مزدوران شهر اصفهان

1-سید احمد نواب (مدیر هلال احمر اصفهان)  

2-شناسایی اولین عامل اسید پاشی های اصفهان توسط گروه شکار بسیجی : محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/02/21, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , . Bookmark the permalink. 70 دیدگاه.

 1. عبدالرسول نصر اصفهانی معاون مالیاتی اداره دارائی اصفهان از سازملن دهندگان اصلی بسییها جهت سرکوب مردم است.آدرس اصفهان خ سپه اداره مالیات اصفهان

 2. دارودسته کمیل کاوه از همه پست تراند آنها ترکیبی از طلبه بسیجی وپاسدار میباشند که ذوب در ولایت میباشند بسیاری از جوانان اصفهان را بی آبروکرده اند آنها کسانی بودند که آیت الله طاهری را در نماز جمعه سنگ باران کردند کمیل کاوه روز 25 بهمن با لباس شخصی به میدان انقلاب آمده بود وبا دوست خود میگفت اینها که در میدان مانده اند از اون پدرسوخته هاشون هستند این دار ودسته در مساجد اصفهان هتاکیهای بسیار زشتی را علیه اطلاح طلبان به زبان میآورند که کسی جرات زدن این حرفها را ندارد اینها همچون رهبر خود طرفدار نواب صفوی تروریست آدمکش میباشند واو را الگوی مبارزاتی خود قرار داده اند کسی که به آیت الله بروجردی نامه نوشت وگفت وفای سگ از تو بیشتر است حرفی که هیچ مقلدی به یک مرجع تقلید نمی زند این گروه از زمان خاتمی تاکنون هر کاری را آزادانه انجام داده اند این گروه کثیف ترین گروه ولایتمدار در اصفهان هستند

 3. کاوه آخوند بی همه چیزیه که عامل اصلی انصار حزب الله اصفهانه و منزل مادرش تو شهرک رسالت اصفهانه

 4. احمد گوگردچیان استاد اقتصاد دانشگاه آزاد خمینی شهر و دانشگاه اصفهان که وظیفه شناسایی و معرفی دانشجویان دگر اندیش به اطلاعات را بر عهده دارد

  • ناشناس

   گه خوردی شما. دکتر گوگردچیان استاد گل گلاب ما هستند.عاشقشم.فداش بشم انقد ماهه..

  • ناشناس

   غلط کردی اشغال .با استاد من درست صحبت کن

 5. اصفهان سبز

  دار و دسته ی کاوه که همه ی اصفهانیها میدونن تمام سرکوب های اصفهان توسط اونها انجام میشه.

 6. دكتر فخرالدين حجازي و دكتر شمس الدين حجازي كه باسهميه بسيج اصفهان در دانشكده ‍‌پزشكي قبول و فعلاَ بعنوان متخصص در بيمارستان مصطفي خميني مشغول هستند همواره نقشي فعال عليه مردم داشته و درسركوب دانشجويان به سال 78 نقش مهمي ايفا كردند. يكي از فرزندان شهيد اندرزگو به نام محسن نقشي اساسي در سركوبها بخصوص حوادث سال 78 بازي نمود . فرزند ديگر به نام مهدي كه معمم است بدليل اشتغال در بيت خامنه اي به فساد مالي گسترده كشيده شده است.

 7. goorohe kave az hame bad taran….torokhoda yeki terroresh kon

 8. حجت الله یوسلیانی محل سکونت شهرک امیر حمزه و مسئل حراست حوزه هنری دانشگاه سوره خیابن استانداری

 9. حجت الله یوسلیانی مسئل حراست دانشگاه سوره اصفهان و یکی از سازمان دهندگان لباس شخصی ها منزل شهرک امیر حمزه و محل کار دانشگاه سوره

 10. شناسایی شد

  وحید سیروس متولد سال 68 ساکن استان اصفهان شهرستان نجف اباد عضو فعال بسیج و مزدور جیره خوار رژیم
  نام پدر : مرتضی سیروس عضو فعال بسیج معلم بسیجی پیش دانشگاهی علامه جعفری
  تلفن احتمالی : 26227562622756
  به این مزدور رحم نکنید یکی از بسیجیانی است که در سال های اخیر هموطنهای زیادی را به خاک و خون کشیده و به دختران زیادی در بازداشتگاه تجاوز کرده و آبروی خانواده های زیادی رو برده

  عکس این مزدور بی پدر و مادر از چند سایت :

  به امید نابودی این افراد پست جامعه

 11. ١٣٦٧ کشتار جمعی زندانيان سياسي در اصفهان

  ١٣٦٧ کشتار جمعی زندانيان سياسي در اصفهان

  http://www.bidaran.net/spip.php?article180

 12. خانبازی

  (به اصطلاح)دکتر سید احمد نواب رئیس سابق هلال احمر استان اصفهان است. وی حدود یکماه پیش بدلیل تخلفات اخلاقی مالی و مدیریتی مکرر بطرز خفت باری برکنار شد. او داماد ایت االه امینی امام جمعه موقت قم است. برادر او حجت الاسلام ابوالحسن نواب از اخوندهایی است که به بیت رهبری زیاد رفت و امد دارد و به اصطلاح خر و خورش اونجا خیلی میره!
  نواب عضو شورای مرکزی جمعیت رزمندگان اسلام اصفهان یعنی همان باند کاوه و دار و دسته وحشی انصار حزب الله اصفهان است.
  در راه پیمایی مردم در تظاهرات های بعد از حوادث انتخابات سال 88 او از بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل اماده) خریداری کرد و به اعضا بسیج هلال احمر اصفهان داد و هر روز پانزده تا بیست نفر از اینها را اضافه کاری برایشان رد میکرد تا بعنوان بسیجی در خیابان ها راه بیفتند و با چوب و چماق جوانان را کتک بزنند و دستگیر کنند و تحویل بدهند.
  رئیس بسیج هلال احمر شخصی بنام «بیاتی نیا» است. دیگر اعضا شامل سلمانیان / اردشیر محقق / ارسلان محقق(معاون امور داوطلبان هلال احمر اصفهان و از افرادی است که خودش و خانواده سابقه لختی گری و بزن بهادری دارند.) / مجید شمس (یکبار این بسیجی بعلت عرق خوری و اوردن مشروبات الکلی در اداره تا مرز اخراج رفت) و محمد زمانی قلعه (مسئول حراست اداره هلال احمر اصفهان و از دوستان دوران دبیرستان نواب) و دکتر محسن امینی( معاون امداد و نجات نواب) هستند.
  نواب بخصوص طی دو سال اخیر در هر همایش یا سمینار یا جلسه ای با بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی به رهبران جنبش سبز با دریدگی مکررا گفته که» موسوی و کروبی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و له کردن این ها برای نظام مقتدر اسلامی ما کاری ندارد.)
  بعلت انتساب به ایت الله امینی و نیز ارتباطات برادرش با دفتر خامنه ای تمام گند کاری ها مفاسد اخلاقی و تخلفات قانونی او نادیده گرفته شده و بخاطر هیچ یک تحت پیگرد قرار نگرفته است.
  در حال حاضر وی در سمت مشاور مدیر هلال احمر اصفهان کار میکند.
  فقط یک قلم از کثافت کاری های او دوستی و مراوده و ارتباط «غیر افلاطونی» با خانم لیلا ش. میباشد که دو بار به همین دلیل از حراست تهران احضار شده و مورد سوال و جواب قرار گرفته اما چون پشتش به برادرش و پدر زنش گرم است کسی جرات اخراج یا برخورد با وی را ندارد.
  نواب فردی بسیار فحاش بی ادب دروغگو و فاسد است.

 13. خانبازی

  محمد زماني قلعه اي
  این شخص تا یکماه قبل مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان بود و اکنون از این سمت خود برکنار شده است. وی از دوستان دوره دبیرستان احمد نواب است. پدر زن وی نیز خبرچین رسمی اداره اطلاعات اصفهان است و وی بارها با اشتیاق لاف زده که بسوره من «مدیرکل اداره اطلاعات اصفهان» است!
  با ورود به هلال زمانی شوهر خواهر خود فردی بنام منصوری را هم اورد و در سمت حسابدار داروخانه هلال احمر اصفهان استخدام کرد و بکار گرفت. به این ترتیب حجم عظیم پولی که در این داروخانه رد و بدل میشود ( روزانه حدود دوازده میلیون تومان فروش دارو ) عملا طی 6 سال اخیر کاملا تحت اختیار زمانی و نواب بوده و بساط بخور بخور بر پا!
  تخلفات مالی و اخلاقی زیادی از این شخص طی این مدت سرزده ولی مسولان تهران به هیچ یک رسیدگی نکرده اند.
  فقط در یک مورد محمد زمانی برای همسرش( اعظم کریمی) از بانکی که طرف حساب هلال احمر است بنام هلال احمر وام گرفته بود که کپی نامه درخواست وام و مدارک ان پس از چند هفته در اداره و در بین کارمندان تکثیر و پخش شد و باعث ابروریزی و روسیاهی این سنگ پاهای قزوین شد! ولی دریغ از شرم و حیا!
  محمد زماني نيروي اخراجي از فروشگاه رفاه است ( بعلت تخلفات مالی و اخلاقی) كه درسال 85 توسط احمد نواب در هلال احمر استخدام شد .
  نامبرده پس از پرونده سازي های متعدد براي كارمندان هلال در زمان تظاهرات هاي اعتراضي به تهران رفته وزير نظر حسين شاهمرادي فرمانده بسيج هلال احمر تهران واحمد اسفندياري معاون امداد تهران در سركوب مردم شركت كرده است. به آتش كشيدن سينماي ساحل اصفهان در زمان نمايش فيلم آدم برفي ضرب وشتم دانشجویان و جوانان در پارك لاله و عضويت در باند كميل كاوه از ديگر افتخارات اوست.او بارها در حضور جمع به کتک زدن دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان در حوادث تیر 1378 افتخار کرده و شکستن سر و دست انها را فتح الفتوح خود میداند
  سخن معروف او » همچین این بچه سوسول ها (دانشجویان دانشگاه اصفهان – حوادث تیر ماه 1378) را زدیم لت و پار کردیم که زیر مشت ولگد ما مثل سگ زوزه میکشیدند!» وی در ان زمان اجازه حمل سلاح داشت و تعداد زیادی از دانشجویان را طی تظاهرات دستگیر کرده است.
  .چنانکه گفته شد پدر زن او نیز از کارمندان اداره اطلاعات اصفهان است.زماني تخلفات مالي گسترده اي نيز درفروشگاه شهروند اصفهان داشته است.
  جالب انکه پرونده و سوابق اخلاقی و مالی زمانی بقدری منفی و غیر قابل دفاع و سیاه بود که حتی اداره اطلاعات اصفهان حاضر نشد صلاحیت او را در سال 1385 برای تصدی پست مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان تایید کند!
  یعنی چنین موجود پست و خطرناک و کثیفی بود !
  نهایتا (به اصطلاح) دکتر خاتمی رئیس وقت هلال احمر کشور شخصا ضامن او شد و او را تایید کرد و اخر کار بدون تاییدیه وزارت اطلاعات مسول پست حراست هلال احمر استان اصفهان شد.
  محل کار او در حال حاضر همچنان اداره هلال احمر اصفهان است. نشانی: بلوار ایینه خانه / پایین تر از پل خواجو

 14. ناشناس

  چرا درباره محمد زماني قلعه اي مسول سابق حراست هلال احمر اصفهان صفحه جدا و مستقلی ایجاد نمی کنید؟

 15. آشنایی با اقای دکتر(!) سید احمد نواب شهرضایی مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان اصفهان

  احمد نواب که در خرداد ماه سال جاری با خواری و خفت از سمت مدیریت هلال احمر استان اصفهان برکنار شد از سال 1385 به این سمت منصوب شده بود.
  بدنبال انتصاب محمود احمدی نژاد به ریاست جمهوری در سال 84 تغییرات گسترده مدیریتی در تمام سطوح اداری از مدیران کل گرفته تا معاونان ادارات و حتی ابدارچی ها(!) در سطح کشور صورت گرفت. نیروهای متخصص و مجرب و کار امد کنار زده شدند و نیروهای بسیجی و ارزشی و ولایتی و مهمتر از ان «احمدی نژادی » بر سر کار امدند.
  نواب هم از همین قبیله بود.
  تحصیلات: احمد نواب دوره پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با سهمیه قبول شد و دوره استاندارد تحصیل 7 ساله پزشکی را با زور و ضرب طی مدت 11 سال به پایان رساند. در دانشگاه عضو فعال بسیج و مهمترین مشخصه وی بر هم زدن جلسات انجمن اسلامی و شلوغ کاری و درگیری با دانشجویان خوش فکر و اصلاح طلب بویژه در مسائل انتخابات سال 1376 بود.
  ازعلل تاخیر در اتمام تحصیلات پزشکی اولا درس نخواندن و تنبلی ذاتی ثانیا درگیری بیش از حد در شلوغ بازی ها و زد و خورد ها با فعالین سیاسی و درگیری فیزیکی با اعضا انجمن اسلامی و ثالثا تا حدی مشکلات مربوط به آی کیو را میتوان ذکر کرد. همدوره های وی مشخصا نقل می کنند که مشکلات اخلاقی وی و تمایل به «روابط ویژه» با دختران دانشجو علیرغم ظاهر خشک مقدس و مذهبی از سالهای اول دانشگاه سابقه داشته است.
  خانواده: پدر وی محمد نواب در شهرضا از توابع اصفهان روز ها و بویژه شب های جمعه و در مراسم تدفین مردگان در گورستان شهر مقیم بود و با خواندن دعا و زیارت بر سر قبر مردگان از بستگان و بازماندگان مبالغی دریافت می کرد و خرج خود و خانواده را از شغل شریف روضه خوانی بر سر مزار مردگان تامین می نمود.
  اقای دکتر(!) نواب بسیار علاقمند بود که در جلساتی که در اداره هلال احمر و با حضور پرسنل برگزار می شد با مناسبت و بی مناسبت اسم پدرش را بمیان اورد وهمواره از ابوی مرحوم خود به نام «مرحوم حجت الاسلام و المسلمین»! یاد کند و با لطایف الحیل خود را از خانواده عالمان دین بداند!(روح مرحوم «دکتر » کردان شاد و یادش گرامی باد! بیچاره اسمش بد در رفته بود!)
  یکی از برادران وی ابوالحسن نواب است(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%A8)
  وی مدتی مسئول دفتر سیاسی جامعه روحانیت مبارز کشور بود. همچنین وی بنیانگذار و رئیس یکی از مراکز تحقیقاتی بسیار معتبر در دنیا (!) می باشد! بر منکرش لعنت!
  اگر شک دارید به صفحه ای که برای او در ویکی پدیا ساخته اند نگاه کنید و دیگر لبخند های شیطنت امیز نزنید!
  یکی دیگر از برادران احمد نواب به نام محمد حسین نواب در جریان جنگ در بوسنی و هرزگوین کشته شد! اینکه ایشان انجا چکار میکرده و چه جوری کشته شده را باید خودتان حدس بزنید! چون اطلاعات معتبری در این مورد موجود نیست.
  همسر نواب خانم نفیسه امینی دختر ایت الله ابراهیم امینی امام جمعه موقت سابق قم میباشد و او داماد اقای امینی است.
  از علل انتصاب وی به پست مدیریت هلال احمر اصفهان همین وابستگی و انتساب بوده است.
  وابستگی ها: احمد نواب عضو شورای مرکزی مجموعه موسوم به «هیات رزمندگان اسلام اصفهان» است.
  این وابسیگی باعث شده بود امکانات و تجهیزات اداری و امدادی جمعیت هلال احمر اصفهان طی دو سال اول مدیریت نواب بطور دربست در اختیار این گروه باشد. تصور کنید در تمام مراسم دعای کمیل / زیارت عاشورا/ نوحه خوانی و … چادر های هلال احمر/ موکت ها/پتوها/و سایر وسائل که از پول بیت المال تهیه شده و مخصوص موارد اضطراری مثل سیل و زلزله است تا بین مردم اسیب دیده و بی خانمان توزیع شود برای بر پایی چادر و مراسم عزاداری و نوحه خوانی و دعا بطور انحصاری و بر خلاف قوانین اداری به این هیات داده می شد. وظیفه تهیه غذا و چای و سایر تدارکات «شب های روحانی» مذکور نیز همه از جیب اداره هلال احمر وبا سوء استفاده از امکانات و تجهیزات امدادی و بکارگیری نیروهای سازمان جوانان هلال احمر اصفهان بعنوان ابدارچی و خدماتی و توزیع کننده غذا و … بوده است(حق الزحمه این نیروهای داوطلب از محل بودجه هلال احمر پرداخت می شد). حتی در هر مراسمی امبولانس های اخرین سیستم و مجهز هلال احمر که با تجهیزا ت ویژه و گران قیمت کیف احیا مصدومان و … مجهز بود وویژه کمک رسانی به مصدومان در حوادث و سوانح غیر منرقبه پیش بینی و دیده شده بود برای حمل دیگ خورشت قیمه و سبزی پلو هیات رزمندگان اسلام اصفهان مورد استفاده قرار میگرفت!
  بعد از اعتراضات مکرر پرسنل و گزارشات متعدد به سازمان بازرسی هلال احمر تهران بالاخره از تهران دستور امد و بساط بخور بخور جمع شد و رندان پراکنده شدند!
  برای اشنایی با لیست فعالیت ها و خدمات و کارنامه درخشان و بسیار پر بار این هیات (!) که جناب نواب هم عضو شورای مرکزی ان است به وبسایت ان نگاهی بیندازید(http://razmande1364.ir/)

  شاهکار ها: برای اولین بار در تاریخ سازمان های امدادی جهان (!) جناب اقای دکتر (!) نواب پست سازمانی به نام «نماینده محترم مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر استان اصفهان» در اداره هلال اصفهان ایجاد کرد و جناب حجت الاسلام مهدوی نماینده اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان رابه این سمت منصوب نمود!
  به این ترتیب یک طبقه کامل از ساختمان 4 طبقه تازه ساز هلال احمر اصفهان در بلوار ایینه خانه اصفهان در اختیار حضرت حجت الاسلام قرار گرفت تا به رتق و فتق امور شرعیه مومنین بپردازد!
  به این ترتیب اقای مهدوی که ظاهرا کار و زندگی دیگری نداشت از صبح تا شب در هلال احمر «تلپ» بود و از امکانات اداری و مالی و تدارکاتی و تبلیغاتی آن که از خدا خواسته و بی زحمت به دست آورده بود کمال استفاده را میکرد.در عوض و برای جبران این محبت نقش ضربه گیر ودستمال کلینکس و اسپری خوش بو کننده و ستار العیوب جناب نواب در محافل اداری و مذهبی و استانداری و فرمانداری و … را بعهده گرفت.
  نواب در تمام اقدامات غیر قانونی خود طی مدت ریاست بر هلال احمر اصفهان از حمایت بی دریغ» جناب حجت الاسلام والمسلمین اقای مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر استان اصفهان»(اوف…. از نفس افتادم…!)برخوردار بوده است.
  کارنامه اجرایی: نواب به تمام معنا اخلاقی «احمدی نژادی» داشته و دارد. عمده وقت و انرژی او در سمت مدیریت هلال احمر به فحاشی به مدیران قبلی و لجن پراکنی و دروغگویی و انمتساب تهمت های ناروا به انان گذشته است.
  تنها ذکر یک نمونه گویاست: آقای دکتر …(پزشک محترمی که جانباز جنگ هم هست و از خانواده مقامات ارشد قوه قضایی است اما هرگز نخواسته از این انتساب سوء استفاده کند) که در زمان مدیریت قبلی سمت معاونت هلال جمعیت استان را داشت مورد تنفر وی قرار گرفت. پس از مدت ها تحقیر و توهین و برخورد های ناشایست به ایشان اتهام زد که «تو معتاد و تریاکی هستی و تا وقتی تست ادرار برای اعتیاد ندهی تو را نمیخواهیم و …» نهایتا حکم اخراج ایشان را بدستش داد و اقای دکتر … از او به دادگاه شکایت برد. دادگاه حکم به برائت و بازگشت به کار اقای دکتر … داد و سرافکندگی و سیاهی برای زغال ماند…
  نواب در مدت ریاست خود با برخوردهای زشت و با کارمندان جمعیت چنان تنفری در دل ها ایجاد کرده است که این روز ها که از ریاست برکنار شده و دیگر دلیلی برای ترس از او و احترام به او برای چند ساعت اضافه کار بیشتر وجود ندارد حتی جرات نمی کند به محیط اداره قدم بگذارد!
  تخلفات مالی و اداری او لیست مفصلی را تشکیل می دهد که مثنوی هفتاد من کاغذ است. بدلیل همان انتساب ها (پدر زنش/برادرش) و حمایت مهدوی از وی و حمایت اعضا هیات رزمندگان اسلام متاسفانه کسی به تخلفات مکرر و مستند وی تاکنون رسیدگی نکرده است.
  نقل قول از منابع دیگر:
  http://iran-azer.blogspot.com/2011/07/blog-post_8555.html#more
  دکتر سید احمد نواب رئیس سابق هلال احمر استان اصفهان است. وی حدود یکماه پیش بدلیل تخلفات اخلاقی مالی و مدیریتی مکرر بطرز خفت باری برکنار شد. او داماد ایت االه امینی امام جمعه موقت قم است. برادر او حجت الاسلام ابوالحسن نواب از اخوندهایی است که به بیت رهبری زیاد رفت و امد دارد و به اصطلاح خر و خورش اونجا خیلی میره!
  نواب عضو شورای مرکزی جمعیت رزمندگان اسلام اصفهان یعنی همان باند کاوه و دار و دسته وحشی انصار حزب الله اصفهان است.

  در راه پیمایی مردم در تظاهرات های بعد از حوادث انتخابات سال ۸۸ او از بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل اماده) خریداری کرد و به اعضا بسیج هلال احمر اصفهان داد و هر روز پانزده تا بیست نفر از اینها را اضافه کاری برایشان رد میکرد تا بعنوان بسیجی در خیابان ها راه بیفتند و با چوب و چماق جوانان را کتک بزنند و دستگیر کنند و تحویل بدهند.
  رئیس بسیج هلال احمر شخصی بنام “بیاتی نیا” است. دیگر اعضا شامل سلمانیان / اردشیر محقق / ارسلان محقق(معاون امور داوطلبان هلال احمر اصفهان و از افرادی است که خودش و خانواده سابقه لختی گری و بزن بهادری دارند.) / مجید شمس (یکبار این بسیجی بعلت عرق خوری و اوردن مشروبات الکلی در اداره تا مرز اخراج رفت) و محمد زمانی قلعه (مسئول حراست اداره هلال احمر اصفهان و از دوستان دوران دبیرستان نواب) و دکتر محسن امینی( معاون امداد و نجات نواب) هستند.
  نواب بخصوص طی دو سال اخیر در هر همایش یا سمینار یا جلسه ای با بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی به رهبران جنبش سبز با دریدگی مکررا گفته که” موسوی و کروبی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و له کردن این ها برای نظام مقتدر اسلامی ما کاری ندارد.)
  بعلت انتساب به ایت الله امینی و نیز ارتباطات برادرش با دفتر خامنه ای تمام گند کاری ها مفاسد اخلاقی و تخلفات قانونی او نادیده گرفته شده و بخاطر هیچ یک تحت پیگرد قرار نگرفته است.
  در حال حاضر وی در سمت مشاور مدیر هلال احمر اصفهان کار میکند.
  فقط یک قلم از کثافت کاری های او دوستی و مراوده و ارتباط “غیر افلاطونی” با خانم لیلا ش. میباشد که دو بار به همین دلیل از حراست تهران احضار شده و مورد سوال و جواب قرار گرفته اما چون پشتش به برادرش و پدر زنش گرم است کسی جرات اخراج یا برخورد با وی را ندارد.
  نواب فردی بسیار فحاش بی ادب دروغگو و فاسد است.
  نقل قول دوم:
  http://yaddasht88.blogfa.com/post-40.aspx

  در هلال احمر اصفهان چه می گذرد؟
  در روزهاي پس از اعلام نتايج انتخابات بحث برانگيز وغیر قابل باورانتخابات88 بخشي از نيروهاي طرفدار رييس دولت كودتا در سراسر كشور به سركوب مردم وساير نيروهاي علاقمند به اعتلاي وسربلندي كشور پارس پرداختند
  هرچند هويت وماهيت بخش اعظم اين گروه قليل تمامیت خواه مدتهاست بر مردم هويدا شده وعشق به حکومت و قدرت آنان بر هر چيزي غلبه دارد واين نيز را مردم به نيك ميدانند اما برآن هستيم بر اساس اعتقادات ديني كه بارها وبارها همين به اصطلاح دينداران به ما القا كرده اند عمل نماييم هرچند وظيفه شهر وندي هم بر دوش ما سنگيني مي كند.

  سال گذشته در چنين روزهايي بود كه به بهانه دفاع از مردم مظلوم غزه (كه ما نيز بر اين اعتقاد بوديم)آنچه از حديث و روايت در دفاع از مظلوم ودفع ظلم بود را درمجامع وتريبونها و آگهي و رپورتاژ گوناگون به خورد ملت دادند اما الان كه مردم رشيد وبالغ وفهيم ايران در اقدامي اسلامي وانساني وبه اقتدا به مولا امیر المومنین وآقا امام حسین (ع)خواستار حقوق تضييع شده خود از كودتاچي هاي مزدور هستند به شنيع ترين وضع ممكن اين حق ناديده وتضييع مي شود.

  آنهم توسط مشتي رجاله ومعلوم الحال دريوزه تفنگ بدست كه با پول همين مردم از ماليات تاپول نفت گرفته تا پول فروش مخابرات و…با خريد چماق گاز فلفل واسلحه وسپر وتهيه بيلبوردهاي چندين متري وچاپ مزخرفات باور نكردني وپرداختهاي ميليوني به عوامل چماق بدست ودر امنيت كامل وبدون ترس وواهمه از نظارت مجلس و نهادها قضايي انجام شد «من لم يهتم بامورالمسلمين فليس بمسلم»

  دراين گفتمان قصد آن است به معرفي عوامل چماق بدست محفلي در هلال احمر اصفهان كه به يمن ورود نكبت دكتر نواب به هلال احمر اصفهان شكل گرفته ومي رود تا با اقدامات ننگين چهره كاركنان خدوم وتلاشگر هلال در عرصه خدمت رساني واقعي به نيازمندان را تباه سازد پرداخته شودتا ضمن شناخت علاقمندان در حافظه تاريخ ثبت شود.

  1-سيد احمد نواب فرزند سيد محمد متولد1348 برادر آخوند ابوالحسن نواب رييس خدمات حوزه علميه و داماد اميني امام جمعه معزول قم مي باشد

  البته برادر دیگری نیز بنام محمد باقر دارد که ازایشان وهمسر اول که اهل شیراز است دو فرزند یکی دختر که منزلش در احمد آباد ودیگری پسری معتادکه بنام خانوادگی مجعول پورشریف(فامیل مادر خود)شرکت تعاونی اداره را در ظرف 2سال به نابودی کامل کشانید.(از وجنات این برادر اینکه با داشتن نخیلاتی در کهنوج کرمان به سبک کاملا ازاد وداشتن خانه ای درسپاهان شهر اصفهان مدت چند سالی را با یک دختر دانشجوی کهنوجی دوستانه زندگی می کرد.)

  ايشان داراي سوابق سوءاخلاقي در سال 81 دراصفهان وسال 83 و84درتهران مي باشد(که حتی یکبار یک خانم از خانمهای هلال را در تهران بزور سوار ماشین میکندالبته فقط برای حفظ نظام)در آغاز دوران مدیریتی ایشان قضایا بطرز شدیدی در هلال احمر مطرح گشت وسرانجام بدست دوست سردارشان آقای احمد ادیب (معاونت وقت اداری مالی هلال )رفو گردید.اخيراوپس از بروز اعتراضات خياباني وشرکت در ضرب وشتم خیابانی از ترس مجبورشده خانه سازماني هلال را تخليه وبه خيابان چهارباغ خواجو پشت اداره تلويزيون كوچه شهيد كاظمي منتقل شود.

  خدمات اين شخص تامين سياهي لشگر براي سخنراني تبليغي رييس دولت كودتا در پيش از انتخابات در ميدان نقش جهان مي باشد اين شخص با آنكه از امكانات دولتي وبيت المال نبايد براي كانديدي خاص استفاده مي كرد از امكانات سازمان مردمي وعام المنفعه هلال احمر از جمله دهها آمبولانس وساير وسايل امدادي در آن روز براي احمدی نژاد استفاده كرد

  آوردن امدادگران وجوانان به بهانه امدادرساني از ديگر كارهاي اوبود اين درحالي است كه در استقبال از محسن رضايي مير حسين موسوي ومهدي كروبي هيچيك از اين موارد تكرار نشد.فداكردن امكانات يك سازمان خيريه در پاي ارباب قدرت واقعا تاسف آور است.

  پرداخت بخشي از تعهدات تبليغاتي كوتوله از ديگرخوش رقصي هاي اوست او با پرداخت مبلغ 100.000.000تومان از هزينه ها ي درماني افراد نامه نوشته به احمدي نژاد كار را براي صاحب خود تمام كرد.

  در سفر استاني آذر ماه 88حدود 3500نفر از مجموع 10000نفر افراد بزورآورده شده در ميدان امام اصفهان در استقبال از رييس كودتاچيان توسط نواب وباندكثيف او واز بين امدادگران وجوانان معصوم وبی خبر ازهمه جای هلال آورده شد وبه گواهي يكي از كاركنان امدادوحوادث هلال هزينه اي نزديك به 50ميليون تومان بر بيت المال وارد شد البته اگر فرياد شعارهاي نواب با مشت گره كرده را نگوييم كمي بي انصافي شده است.

  پرونده سازی وبرکناری بعضی از هواداران موسوی وکروبی بی توجهی به شرح وظایف سازمانی /استخدام های بی رویه از طیف محفل لغزندگان اسلام(هیات رزمندگان اسلام اصفهان که او عضو شورای مرکزی ان میباشد) اقوام واقربا که خود نیازمند شرحی مفصل دارد نیز از جمله خدمات مشعشع ایشان است

  اخیرا نیز با دودی کردن شیشه های خودروی اداری هلال احمر(سمند ال ایکس)که فاقد آرم اداری است راه را برای سوار کردن…هموار کرده است وگرنه دلیلی ندارد…

  2- محمد زماني قلعه اي معروف به محمد زماني نيروي اخراجي از فروشگاه رفاه كه درسال 85 توسط احمد نواب در هلال احمر استخدام شد

  نامبرده پس از پرونده سازي متعدد براي كارمندان هلال در زمان تظاهرات هاي اعتراضي به تهران رفته وزير نظر حسين شاهمرادي فرمانده بسيج هلال احمر تهران واحمد اسفندياري معاون امداد تهران در سركوب مردم شركت كرده است. به آتش كشيدن سينماي ساحل درزمان نمايش فيلم آدم برفي ضرب وشتم در پارك لاله و عضويت باند كميل كاوه از ديگر افتخارات اوست.او بارها در حضور جمع به کتک زدن دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان در حوادث تیر 1378 افتخار کرده و شکستن سر و دست انها را فتح الفتوح خود میداند.پدر زن او نیز از کارمندان اداره اطلاعات اصفهان است.زماني تخلفات مالي گستردهاي نيز درفروشگاه شهروند اصفهان داشته است.

  3- محمد نويد متقي جزي معروف به محمد متقي متولد 55 13اين شخص در سال 86 بعنوان رييس شعبه سازمان در مباركه استخدام شد

  در زمان استخدام مجرد بودوپس از استخدام بايكي از فاطمه كماندوهاي اصفهان ازدواج كرد.ودقيقا 8 روز پس از انتخابات بناگاه پله هاي ترقي را تا معاونت جوانان طي نمود.از جمله فعاليتهاي او تخلفات مالي گسترده در ظل حمايت نواب در روابط عمومي استان مي باشد فاكتورهاي متعدد تهيه كليپ وبنر ودوربين ديجيتال و…كه بخش عمده اي از آنها ما به ازاي خارجي ندارد از آن جمله است.

  حمايت بي چون وچراي نواب از او به قيمت بركناري عواملي همچون عبادتي سليمي وخانبازی و..تمام شده وهنوز علت اینهمه جانبداری که روی حمایتهای جنتی از احمدی کوتوله را سفیدکرده در پرده ابهام مي باشر.

  4- رحيم بياتي معروف به استاد برات فرمانده بسيج اداره هلال احمراصفهان .اين فرداز جمله افراد فرصت طلب منطقه دستگرد مي باشد در زمان مديريت نواب از ايشان بعنوان مدير متشرع ياد كرد اما پس از مدتي جزو فحاشان به اوشد . در زماني با حضور در اداره عمران با سلمانيان عقد شراكت در سود پروژه هاي ساختماني كرد اما بناگاه مغضوب ودر نزديكي انتخابات باز مورد عنايت خاص قرار گرفت .وی در ایام اعتراضات و تظاهرات مردم اصفهان در طی حوادث پس از 22خرداد 88 بدستور نواب از محل بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل تراش داده شده!)خریداری کرد و به اتفاق ابواب جمعی اقایاین اراذل و اوباش ذکر شده در این نوشته دسته جمعی در خیابان های شهر به ضرب و شتم مردم می پرداخت و صد البته پول اضافه کاری بابت ساعات حضور در سطح شهر دریافت میکرد!

  5- محمد سلمانيان اين شخص ظاهرا سوابق جبهه وجنگ دارد اما يكي از كاسه ليسان بزرگ تشكيلات است برايش بين نواب وديگران تفاوت در ايجاد آخور است وبس. ارزشي و اصولگرايي تماما بهانه است وبس تخلفات مالي گسترده در خريدهاي حمايتي در سالهاي 70 تا 74(از جله خريد لباس در مشهد) ساختمان سازي براي كارمندان در سپاهانشهر آب معدني براي امداد و تجهيزات فرود كوهنوردي از ذهن بسياري از اداري ها محو نشده است.داشتن اختیارات گسترده ازطرف مدیر از ویژگیهای دوران فعلی است

  .اين فرد فعلا مشاور امور ايثارگري مدير وناظر پروژه هاي عمراني در استان ويار غار مديروپاچه خوار درجه اول او مي باشد.

  عوامل ديگري نيز در خلق حماسه سركوب خس وخاشاك ايفاي نقش نموده اند كه عوامل درجه دوم بوده اند وفقط به نامشان اشاره کوتاهی مي كنيم.

  1-عباس مرادي نيروي خدماتي ايشان به همراهي بياتي سلمانيان عظیمی ومهدیان وبا استفاده از دو دستگاه موتور سيكلت تريل امدادي(موتور هایی که برای مواقع حادثه در مناطق کوهستانی یا بیابانی و صعب العبور خریداری شده و در اختیار جمعیت هلال احمر است) در ضرب وشتم مردم در اصفهان مشاركت داشتند.

  2- هاشم مهديان معتاد سابق وآنتن خبري امروز مدير

  3-محسن اميني هرندي معروف به دكتر اميني كه تدارك وتامين عوامل را از انبارهاي امدادي وهزينه هاي حق الزحمه بر عهده داشته ودارد

  4-برادران توكلي (خواهرزاده هاي محمد زماني مسعول حراست)

  5-خانم ليلا شاه جوان آنتن خبري در بين كارمندان

  6-محمد فلاح فرزند سردار فلاح

  7-محمد احمدی منشی سابق ومدیر فعلی روابط عمومی خواهر زاده حاجیان فرماندار شهر اصفهان

  8-میثم صادقی نیروی پیمانی در امور مالی که مسئولیت رفع ورجوع کارهای مالی من جمله سند خرید چماق یا تهیه15 بیلبورد پیروزی 24 میلیونی احمدینژادوحق الزحمه عوامل فعال در ستاد مردمی کوتوله و ازاین قبیل را متکفل است

  9-خانم رستگار سردسته یگان امر بمعروف خوانم ها در هلال احمر ومامان عزیز محمد فلاح وهمسر مکرمه سردار فلاح.

  براستی معلوم نیست خرج کثافتکاری ها وددمنشی های این افراد تاکی باید از جیب این ملت درآید وآیا وقت آن نرسیده که مردم ایران با یک یاعلی توماراین خائنین به کشور ومردم را در هم بپیچند

  نقل قول سوم:
  https://shekarebasiji.com/2011/02/21/mozdoran-esfahan/
  محمد زماني قلعه اي
  این شخص تا یکماه قبل مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان بود و اکنون از این سمت خود برکنار شده است. وی از دوستان دوره دبیرستان احمد نواب است. پدر زن وی نیز خبرچین رسمی اداره اطلاعات اصفهان است و وی بارها با اشتیاق لاف زده که بسوره من “مدیرکل اداره اطلاعات اصفهان” است!
  با ورود به هلال زمانی شوهر خواهر خود فردی بنام منصوری را هم اورد و در سمت حسابدار داروخانه هلال احمر اصفهان استخدام کرد و بکار گرفت. به این ترتیب حجم عظیم پولی که در این داروخانه رد و بدل میشود ( روزانه حدود دوازده میلیون تومان فروش دارو ) عملا طی 6 سال اخیر کاملا تحت اختیار زمانی و نواب بوده و بساط بخور بخور بر پا!
  تخلفات مالی و اخلاقی زیادی از این شخص طی این مدت سرزده ولی مسولان تهران به هیچ یک رسیدگی نکرده اند.
  فقط در یک مورد محمد زمانی برای همسرش( اعظم کریمی) از بانکی که طرف حساب هلال احمر است بنام هلال احمر وام گرفته بود که کپی نامه درخواست وام و مدارک ان پس از چند هفته در اداره و در بین کارمندان تکثیر و پخش شد و باعث ابروریزی و روسیاهی این سنگ پاهای قزوین شد! ولی دریغ از شرم و حیا!
  محمد زماني نيروي اخراجي از فروشگاه رفاه است ( بعلت تخلفات مالی و اخلاقی) كه درسال 85 توسط احمد نواب در هلال احمر استخدام شد .
  نامبرده پس از پرونده سازي های متعدد براي كارمندان هلال در زمان تظاهرات هاي اعتراضي به تهران رفته وزير نظر حسين شاهمرادي فرمانده بسيج هلال احمر تهران واحمد اسفندياري معاون امداد تهران در سركوب مردم شركت كرده است. به آتش كشيدن سينماي ساحل اصفهان در زمان نمايش فيلم آدم برفي ضرب وشتم دانشجویان و جوانان در پارك لاله و عضويت در باند كميل كاوه از ديگر افتخارات اوست.او بارها در حضور جمع به کتک زدن دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان در حوادث تیر 1378 افتخار کرده و شکستن سر و دست انها را فتح الفتوح خود میداند
  سخن معروف او ” همچین این بچه سوسول ها (دانشجویان دانشگاه اصفهان – حوادث تیر ماه 1378) را زدیم لت و پار کردیم که زیر مشت ولگد ما مثل سگ زوزه میکشیدند!” وی در ان زمان اجازه حمل سلاح داشت و تعداد زیادی از دانشجویان را طی تظاهرات دستگیر کرده است.
  .چنانکه گفته شد پدر زن او نیز از کارمندان اداره اطلاعات اصفهان است.زماني تخلفات مالي گسترده اي نيز درفروشگاه شهروند اصفهان داشته است.
  جالب انکه پرونده و سوابق اخلاقی و مالی زمانی بقدری منفی و غیر قابل دفاع و سیاه بود که حتی اداره اطلاعات اصفهان حاضر نشد صلاحیت او را در سال 1385 برای تصدی پست مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان تایید کند!
  یعنی چنین موجود پست و خطرناک و کثیفی بود !
  نهایتا (به اصطلاح) دکتر خاتمی رئیس وقت هلال احمر کشور شخصا ضامن او شد و او را تایید کرد و اخر کار بدون تاییدیه وزارت اطلاعات مسول پست حراست هلال احمر استان اصفهان شد.
  محل کار او در حال حاضر همچنان اداره هلال احمر اصفهان است. نشانی: بلوار ایینه خانه / پایین تر از پل خواجو
  نقل قول چهارم:
  http://www.pyknet.net/1386/04AZAR/16/PAGE/31HELAL.htm

  نامه افشاگرانه جمعی از کارمندان جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  برگ ريزان نيروها
  در جريان عقده گشائی های دولتی

  بسمه تعالي
  جناب آقای داود احمدی نژاد رئيس دفتر بازرسی رئيس جمهوری
  سلام عليکم
  با تقديم احترام قال اميرالمومنين (ع) (خطبه 131)
  …. ولا الجاهل فليضلهم بجهله و لاالجافی فيقطعهم بجفائه
  و نادان لايق رهبری نيست چرا که با جهل خود مسلمانان را به تباهی می کشاند و ستمکار نيز نمی تواند رهبر باشد که با ستم خود حق مردم را غصب می کند.
  دير زمانی بود که جمعی از دلسوختگان انقلاب و نظام از باب فريضه امر بمعروف و نهی از منکر عرايضی داشتند که لازم بود به گوش بزرگان برسد و صد البته که دستی بهتر از دست با کفايت حضرتعالی برای اين مهم نبود در سال گذشته عليرغم مخالفتها و نگرانی هايی که دلسوزان برای انتصاب آقای نواب بعنوان مدير عامل هلال احمر اصفهان اظهار نمودند ايشان به اين پست منصوب شدند. دليل مخالفت نيز به مسائل اخلاقی ايشان در سال 81 (روابط غير اخلاقی با چند نفر از خانمهای مربی) بر می گشت البته اين مسائل قبلا توسط حراست هلال احمر مرکزی و اطلاعات بررسی و صحت آنها مشخص شده بود. ايشان علاوه بر اين مسئله در همان سال با جعل امضای مدير وقت وجوهی نيز برای همان افراد تامين کردند (که اين مسئله در ماه جاری توسط بازرسی قوه قضائيه کشف شد)
  در سال 85 پس از انتصاب، عقده گشايی ايشان آغاز شد و در ناباوری همه عناصر دلسوز و ارزشی افرادی را حذف کردند که از بهترين نيروهای مجموعه بودند.
  1- آقای سيد ناصر رضوی رزمنده ومسئول متدين حراست
  2- آقای دکتر سيد عليرضا ميرمحمد صادقی از خانواده روحانيت
  3- آقای مجيد شمس برادر دو شهيد
  4- خانم يزدی نيا خواهر شهيد
  5- آقای ارسلان سلطانی فرزند شهيد
  6- آقای دکتر شريفی رزمنده وجانباز
  7- آقای احمد قريشی برادر شهيد و رزمنده
  8- خانم اعظم بدر خواهر شهيد
  9- آقای باقر رحيمی جانباز ، برادر شهيد و فرزند جانباز
  10- آقای محمدرضا شاه محمدی فرزند شهيد
  11- آقای دکتر عليزاده عضو بسيج جامعه پزشکي
  12- آقای سيد محمدرضا فقهی رزمنده و متخصص روانشناسي
  با معرفی شدن آقای مهدوی بعنوان نمايندگی ولی فقيه در هلال احمر اصفهان انتظار می رفت امور اصلاح شود اما متاسفانه همان اعمال در پناه ناآگاهی ويا احتمالا حمايت های معنوی ايشان تداوم يافت.
  اخراج يک نفر نيروی شرکتی که يک دختر يهودی را به دين اسلام تشرف داده و با او ازدواج کرده و جايگزينی با يکی از نزديکان چه توجيهی دارد؟
  بکارگيری برادر زاده معتاد و مسئله دارشان در شرکت تعاونی سازمان و ايجاد محيطی مفسده انگيز در آن قسمت دل هر انسان ديندار را به درد می آورد.
  ايشان با هماهنگی آقای زمانی قلعه ای که از نيروهای جديد الوورد و از همکلاسی های دوره دبيرستان است و در واحد حراست استخدام گرديده کسانی که خلاف نظرشان باشند را مورد هتاکی و تهمت قرار می دهند. حتی آن کسانی که در طول 27 سال نظام جمهوری اسلامی در صحنه های جنگ و حوادث مختلف امداد رسانی کرده اند را با برچسبهای فساد مالی اخلاقی و اعتياد و اخذ استعفای اجباری گوشه نشين کرده اند (البته هيچکدام از اتهامات اينها اثبات نشده ) مگر نگفته اند که آبروی مسلمان از حرمت خانه کعبه بالاتر است؟
  آقای نواب در جلسات وعظ وخطابه همه را دعوت به دينداری و تدين می کنند اما خودشان در عمل انواع و اقسام پرده دری، غيبت ، اتهام ، سوء ظن ، رفتارهای غير اخلاقی را ترويج می نمايند.
  در آخرين اقداماتشان همان خانمی را که در سال 81 درگير مسائل اخلاقی با ايشان بوده اند را با وقاحت تمام بعنوان مسئول امور خواهران دولت آباد استخدام کردند.
  ايشان چنان درگير مسانل متفرقه در هلال احمر شده اند که اکثر فعاليتها و اقدامات هلال احمر به بوته فراموشی سپرده شده است.عزل ونصبهای پياپی و بی ثمر ، ورود به عرصه اختلافات پرسنلی ، دامن زدن به شايعات باعث شده سازمان سير قهقرايی را به سرعت طی نمايد. ايشان در کمال بی تقوايی و وقاحت اين شايعه را دامن زده اند که «من و 6 نفر ديگر افرادی هستيم که بدون وقت قبلی به ديدار رهبر معظم انقلاب می رويم وايشان در بعضی از مسائل از ما نظر مشورتی می گيرند.»! انگار که جسارت ايشان در خرج کردن از اعتبار بزرگان حد وحصری ندارد.
  نگاهی کوتاه به عملکرد ايشان در طول يکسال گذشته گويای حقايق زيادی است.
  1- بکارگيری خواهر زاده ايشان در سمت رئيس روابط عمومي
  2- بکارگيری شوهر خواهر آقای زمانی مدير حراست در داروخانه در پست حساس حسابدار
  3- بکارگيری خواهر زاده فرماندار اصفهان در روابط عمومی
  4- بکارگيری فرزند باجناق مدير اداره عمران در واحد کامپيوتر
  5- بکارگيری يک نفر از پرسنل مسئله دار مالی در امور ايثارگران
  6- بکارگيری يک نفر معتاد و هتاک در روابط عمومي
  7- تخريب ساختمان ميهمانسرا و دانشکده امداد و نجات و تحميل خسارت سه ميليارد ريالی به جمعيت
  8- تخريب سالن اجتماعات و تحميل خسارت چهارصد ميليون ريالی به جمعيت
  9- تخريب ساحتمان در دست احداث هلال احمر سميرم به بهانه مقاوم سازی وخسارت يک ميليارد ريالی
  10- فاسد کردن مقدار 450 ميليون ريال داروی کمياب در داروخانه هلال احمر اصفهان
  11- اخراج آقای دکتر حسن سليمانی نيروی ارزشمند و بسيجی از واحد ايدز واعتياد
  12- واريز وجوه سرمايه شرکت تعاونی به حساب شخصی واستفاده از مزايای آن
  13- بکارگيری افراد و مشروط کردن استخدامشان به انجام اعمال غير مسئولانه از جمله آقای هاشم زاده در حراست که پس از استنکاف ، آنها را در استانه اخراج قرار داده اند.
  14- واگذاری اماکن و فضاهای اداری وفرهنگی به نزديکان و واريز وجوه حاصله به حسابهای شخصي
  در خاتمه مسائل را از سر صدق و راستی به شما گفتيم واز شما انتظار داريم که نسبت به اصلاح امور اقدام و اوامر مورد نياز را ابلاغ فرمائيد. خداوند توفيق پيروی از راه انبياء و اوليا را در کشور آقا امام زمان (عج) و در سايه رهبريهای حکيمانه رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آيه الله خامنه ای به همه ما عطا فرمايند.
  جمعی از کارمندان جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  رونوشت:
  – نمايندگان محترم مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامي
  – استاندار محترم استان اصفهان
  – امام جمعه محترم شهرستان اصفهان
  – مديران عامل جمعيت هلال احمر کليه استان ها
  – سازمان بازرسی کل کشور
  – روسای محترم دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان ، کاشان و آزاد نجف آباد
  – پرسنل جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  – مديران شعب جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  – ائمه محترم جمعه و جماعات استان اصفهان
  – دفتر حضرت آيه ا… امينی امام جمعه محترم قم جهت استحضار
  – دفتر وزير محترم بهداشت ، درمان وآموزش پزشکي
  – مديران کل ادارات و سازمان های استان اصفهان
  – مديران محترم مسئول روزنامه ها ونشريات کل کشور
  – مديران محترم خبرگزاری های رسمی کشور
  – مديران محترم پايگاههای اينترنتی خبری و سياسی قانونی مجاز در کشور

 16. http://javad-abroud.blogspot.com

  معرفی مزدور جواد آبرود در اصفهان
  شخصی که خود را جواد آبرود می نامد به همراه شخصی دیگر با نام فرهاد در شهر اصفهان سعی در نفوذ به تشکل های اصلاح طلب و همچنین بهایی دارند. این دو مزدور بسیجی که در نهاد اطلاعات سپاه پاسداران نیز عضویت داشته و از هیچ گونه عمل غیر انسانی ابایی ندارند اخیرا برای تعدادی از خانواده های بهایی و همچنین اصلاح طلب شهر اصفهان مزاحمت های بسیاری ایجاد نموده و در مواردی حتی باعث به زندان افتادن تعدادی گشته اند. تصاویر این دو مزدور را در زیر می توانید مشاهده کنید. لطفا در صورتی که اطلاعات بیشتری از این دو مزدور جمهوری اسلامی دارید در بخش نظرات با بقیه هموطنان در میان بگذارید.

  این دو شیاد همچنین در فیسبو.ک هم فعال گشته و سعی در جذب و تخلیه اطلاعاتی افراد دارند.
  http://www.facebook.com/people/Javad-Abroud/1679850257

 17. سخنان یکی از بازماندگان کشتار تابستان 67 در اصفهان
 18. کشتار جمعی زندانيان سياسي در اصفهان در تابستان 1357

  کشتار جمعی زندانيان سياسي در اصفهان در تابستان 1357

  http://www.bidaran.net/spip.php?article180

 19. محمد علی

  هیچ غلطی نمیتونید کنید!!! چرا که ما اعتقاد داریم امام زمان پشت این مملکت و ماست و با این تهمت زدنا کاری از پیش نمیره
  از طرف بسیجی

 20. سعید دهانی

  هیچ غلطی نمیتوند بکنید.انشاالله و به یادیه امام ذمان نابودتون میکنم.من س. د هیچ دختر پسری دو نمیگذارم دیگه راحت باشن تمام شماهایی که فکر میکند دیگه از بسیجی نمیترسید.نشونتون میدم.به صلابه میکشمتون بی همه چیزا.دیگه سر کشی و بی بندو باری تموم شد.دیگه پیمال کردن خون مطهر شدهدا توسط شما تموم شد دو ران من فرا رسیده دوران انصارالمهدی.منتظراعلام موجودیت من باشید.سرو جانم فدای رهبرم حضرت ایت الله العظما امامنا خامنه ای

  • قربونه خودتو مهدی و علی برم.حرص نخور شیرت خشک میشه.من فردا با دوستم میام بیرون یه هوایی عوض کنیم بیا بگیرمون….بیا عزیزم….چرا حرص میخوری؟

  • آرش کمانگیر

   آخه دهاتی کون گوز!
   ریدم لابه لای ورقای اون قرآن.
   ریدم به ریش مقام عظمی رهبریت. آخه تو چه گهی باشی که از این غلطا بکنی. مگه تاپاله چاقال هم اعلام موجودیت میکنه؟!

   • ناشناس

    ریدم تو خودتو اون ننه جندت مادر قهوه کس اول تا اخرت رو کاییدم کس خواهرت رو گاییدم بیا کیر منو بخور چرا به قران توهیین میکنی؟

 21. سعید دهانی

  این شمارمه کسی اعترازی داره تماس بگیره تا تخماش رو بکشم من سرم درد میکنه برای این کارا اللخضوص تحدید09392301866

 22. سعید دهانی

  اقایس به اصطلاح شیر شجاع خیلی احمق و خدی که فکر کردی با این کارات از دست بسیجیای این مملکت خلاص میشی توله سگ هنوز زایده نشده از مادری که بخواد بسیجی رو سر به نیست کنه.ابله فکر کردی مملکت ما بی چیزه خود فروخته اجنبی.وطن فروش مرد میخام برای مبارزه علیه بسیجیای ایران فکر کردی پیدات نمیکنیم.لعنت به اون مادری که تورو به این دنیا اورده.لعنت ابدی بر تو باد بسیجیای ایران 3چیز دارن یک الله دوم امام زمان سوم رهبری حضرت امام خامنه ای

  • فرنیکومهر

   ابروی هر چی تروریسته رفت.اخه اینم عملیات بود؟منظورم این سربازای گم نام امام زمان تو تایلنده.اخه ادم سرباز گمنام باشه ولی نه دیگه اینقدر.این سربازهای امام زمان به تازگی انقدر گمنامند که حتی مادر وپدر ویا زن و بچه شان دیگر نام انها را نمی دانند و انها برای تردد در خانه خود از نامهای مستعار استفاده میکنن که گمنام بمانند و کسی انها را شناسایی نکند.در عین حال که گمنامند,تصور میکنند که اگر در کلوپی به همراه روسپیان تایلندی عکسی هم بگیرند ,چون گمنامن پس شناسایی نمیشوند.تنها اشکال اینه که انها فراموش کردن که کارتهای شناسایی خود همچو پاسپورت,کارت ملی,تلفن,ساک وو را سر به نیست کنن.اخه سرباز گمنام امام و اینقدر کم جنبه؟مردک تو رفتی ماموریت یا خانم بازی اونم با روسپی هایی که برای پلیس تایلند غریبه نیستن.من نمیدونم اینارو وزارت اطلاعات از کدوم سوراخ در میاره؟اخه یه زمانی میرفتین مخالفرو تکه تکه میکردین و سلامت بر میگشتین,حالا ابروی هر چی تروریسته بردین.برین از اسرائیل یاد بگیرین.اگه جایی یه نفرشونو اسیر بگیره حاظره واسه ازادی اون 500 نفر از دشمنشو ازاد کنه.این یعنی هممیهنشو دوست داره.اگه جایی ترور هم میکنه,که هیچ ردی از خود نمیگذاره.چنتا رو تو ایران ترور کرده؟ایا مدرکی هست؟محمودرضا خاوری نصف پول مردم را برداشته و با زن و بچه رفته کانادا ، سعید ملک‌پور بیچاره زن و خانه را در کانادا ول کرده و آمده ایران به جای این که از استعداد و توانایی‌اش در جهت پیشرفت کشور استفاده کنیم طرف را به جرم طراحی نرم افزار آپلود عکس و فیلم بازداشت و اکنون هم بی گناه به پای چوبه دار میبرند. حال اگر با نرم‌افزار طراحی شده از سوی سعید ملک پور به جای عکس های پورنوگرافی عکس‌های سفر مقام معظم رهبری به قم را آپلودبکنن اشکالی نداره و اگر عکس هایی که شما خوش تان نمی آید آپلود شد باید طراح نرم افزار را اعدام کنیم؟ بالاخره برای این که نشان دهند این ارتش سایبری بعد از سه سال چه غلطی کرده و این همه پول و وقت و انرژی را کجا به باد داده باید کسانی این وسط قربانی شوند که گویا یکی از آن ها سعید ملک پور است

   • کثافت سگ صفت اولا سربازان گمنام امامزمان تروریس نیستند کارشون حفازت از وطنمون ایران دوما این تهمتا به سربازای گم نام امام زمان نمی چسبه

  • ناشناس

   saeed dehaty ridam to rohe babaye koskeshet ke vaghty ba nane jendat khabid abe kiresho nesfe nime rikht to kose gohsadenanat ke nanat majbor beshe toro az kon berine ……….. akhe madar konie haroomi on khayeneie koskesh ye shireie koskeshe bi namose ke lenge nadare …………saede madar jendeh kiram to k0se abjie jendat ke malome refighat khob mikonanesh koskeshe madar sage bi namos …… bi namos to madar jede hasty ke az yek koskeshe shireie bi namos hemayat mikoni be vaghtesh vaghty hame kaset be daste mardom gaiede shodan mifahmi ke ki bi namose …….koskeshe madar jendeh

  • آرش کمانگیر

   این 3 تا آشغالی که نام بردی بسیجیها دارن همون 3 اصل عربیت و حرومزادگیه که بر همگان آشکاره.
   ما زیاد بسیجی به بهشت فرستادیم. نوبت تو هم میرسه!

   • ناشناس

    تو که فرستادی بیا منم بفرست …. ننه جنده گوه اضافی میخوره !!! در ضمن ما هم زیاد ادم های کثافتی مثل تو رو به جهنم فرستادیم فرق من و تو اینه که تو فقط حرف میزنی ولی ما عمل میکنیم!!!

   • ناشناس

    حرف دهنت رو بفهم….
    مصلحی.

 23. سعید دهانی

  هنوز هیچ کدومتون با هدعای که میکنی خایه ندارید جواب بدید اشغالای عوضی

 24. SHOMARE 0912 BEDE AZIZAM

 25. بازم میبینم که یه کثافت دیگه به جمع وطن فروشا اضافه شده.اخه بزقاله سگ صفت اطلاعاتی که در باره سربازای گم نام روبه کسی نمیدونه.

  • فرنیکومهر

   بغییر از فحشات ,هر چی میخونم منظورتو نمیفهمم.سربازان گمنام امام زمان,ماموران وزارت اطلاعات هستند که وظیفه شناسایی و پرونده سازی برای مخالفین رژیم ایدئولوژی اسلامی ایران را در داخل و خارج از ایران دارند.بعد از تصمیم گیری در مورد این پروندهها از طرف سران رده اول حکومت,در مواردی که توانایی حکومت از پیگرد وشکایت بصورت قانونی به هر دلیل میسر نمیشود,اجرای احکام اللاهی را بر افراد اطلاعات واگذار میکنند و این افراد مسئولییت برنامه ریزی و تامین بودجه و مدارک وغیره و به انجام رساندن یک عملیات برای مثال برون مرزی برای دستگیری و انتقال غیر مجاز به ایران یا از بین بردن افراد مبارز که شاید رهبر یا از بزرگان یک سازمان و یا حزب هستند را بعهده دارد.البته وظایف دیگری هم دارن .حالا اگه این کارهای بمب گذاری,از میان برداشتن افرادی از اپوزیسیون (مثلا فرخ زاد.میکونوس.بختیار.فروهرها.)که مسلحانه انجام گرفته ,تررور حساب نمیشه؟مگه حکم فتل سلمان رشدی را رهبر نداد؟چه راهی برای انتقال سلمان به ایران و محاکمه او در دادگاههای عدل علی ج.اسلامی وجود دارد؟ایا ممالک اجنبی حاظر به تحویل او به ج.اسلامی هستند؟ جواب خیر است پس او را میبایست طبق حکم اللاه و شریعت از بین برد.حال اینکه او در نوشته هایش به پیامبر اسلام و اللاه بی احترامی کرده,او را در درجه حاد تری قرار داده.بهر روی اگر او روزی بدست مسلمانی به قتل برسد ,خواهید دید که در دنیا این عمل را محکوم خواهد کرد و انرا تروریستی خواهد خواند.
   بسیجیای وطن پرست نما هایی که دست به باطوم و اسلحه بردن و مردمی که میگن هموطنشون نیستن یا منافقند یا مجاهدن یا مفسدن یا محاربن ووو میزنن ومیکشن,با اینکه از طرف رهبری حمایت میشن و نیروهای انتظامی هم دخالتی در کار انها نمیکنند و از طرف قوه قضاییه هیچگاه از انها برای برخورد خشن با مردمی که از طرف قوه قضاییه هنوز اتحامی بر انها وارد نشده را دادخواهی نکرده است.درست است این مسائل در قانون اساسی بصورت واضح درج شده ولی هیچ کس به این قوانین احمییت نمیدهد و با تبصره های دینی ,قانون را زیر پا گذاشته میشه.
   این خرد خفته بسیجی میگوید که سربازان گمنام امام ایران را حفازت(حفاظت) میکنن این در صورتیست که ارتش وظیفه حفاظت از مرزهای ایران را دارد,سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه حفاظت از ایدئولوژی اسلامی را دارد(نام کامل این سازمان, سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میباشد و اصلا نامی از ایران در ان نیامده است.)وزارت اطلاعات وظیفه شناسایی و در مواردی از بین بردن مخالفین بصورت مخفی و حتی قتل مخالفین,منافقین,مجاهدین,تودهای,چریک,ملی,و غیره را دارد.در ضمن هیچ بنی بشری نمیتونه سگ صفت باشه.یکی از صفات سگ وفاداری است.وفایی که سگ به ادمی که با او زندگی میکنه داره در گیتی بی مثاله.نه تنها وفا بلکه شهامت و استعداد اموزش در سگها خیلی بالاست.از انها برای معالجه انسانهای فلج و عقب مانده و یا در اتش نشانی,برای رد یابی در قاچاق انسان و مواد مخدر و منفجره ودر جنگ برای مین یابی و رساندن کمکهای اولییه ویا به عقب اوردن زخمی ها استفاده میشه.پس حتی یک سگ توانایی هایی رو داره که از قدرت تفکر تو بیشتره او از صدتا بسیجی با وفا تره.وبرای دفاع از حریم و یار خودش تا دم مرگ میره و شعار هم نمیده.یک سگ از بسیجی با شرفتر با شهامت تر با استعدادتر بالیاقت تر ومطمعن تر و خیلی کارامد تر هست.سگها تا امروز جان صدهاهزار نفر را نجات دادن و بعضی مواقع بدون انها نمیشود زندگی کرد.خداییش توانایی سگ بیشتره یا بسیجی مفت خوره بیعرضه بی شهامت خرد خفته اویزون

 26. مصاحبه با یکی از بازماندگان کشتار زندانیان سیاسی در اصفهان
 27. سخنی با آقا سعید

  سخنی با آقا سعید

  دوست گرامی، آقای سعید دهاتی، نخست آن که من از نویسندگان و یا گردانندگان وبلاگ شکار بسیجی نیستم اما از مخالفان نظام جمهوری اسلامی هستم و درست است که این وبلاگ تهی از کاستی نیست اما این را در نظر داشته باشید که گردانندگان این وبلاگ با آن که دیدگاهی ناهمسان با دیدگاه های شما دارند به شما این اجازه را داده اند که آزادانه و بدون سانسور هر چه خواستید بنویسید، پس شما نیز با نوشتن سخنان زشت و زننده پس از نمک خوردن نمکدان نشکنید، سپاسگزارم.

 28. سید افشین کاظمی

  بسیج مقدس است و بسیجی مظهر تقوا و از خود گذشتگی متاسفانه مزدوران زیادی در لباس بسیج و با نام مقدس بسیج ضربه به این انقلاب زدند که باعث شده چنین سگ صفتانی چنین سایت های بی خودی را بسازند هرچند ملقب کردن این افراد به سگ اهانت بزرگی است بر این حیوان با وفا اما ….و خداوند به داد این دسته از افرادی برسد که با لباس بسیج و اسم بسیج دست به هر کاری می زنند

  • ناشناس

   افشین کونی‌ …باید بهت بگم که کیرم تو کس آبجیه جنده تو با هر چی‌ بسیجی‌ کسکشه بی‌ ناموسه ..ریدم تو قبره خمیینیه دجال .. ریدم تو گوره بابای پفیوزه تو که تو کونیرو تخمشو کاشت ..افشین کونی‌ مادر جندتو همین روزا مردم از کون میگان .. حالا هی‌ بگو بسیجیو گوز بسیج..کیرم تو کس اول تا آخره هر مادر جندهٔ که میگه بسیجی‌ هستم …

   • ناشناس

    من با افتخار میگویم بسیجی هستم در ضمن فوش بچه باد هواست سوراخی ننش راز بقاست!!!

 29. سید افشین کاظمی

  خدا را شکر که دوستانی که گاها دودل هستند ماهیت این جور افراد راشناختند همانطورکه ملاحضه کردید این فرد ناشناس هیچ گونه حرف معقولی برای گفتن نداشته و حتی ندارد و متاسفانه فقط بلد است از خواهر و مادر و خاندان خویش تعریف و تمجید کند البته این ویژگی مختص به تمامی این نوع افرادی که بصورت احساسی مخالفت دارند و نه بصورت عقلانی…………………….

  • کیر به ناموسه هر چی‌ بسیجیه

   فشین کونی‌: تو سیّد هستی‌ بعد اسمت افشینه؟؟
   من کیرم تو کوس ننت اگر تو مادر جنده راست بگی‌ …در هر صورت حالا اسمت هر گوهی می‌خواد باشه ……………کوسه آبجی جندت ……………

 30. سید افشین کاظمی

  عجب خری است این آقا یا خانم یا حتی حیوانی که گفته کسی که سید باشه نمیتونه اسمش افشین باشه به هر حال من ممنونم از اینکه این فرد ضمن معرفی خود خواهر و مادرش را هم به ما معرفی کرد خیلی ممنون به امید دیدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ناشناس

   افشین جان شما حرص نخور.اینا یه مشت بدبختن که به هیچ جا نرسیدن همش بی عرضگی خودشونو میندازن گردن نظام.

 31. بچه های ناحیه امام صادق خخخخخخخخ
  هیچ غلطی نمیتوتید بکنید مزدور های آمریکا

  • سرباز امام زمان

   بچه های حوزه 5 امام محمد باقر رو عشق استووواصلا کل شهر تو دست ماست…بد بختا فکر میکنند تو خیابون خاقانی 4 تا بد حجاب هست یعنی شهر رو گرفتن..نمیدونند که از هر 10 نفر 11 نفر اونجا بسیجی هستن!!

 32. نام یک بسیجی سابقه دار : حاج کریم , معروف به کریم جوشکار ,

  عضو فعال اطلاعات بسیج واقع در خیابان کمال اسمائیل در استان اصفهان.

  محل مغازه این بسیجی کثافت :استان اصفهان , چهار راه نورباران , خیابان 22 بهمن , چهار راه علامه امینی , سمت راست بانک صادرات , جنب نانوایی (دقیقا مغازه اش در کنار نانوایی قرار دارد). و در کنار نانوایی هم یک مسجد است که مسجد صاحب الزمان نام دارد و رئیس پایگاه بسیج در این مسجد هم هست .

  این حیوان (حاج کریم ) دارای یک مغازه جوشکاری است , و چندین خانه از سوی رژیم فاشیسم کثافت اسلامی دارد و حدود 2 سال است که مسئول یکی از کاروانهای رفتن به سوریه است که در اصل خبر چین رژیم در سوریه است و طبق آخرین اخبار 100% موثق در فرودگاه استان اصفهان به دلیلی داشتن تریاک دستگیر و بعد از 1 ساعت آزاد شد , در سوریه با پولی که رژیم به او داده خانه خریده و دفتر زیارتی زده است و به شدت هم بعد از جریان انتخابات وحشت کرده است (طبق صحبتهایی که خودش میگفت). دارای 2 دختر بینهایت آکله است که دامادهای او هم از حرامزاده های بسیجی هستند که عضو فعال پایگاه مقاومت همان مسجدی که حاج کریم «جوشکار» رئیس آن است هستند .

 33. در ضمن این را هم اضافه کنم که حاج کریم حسن پور چندی است که مغازه جوشکاریش را به میوه فروشی تغییر داده است . بینهایت ترسیده این مزدور . کار تک به تک این بسیجیها و سپاهیها در ایران تمام است . الان توسط ملاها خر میشوند و در پستوی مساجد پدران بیشمارشان دست بر سر و رویشان میکشند . و به زودی با تغییر چهره برای فرار از زیردست و پاهای ایرانیان التماس میکنند .

  پست قبلی :

  نام یک بسیجی سابقه دار : حاج کریم , معروف به کریم جوشکار ,

  عضو فعال اطلاعات بسیج واقع در خیابان کمال اسمائیل در استان اصفهان.

  محل مغازه این بسیجی کثافت :استان اصفهان , چهار راه نورباران , خیابان 22 بهمن , چهار راه علامه امینی , سمت راست بانک صادرات , جنب نانوایی (دقیقا مغازه اش در کنار نانوایی قرار دارد). و در کنار نانوایی هم یک مسجد است که مسجد صاحب الزمان نام دارد و رئیس پایگاه بسیج در این مسجد هم هست .

  این حیوان (حاج کریم ) دارای یک مغازه جوشکاری است , و چندین خانه از سوی رژیم فاشیسم کثافت اسلامی دارد و حدود 2 سال است که مسئول یکی از کاروانهای رفتن به سوریه است که در اصل خبر چین رژیم در سوریه است و طبق آخرین اخبار 100% موثق در فرودگاه استان اصفهان به دلیلی داشتن تریاک دستگیر و بعد از 1 ساعت آزاد شد , در سوریه با پولی که رژیم به او داده خانه خریده و دفتر زیارتی زده است و به شدت هم بعد از جریان انتخابات وحشت کرده است (طبق صحبتهایی که خودش میگفت). دارای 2 دختر بینهایت آکله است که دامادهای او هم از حرامزاده های بسیجی هستند که عضو فعال پایگاه مقاومت همان مسجدی که حاج کریم «جوشکار» رئیس آن است هستند .

 34. فرض بگیریم این نظام برکنار شد و شما و نظام مورد نظرتون روی کار آمد اونوقت چه بکش بکشی بکنید شما مطمئنم 70 میلیون جمعیتو میکنین یکی دو میلیون به نظرم افراط شما جنبه بدتری نسبت به افراط نظام داره. من به شخصه حاظرم با این گرانی ها, زیر میزی ها و ,پارتی بازی ها بسازم و لا اقل یکم امنیت داشته باشم تو کشورم . این نا امنی که شما میخواید ایجاد کنید فکر نکنم هیچ شهروند ایرانی بپسندد

 35. سيد افشين كاظمي

  يكي از بدبخت ترين موجوداتي كه در عمرم سراغ دارم محمد رضا پهلوي است چون اين موجود به دست آمريكايي ها بر روي كار آمد اما وقتي كه از ايران فرار كرد خود آمريكا هم او را به كشورش راه نداد………….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 36. کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

  کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 37. یک داوطلب

  آری و اکنون هم دور قدرت به دستان اهریمن منشانی چون آقایان دکتر مؤمنی، اکبری، خانبازی، باقری، محمدهاشمی، سلیمی و… افتاده است!
  خدایا همان گونه که روباه صفتی همچون نواب را از اریکه قدرت به زیر کشیدی، اینان را نیز به قدرت بیکران خود به جزای اعمال غیرانسانی شان برسان.

 38. کثافتهای جیره خور امریکا و اسرائیل اگر تخم دارید تماس بگیرید تا شخصا خدمت مادرو خواهرتون برسم درود بر جمهوری اسلامی زنده باد رهبر – موبایل: 09133701003

  • ناشناس

   تو هر وقت تونستي مادر خواهرتو از زير كير اخوندا دربياري اونوقت بيا خدمت ابجي وننه ما هم برس

 39. درود بر برادران بسیجی
  بجنگید با این منافقان ابلح

  درود بر رهبر معظم
  درود بر هر چی بسیجه

  مرگ بر آمریکا

  • ناشناس

   رهبر کسکش بسیجیان:کیرم تو کس زنو آبجی جنده هر چی‌ برادران کسکشه بسیجیه،،،ریدم تو صورت بنگی علی‌ چلاق کسکش ،،،کیر خر تو کس اول تا آخر هر چی‌ بسیجی‌ زن جندست،،،ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ بسیجیو،سپاهیو،آخوندو، هر کسکشی که از این رژیم دزد کیری‌ حمایت میکنه،وطن فروشای عربه بی‌ ناموس ۳۶ ساله هی‌ دارین میگین مرگ بر این مرگ بر اون ،کسی‌ به تخمش هم شما کسکشای بی‌ ناموسو حساب میکنه؟؟؟؟همین آمریکا که دارین ۳۶ ساله مرگ بر آمریکا می‌کنین ،مادرتونو که گاییده ،دستور میده به دنیا که هیچ چیزی بهتون ندن ،دنیا هم اطاعت میکنه ،به گوه خوردن افتادین ،آمریکا کیرشم نیست ،فقط شماها کسکشای بی‌ ناموسه دزد هستین که ننتون گاییده میشه ،ریدم رو سنگ قبر کیریت خمینی کفتار هندی زاده ،ریدم رو کفن کثیف ۲ تا پسر کیریت ،که یکیشون از بس خورد ترکید،اون یکی‌ هم که اون علی‌ چلاق کسکشه بنگی سرش زیر گوه کرد ،ریدم تو روح ۳ تاتشون ،ریدم تو روح هر کسکشی که ساله ۵۷ رفت بیرون شعار دید، و سقط شد ،فاضلاب رو سنگ قبرشون ،ریدم رو سنگ قبر ننه اون خمینی کسکش،ریدم رو سنگ قبر بابای کسکشه اون خمینی بی‌ ناموس ،ریدم تو دهن هر کسکشی که به این علی‌ چلاق کسکش میگه امام .کسکشای مادر جنده . زنده و پاینده ایران و ایران آریایی،کیر تو کس اول تا آخر هر چی‌ آخوندو مزدور کسکشه رژیم کثیف آخوندی ،و هر چی‌ عربو عرب پرسته .

   • خطاب به جیره خواران و حمالهای آمریکا و اسرائیل و انگلیس: شما فقط واق واق کردنتون در حد همینجاست.درود بر جمهوری اسلامی زنده باد رهبر

 40. آن شب در انفرادی من، باران می آمد از چشم های من!

  آن شب در انفرادی من، باران می آمد از چشم های من!

  http://www.iranglobal.info/node/44884

 41. سید افشین کاظمی

  در حدیث آمد که اندر لیله الاسرا پیمبر اشترانی دید من خود اشتری زان کاروانم گر نداری باور و حجت همی خواهی نظر کن بر کتاب مدح او در دست من کاین هست بارم

 42. سلام بر همه
  مطالب این سایت همش از رو کینه و نفرت ذاتی یه سری جووون خام نادون و شیفته هیجان کاذب و خالی کردن عقده های کودکیه! من شخصا مذهبی به شکل خصای نیستم ولی خب یه اصولی رو قبول دارم این کسایی ک با فحش و ناسزا و یه سری اطلاعات بدون سند مدرک در حد چند تا عکس فقط در مورد یه عده حالا یا بسیجی یا یه ادم مخلص و خدمتگذار این جور نظر میدن با فحاشی فک کنم ک مشکل روحی دارند اول باید برن دکتر خودشون خوب کنن عقده هایی ک دارن رو تو مطب روانشناس بریزن رو میز دکتر در ثانی ک یهود و غرب و امریکایی با جوونا کاری کردن ک در ضمیر ناخوداگاه همه این باشه ک بسیجی یعنی ادم کش بسیجی یعنی ظالم فلان فرمانده سپاه خونخوار ولی خودشون پاک و طاهر یه سوال چرا ما اینقدر به مسائل داخلی خودمون چنگ میزنیم یه بار نشده بگیم بوش فلان جنایت کرده یا اوبامای فراماسون فلان کار کرده یا سفارت امریکا زمان دیکتاتوری و شاهنشاهی پهلوی چه غلطا ک تو ایران نکرده چه جنایاتی ضد دین و مردم نکره فقط چشماشونو زوم کردن روی اینکه بسیجی ها دارن چه میکنن بسیجی از دل این مردم از دل این دینه از دل بصیرت این رهبره –فرضا صحبتایی ک شده همه درس و با مدرک هم این نظام رو ک اسون به دس نیوردن؟ اسون به دس اوردن؟ قرار نی با تظاهرات یه عده پاپتی این نظام براندار بشه باید چوبی باشه باید خشمی باشه باید برخوردی سفت باشه هر چند کتک و چوب چماق چه بسا ک این چوب چماق کتک کاراباشه برای این عروسک های غربی این شماهایی ک فحش ناسزا میدید به رهبر انقلاب اصن کاری به نایب امام زمان بودن ایشون نداریم این رهبر سید و اولاد پیغمبره میفمی یعنی چی؟ فحاشی به سید و اولاد پیغمبر به این بنده مخلص خدا چه عواقبی هم تو این دنیا هم تو اخرت داره؟بهتره به جای فحش و دری وری برید خودتونو درس کنید فرضا اصن زدن و کشتن همه رو !! حقشون بوده حق این ادما این برخورد بوده….بازم میگم بنده مذهبی نیستم ولی به نظرم میاد ادم عاقل بازیچه دست بیگانه نمیشه این حرفایی ک میزنن اینجا از تریبون رسانه های اروپایی و روزنامه ها و سخنگو های وزارت خارجه دولت های غربی هم زده میشه به نظر میاد ک بازیچه شدن چرا ک هیچ وقت یه بیگانه دلش واسه مردم ما نخواهد سوخ و این صحبتایی ک میکنن و جوونای ما هم به طبع اونا این جور کارارو میکنن همش باعث جدایی مردم از دولت و دین و خودشون با ایکدیگه میشه پس عاقلانه فکر کنیم تصمیم بگیرم یکم هوش و نبوغ به خرج بدیم .. اصن همه حرفاتون راست باشه به جرم اینکه یه عده یه کاری کرد نباید همرو با یه چوب روند؟ این مملکت بهترین و خالص ترین فرماندهان نظامی و سیاسی رو داره پس دهنتون باز نکنید جو سازی نکنید و چه بسا ک حق شما همین چوب ترکه و تفنگه من خودم به عناون یه ادم ایرانی همین قدر میدونم ک این رهبر و این مملکتت این نظام مفتی به دس مردم نیومده و کسایی هم که دارن از این نظام حراست میکنن چه با چوب چه فحش چه اسلحه چه پوتین کارشون صحیح و دشمن شکنه!عقده هاتونو روی کمر خواهرتون خالی کنید ن با فحش به سیدو اولاد پیغمبر …نکته دیگه و اخرین حرفم اینه که شما هر چی فحش بدید هر چی شایعه بسازید هر چی تخریب کنید این ادمارو کارتون مثل دراودن اب دریا با یه طسطل کوچیکه دریای لطف خدا رو این مملکت و این نظام بازه شماها میخواید با یه فحش یه عکس یا یه دونه فیلم تخریب شخصیت کنید؟ کور خوندید هر چی هم تلاش کنید خودتون بیشتر عقده ای میشید این نظام به الطاف حضرت حق بستس پس خودتونو خسته نکنید عروسکای خیمه شب بازی
  خدافس:**

  • ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ آخونده

   منتقد کسکش ،خایمال آخوند و بسیجی‌:اول از همه باید بهت بگم کیرم تو کس اول تا آخر زن جندت کنن،امثال تو کسکش زن جنده هستن که از یک مشت جانی و دزد،کلاهبردار،غارتگر،اختلاسگر،متجاوز،و بی‌ ناموس تازی زاده حمایت و طرفداری می‌کنن ،آخه کسکش ننه جنده ،مگه ما ایرانیها عرب هستیم که باید برای عرب هایی که ۱۴۰۰ ساله بزور شمشیر دین اسلام رو به ما تحمیل کردن تو سر و سینه خودمون بزنیم،همین عربهای بی‌ ناموس ۱۴۰۰ ساله پیش اجداد و نیاکان ما رو به چه طرزی مورد تجاوز و خشونت قرار دادن،اونوقت تو بی‌ ناموس تازی زده اومدی میگی‌ که رهبر کسکش علی‌ چلاق بی‌ ناموس دزد،سید و از این کس شعرا،کیر تو روح مرده زندهٔ کسکشت منتقد بی‌ ناموس،اون علی‌ چلاق بی‌ ناموس یکی‌ از کسکشترین جونورهای روی زمین هست ،تو هم که از اون کسکش و عربهای بی‌ ناموس دفاع و طرفداری میکنی‌،از اونها بی‌ ناموس تری ،ریدم رو جنازه ننه جندت ،۳۷ ساله به اسم دین و اسلام ایران و ایرانی رو نابود کردین،ایرانی‌ که در زمان شاه ابهت و عظمت داشت و ایرانی‌ هر جا میرفت براش ارزش قائل بودن،حالا چی‌ کسکشه بی‌ ناموس،اسم ایرانی‌ میاد همه میگن تروریست و از کنارت فرار می‌کنن این هست ثمرهٔ این آن قولاب ۵۷که با آمدن یک خرفت کفتار پیر هندی زاده ایران نابود شد،حالا تو بی‌ ناموس مواجب بگیر زن جنده اومدی اینجا از اخوند و بسیجیو عرب پاپتی طرفداری میکنی‌ ،کسکش تو ایرانی‌ نیستی‌ ریدم رو اون جنازه بابای کسکشت،امثال تو بی‌ ناموس که از آخوند و عرب طرفداری می‌کنن ایرانی‌ نیستن گور کثیفتون رو از کشور آریایی ایران گم کنین بی‌ ناموس‌های دزد ،غارتگر و تازی زاده .پاینده ایران ،ایران آریایی،کوس اول تا آخر هر چی‌ آخوندو،بسیجیو،سپاهیو،مزدورو هر کسکشه بی‌ ناموسی مثل تو منتقد زن جنده که برای این رژیم فعالیت و طرفداری میکنه.گفتی‌ فرماندهان خالص؟؟؟ آخه مادر جنده کور مگه همون احمدی‌ مقدم که مثلاً فرمانده هست که گندش در اومد که هزار هزار میلیارد دزدی کرده،کسکش بی‌ ناموس تو به اینها میگی‌ خالص اره؟؟ زن و همه کستو سّگ گایید کسکشه ننه جنده .دفعه بعد باز بیا اینجا کس شعر بگو تا بیشتر بارت کنم مادر جنده کسکش زن جنده .

 43. محمد هُشی و کشتار تابستان ۶۷ _ اصفهان

  محمد هُشی و کشتار تابستان ۶۷ _ اصفهان

  http://www.iranglobal.info/node/50003

 44. مسعود از تهران

  توخدمت هم سرباز های بی شرف اصفهانی خیلی امار می دادند مثل اینکه کارتون خایه مالی هست چه دقیق اسم مردم رو برای امریکا و اسراییل می نویسید بازم بسیجی ها خایمالی داخلی می کنن خاک تو سر تمام اصفهانی مایی مزدور استکبار جهانی یعنی بنده های شیطان بزرگ امریکا .شما دیگه روی ما تهرانی ها رو سفید کردید

 45. تجاوز به نسرین شجاعی پیش از اعدامش در تابستان ۶۷ _ اصفهان

  تجاوز به نسرین شجاعی پیش از اعدامش در تابستان ۶۷ _ اصفهان

  http://www.iranglobal.info/node/61457

 1. بازتاب: شناسايي شد : استاد دانشگاه سانديس خور سید وحید شاهرخی « شكار بسيجي

 2. بازتاب: شناسايي شد : استاد دانشگاه سانديس خور سید وحید شاهرخی « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: