونم کجاتون می سوزه آب بریزم

 216. اصغر پلنگ

  آقا منم بازی چلا هیشکی منو بازی نمیده هر جا میرم مطلب میزارم کسی جوابمو نمیده هر طرف زودتر جوابمو بده من اون طرفی میشم پس بجونبید یار جمع کنید حالا چی بازی بکنیم

 217. كردن زن بسيجي

  دوستان به اميد روزي كه زن خامنه اي كس كش كير همه مخالفان را ساك بزنه بعد زن هاي بسيجي هاي كه خيلي باحال هستن و كون هاي سفيد وگنده دارن كير هاي ساك زدن را بكنن توي كس وكونشون
  واي چه حالي ميده زن اين هارو گاييدن

 218. عکسهای این بچه کونیای اخوندو در هین تزاهرات اتیش بزنید . ای ول خوب دارید پیش میرید. این کس کشا رو که میزنید اسله های اینا رو ازشون بگیرید و اللان وقتش شده کم کم برید سراغه اقتصاده کشور. باید پول رو از دست اینا در بیارید . بانکها . پادگانها. ولی با تزاهراته بزرگ . به بانکها حمله کنید ولی بین مردم و خودتان تقسیم کنید

 219. دمتون گرم . این خارکوسته های کیر عرب خورو باید درست حسابی گیید

 220. زنهای حزبللاه گایده باید گردنند. کسهای تنگ و باکره ساخت وتن واندازه برای کیر ایرانی .دیگه نمیدونند که نسل جوان اللان هم از کون میخواد هم از کوس . البته چون خجا لتی هستند میزاریم با چشم بسته کیر ساک بزنند . که یه وقت چشمشون به کیر نامحرم نیفته

 221. جواب مونا

  مونا. من یه دختر بسیجی ام.خدا رو شکر وضع مال مون هم خیلی خوبه.چون تو یه خانواده ریشه دار و مذهبی تربیت شدم عقده ای نیستم و عقاید دیگران رو به سخره نمیگیرم….

 222. یه بسیجی

  ما تا آخرش پای عقایدمون و امام خامنه ای میایستیم…
  تا کور شود هر آن که نتوان دید…

 223. اصغراکبرپرور

  کیرکلفت اصغرکیرکلفت معروف(ح.دم)تودهن هرکسی که پشت سرآقاتوهین یابی ادبی کندآلت مبارک مقام معظم رهبری توکس ننه بدخواهان نظام

  • ناشناس

   اصغر کیرپرور: کیرم تو کوسه ننه جندت …ریدم تو گوره ننه جندهٔ آقا … کیرم تو کوسه آبجی جندهٔ هر کس‌کشی که موافقه رژیم کیریه ایرانه …ریدم تو روحه خمینیه بیناموس .و ریدم تو روحه مرده زندهٔ تو کسکشه خایمال…………… مادر جنده ……………

   • اصغراکبرپرور

    دوشیزه محترمه خانم اصغرکیرپروربایدعرض کنم کیرم تو3جاف کس ننت آلت کثیف ومبارک مقام معظم رهبری توکس خواهرومادرهرچی منافق وضدانقلاب واصلاح طلب واغتشاشگره

  • ناشناس

   اصغر گوز پرور:کیرم تو کس زن پسر رهبر چولاقه بنگیت..که کیر نداشت مجبور شد بره انگلیس اونجا زنشو بگان که یه پسره کاکل زری از کس گشادش بیاد بیرون .. ریدم تو کفن ننه جندت که از بس کوس داد سقط شد …ریدم تو روحه ننت با میمنت ..کسکشه مادر جنده ……….

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 224. parsa ariamehr

  dorod bar dostna egerami dostane mobarez agar kasi filter shekan va ya socks http l2tp khast mitone be in id payam bede
  facebook:parsa ariamehr

 225. ناشناس

  اگه ملت ایران خایه داشت خیلی وقت پیشها شما کون نشور را رو گایده بودند٫هر وقت خایه داشتید میتونید برای خودتون کاری بکنید و الان به اندازه کافی آبروتون رفته چون اینتور که پیداست بی خایگی تون به تموم دنیا ثابت شده٫ پس تا وقتی که خایه دار نشدید فعلاً کون بدید و در حالی که دارید کون میدید یاده اون روزای خوبتون بیفتید و به اومید این باشید که شاید یه روزی امریکا اونهم واسه منافه خودش بیاد بزنه مادر جنده هر چی اخوند ننه جنده و تموم اون زن جندهایی که دست به یکی کردند و دارند کونتون میزارندو بگایید٫ تا شما بتونید از زیر کیر اینها بیاید بیرون ولی متاسفانه فعلاً باید همینتور به کون دادن ادامه بدید٫ گفتم اگه خایه داشته باشید میتونید یه غلتی بکنید ٫ هر وقت خایه دار شدید تعغیر هم میشه. دین میخواستید اینهم دین. بلند شید و بزنید مادره هر چی دین را بگایید یعنی اینکه کیرتونو تو هرچی دین هست بکنید. هرکی از دین حرف زد بگیرید زنشو از عقب و جلو تا دسته بگایید به زن و دختر هیچ آخوندی رحم نکنید حالا ببینیم این سعادت کدوم یکی از شما ها میشه اینها مثل ماهی هایی هستند که صیادهای ماهری اینها رو آروم آروم به خشکی نزدیکشون میکنند و هرچی جلو میرند میبینند جاشون داره کم تر میشه و هی میرند جلو تا وقتی که میبنند عمق اب خیلی کم شده و اینجا است که میفهمند دو قدمی خشکی اند. اینو گوش کنید ملت ایران ادمها یی که دست به یکی میکنند و با ذور دولت درست میکنند و کیرشونو واسه این کشور و اون کشور در میارند٫ خوارو مادر اینها رو یکی یکی میگاند. و در اخر کوس باکره و کیر نخورده هر چی اخوندو من گاییدم .

 226. ناشناس

  این شعار را در 22 بهمن امسال تکرار کنید:

  ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده. ای رهبر خارکسده آماده ایم آماده.

 227. امیر حسین عاشقه حسین

  خدا شکر که دشمنایه ماشماییدخدایا شهادتو درراهه حق نصیبم بفرما لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است

 228. من 1بسیجی هستم و اگر نظام دستمون را باز بگذاره تمام شما دختر و پسر های ضد انقلاب و به 1هفته نمیکشه که از دم تیغ میگذرونیم نظام کی دستمون و باز میگذاره نمیدونم ولی ما دنبال این فرمان تاریخی هستیم تا 1 درس درست حسابی بهتون بدیم.

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 229. در ضمن نه تنها اعضا این وب سایت و فرستادگان این پیام ها بلکه تو تک تک کوچه پس کوچه های تهران و شهرستان ها آمار ژسر ها و دختر های ضد انقلاب و داریم . فقط دنبال دستور قتل و عام تاریخی شما هستیم.

  • آخه مادر کسته اگه تو ماله این حرفا بودی ننت زیره مُلا ها جون نمی داد :دی
   فلن بشین خایه مالیتو کن صداتم در نیاد ! روزی خواهد رسید که ملت ایران شما را زنده به گور خواهند کرد…

  • آقاتون هیچ چاره ای نذاشته برامون به جز اینکه به جون هم یبفتیم. آخه احمق اگه همه چی رو با صندوق رای بشه حل کرد دیگه بشار هشتاد هزار تا آدمو نمی کشه و یه مشت نادون هم دنبالش. سطح حرفها و بینش خامنه ای و پیروانش و هم عملشون که خون ملت رو تو شیشه کردن و هم اینکه هیچ راه گریزی جز جنگ و نابودی نذاشتن برامون یه پیام داره واسه ی تو: یا به مردم بپیوند و جلوی سلطان جائر و ظالم, علی خامنه ای بایست, یا با اعتقادت به این جنایتکار بمون و برادرکشی کن. البته ما که برادرات هم باشیم داریم به این نتیجه میرسیم که راه رهایی ایران از روی جسد خامنه ای و یارانش میگذره. امیدوارم انتخاب درستی کنی علی آقا.

 230. کسکشای بی ناموس…هرچی بسیجیه خار مادرتون رو بگایه…کیر هرچی بسیجیه تو کونتون…کیر رهبر تو کس ننتون…مادر جنده های حرام زاده…منافقای کسکش…هوس بازای لاشی…کونی ها…خار مادرتون رو گاییدم

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 231. کیر کلفت رهبر،به کون تو منافق

 232. من مادر صاحب سایتو گاییدم..کسکش رفتی اونطرف واسمون کر گوزی میکنی…مردی بیا اینجا ایران…شلوارتو میکنیم…

 233. همه اونایی که این سایتو درست کردید .اینو بدونید ……خودفروخته ای بیشترنیستید…..مادرهمتونو …بی ناموسا…..بی خایه ها………هیچ عددی نیستید.با یخچال خونتون 10کیلونمیشید..محسن ابراهیمی از تهرانپارس

 234. امیرحسین نعمتی / دانشجوی حقوق دانشگاه تهران / منزل : تهران ، خیابان خاوران .

  رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه حوزه قمر بنی هاشم در منطقه15

  مسئول اطلاعات و عملیات ناحیه مالک اشتر.

  رئیس دفتر تبلیغات میدانی دکتر سعید جلیلی در انتخابات 92

 235. بسمه تعالی
  باسلام به امام زمان (عج) و یاورش سید خراسانی.
  محمد ابوالقاسمی کنی از بچه حزب اللهی های فرهیخته ساکن بلوارفردوس تهران هستند که بنا به عشقی که به ولایت دارند در جریان فتنه 88 هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهاده و در منکوب ساختن فتنه گران و شورشیان خیابانی از هیچ اقدامی دریغ نکردند. برادرانشان هم افتخار فعالیت در منکوب ساختن منافقین و اشرار تجزیه طلب کردستان دارند.
  لذا منافقین و معاندین نظام اخیرا در اینترنت و سایر نقاط دست به هتک حرمت ایشان و خانواده ابوالقاسمی کنی زده اند که با این اطلاعیه دوستداران ایشان روشن می نمایند که ایشان همواره در التزام ولایت فقیه بوده و برای حفظ نظام از هیچ کوششی دریغ نکرده اند. و تا خون دارند از نظام ولایت فقیه و بچه های انصار حزب الله پشتیبانی خواهند کرد.
  نصر من الله و فتح قریب

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 236. ناشناس

  شیر شجاعیا یه قرون بدید آشید به همین خیال باشید

 237. من بسیجی هستم و در بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت فعالیت می کنم به صورت شبانه روزی و افتخار می کنم.
  بنده مشکلی با هیچ کدام از مخالفین دانشگاه ندارم و همواره در بحث های منطقی با این عزیزان شرکت می کنم.
  البته با بی ادب ها و عربده کش ها بحث نمی کنم.
  شماها هم یه عده اسکل علاف هستید با عرض معذرت
  خلاصه اینکه درود بر بسیج
  لعنت به هر چی آدم عربده کش لمپن زبون نفهم

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 238. گمنام ت

  تهران _ ولی عصر _ جنب سینما استقلال _ کوچه رهبان _ حوزه مقاومت بسیج 201 نصر . تو این مکان نیروی ضد شورش و واحد های اطلاعات بسیج و چند پایگاه هست . جهت شکار اقدام کنید

 239. خادم العباس

  لعنت بر هر کسی که اسلام رو قبول نداره و دنبال بهونه برای گول زدن جوونای ایران اسلامی است…

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 240. چرا منو معرفی نکردید؟اصن اینجوریه شما رو دیگه دوست ندارم…..شمارتونو پاک میکنم….برید دیگه دوستون

 241. ناشناس

  لعنت بر کسی که به اعتقادات مردم بی احترامی کند.

  • ناشناس

   agar eteghadate to az ali gedaye koskeshe bangi va on khomeinee gor begori elham migireh man kiram to on eteghadatet koskeshe madar jendeh ridam to roheh khomeinee va har chi basijie koskeshe bi namooseh .

 242. محمد علی رهبرحق
  یک عوضی به تمام معنا…تو وزارت دفاع کارمیکنه نوبنیاد
  یک گوشمالی حسابی لازم داره

 243. اینقدر که بسیجیا میان خودشونو معرفی میکنن این شکارچی هاتون نمیتونن معرفی کنن.راستی فقط به خاطر گل روی شما عکسمو گذاشتم تو وبلاگم،منتظر شکارچیتونم هستم،بیاد در خدمتش هستیم….مواظب خودتون باشیداااااااااااااااااااااا…..راستی منم تو تهرانم خواستید منم شکار کنید.خخخخخخخخخخ

 244. کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

  کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 245. ناشناس

  شير پاكتي شير پاكتي هيچ اني نيستيد بخدا نشستي اونوره دنيا انه زيادي ميخوري خودتم ميدوني هيچ اني نيستي بيا اين شمارم ٠٩٣٩٤٦٤٦٧٨٣ ببينم كدوم از شما مادر جنده ها ميخواين كيره ما بسيجيارو بخوريد بسيجي سعادت ابادم ببينم كي ميخواد بياد يك مشت معتاد توهمي نشستيد خرافات ميچينيد جانم فداي رهبر جانم فداي رهبر

  • ناشناس

   ریدم تو اون روحت خمینی ،ریدم تو اون استخونات ،ریدم رو اون سنگ قبر کیریت ،ریدم تو روح مرده زنده هر کسکشی که طرفدار این رژیم آخوندیه ،شاشیدم تو دهن ننه هر چی‌ بسیجی‌ کسکشه بی‌ ناموسه مفت خوره ،ریدم تو دستایه علی‌ چلاق کسکش بنگی ،کیرم تو کس زن هر چی‌ بسیجیو ،سپاهیو،آخونده کسکشه ،یه مشت کسکشه دزد ،بی‌ سواد بی‌ ناموس شدن همه کاره کشور ،آی‌ توف تو کس اون ننه جند‌ت خمینی،آی‌ ریدم تو اون استوخونای بابای کسکشت خمینی که تخم تو هندی زاده رو کاشت ،آی‌ ریدم تو اون روح ننه جند‌ت که تو کسکشه بی‌ ناموسه بی‌ سوادو از اون کس پارش پرت داد بیرون.کیرم تو کس اول تا آخر هر چی‌ آخوندو هر کسکشه ،جاکش بی‌ ناموسی که طرفداری از این رژیم دزدو غارتگر رو می‌‌کنه .irano ویران کردن عرب پرستآی کسکشه بی‌ سواد.آی‌ ریدم تو دهن مرده زندتون کسکشایه بی‌ ناموس .ریدم تو گور کثیفه ننه علی‌ چلاق که بهش میگین رهگوز ،و ریدم تو گور ننه جند‌ت که معلوم نیست بابای کسکشت کیه زنا زادهٔ بی‌ ناموسه کونی‌ .کیرم تو کس آبجیه سیبیلوت کسکشه مفت خوره ننه جنده .ریدم تو کفنه اون بابای کسکشت ،مادر جنده .

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

  • ناشناس

   ریدم تو دهن ننه هر چی‌ بسیجی‌ کسکشه بی‌ ناموسه،ریدم تو حلقه بابای کسکشه هر چی‌ مزدور دیوثه رژیم آخوندیه،کیرم تو کس زن جندهٔ مجتبی‌ جاکش،ریدم تو دستای چلاق علی‌ گدای کسکشه بنگی،کیرم تو کس زن جنده هر چی‌ آخوندو ،بسیجیو، سپاهی کسکشه.ریدم تو قبر اون خمینی کسکشه ،پوفیوز،بیسواد ،هندی زاده.

 246. تا ما بچه بسیجی ها هستیم شماها هیچ غغلطی نمی کنید
  همین اسامی که گفتید همه از اون بسیجی هایی هستن ک دهنتونو سرویس کنن آشغالای وطن فروش
  خاک تو سرتون
  لبیک یا خامنه ای

  • ناشناس

   وطن فروش ما نیستیم ،وطن فروش تو و امثال تو بسیجی‌ کسکش هستین که خاک ایرانو با خاک عرب سوسمارخور اشتباه گرفتین،وطن من وطنه آریایی هست ،تو و امثال تو مادر جنده ،و آخوندای کسکش که ایرانو به ویرانی کشوندن وطن فروش هستین .ریدم تو اون روح خمینی ،ریدم تو دستای اون علی‌ چلاق کسکشه بنگی ،در ضمن خاک تو سر اون بابای کسکشت و اون ننه جند‌ت و ریدم رو کفن کیریه جفت‌شون ،که تو کسکشه وطن فروشو پس انداختن ،.ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ بسیجی‌ کونیه مادر جندست .گوه الاغ تو قبر خمینی و هر چی‌ بسیجی‌ مادر جندست .همون خمینی که داری از کونش می‌خوری یه تریاکی کسکشه بنگی ، و مطرب کونی‌ بوده که تو بچگیاش کونش میذاشتن ،حالا هی‌ از کنش بخورین کیرم تو کس آبجی جنده همتون .

  • ناشناس

   همون خامنه‌ای که داری از کونش می‌خوری یه تریاکی کسکشه بنگی ، و مطرب کونی‌ بوده که تو بچگیاش کونش میذاشتن ،حالا هی‌ از کنش بخورین کیرم تو کس آبجی جنده همتون .

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 247. شما رو سر و تهتونو بزنن همینید
  یه سری فحاش عوضی که معلوم نیست سنگ کیو ب سینه میزنه
  آخه احمق تو که کلا هیچی از دین حالیت نیس چرا هی زر زر می کنی
  کاراتون شده فحش داددن
  من دو سالی که تو فیس بوک بودم با بدتر از شماها برخورد داشتم
  همتون همینید فقط بلدید فحش بدید ی ذره منطق حالیتون نیس
  فکر می کنید با فحش دادن ب عقاید ی نفر عقاید اونو له می کنید؟
  نخیر آقایون بدتر عقایدشونو محکم می کنید
  جربزه ندارید
  ترسویید همتون
  لبیک یا خامنه ای

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 248. شکارچی حرام زاده هایی چون شما .

  گه زیادی نخورین .

 249. ناشناس.س

  ببند دهنتو بابا
  سوزنت گیر کرده
  همتون عوضیید

 250. واقعا هر چی بسیجی هست خایه مال کس کشه کیرم تو همشون با خمنه ای دجال

 251. ناشناس

  افشاری نفوذی و یکی از مزدوروبازجویی بی رحم وزارت اطلاعات سپاه

 252. ناشناس

  افشاری نفوذی و یکی از مزدوروبازجویی بی رحم وزارت اطلاعات سپاه در تهران با ادرس فیس بوک mahdi adrknii

 253. ناشناس

  سلام.درتهران. اسلامشهر.مزدورانی هستن که بنده بهتون اعلام می کنم…..
  مصطفی حیدری….روحانی
  امیرناصری….روحانی وبرادرش مرتضی ناصری….روحانی
  سیدحسین موسوی روحانی ومداح
  مجیدحسنی….روحانی
  حسین رواز….تازه روحانی
  سیدعلی بشیری…طلبه
  امیرحسین صادقی….طلبه
  میلاد اصفهانی…..طلبه
  که جمعا اینها در اسلامشهر و واوان خیانت بزرگ برملت کوروش می کنن.به دادمون برسید ازدست این خیانتکاران نجاتمون بدید

 254. سلام کسخل مزدور

 255. محمد قربانی

  به ابوالفضل قسم اگه آقا دلش به شما نسوزه و دستور بده همتون عین سگ می کشیم فکر کردید شماها در فتنه 88 شناسایی نشدید حرامزاده های ننه خراب …

  • ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ آخونده

   محمد قربانی:از اسم کیریت معلومه که ایرانی‌ نیستی‌ ،کسکشه مادر جنده ،اون ابوالفضلی که میگی‌ اگر می‌تونست از خودش محافظت کنه که سقط نمیشد ،هر چی‌ امام که شما کسکشای تازی زاده میگین به یه نحوی سقط شدن مگه نمی‌گفتن امامان عالم و از همه چیز خبر دارن؟؟؟ پس اگر اینجوری بود چرا نتونستن از سقط شدن خودشون جلوگیری کنن،در ضمن تو کسکش بی‌ ناموس که اسم اون تازی رو میگی‌ و اون علی‌ گدای کسکشه بنگی دزد رو هم رهبر خودت میدونی‌ میدونی‌ به تو چی‌ میگن؟؟؟ به تو و امثال تو مادر جنده وطن فروش میگن یعنی‌ ضد ایرانی‌، ریدم تو دهن اون موسوی و کروبی و هر کسکشی که به خطر اون ۲ تا زن جنده رفت تو خیابون ،کیرم تو کوس اول تا آخر هر چی‌ آخوندو بسیجو سپاهیو مزدورو هر کسکشه بی‌ ناموسی که طرفداری از این رژیم دزد و کیری‌ اسهالی میکنه ،ریدم تو گور کثیف هر عربو عرب پرستو هر بی‌ ناموسی که طرفداری از ۱۴۰۰ ساله پیش این اسلام کیری‌ و دین کثیف میکنه، ریدم رو اون استخون کثیفت خمینی با هر مادر جنده ایی که به خاطره تو سقط شد ،کیر تو روح مرده زندهٔ هر آبجی‌ کونی‌ که طرفداری از عربو عرب زاده آخوندو آخوند زاده میکنه پاینده باد ایران ایران آریایی ،زنو بچه هر چی‌ مزدور رژیم کیری‌ دزد آخوندی رو گاییدم .

 256. اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  تا پای جان ، حافظ و نگهبان این ملت و رهبر عزیزمان هستیم…

  اللهم احفظ قائدنا السید علی الخامنائی و سیدنا السید سیستانی و عجل فی فرج مولانا الخجة المنتظر المهدی واجعلنا من خیر أنصاره و اعوانه و اغفر ذنوبنا و ارحمنا و جلعنا من مجاهدین فی سبیلک و لعن الله علی قاتلی فاطمة الزهرا و علی قاتلی الحسین ….. اللهم نور قلوبنا بالقرآن و طهر بطوننا من الحرام

 257. اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی چنان ریشه اسلام و مسلمانی سوزانده شد که هزار ابولهب نیز نمی توانستند این چنین ریشه اسلام را بسوزانند! نمازخوان ها شدند بی نماز، روزه داران شدند روزه خواران، مسجدی ها شدند گریزان از مسجد، باحجابان شدند بی حجابان! و چنان ددمنشی ها و بیدادگری هائی در زندان ها و شکنجه گاه های نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار بسته شدند که روی شمر و حرمله سفید نیز شد!

  برادر، من از گردانندگان شکار بسیجی نیستم اما شما از کدام اسلام و قرآن و دین و مذهب سخن می گوئید؟ مگر در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی که شما از آن هواداری می کنید و در سایه فرمانروائی خامنه ای که روی معاویه را سفید کرده است چیزی نیز از اسلام و مسلمانی برجا مانده است؟

  http://www.iranglobal.info/node/48727

 258. اقا ماهم بسیجیم میتونین تخمامونو بخورین یا نه؟
  بد بختا ما سرکوب شده و فقیریم؟هاهاها
  باش تا صبح دولتت بدمد

 259. سلام میخواستم دو تا بسیجی هم دوره ای خودم تو دانشگاه علم و صنعت رو معرفی کنم. یکی محمد محمدی مسئول نشریه احیا . خیلی وحشی و ظاهرا برای کاراش پول میگیره. یکی هم رییس بسیج دانشگاه سید هاشمی کسی که در تشکیل انجمن اسلامی جعلی نقش اصلی رو داشت.

 260. پیر یزدی

  کیروم توکس خواهریک یکتون

 261. پیر یزدی

  کیرومرتو کس مادر هرچی تهرانی بی ناموس و یهایی است البت خوباش به کنار این مادر حنده ها رو می گم

 262. سلام. عده ای از اهالی خ ابراهیمی هستیم که چند ماهی است مشغول اطلاع رسانی هستیم.

  برادران ابوالقاسمی کنی به واسطه دوستی با پلیس و دادن پول ماهانه به پلیس در منزلشان و باغ کن و باغ سنگان ماشین اوراق و به دوستان قطعه فروش می فرختند. از دهه 1370 پلیسهای خلافکار به آنها می گویند اگر تعداد زیادی هم صنف در منطقه ساکن کنید که ماهانه بیشتری دریافت کنیم خدمات بهتری میدهیم به این ترتیب عده زیادی دلال و قاچاقچی و قطعه فروش و مکانیک اتومبیل ساکن منطقه شده اند.
  مثلا اول باند خلافکار ماهی 100 هزار گیر می اورده و حالا ماهی چندین میلیون.
  یکی از خدمات چک است مثلا یکی از فعالان خودرو 500میلیون چک بی محل کشیده شاکی حکم زندان گرفته پلیس در ظاهر فرد را دستگیر می کند ولی باهمکاری عوامل قضایی و زندان که همکار باند تبهکار پلیس هستند شخص مجرم آزاد و به خانه میرود و شاکی خیال می کند مجرم زندانی شده.

  در زمان ریاست جمهوری خاتمی یکی از اهالی محل که مسافر مشهد بوده در مشهد به یک پرسنل وزارت اطلاعات به نام … که آن زمان ماموریت مخفی در کاشان داشت ولی منزلش مشهد بود و معتمد آستان قدس رضوی بودند اطلاع میدهد چه باند تبهکاری در منطقه فردوس-ابراهیمی مشغول کار است. پرسنل مذکور بجای اینکه با باند مقابله کند طمع کرده سهم خواهی می کند که پلیس به فکر انتقام از چند تن از اهالی محل میافتد و عمل می کند.

  توجه کنید که پلیس به کار خلاف با خیال آسوده ادامه میدهد و حتی برای پوشش و رد گم کردن چند افغانی درگیر پرونده کرده و برادران ابوالقاسمی کنی به دروغ خود را فامیل باقری کنی (برادر آیت الله کنی مرحوم) اعلام کرده که دروغ محض است و نسبتی با باقری کنی ندارند و آنها مدعی هستند چند تن از اقوام ابوالفضل محمدی دامادشان عضو وزارت اطلاعات است.
  برادران ابوالقاسمی کنی اکنون ساکن پلاک 3 و 5 کوچه 19 ابراهیمی واقع در بلوار فردوس تهران هستند.
  برادران ابوالقاسمی اکنون دلالی لوازم استراق سمع و بصر می کنند و پلیس از پوشش آنها و چند افغانی استفاده می کند تا اگرموضوع لو رفت پلیس در امان باشد.
  حمایت پلیس از اوباش محله نیز یکی از مطالب جذاب است که آن دسته از اهالی ابراهیمی که با گنگ و گتو قاچاقچیان متعدد ساکن شده در منطقه مرتبط نیستند محله را چاله میدون دوم و پاتوق لاتها و گنده لاتها می خوانند. و می گویند پلیس شده نوکر برادران ابول کس قرنه (این برادران ابولقاسمی کنی اسامی لاتی متعددی دارند از قبیل ممد دستگاه ممد مالزی و برادران ننه کسو) البته پلیس نوکر برادران ابولی نیست و آنها واسطه و دلال خدمات غیرقانونی پلیس و یک پوشش هستند تا پلیس خلافکار در امان باشد.

  در پلاک 19 کوچه 19 که ملکی در حال احداث است و در ملکی دیگر معرکه گیری پلیس است و لوازم جاسوسی در یکی از آپارتمانهای پلاک 21 و 17 گذاشته اند و با خیال آسوده روزی چند نفر از اصناف برای دیدن نمونه کار می آورند. بسیاری از اهالی ابراهیمی خبر دارند و پلیس گفته آن چند خانواده مغضوب وزارت اطلاعات است. همچنین پلیس خطاب به یک مشتری که براداران ابوالقاسمی به پلاک 19 آورده بودند گفته ما علیه محسن رضایی مصلحت نظام هم استراق سمع کرده ایم کی می خواهد جلوی ما را بگیرد

  چون فساد فراوان و عدم رسیدگی به این مسایل معضل است ما چند سالی است کانالهای ماهواره ای و احزاب اپوزیسون نظام را هم مطلع کرده ایم.و در سبکهای مختلف نوشتاری چند سالی است اطلاع رسانی این معضل را به عهده داریم و به افشاگری ادامه خواهیم داد تا یک وقت شبهه پیش نیاید نظام ولایت فقیه مثل نظام شاه سلطان حسین صفوی بیکفایت در جلوگیری از ظلم و ستم نیروهای مسلح و امنیتی است و کارچاق کن اوباش و تبهکاران شده.

  ظلم و ستم گرچه ز دربان بود از اثر غفلت سلطان بود.

  مبارزه نوشتاری تا ریشه کنی فساد پلیس و پایان گتو و گنگ در منطقه مذکور ادامه خواهد داشت.

 263. این ها رو هم شناسایی کنید لطفا»
  https://cybermojahed.wordpress.com

 264. ناشناس

  کس کش مادر جنده ضد انقلاب دستمون برسه به شما قطعه قطعه تون میکنیم جسد کثیفتون رو میاندازیم تو چرخ گوشت

 265. فیلم راهپیمائی مردم مالباخته تهران با شعارهای کوبنده

  فیلم راهپیمائی مردم مالباخته تهران با شعارهای کوبنده

  هنگامی که رفسنجانی برنامه ایران بر باد ده خصوصی سازی را پیاده می کرد بانک های خصوصی نیز که ابزاری در دست چند میلیاردر رباخوار برای به دست آوردن پول مفت بودند در دوزخی به نام ایران پیدا شدند! اکنون که گردانندگان چند بانک خصوصی وابسته به آخوندیسم پول های مردم را به جیب زده و گریخته اند این بانک ها نیز ورشکسته شده اند! در تاریخ یکم آبان ماه ۱۳۹۶ مردم مالباخته تهران با شعارهای کوبنده دست به تظاهرات در برابر مجلس شورای اسلامی و خیابان های پیرامون زدند که بخشی از آن تظاهرات را در فیلم زیر می توان دید

 266. محمد رضی از بسیجیان شرکت مترو و عامل معرفی لیدرهای تظاهرات دی ۹۶ هست قیافش نشون نمیده بسیجیه ولی تو گردان بیت نامقدس مترو فرمانده بسیج هست و با همین قیافش راحت نفوذ می‌کرد و لو میداد

 1. بازتاب: مبارز کلیپ » اسمم رفت برای اعدام

 2. بازتاب: مرفعی سایت- هم میهنان سا کن این شهر اگر اطلاعاتی از بسیجیان و مزدورانی که دستشان به خون جوانان میهن آلوده است دارند زیر همین نوشته به صورت نظر

 3. بازتاب: دعوا سر تيموريان در ورزشگاه آزادي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: