مزدوران شهر تبريز

1-امير تقي زاده فرتاش

2-فيلم و تصاوير كساني كه 13 به در1390 مبارزان تبريز را دستگير كردند

3-محمد حسین فرهنگی (نماینده مجلس هشتم)

4-آخوند سید محمد رضا میر تاج الدینی (نماینده پارلمانی  رئیس جمهور)

5-اکبر غفاری (ریاست سازمان بازرسی کل کشور در استان آذربایجان شرقی)

6- حمید چیت چیان ( قائم مقام و مشاور عالی وزارت نیرو )

7-محمد علی کی نژاد (دانشگا هنر اسلامی تبریز)

8-محمد علی نصرتی زگاوجه (فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی)

9-نمایندگان خائن آذری زبان که به طرح نجات دریاچه ارومیه رای منفی دادند را بشناسید

10-علی اکبر پورجمشدیان مزدور سپاه

11-عکس 16 تن از محافظان خامنه ای در سفر به آذربایجان

12-فهرست بیش از هزار آخوند تبریزی

13-اباصلت سیاح

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/02/26, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged . Bookmark the permalink. 206 دیدگاه.

 1. بسيج كش

  تصوير اين شخص: http://www.persianblog.ir/Avatar/35338.png?rnd=40599.9658639583
  وبلاگ اين شخص: http://amir215.persianblog.ir/
  امير تقي زاده فرتاش
  شغل:معاونت نهاد رهبري دانشگاه تبريز
  يكي از برادر اين شخص سرهنگ دوم سپاه و يكي ديگر از برادران وي از كاركنان حراست دانشگاه هنر تبريز مي باشد و هميشه جز كساني هستند كه در سركوب دانشجويان دانشگاه تبريز نقش دارند.
  محل زندگي: تبريز-سه راهي منصور-كوچه سيدلر

  • خورشید باغبان

   وکیل محترم دادگستری آقای دکتر جاوید هوتن کیان را بشناسید ؛ نامبرده پسر خیر معروف تبریز ؛ آقای مجید کوزه گر می باشد ؛ که پدرش بعلت مخالفت با استبداد روح الله خمینی و…وتجربه ای که داشت ؛ از همان اول انقلاب مخالف این قشر بود ؛ که نهایتاً در تاریخ 1359/5/25 توسط سید حسین موسوی غفارزاده تبریزی ( دادستان وقت تبریز ) ، تیرباران می شود .به همراه برادر همسر خویش بنام سرگرد محمد فیلمانی ( خلبان گارد جاویدان – دائی آقای دکتر هوتن کیان ) عامل تیرباران وی -مجری حکم وی -زیر نظر حاج حسن یزدانی ؛ شخص ایراهیم کامیاب اقدم فرزند: حسن بوده است ؛ که بخاطر همین خوش خدمتی وتیرباران محکومین سیاسی و…خانه ای مصادره ای به پلاک 14/1 در کوی اشکان نصف راه تبریز به وی اعطا میشود ونیز به استخدام اداره کشاورزی -واقع در همان نصف راه – در می آید وبا اینکه حتی مدرک دیپلم هم نداشته است ؛ برای وی مدرک کارشناسی تدارک دیده می شود …. پس از اعدام پدر نامبرده ؛ کلیه اموال وی مصادره می شود ؛ سید حسین موسوی غفارزاده تبریزی ، پس از اعدام پدر نامبرده ، ابراهیم کامیاب اقدم را مامور تهدید مادر آقای دکتر هوتن کیان نموده واز او علناً خواستگاری می کند ، در اثنای این تهدید ؛ به شهادت کلیه ساکنین ؛ خیابان شهناز تبریز ، 2 بار خانه مرحوم آقای مجید کوزه گر آتش زده می شود وبا تحریک شخص ابراهیم کامیاب اقدم ؛انقلابیها جمع شده به دادن شعار می پردازند .سرکار خانم ملکه آفاق کوزه گر – ( همسر مرحوم مجید کوزه گر ) مجبور می شود در سال 1361 ایران را ترک کند وتا این تاریخ نیز در خارج از کشور است .برادر آقای دکتر جاوید هوتن کیان ؛ مرحوم زنده یاد منصور هوتن کیان که دانشجوی رشته پزشکی بود – به اتهام ارتباط با کودتای نوژه دستگیر و در زندان اوین بود .متاسفانه در25 مرداد ماه 1367اعدام کردند ؛وبه این موضوع خانواده آقای هوتن کیان در ۵ مهر ۱۳۶۷؛پی بردند ؛ پس از ماهها پیگیری جنازه وی را تحویل نداده اند ؛که بعداً توسط آشنایان ….پی بردند که بصورت دسته جمعی درگورهای ناشناس گورستان خاوران مدفون شده اند …..متعاقب آن در خصوص ارثیه مادری آقای هوتن کیان در شهر تبریز ، دادستان مخوف تبریز ؛ موسی خلیل الهی ومدیر کل نهاد ستاد اجرائی فرمان امام خمینی – حاج صمد عزیزی بهروز فرزند : محمد و بازپرس محسن هاشم زاده داش ارزن مرندی و قاضی کیانوش شکوه تازه وهمسرش پروانه صادقی شبستری ( وکیل انتصابی قوه قضائیه ) وحاج حسین نوبخت ( معاون دادستان تبریز ) وقاضی میکائیل خوبیار پور وبازپرس احمد موقری ( معاون امور زندان دادستان ) و قاضی رحیم حملبر ( ریاست دادگاه انقلاب تبریز ) و…..که تماماً بعنوان بازجوی مخوف اداره اطلاعات تبریز نیز ؛ مامور به خدمت در دادگستری هستند ….در سال 1391 ، اقدام به مصادره اموال آقای دکتر هوتن کیان ومشخصاً املاک آنها در پشت زندان تبریز ، بر خیابان عارف واوحدی کوی ولی عصر بر می آیند …. به اتهام دفاع از حقوق موکلین خود وتبلیغ علیه نظام واقدام علیه امنیت ملی و…به 11 سال حبس محکوم وحکم مصادره اموال وی صادر می شود …..که جا دارد برای دفاع از حقوق این وکیل شجاع ایرانی همگی تلاش واطلاع رسانی کنیم ……..در جهن اطلاعات بیشتر فقط کافی است که نام «»» وکیل دکتر جاوید هوتن کیان «»»» را در موتورهای جستجوگ اینترنتی مثل گوگل ویاهو وبینگ و…جستجو کنید با در یوتیوب وفیسبوک و….

  • ناشناس

   آشغال

 2. یک تبریزی

  1- دوستان گرامی، یادداشتی را که فرستنده آن نام خود را ( بسیج کش ) گذاشته است هیچکس نفرستاده است جز خود امیر تقی زاده فرتاش! برای خودشیرینی در برابر مقامات رژیم و وانمود کردن این که آدم بسیار مهمی است که دشمنان اسلام برای به شهادت رساندن او شبانه روز کار می کنند! تا از این راه مقامات رژیم را فریب دهد و از آنها امتیاز بگیرد!
  2- یک بار خود این آدم بسیار مهم! وبلاگش را قاتی پاتی کرده بود تا وانمود کند که دشمنان اسلام وبلاگ او را هک کرده اند!
  3- یکی از برادران این شخص مهم! که سرهنگ دوم سپاه است چه کسی است و در کجای سپاه کار می کند؟ و تازه فرض کنیم به راستی برادر کسی سرهنگ دوم سپاه است، خوب که چی؟
  4- از همه شنیدنی تر این است که در این به اصطلاح افشاگری! آمده است: ( ………. يكی ديگر از برادران وی از كاركنان حراست دانشگاه هنر تبريز می باشد و هميشه جزء كسانی هستند كه در سركوب دانشجويان دانشگاه تبريز نقش دارند!………. ) درست است که در تبریز جائی به نام دانشگاه هنر در خیابان کمربندی وجود دارد اما این دانشگاه هنوز کاملا راه اندازی نشده است و جائی بسیار کوچک و به اندازه یک دبیرستان است و برای چنین جای کوچکی چه نیازی به حراست است که کارکنان! داشته باشد؟ و نام آن برادر که همیشه جزء کسانی است که همیشه در سرکوب دانشجویان دانشگاه تبریز نقش دارد چه کسی است؟ و در کدام تاریخ و کجا دانشجویان دانشگاه تبریز را سرکوب کرده است؟ و این سرکوب من درآوردی برای چه بوده است؟ و دانشجوی سرکوب شده چه کسی است؟ گذشته از اینها دانشگاه تبریز که بالاتر از فلکه دانشگاه ( میدان جانبازان ) است کجا و دانشگاه هنر که در خیابان کمربندی است کجا؟ و چگونه هم کسی در حراست وجود نداشته دانشگاه هنر کار می کند و هم دانشجویان دانشگاه تبریز را سرکوب می کند؟
  5- در تبریز جائی به نام سه راه منصور وجود ندارد و چهارراه منصور ( چهارراه شهید بهشتی ) دورتر از کوچه سیدلر است و امیر تقی زاده فرتاش خواسته است برای مقامات رژیم چنین وانمود کند که دشمنان اسلام نشانی دقیق او را که آدم مهمی! است هنوز کاملا به دست نیاورده اند و به زودی این نشانی را به دست خواهند آورد و شاید اورا به شهادت برسانند! پس مقامات رژیم هم باید برای او که آدم بسیار مهمی است! در فکر آپارتمان و اسکورت! باشند.
  6- بدبختانه شما هم فریب امیر تقی زاده فرتاش مردمفریب را خورده اید و در وبلاگتان نوشته اید: ………. خبر ارسالی (( بسیجی کش )) توسط عامل خبری ما در شهر تبریز تایید شد! ………. شاید شما با یکی از دوستانتان در تبریز گفتگوئی تلفنی داشته اید و این دوست از همه جا بی خبر شما در تبریز هم چیزهائی درباره امیر تقی زاده فرتاش به شما گفته است و در نتیجه شما نوشته ای را که خود امیر تقی زاده فرتاش با نام بسیج کش! برایتان فرستاده است باور کرده اید اما حقیقت همان است که من به شما گفتم.

 3. هوشنگ ولینصب
  رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز یا دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  متولد تبریز – در جریان پس از انتخابات در دانشگاه شیراز با لوله و چماغ حداقل چهارنفر از دانشجویان را مضروب ساخت گویا یکی از برادران وی نیز سپاهی میباشد این شخص گاها با مچ بند سبز در بین تظاهرات دانشجویان شرکت کرده و آنها را شناسایی میکرد این فرد پس از مناظره کروبی و موسوی و جمع شدن طرفداران آنها اسامی افراد را یادداشت و آن را تحویل نهاد میداد

 4. بسيج كش

  با ديدن كامنت دوستمون لازم دونستم مواردي رو اضافه كنم:
  سه راهي منصور بالاتر از چهارراه منصور مي باشد كه از يك طرف به كوچه صدر و مقابل آن به كوچه سيدلر راه دارد.
  اطلاعات برادران وي به منظور آشنايي بيشتر دوستان با اين شخص مي باشد، حال آنكه كسي كه در سپاه و حراست كار مي كند مشخص هست كه قبل از اينها در پايگاه هاي بسيج خوش خدمتي كرده است. اسامي برادران ايشان احمد تقي زاده و روح الله تقي زاده مي باشد.
  ايشان در سال 85 ، حوادث بعد از انتخابات و حوادث همزمان با حواث كوي دانشگاه تهران در تبريز و سالگرد آن در شناسايي، دستگيري و همچنين شكنجه دانشجويان شركت داشته است.

 5. سه راه منصور نداریم زور نزن….یا دهاتی هستی یا انقدر بچه ای که تبریز را خوب نمیشناسی

 6. بسيج كش

  لينك عكس سه راهي منصور:

 7. عامل اصلی سرکوب خیزش 78 تبریز

  عامل اصلی سرکوب خیزش 78 تبریز

  سردار سرتیپ محمد حسین فرهنگی و فرمانده نیروی بسیج آذربایجان شرقی و عامل اصلی سرکوب خیزش هفتاد و هشت تبریز که اکنون با نام دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی است و در وبلاگ زیر مطلب می نویسد:

  http://farhanghi.mihanblog.com/

 8. ناشناس

  این تصویر محمد علی کی نژاد است:
  وی دوست نزدیک مهندس موسوی بود ولی بعد از جرایانات انتخابات 180 درجه تغییر موضع داد و کاملا به او پشت کرده و حتی در محکومیت وی چندین بیانیه داده و مورد اعتماد رهبر بوده و از رانت بسیار بالای اقتصادی برخوردار است. وی چندی پیش به عنوان مفسد علمی نیز در فضای فرهنگی و دانشگاهی کشور معرفی شد. او هم اکنون رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز است.
  می توانید مشخصات وی را در لینک زیر ببینید:
  http://www.tabriziau.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=412

 9. کارنامه ( محمدعلی نصرتی ) دژخیمی که آدم کشتن برایش از کشتن مگس آسانتر است!
 10. فرزند آزاد تبریز

  یک نفر دیگر هم توی تبریز هست که اسمش کریم جلیلیان است… عضو حراست دانشگاه پیام نور تبریز – ساکن مارالان … خیابان بیست متری – عضو فعال بسیج و مسجد حضرت ابوالفضل مارالان — تحقیق کنید و اعلام نمایید — یاشاسین آزادلیق

 11. مراد سلطان مرادی

  مراد سلطان مرادی فرزند محمدجواد سربازجو و شکنجه گر کهنه کار رژیم در اداره اطلاعات تبریز است که زمانی در زندان تبریز تیر خلاص می زد و جزء دژخیمان محمدعلی عبد یزدانی بود و سپس سال ها در شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم در تبریز دست داشته است. اگر کسی از دوستان از این دژخیم و شکنجه گر عکس، نشانی و یا اطلاعات دیگر دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 12. رحیم صمصامی

  رحیم صمصامی فرزند بیوک بازجو، شکنجه گر و سرپرست تیم های تعقیب و مراقبت و نفوذ در تبریز است که سالیان درازی برای خدمت به رژیم دژخیمان ستمگر در تبریز دست به هر جنایتی زده است. دوستان اگر عکس، اطلاعات و یا نشانی خانه و ………. از این دژخیم دارند دیگران را نیز آگاه کنند.

 13. مجید نیکنام

  مجید نیکنام ( احتمالا نام مستعار ) سربازجو و شکنجه گر سرشناس رژیم در کمیته مرکزی سابق تبریز و اداره اطلاعات تبریز است که تیم های شکنجه گران و بازجویان را سال ها سرپرستی کرده است. دوستان هرگونه اطلاعات و عکس و حتی خاطره از این شکنجه گر سرشناس دارند دیگران را نیز آگاه کنند.

 14. آخوند علی شجاعی

  آخوند علی شجاعی که گروهی نیز بر این باورند که نام کوچک او علی نیست و قدرت است یکی از رؤسای پیشین دادگاه انقلاب اسلامی تبریز است که هزاران تن را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای به اعدام محکوم کرده است. دوستان هر گونه اطلاعاتی از این آخوند خونخوار مانند عکس و نشانی دارند دیگران را نیز آگاه کنند.

 15. آخوند خلیل عابدی

  آخوند خلیل عابدی مانند آخوند علی ( قدرت ) شجاعی هزاران تن را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای به اعدام محکوم کرده است. دوستان هرگونه اطلاعی از این آخوند خونخوار مانند عکس و نشانی خانه و مانند آنها را دارند دیگران را نیز آگاه کنند.

  • خلیل عابدی - عکس

   خلیل عابدی – عکس

   خلیل عابدی آخوند خونخواری که هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در تبریز به اعدام محکوم کرده است – عکس

  • خاطره ای درباره خلیل عابدی

   خاطره ای درباره خلیل عابدی

   خاطره یکی از کسانی که خلیل عابدی او را محاکمه کرده است، البته گوینده خاطره دچار اشتباه شده و در این خاطره از (عابدی) به نادرست با نام (عابدینی) یاد کرده است در حالی که نام این آخوند خونخوار عابدی است نه عابدینی:

   ………. یک نفر حاکم شرع بود. فکر کنم عابدینی بود، مطمئن نیستم اما او روی تشکی نشسته بود، یک نفر منشی هم کنارش. حاکم شرع گفت: تو آدم نشدی؟ دفاع می کنی؟ من گفتم: بله دفاع می کنم، ما که کاری نکرده ایم که دفاع نکنیم. ظرف پنج دقیقه محاکمه تمام شد! بعد از یک هفته حکم آمد ١٢ سال! یک هفته بعد از معلوم شدن حکمم آمدند مرا از بند بیرون کشیدند و وسایلم را هم گرفتند و بدون آن که اطلاع دهند مرا تبعید کردند به زندان بوشهر، همراه با تهدید مرا سوار پیکانی کردند، سه روز در راه بودیم. در بین راه دو شب را در زندان های شهرضا و شیراز خوابیدیم. در آن زندان ها افسران اکثریتی را دیدم که گفتند: دستگیری و شکنجه فدائیان اکثریتی هم شروع شده است. شکنجه من در ساعت ٥ درست از لحظه ورود به زندان بوشهرموسوم به زندان شکری آغاز شد. تا ساعت ١١ شب مرا می زدند. با مشت و لگد و چوب و آجر و شلنگ……….ادامه در لینک زیر:

   http://www.bidaran.net/spip.php?article196

 16. حمید سطوتی

  حمید سطوتی

  حمید سطوتی فرزند محمد باقر دادستان پیشین دادسرای انقلاب اسلامی تبریز در اعدام و شکنجه هزاران تن دست داشته است. دوستان هر گونه عکس و نشانی خانه از این جنایتکار در تبریز داشته باشند دیگران را نیز آگاه کنند.

  • وبلاگي داره به نام paberahneganiran.blogfa.com از اون خر بسيجيهاي ولايي و با سلمان خدادادي در ارتباط تنگاتنگه خونشم الآن تهرانه

 17. مقصود ماهری

  مقصود ماهری

  مقصود ماهری نخست فرمانده واحد اطلاعات و عملیات کمیته مرکزی تبریز بود و سپس در نیروی انتظامی و اداره اطلاعات تبریز دارای پست و مقام شد. نام خانوادگی همسرش آذرآبادی حق است و خودش دارای درجه سردار سرتیپ است. وی در شکنجه و سرکوب هزاران تن دست داشته است و دوستان هر گونه اطلاعی مانند عکس و نشانی خانه از او داشته باشند دیگران را نیز آگاه کنند.

 18. نام چند تن از کسانی که در کشتار تابستان 67 در زندان تبریز اعدام شدند

  نام چند تن از کسانی که در کشتار تابستان 67 در زندان تبریز اعدام شدند ( البته این فهرست بسیار ناقص است و نیاز به بازنگری بنیادین دارد )

  مقصود احمدی وند- محرم آرمند – مجتبی آقداغی – علی اشرفی – محمد حسين اکبرزاده يوسفی – ابراهيم اکبری – حسين اورنگی – ناصر بدری قره قشلاقی – ولی بهرامی – محمد پورشفيع – محمدتقی پورعلی – احمد ترابی – عباس تقوی – ابراهيم تقی زاده – علی تميزکار – اصغر حسين پور – مهدی حقی – حميد حقی منيع – سعيد حيدر نيا فتح آباد – رجبعلی رازی – شهروز راهساز – محمدتقی راهنما – نقی راهنمائيان – رضا رستگار – علی رستميان صوفيانی – عباس رستميان صوفيانی – کريم روزگاری – داود رهنمانيا – کاظم رهنمانيا – محمدتقی رهنمانيا – علی شريفی – علی شريفيان – علی شکوری – حسين شهبازی – فيروز صارمی – نادر صبری – محمدصادق صفا – نادر صمدی – شفيع ضيائی – طبيبی نژاد – محمد طريقت – مجيد عبدلی کمالی – شاپور عزيززاده ملکی – جليل عزيزی – محمد غلامی چيچکی – حسن فريادآبادی – عليرضا فيضی – کريم قائمی ديزجی – رحيم قدکساز – بوذرجمهر کرمی مهابادی – يحيی محسنی برنج آبادی – بهروز مربی – جمشيد مردمی – گلی نامدار – غلامرضا نامداراکبری – اصغر نمونه خواه –

 19. شرح فعالیت من و احکام بیدادگاه های اسلامی تبریز

  شرح فعالیت من و احکام بیدادگاه های اسلامی تبریز

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/04/05/tanin-173/

 20. نیروهای بسیجی یک دختر جوان تبریزی را پس از تجاوز کشتند

  نیروهای بسیجی یک دختر جوان تبریزی را پس از تجاوز کشتند

  http://jahanezan.wordpress.com/2010/07/11/thmin-50/

 21. آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان

  آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان

  ( نشانی آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان: تبریز – میدان حکیم نظامی – کوی دانش – کوچه پنجم – کاشی چهل و دو – کد پستی 5174677833 )

  درباره آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان به لینک زیر نگاه کنید:

  http://asghar-joudi.com/2011/05/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AF/#respond

 22. آخوند محمد ایمانی یامچی

  آخوند محمد ایمانی یامچی

  ( نشانی آخوند محمد ایمانی یامچی: تبریز- کوی ولیعصر – کوی وحدت – چهارده متری نیما – ده متری اول – کاشی بیست و دو – کد پستی 5157857766 )

  درباره آخوند محمد ایمانی یامچی به لینک زیر نگاه کنید:

  http://asghar-joudi.com/2011/05/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AF/#respond

 23. اعدام ثریا ابوالفتحی در زندان تبریز

  اعدام ثریا ابوالفتحی در زندان تبریز

  http://www.mojahedin.org/pages/martyrsDetails.aspx?MartyrId=322

  *************************************************
  البته در این لینک که مربوط به سازمان مجاهدین خلق است بسیاری از حقایق درباره ثریا ابوالفتحی ناگفته مانده اند و سازمان مجاهدین خلق از اعدام ثریا ابوالفتحی برای تبلیغ خودش با زبان ویژه تبلیغات بهره برداری کرده است. گویا همسر خانم ثریا ابوالفتحی آقائی به نام مهندس خسروشاهی بوده است و از سرنوشت آقای مهندس خسروشاهی پس از فرارش به یاری ثریا اطلاعی در دست نیست. همچنین گفته شده است که ثریا هنگام مرگ باردار بوده است و بر اثر ضربات مشت و لگد و سیلی دچار زایمان زودرس می شود و بچه اش را با رنج فراوان به دنیا می آورد و گلوله ای به مغز نوزاد ثریا ابوالفتحی و گلوله ای به مغز خود ثریا ابوالفتحی شلیک می شود. کسی که ثریا ابوالفتحی را به اعدام محکوم کرد آخوندی به نام شجاعی است که هزاران تن را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای در دادگاه انقلاب اسلامی تبریز به اعدام محکوم کرده است. گفته شده است کسی که ثریا ابوالفتحی و کودکش را کشت فردی به نام حسینی نژاد بوده است و البته روشن نیست که حسینی نژاد نام حقیقی این دژخیم است و یا حسینی نژاد نام مستعار اوست. همچنین برادر ثریا ابوالفتحی یعنی دکتر علی ابوالفتحی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز بود که کوشش فراوانی در نامه نگاری به سازمان های جهانی و حقوق بشری درباره خواهرش انجام داد اما یک روز لاشه دکتر علی ابوالفتحی در باغی در باسمنج که شهرکی در حومه تبریز است پیدا شد و سپس گفته شد که دکتر علی ابوالفتحی سم کشاورزی خورده و خودکشی کرده است!

 24. اعدامِ روح انگيز دهقانی و اسمر آذری در زندان تبریز
 25. وبلاگ خانم منیره برادران

  وبلاگ خانم منیره برادران

  http://monireh-baradaran.blogspot.com/

 26. دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران

  دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران

  دانلود کتاب ( حقیقت ساده ) نوشته خانم منیره برادران با فرمت پی – دی – اف و اندازه دوازده مگابایت در چهارصد و نود و پنج صفحه – پس از باز کردن لینک زیر بر روی جمله ( دانلود با لینک مستقیم ) راست کلیک کنید و گزینه Save Target As را در مرورگر اینترنت اکسپلورر و گزینه های همانند را در مرورگرهای دیگر کلیک کنید.

  http://azadieiran2.wordpress.com/2011/05/12/دانلود-کتاب-حقیقت-ساده/#comment-15

 27. زین العابدین تقوی فردود

  زین العابدین تقوی فردود

  هم میهنان تبریزی، با نگرشی به نوشته زیر روشن می شود که ابر شکنجه گر و ابر دژخیم بی همتا ( زین العابدین تقوی فردود فرزند عباس ) سال ها در تبریز دست به هر جنایتی زده است. این دژخیم سنگدل و این اهریمن دوزخی هم اکنون در تهران بوده و مشغول اعتراف گیری و توابسازی و برپائی دادگاه های نمایشی و محاکمه های فرمایشی و آموزش بازجوئی و شکنجه به سرکوبگران تازه کار رژیم است. هر یک از شما هم میهنان تبریزی اگر عکس، هر گونه اطلاعات و حتی خاطره از این دژخیم بی همتا دارید دیگران را نیز آگاه کنید.
  *************************************************
  آموزش بازجوئی و شکنجه

  هنگامی که بازجویان و شکنجه گران در زندان های جمهوری اسلامی از زندانیان بازجوئی می کنند و یا آنها را شکنجه می دهند ، گاهی از این صحنه ها فیلمبرداری هم می کنند تا در آینده به کسانی که قرار است شکنجه گر یا بازجو شوند، چگونگی شکنجه کردن و بازجوئی آموزش داده شود! یک روز یکی از ماموران وزارت اطلاعات که نتوانسته بود وجدانش را زیر پا بگذارد بخشی از این فیلم ها را به خارج از کشور می برد و این فیلم ها در شبکه اینترنت پخش می شوند اما هنگام بازگشت به ایران، این ایرانی با وجدان شناسائی و دستگیر می شود. در لینک http://jahanezan.wordpress.com/2010/05/07/tanin-218/ بخشی از این فیلم ها را می توان دید. در این فیلم دژخیمان رژیم با رکیک ترین و زشت ترین کلمات از همسر سعید امامی می خواهند که به زور به کارهای غیر اخلاقی و رفتن به اسرائیل اعتراف کند. در این لینک عکس هائی از بازجویان و دژخیمان وزارت اطلاعات: “احمد شیخها” معروف به “احمد نیاکان” مشهور به “تفتازانی” – “علی اکبر باوند” معروف به “مجتبی بابایی” مشهور به “امیری” – “جواد عباسی کنگوری” معروف به “آزاده” مشهور به “آملی” و توضیح درباره عکس ها را می توان دید. همچنین اگر شما در بخش ویدئوی سایت معروف http://www.youtube.com کلمه ( سعید امامی ) را با خط فارسی تایپ کنید به نتایج بیشتری خواهید رسید. این فیلم ها نه عکس های فتوشاپی هستند و نه فیلم های سینمائی بلکه کاملا حقیقی هستند. (قابل توجه هواداران حضرت ایه الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان!!!) برابر اخبار و اطلاعات رسیده از درون زندان های رژیم هم اکنون در راس بسیاری از بازجوئی ها، شکنجه ها، اخذ اعترافات دروغین و دادگاه های نمایشی، فردی به نام ( زین العابدین تقوی فردود فرزند عباس) قرار دارد. ( زین العابدین تقوی فردود ) کیست؟ این ابر دژخیم و ابر شکنجه گر رژیم سال ها در تبریز مشغول بازجوئی ، شکنجه ، تیرباران کردن ، تیر خلاص زدن ، به دار آویختن ، اخذ اعترافات دروغین و هزاران جنایت بوده است. قصاب شمال غرب کشور( زین العابدین تقوی فردود ) را تنها با اسد الله لاجوردی معروف می توان برابر دانست. ( زین العابدین تقوی فردود ) هم اکنون در تهران به سر می برد و نشانی هائی که احتمالا در آنها ساکن است عباتند از : (خیابان توحید – 66949110) — (شهرک فرهنگیان – 77050417 – کد پستی 1689977944) — (خیابان نبرد – 33052335 – کد پستی 1766947965) – (خیابان ولی عصر- 55368576 – کد پستی 1193747361) همچنین وبلاگ http://ashyan.blogspot.com/ یادداشت های یکی از کسانی است که چند سال در زندان تبریز زندانی بوده است. البته نوشتن این وبلاگ نیمه کاره مانده است! چرا؟ شاید این وبلاگ نویس شناسائی و دستگیر شده است یا شاید کشته شده است یا به فرامرز گریخته است. به هر روی روشن نیست که چرا نوشتن این وبلاگ نیمه کاره مانده است! این وبلاگ نویس در بخش چهارم نوشته هائی به نام سکوت مطلق از زین العابدین تقوی فردود یاد کرده است: ………. او بار دیگر همه را به شنیدن صدای توبه تنی چند از گمراهانی می کند که به تازگی تحت تاثیر فضای عطرآگین و ملکوتی بند چهار و ارشادات داهیانه برادر بزرگ ( زین العابدین تقوی ) موفق به تشخیص راه ضلال از نور شده و به راه نورانی توبه و ندامت و رهایی پای گذاشته اند ………. صدای صلوات از بلند گو به گوش میرسد و بعد شعارهایی که طی آنها گفته میشود صل علی محمد ( تقوی ) مبارز خوش آمد ………. و عدم پیوستنش به تشکیلات توابین زندان ناشی از عقده های شخصیتی و روانی او بوده و انگیزه فکری و منطقی برای مقاومت نداشته از برادر ( زین العابدین تقوی ) و توابین طراز اول زندان به علت نجات روح او از جهنم سوزان تشکر می کند ………. در بخش های دیگر این وبلاگ نیز اشاره هائی گذرا به زین العابدین تقوی فردود شده است اما این همه داستان نیست و جنایات این ابر دژخیم بسیار بیش از این هاست! هم اکنون این ابر شکنجه گر ساکن تهران است و از تخصص های بیمانندش برای یاری رساندن به حضرت ایه الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان!!! بهره می گیرد. اگر دوستان عکس و یا اطلاعات دیگری از این دژخیم بی همتا داشته باشند بهتر است دیگران را نیز آگاه کنند.

  فیلم بازجوئی از خانم فهیمه دری نوگورانی همسر سعید امامی در یوتیوب:

 28. این بیشرفا مزدور مواجب گیر هستند محمد جواد منصوری مسئول حراست ادار اموزش پرورش که در طول دوران کاریش چند ده معلم را از کار بیکار کرده در ضمن لباس شخصی وزارت اظلاعات است در جریان بابک خرمدین با چماق و صورت چیفه بسته بجون تظاهرکنندگان افتاده بود در عرض 2سال تونسته یک خونه ویلائی 3طبقه در خ مدرس بسازد ویک ماشین پرشیا هم دستمزد جنایاتش است اینا ناموس خودشونم میدند برا مزدوریشون

 29. لطفا قیمت فروش هم وطنان را اعلام دارید
  اگر صرف کرد بفروشیم
  قیمت انسان چند است

 30. lanat bar khomeini ………..marg bar khamneye……….

 31. حیدرزاده

  حیدرزاده

  حیدرزاده دادستان پیشین دادسرای انقلاب اسلامی در تبریز بود. در سرکوب، شکنجه، پرونده سازی و اعدام دشمنان رژیم و همچنین در کشتار زندانیان سیاسی در سال 67 در تبریز دست داشت. نام کوچک او را کسی نمی داند و برخی بر این باورند که حیدرزاده نام مستعار او بوده است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 32. حسن مهاجر میلانی

  حسن مهاجر میلانی

  حسن مهاجر میلانی از کلیدیترین و کارآمدترین سرکوبگران و شکنجه گران دادسرای انقلاب اسلامی تبریز و دوست صمیمی دژخیم بی همتا زین العابدین تقوی فردود است و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 33. سید ابوالحسن چاپاری

  سید ابوالحسن چاپاری

  سید ابوالحسن چاپاری مدیر کل پیشین اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی است و در جنایات فراوانی مانند کشتار زندانیان در تابستان 67 دست داشته است و برای جنازه های اعدام شدگان گورهای گروهی تدارک می دید. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 34. آخوند علی دادیزاده

  آخوند علی دادیزاده

  آخوند علی دادیزاده معاون پیشین اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی است و از مهمترین عناصر کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67 در تبریز است. زمانی امام جمعه جلفا بود و در آنجا از راه دزدی و قاچاق تیرآهن و کالاهای دیگر که در گمرک جلفا انبار شده بود مبالغ هنگفتی اختلاس کرده است. از دوستان صمیمی آخوند منفور و فاسد و جنایتکار عبدالحمید باقری بنابی است. نشانی آخوند علی دادیزاده: تبریز – خیابان شریعتی جنوبی – کوچه یخچال – دربند صداقت – کاشی سی و هفت –

 35. آخوند عزت الله لاهوتی کرکج

  آخوند عزت الله لاهوتی کرکج

  آخوند عزت الله لاهوتی کرکج یکی از آشغالترین، فاسدترین، لجنترین، خونخوارترین جنایتکاران رژیم در آذربایجان و حتی ایران است. این جانی بالفطره زمانی که فرمانده کمیته مرکزی تبریز بود هزاران تن از دشمنان رژیم را دستگیر کرده و پس از شکنجه های فراوان و پرونده سازی به جوخه های اعدام سپرد. سپس مدیر کل اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی شد و به جنایات خودش در زمینه سرکوب و نابودی دشمنان رژیم ادامه داد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 36. سردار سرتیپ رحمان ایمانی نژاد

  سردار سرتیپ رحمان ایمانی نژاد

  سردار سرتیپ رحمان ایمانی نژاد بناب معروف به حاجی رحمان یکی از بزرگترین سردسته های بازجویان، شکنجه گران و دژخیمان رژیم در تبریز و آذربایجان است. چندی در کمیته ها دشمنان رژیم را شکنجه می داد و بازجوئی می کرد و برای آنها پرونده سازی می کرد. پس از انحلال کمیته ها فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی شد. در سرکوب خونین خیزش مردم تبریز در سال 85 به همراه محمدعلی نصرتی کارائی فراوان از خودش نشان داد. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دارای پست و مقام شده است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • دیدبان

   من هم عكسشو ىارم هم اىرس خونه و هم شماره مبايلشو ولي تو خايه داری بهش سلام بدی؟؟!
   کار دیگه نمیخواد بکنی هاهاها بچه کونی

 37. سردار سرتیپ حسن روستائی

  سردار سرتیپ حسن روستائی

  سردار سرتیپ حسن روستائی سال ها در کمیته مرکزی تبریز بازجو و شکنجه گر دشمنان رژیم در تبریز بود. پس از انحلال کمیته ها به واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی رفت. سپس رئیس اداره اماکن نیروی انتظامی در تبریز شد. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دشمنان رژیم را سرکوب می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 38. علی روستائی

  علی روستائی

  علی روستائی برادر سردار سرتیپ حسن روستائی از اراذل و اوباش و لات های تبریز بود که به یاری برادرش وارد کمیته مرکزی تبریز و از آنجا وارد واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی شد. با آن که سید نیست نام مستعار سید جعفر! را به روی خود گذاشته بود! هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 39. قاسم روستا

  قاسم روستا

  قاسم روستا با حسن روستائی و علی روستائی خویشاوند نیست و تنها همنام است. قاسم روستا از سرکوبگران دادسرای انقلاب اسلامی تبریز بود و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 40. سید حسن فردوس

  سید حسن فردوس

  سید حسن موسوی قدیم فرزند میر علی اکبر معروف به سید حسن فردوس یکی از خشنترین و سنگدلترین و خشک مغزترین دژخیمان و بازجویان رژیم در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی و تبریز است. در ماجرای تقلب انتخاباتی در سال 1375 و پایمال شدن حق چند کاندید که راه یافتن آخوند منفور و فاسد و جنایتکار عبدالحمید باقری بنابی به مجلس شورای اسلامی را در پی داشت کارائی فراوان از خود نشان داد. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 41. سید هادی فردوس

  سید هادی فردوس

  سید هادی موسوی قدیم معروف به سید هادی فردوس برادر سید حسن فردوس بوده و در جنایت و سنگدلی دست کمی از سید هادی فردوس ندارد. او نیز از دژخیمان رژیم در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی و تبریز است. او نیز مانند سید حسن فردوس در ماجرای تقلب انتخاباتی در سال 1375 دست داشت. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 42. صمد بدر حداد

  صمد بدر حداد

  صمد بدر حداد فرزند جواد یکی از سرشناسترین بازجویان و دژخیمان رژیم در تبریز است. چندی در واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی کار می کرد و سپس به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی در تبریز رفته و در آنجا به سرکوب دشمنان رژیم پرداخته است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 43. احمد روشن روان

  احمد روشن روان

  روشن نیست که احمد روشن روان نام حقیقی و یا نام مستعار کسی است که گفته می شود از کلیدیترین عناصر اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 44. پودراتچی

  پودراتچی

  چند تن که نام خانوادگی آنها پودراتچی است در تبریز و در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی کار می کنند و گفته می شود که از عناصر کلیدی و دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی هستند و اطلاعات دیگری از این کسان در دست نیست. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از آنها دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 45. شماها غلط میکنید که بسیجی شکار میکیند
  من منتظرم مرا هم شکار کنید
  از سوابق ام هم بگویم که در تمامی سرکوب های منافقین و جلبک های سبز حضور فعال و نقش اساسی داشته ام
  میخوام ببینم مثلا چه غلطی میخواهید بکنید؟

  • salam mehdi jan
   az to chah birun umadi ,nemiduni che khabare.
   —————————————————————–
   har kasi(basiji,lebas shakhsi,sepahi,warzeshkare time melli,…)bayad dar pishgahe
   mardom va khanevadehaye koshte shodegan va mazluman javabgu bashan.va agar na anha dar ayande ba moshkelate besyari movajeh mishan ke hata schayad be gheymate jane anha va ya azizane anha khateme peyda kone.in kesanike shenasaye shodan dar rahe khod nemitawanand taghieri bedan.chon az dotaraf tahte feshar khahand bod.anha hatman khahand sukht.ya be zur ya ba ghanun.

  • مهدی یک عکس بده تا ننتو به عزا بینشونام. باور نداری امتحان کن .

   • امام حسین سر ریده

    کیرم تو اون مهدی امام زمانت

   • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

    کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 46. آخوند روح الله بجانی

  آخوند روح الله بجانی

  آخوند روح الله بجانی رئیس جمعیت انصار حزب الله در تبریز است. آخوندی است تندرو و هوادار رژیم و در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی محمود احمدی نژاد شده بود و در این راه آخوند علی دادیزاده او را یاری می کرد. یک بار برای از میان بردن باشگاه های بیلیارد که به باور وی خلاف شرع بودند فرمان داد شبانه با بطری های آتشزا چند باشگاه بیلیارد آتش زده شدند و سپس همه تبریز را از اعلامیه هائی که خلاف شرع بودن بیلیارد را تبلیغ می کردند سیاه کرد و روشن نیست که این آخوند نادان چرا با بیلیارد که مانند پینگ پنگ و شطرنج یک سرگرمی خوب است و جلوی مفاسدی مانند اعتیاد و ولگردی و لات بازی را می گیرد این چنین سر ناسازگاری دارد؟ یک بار فرمان حمله به دفتر ایة الله صانعی در تبریز و پائین کشیدن تابلوی دفتر و جوشکاری در و پنجره دفتر ایة الله صانعی در تبریز را داد. هنگامی که امام جمعه تبریز محسن مجتهد شبستری به بهانه توهین به دین اسلام بر ضد اکبر اعلمی نماینده اصلاح طلب تبریز در مجلس شورای اسلامی سخنرانی کرد چند راهپیمائی فرمایشی بر ضد اکبر اعلمی در تبریز ترتیب داد و تاکنون ترتیب چندین راهپیمائی فرمایشی و نمایشی به سود رژیم در تبریز را نیز داده است. چندین بار اعلامیه های تهدیدآمیز بر ضد بی حجابی و بدحجابی پخش کرده است و بسیاری از راهپیمائی های نمایشی را با نام خنده دار راهیپیمائی خودجوش امت حزب الله و مردم شهیدپرور تبریز بر علیه بی حجابی و بدحجابی ترتیب داده است. گاهی ادای آدمی عدالتخواه را در می آورد که مخالف مفت خوری و اختلاس و ریخت و پاش و اسراف است در حالی که در چند قدمی او محسن مجتهد شبستری امام جمعه تبریز تاکنون صدها میلیارد تومان از پول مردم گرسنه تبریز را برای ساختن نمازخانه ای بی خاصیت در سه راه طالقانی تبریز به باد داده است! گاهی در جلسات جمعیت انصار حزب الله در تبریز با فلسفه بافی های خنده دار دینی چماق کشی های خود و هوادارانش را ماست مالی می کند: ………. امر به معروف و نهی از منکر در دین مبین اسلام مراتبی دارد که در آغاز تذکر لسانی است و ………. خيلی هاهستند كه معتقد به ولايت فقيه هستند مثل شيطان كه معتقد به ولايت الله بود اما اطاعت پذير نيستند ………. اين برخی ها در نظام اسلامی خلل وارد می كنند ………. و در پایان سربسته و دربسته می گوید که هر کس پرت و پلاهای رژیم را نپذیرد باید زور به کار برد! سخن کوتاه، آخوند روح الله بجانی رئیس جمعیت انصار حزب الله در تبریز در رأس گروه فشار کارآمدی است که از پشتیبانی همه ارگان های رژیم برخوردار است و رژیم هر گاه بخواهد آن را مانند پتکی بر سر مخالفانش در تبریز می کوبد.

  سایت جمعیت انصار حزب الله در تبریز
  http://www.ansar-tabriz.com/

  وبلاگ جمعیت انصار حزب الله در تبریز
  http://ansar-tabriz.blogfa.com/

  عکس آخوند روح الله بجانی

 47. آمران و مهاجمان به دانشگاه تبریز چه کسانی بودند؟

  آمران و مهاجمان به دانشگاه تبریز چه کسانی بودند؟

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/archive/2011/july/12/article/-07ff0a9ef5.html

 48. ستار حقیقت پرست

  ستار حقیقت پرست

  ستار حقیقت پرست از رؤسای پیشین واحد حفاظت اطلاعات زندان تبریز ( اتاق سی و دو ) بوده و دوست صمیمی محمدعلی نصرتی است و از عناصر اصلی شکنجه و کشتار زندانیان سیاسی در تبریز است. دفتر معرفی اداره اطلاعات در زندان تبریز ( اتاق سی و هفت ) نیز مدت ها زیر نظر او کار می کرد. پسر عموی او به نام رضا حقیقت پرست از کارکنان پایگاه نیروی هوائی در تبریز است و گفته می شود در واحد حفاظت اطلاعات پایگاه دوم شکاری در تبریز کار می کند. ستار حقیقت پرست سپس مدیر عامل شرکت بنیان دیزل ( درمن دیزل پیشین ) شد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • ناشناس

   سلام من میدونم الان کجاست و چیکار میکنه هر کی میخواد بدونه بهم خبر بده بگم

 49. میرمحمد سید مردانی اسکندانی

  میرمحمد سید مردانی اسکندانی

  میرمحمد سید مردانی اسکندانی از رؤسای پیشین واحد حفاظت اطلاعات زندان تبریز ( اتاق سی و دو ) بوده و از عناصر اصلی شکنجه و کشتار زندانیان سیاسی در تبریز است و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 50. ابوالقاسم مرتضوی

  ابوالقاسم مرتضوی

  ابوالقاسم مرتضوی یکی از بزرگترین عناصر سرکوب و شکنجه دشمنان رژیم در اداره اطلاعات تبریز است. او در آغاز به همراه جواد حسین خواه شکنجه گر سرشناس تبریزی به کار گردآوری اطلاعات از گروه های ضد رژیم در تبریز می پرداخت و عناصر خود فروخته و نفوذی و خبرچین ها را سازماندهی می کرد. سپس مأمور دستگیری، بازجوئی، شکنجه از دشمنان رژیم شده و کسان بیشماری را پس از پرونده سازی روانه دادگاه انقلاب اسلامی تبریز کرد که اعدام شدند و یا سال ها در زندان ماندند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 51. سعید رستمی سخا

  سعید رستمی سخا

  سعید رستمی سخا نخست زرگر بود و فروشگاهی به نام تابان داشت و سعید تابان نامیده می شد. دچار فساد اخلاقی بود و همجنسگرا و همجنسباز بود. در قهوه خانه خران ( اشکلر قهوه سی ) با محمدعلی عبد یزدانی آشنا شد و نخست به زندان تبریز راه یافت و سپس در دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی و کمیته ها و اداره اطلاعات تبریز مشغول به کار شد و در کار دستگیری، بازجوئی، شکنجه و اعدام دشمنان رژیم کارائی فراوان از خود نشان داد. سپس سعید رستمی سخا رئیس فرودگاه بین المللی تبریز شد. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 52. گوزلی

  قادر حیدری راد معروف به گوزلی یکی از هارترین و وحشی ترین دژخیمان رژیم در تبریز است. وی نخست افسر نگهبان داخلی زندان تبریز بود و از تیرباران کردن و تیر خلاص زدن و به دار آویختن زندانیان محکوم به اعدام لذت می برد، از تازیانه زدن به زندانیان محکوم به شلاق لذت می برد، از کتک زدن زندانیان لذت می برد و هنگام آمدن به بندهای زندان همواره تازیانه ای در دست داشت که با آن هر کس را که سر راه می دید با بهانه تراشی های گوناگون می زد و می گفت: بدون کتک زدن زندگی صفا ندارد! شما کتک بخورید تا من صفا کنم! چند بار برای گندکاری های گوزلی شورش هائی خونین در زندان روی دادند و همه این شورش ها از سوی چند مأمور دستچین شده ضد شورش که به آنها یکان امداد گفته می شد به سختی سرکوب شدند. قادر حیدری راد ( گوزلی ) سپس به اداره اطلاعات تبریز رفته و در آنجا از زندانیان با سختترین شکنجه ها بازجوئی می کرد. گفته می شود که قادر حیدری راد برادری به نام قهرمان داشت که از دژخیمان رژیم در زندان تبریز بود اما قهرمان حیدری راد برخلاف قادر از کارهائی که کرده بود به سختی پشیمان شد و دچار عذاب وجدان شد و سرانجام در گرمابه ای خودش را به دار آویخت. گروهی نیز می گویند قادر قهرمان را خفه کرد و کشت و سپس شایع کرد که قهرمان چون دچار اختلال حواس بوده است خودکشی کرده است. اکنون روشن نیست که قادر حیدری راد ( گوزلی ) در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 53. محمدعلی هاشم پور

  محمدعلی هاشم پور

  محمدعلی هاشم پور در آغاز افسر نگهبان زندان تبریز بود. در اعدام بسیار کسان دست داشت. در ماجرای کشتار زندانیان با روش طناب کشی محمدعلی نصرتی در تابستان 67 در زندان تبریز از صحنه گردان های اصلی بود. وی سپس رئیس واحد حفاظت اطلاعات دادگستری تبریز شد و به پست های دیگری نیز گماشته شد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 54. مجید صدفی کندرود

  مجید صدفی کندرود

  مجید صدفی کندرود از یاران و کارکنان آخوند خونخوار علی شجاعی در دادگاه انقلاب اسلامی تبریز بود. سپس به اداره اطلاعات تبریز رفت و در سازماندهی تیم های تعقیب و مراقبت و نفوذ بر ضد دشمنان رژیم کارهای فراوانی انجام داد و در کار دستگیری، بازجوئی، شکنجه و اعدام دشمنان رژیم در تبریز کارائی فراوان از خود نشان داد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 55. حسین فرشی رادور

  حسین فرشی رادور

  حسین فرشی رادور از دژخیمان و سرکوبگران رژیم در تبریز است که در کشتار و شکنجه دشمنان رژیم در دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی و اداره اطلاعات تبریز دست داشته است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 56. مسعود عصری نیا

  مسعود عصری نیا

  مسعود عصری نیا از عناصر کلیدی و مهم سرکوبگر رژیم در تبریز و از وابستگان به اداره اطلاعات در تبریز است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 57. مددی زگلوجه

  مددی زگلوجه

  چند تن که نام خانوادگی آنها مددی زگلوجه است در تبریز و در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی کار می کنند و گفته می شود که از عناصر کلیدی و دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی هستند و اطلاعات دیگری از این کسان در دست نیست. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از آنها دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 58. سردار سرتیپ احد پنجه شکار

  سردار سرتیپ احد پنجه شکار

  احد پنجه شکار فرزند محمد پنجه شکار از سرکوبگران و شکنجه گران دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی و زندان تبریز بود. پدر وی محمد پنجه شکار از بازاریان خرمقدس و مفت خوار در بازار امیر تبریز بود و با بسیاری از سرکوبگران رژیم در ارتباط بود. احد پنجه شکار برای جنایات فراوان و خوش خدمتی هائی که کرده بود به فرماندهی پادگان ولیعصر تبریز برگزیده شد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 59. رضا متقیان فرد

  رضا متقیان فرد

  رضا متقیان فرد که گروهی نیز می گویند نام کوچک او رضا نیست و محمد رضا است از یاران و کارکنان آخوند خونخوار خلیل عابدی در دادگاه انقلاب اسلامی تبریز بود. از سرکوبگران و شکنجه گران دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی و زندان تبریز بود و در کار دستگیری، بازجوئی، شکنجه و اعدام دشمنان رژیم در تبریز کارائی فراوان از خود نشان داد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 60. میرابوالفضل ثابتی

  میرابوالفضل ثابتی

  میرابوالفضل ثابتی یکی از بزرگترین دژخیمان و بازجویان و شکنجه گران رژیم در اداره اطلاعات و دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی در تبریز بود. پل رابط میان مراکز سرکوب رژیم و دادگستری بود و در چگونگی پرونده سازی های به ظاهر قانونی بر ضد دشمنان رژیم در تبریز دست داشت. پس از جنایات فراوانی که انجام داد به مقام مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست استان آذربایجان شرقی منصوب شد و در آنجا با هزار زدوبند و تبانی مبالغ هنگفتی غارت کرد و به جیب زد. سپس مدیر کل سازمان گردشگری شد و باز دزدی هایش را از سر گرفت. چون تیزهوش بود و دید که باد از کدام سو می وزد به اصلاح طلبان پیوست تا شاید بتواند با مردمفریبی گذشته اش را ماست مالی کند و در انتخابات مجلس شورای اسلامی به نام اصلاح طلبی شرکت کرد و رأی هم نیاورد! و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 61. غلامعلی طریقت خواه

  غلامعلی طریقت خواه

  غلامعلی طریقت خواه سال ها در کمیته مرکزی تبریز بازجو و شکنجه گر دشمنان رژیم در تبریز بود. پس از انحلال کمیته ها به واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی رفت. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دشمنان رژیم را سرکوب می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 62. قصاب عصر جدید

  قصاب عصر جدید

  چند تن که نام خانوادگی آنها قصاب عصر جدید است در تبریز و در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی کار می کنند و گفته می شود که از عناصر کلیدی و دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی هستند و البته نشانه هائی در دست است که این اشخاص ساکن خیابان حافظ تبریز هستند و اطلاعات دیگری از این کسان در دست نیست. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از آنها دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 63. جمشید کریمی

  جمشید کریمی

  جمشید کریمی از سرکوبگران رژیم در کمیته مرکزی تبریز بود. پس از انحلال کمیته ها به واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی رفت. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دشمنان رژیم را سرکوب می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 64. ناشناس

  حساب داديزاده و بجاني با هيچ يك از اين افراد يكسان نيست. اتفاقا هردوتايشان با همه اينها در گيرند

 65. آخوند سید محمدرضا میرتاج الدینی وکیل الدوله تبریزی

  آخوند سید محمدرضا میرتاج الدینی وکیل الدوله تبریزی

  آخوند سید محمدرضا میرتاج الدینی هنگامی که علی فلاحیان وزیر اطلاعات بود با نام ها و بهانه های دروغینی مانند نماینده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و در اصل نماینده وزارت اطلاعات برای سرکوب دشمنان رژیم در خارج از کشور و سازماندهی جاسوسان و آدم کشان رژیم در فرامرز، سفرهای فراوانی به کشورهای گوناگونی مانند آلمان، هلند، بلژیک، فرانسه، مصر، تونس، سوریه، لبنان، هندوستان، ترکیه و جمهوری آذربایجان انجام داد که هزینه های سنگین این سفرها را از پول بلیت هواپیما گرفته تا هزینه های هتل، وزارت اطلاعات رژیم ولایت فقیه پرداخت می کرد. در آلمان پس از هماهنگی با علی فلاحیان به شهرهای هامبورگ، دویسبورگ، برگهایم، نورنبرگ، هانوفر و فرانکفورت رفته و جاسوسان و آدم کشان رژیم را سازماندهی کرد و نشانه های فراوانی در دست هستند که آخوند سید محمدرضا میرتاج الدینی در ماجرای کشتار رستوران میکونوس در برلین نیز دست داشته است. وی سپس به تبریز آمد و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی شد اما این ظاهر کار بود و کار اصلی او که دستچین کردن مزدوران رژیم و سازماندهی آنها برای کارهای اطلاعاتی بود همچنان دنباله داشت. سپس وی در انتخابات و یا بهتر است بگوئیم انتصابات مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و نماینده تبریز در دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی شد و پس از خوش خدمتی ها و خوش رقصی های فراوان سرانجام وکیل الدوله تبریزی حضرت حجة الاسلام و المسلمین سید محمدرضا میرتاج الدینی به مقام معاونت پارلمانی محمود احمدی نژاد منصوب شد.

  سایت آخوند سید محمدرضا میرتاج الدینی وکیل الدوله تبریزی

  http://www.tajoddini.com/

 66. بخشی از پیشینه ( سلمان خدادادی ) دژخیم دانه درشت وزارت اطلاعات در آذربایجان

  بخشی از پیشینه ( سلمان خدادادی ) دژخیم دانه درشت وزارت اطلاعات در آذربایجان

  در چهل و یکمین صفحه بولتنی که اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در آبان ماه هفتاد و پنج به نام ( معرفی نمایندگان مجلس شورای اسلامی – دوره پنجم ) چاپ کرده بود و در بخش مشاغل بعد از انقلاب اسلامی نمایندگان، درباره سلمان خدادادی فرزند ابراهیم نماینده شهرهای بناب و ملکان از استان آذربایجان شرقی نوشته شده است: (( فرمانده سپاه پاسداران ملکان، معاونت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره اطلاعات اردبیل، قائم مقام اداره کل اطلاعات استان اردبیل ))

  با چاپ این بولتن و پس از آن که دستگاه های امنیتی رژیم از لو رفتن مطالبی حساس درباره یکی از جنایتکاران دانه درشت رژیم در شمال باختری کشور هراسان و دستپاچه شدند در چاپ های دیگر بولتن های مجلس شورای اسلامی همه این پیشینه ها درباره سلمان خدادادی پاک شدند و درباره سلمان خدادادی تنها نوشته شد: دانشجوی مدیریت! ( بولتن: معرفی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا پایان دوره پنجم قانونگزاری – چاپ دی ماه هفتاد و هشت – صفحه پانصد و هجده )

  سلمان خدادادی فرزند ابراهیم سال ها در شکنجه گاه های رژیم در شهرهای شمال باختری کشور مانند تبریز و اردبیل از رؤسا و فرماندهان دانه درشت دژخیمان، بازجویان، شکنجه گران، جاسوسان، خبرچینان، تورهای نفوذ در گروه های ضد رژیم و ………. بوده است. هزاران تن از دشمنان رژیم در سایه کارهای وی دستگیر، بازجوئی، شکنجه، زندانی و اعدام شدند. بسیاری از خانه های تیمی سازمان های ضد رژیم با کوشش های شبانه روزی این دژخیم دانه درشت وزارت اطلاعات شناسائی و نابود شدند. اشک چشم هزاران کودک یتیم که پدر یا مادرشان اعدام شده بودند برای جنایات او سرازیر شد و گریه و شیون هزاران بیوه زن بدرقه راه او شد و آه و ناله و نفرین پدران و مادرانی که فرزندانشان اعدام شده بودند نثار وی شد. در ماجرای کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67 در زندان تبریز و زندان های دیگر آذربایجان نظریه های کتبی او برای اعدام زندانیان سرنوشت ساز بودند و بسیاری از زندانیان سیاسی محکوم به زندان که حتی زمان محکومیت آنها به زندان نیز به پایان رسیده بود و باید آزاد می شدند با یادداشت های وی اعدام شدند. پس از این جنایات بود که سلمان خدادادی برای نماینده مجلس شدن به پستی که ظاهرا کم اهمیت بود یعنی فرمانده سپاه پاسداران ملکان گمارده شد تا بر پیشینه جنایاتش در وزارت اطلاعات سرپوش گذاشته شود. هنگامی که سلمان خدادادی در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال هفتاد و چهار می خواست سخنرانی کند مردم خشمگین با فریاد و دشنام و پرتاب سنگ و پاره آجر پاسخ او را در ستایش از مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند و محافظان او نیز به روی مردم آتش گشودند و سیزده تن کشته و ده ها تن زخمی شدند. در این انتخابات خنده دار و بهتر است بگوئیم انتصابات خنده دار! روشن بود که سلمان خدادادی رأی نیاورده بود اما دستگاه انتصابات رژیم آگهی داد که سلمان خدادادی در همان مرحله نخست انتخابات بیشترین رأی را آورده است!

  پس از آن که سلمان خدادادی نماینده مجلس شورای اسلامی شد نخستین کاری که کرد رساندن خویشان و آشنایانش به پست و مقام بود. یکی از آنها مسعود هاشم پور خواهرزاده سلمان خدادادی است که با کوشش وی شهردار منطقه هشت تبریز ( منطقه بازار تبریز ) شد و پس از گرفتن رشوه های کلان از بازاری ها و غارت های بی حساب و کتاب و اختلاس های فراوان به خوشگذرانی با زن ها پرداخت و سرانجام گند کارش در آمد و به شلاق و زندان محکوم شد اما به یاری دائیش سلمان خدادادی گندکاری هایش را ماست مالی کرد و رئیس دانشگاه آزاد بستان آباد ( شهر کوچکی در پنجاه کیلومتری تبریز ) شد. مسعود هاشم پور خواهرزاده سلمان خدادادی در بستان آباد که شهری کوچک و خلوت بود بهترین موقعیت را برای خوشگذرانی با زن ها یافت. مسعود هاشم پور به دختران دانشجو پیشنهاد روابط جنسی می داد و اگر می پذیرفتند کاری می کرد که با نمره های بالا مدرک دانشگاهی بگیرند. کم کم روش کار مسعود هاشم پور بر همگان آشکار شد و کار به آنجا کشید که اگر دختر خانم دانشجوئی در زمینه نمره دچار مشکل می شد و از خوشگذرانی جنسی نیز بدش نمی آمد به سراغ مسعود هاشم پور می رفت تا هم نمره های خوب بگیرد و هم در کنار مسعود هاشم پور خوش بگذراند و اندوه روزگار را از یاد ببرد. گاهی مسعود هاشم پور با زن های شوهردار نیز که برخی از آنها استاد دانشگاه بودند خوشگذرانی می کرد و برای آن که آنها را رام کند از پرداخت پول های گزاف خودداری نمی کرد. گروهی گفته اند که مسعود هاشم پور با محمدعلی هاشم پور دژخیم رژیم در زندان تبریز خویشاوند است و گروهی نیز می گویند که این دو تن تنها همنام هستند و خویشاوند نیستند. از دیگر خویشان و آشنایان سلمان خدادادی که با یاری وی به نان و نوائی رسیدند برادر زاده های او کریم خدادادی و رحمان خدادادی بودند و همچنین اسد محمدعلیان، یوسف خدیوی، خالقی، علی سلطان زاده، برزگر و رحیم ستارزاده که از کارکنان دانشگاه پیام نور بناب بود.

  پس از چندی سلمان خدادادی با اثرپذیری از مسعود هاشم زاده به فکر خوشگذرانی با زن ها افتاد و با زن های گوناگون به خوشگذرانی پرداخت و همه فوت و فن رام کردن زن ها و خوشگذرانی با آنها را هم از خواهرزاده اش مسعود هاشم زاده یاد گرفت. اما دریغا که سلمان خدادادی بد آورد و با پایان عمر مجلس هفتم سلمان خدادادی نماینده شهرستان ملکان در دوره ‏های پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی از سوی دادگاهی در تهران احضار و پس از بازپرسی به اتهام ‏فساد اخلاقی و ارتباط نامشروع بازداشت شد. همزمان علیرضا جمشیدی سخنگوی قوه قضائیه در جریان کنفرانسی خبری اخبار مربوط به بازداشت یک نماینده ‏مجلس شورای اسلامی به اتهام فساد اخلاقی را تأیید کرد.‏ با این حال هیچ یک از خبرگزاری ها و روزنامه ها نام این نماینده مجلس شورای اسلامی را منتشر نکردند.‏ عاقبت خبرگزاری حیات ارگان خبری قوه قضائیه در گزارشی اختصاص از کنفرانس علیرضا ‏جمشیدی برای اولین بار به طور رسمی نام نماینده بازداشت شده را فاش کرد و به نقل از جمشیدی نوشت: ‏‏سلمان خدادادی نماینده ملکان از آذربایجان شرقی در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی هم اکنون به دلیل ‏تخلفات اخلاقی در بازداشت به سر می برد اما پرونده فساد اخلاقی سلمان خدادادی برای مصالح و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی برق آسا ماست مالی شد! و بازداشت سلمان خدادادی با وجود اتهام فساد جنسی همان روز ماله کشی شد و به پایان رسید! و وی ساعتی پس از آزادی به ‏جایگاه ویژه مجلس شورای اسلامی رفت و در همین روز مراسم سوگند را در مجلس هشتم انجام داد و متن ‏سوگندنامه نمایندگی را امضاء کرد!‏ این بود بخشی از پیشینه درخشان! یکی از سربازان گمنام امام زمان!

 67. حسن زاده سرای

  حسن زاده سرای

  آخوند علی اصغر حسن زاده سرای یکی از رؤسای دادگاه های دادگستری در تبریز بود که از گردانندگان اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی نیز به شمار می رفت. آخوند علی اصغر حسن زاده سرای در خرداد ماه سال هشتاد و شش در تصادف رانندگی کشته شد. گفته می شود گروهی از خویشان وی که نام خانوادگی آنها حسن زاده سرای است از مقامات اداره اطلاعات در تبریز هستند و یا بودند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از آنها دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 68. محمدی شوهر خواهر مالک اژدر شریفی

  محمدی شوهر خواهر مالک اژدر شریفی

  محمدی از مقامات اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی است و شوهر خواهر آخوند مالک اژدر شریفی رئیس تشکیلات قضائی استان آذربایجان شرقی است اما اطلاعات فراوانی از وی در دست نیست. گفته می شود محمدی دختری به نام محدثه داشت که چون زیر بار نابرابری های تحمیلی بر زنان در رژیم ولایت فقیه نمی رفت محمدی به قصد کشت او را کتک زد و کشت. گروهی نیز می گویند که محمدی و مالک اژدر شریفی باهم محدثه را کتک زدند و مالک اژدر از موهای محدثه گرفت و سر او را به سختی به دیوار کوبید و محدثه نخست بیهوش شد و سپس به هوش آمد و پس از اندکی استفراغ مرد و سپس مالک اژدر شریفی و محمدی اعلام کردند که محدثه بر اثر بیماری درگذشته است. پیشینه خود مالک اژدر شریفی نیز کاملا تاریک است و روشن نیست که آخوند مالک اژدر شریفی پیش از آن که رئیس تشکیلات قضائی استان آذربایجان شرقی شود در کجا بود و چه کار می کرد؟ نام کوچک محمدی نیز روشن نیست. هر یک از دوستان درباره زمینه های یاد شده هرگونه اطلاعاتی دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 69. اسماعیل رضائی

  اسماعیل رضائی

  اسماعیل رضائی نخست در محله مقصودیه تبریز و در حوالی گرمابه شهریار کارگاه آهنگری داشت. سپس به بخش جنوبی خیابان طالقانی تبریز و حوالی مسجد عربلر ( مسجد طالقانی ) رفت و کارگاه آهنگریش را در آنجا برپا کرد. چون ستاد سازمان مجاهدین خلق ایران در تبریز زمانی در خیابان طالقانی بود و جایگاه رفت و آمد مجاهدین و اعضای گروه های دیگر در تبریز بود خودش و چند تن دیگر که آنها را سازماندهی کرده بود به گردآوری اطلاعات از دشمنان رژیم در تبریز پرداختند و کارگاه او که ظاهرا یک کارگاه آهنگری بود به پایگاه جاسوسی و اطلاعاتی کارآمدی برای رژیم تبدیل شد. پس از سی خرداد شصت که سازمان مجاهدین خلق اعلام جنگ مسلحانه کرد اسماعیل رضائی با اطلاعاتی که گردآوری کرده بود صدها تن از اعضای سازمان های ضد رژیم را دستگیر کرد که بیشتر آنها تیرباران شدند و ده ها خانه تیمی دشمنان رژیم به دست او شناسائی شده و از میان رفتند. کارگاه آهنگری اسماعیل رضائی پس از چندی تعطیل شد و روشن نشد که اسماعیل رضائی به کجا رفت؟ گروهی گفتند که به اداره اطلاعات تبریز رفته است، برخی گفتند که در زندان تبریز به دژخیمان رژیم پیوسته است و برخی نیز گفتند که به تهران رفته و در آنجا از زندانیان ترک زبان در بازداشتگاه ها و شکنجه گاه های رژیم بازجوئی می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 70. اسماعیل رضائی

  اسماعیل رضائی

  اسماعیل رضائی نخست در محله مقصودیه تبریز و در حوالی گرمابه شهریار کارگاه آهنگری داشت. سپس به بخش جنوبی خیابان طالقانی تبریز و حوالی مسجد عربلر ( مسجد طالقانی ) رفت و کارگاه آهنگریش را در آنجا برپا کرد. چون ستاد سازمان مجاهدین خلق ایران در تبریز زمانی در خیابان طالقانی بود و جایگاه رفت و آمد مجاهدین و اعضای گروه های دیگر در تبریز بود خودش و چند تن دیگر که آنها را سازماندهی کرده بود به گردآوری اطلاعات از دشمنان رژیم در تبریز پرداختند و کارگاه او که ظاهرا یک کارگاه آهنگری بود به پایگاه جاسوسی و اطلاعاتی کارآمدی برای رژیم تبدیل شد. پس از سی خرداد شصت که سازمان مجاهدین خلق اعلام جنگ مسلحانه کرد اسماعیل رضائی با اطلاعاتی که گردآوری کرده بود صدها تن از اعضای سازمان های ضد رژیم را دستگیر کرد که بیشتر آنها تیرباران شدند و ده ها خانه تیمی دشمنان رژیم به دست او شناسائی شده و از میان رفتند. کارگاه آهنگری اسماعیل رضائی پس از چندی تعطیل شد و روشن نشد که اسماعیل رضائی به کجا رفت؟ گروهی گفتند که به اداره اطلاعات تبریز رفته است، برخی گفتند که در زندان تبریز به دژخیمان رژیم پیوسته است و برخی نیز گفتند که به تهران رفته و در آنجا از زندانیان ترک زبان در بازداشتگاه ها و شکنجه گاه های رژیم بازجوئی می کند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 71. فیروز رضائی

  فیروز رضائی

  فیروز رضائی احتمالا خویشاوند اسماعیل رضائی است. فیروز رضائی نخست در بخش اطلاعات کمیته مرکزی تبریز و زیر نظر جواد حسین خواه شکنجه گر سرشناس تبریزی کار می کرد و کار او نفوذ در گروه های ضد رژیم و جاسوسی بود. سپس به اداره اطلاعات تبریز رفت و در آنجا به سرکوبگران رژیم پیوست و سرانجام مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شد. هر یک از دوستان نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.
  عکس فیروز رضائی:

 72. سعید از تبریز

  ای خائن تبریزی که این حرفارو مینویسی همه مخابرات تبریز 24 ساعت کار میکنند که پیدات کنند وای بحالت اگه گیر بیفتی سرت را می بریم و پوستت را میکنیم منتظر خشم فداییان رهبر باش

  • ما را ز سر بریده می ترسانی؟

   سیصد گل سرخ یک گل نصرانی
   ما را ز سر بریده می ترسانی؟
   گر ما ز سر بریده می ترسیدیم
   در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم

   http://www.wikiseda.com/track.php?id=4056

  • امام حسین سر ریده

   کیرم تو اون الله رهبرت

   • ناشناس

    ببخشید درسته ما با بسیجی ها مشکل داریم اما قرار نیست به اعتقادات مردم توهین بشه، شما کمونیست هستی که با خدا هم مشکل داری؟

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 73. اکبر غفاری سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان

  اکبر غفاری سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان

  اکبر غفاری یکی از هارترین و سنگدلترین بازجویان و شکنجه گران دانه درشت رژیم در تبریز و آذربایجان است. این سگ هار نخست در دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تبریز و زمانی که آخوند خونخوار سیدحسین پورمیرغفاری معروف به سیدحسین موسوی تبریزی در تبریز همه کاره بود کار می کرد. در جریان خلق مسلمان در تبریز دستگیر شدگان را با مشت و لگد و سیلی و تازیانه به قصد کشت کتک می زد. سپس به بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران پیوست و پس از اعلام جنگ مسلحانه از سوی سازمان مجاهدین خلق در تاریخ سی خرداد شصت از دستگیر شدگان سازمان های ضد رژیم با سختترین شکنجه ها بازجوئی می کرد. گاهی زندانیانی را که همواره به آنها چشمبند می زد تا چهره اش را نشناسند روی تخت می خواباند و به کف پاهای آنها تازیانه می زد و بازجوئی می کرد، گاهی با روش جوجه کباب به کف پای زندانیان ضد رژیم تازیانه می زد و بازجوئی می کرد، گاهی دو دست زندانی را با روش دستبند قپانی می بست و میان دستبند و پشت زندانی جک روغنی می گذاشت و با فشار جک روغنی و در حالی که دنده های زندانی در حال شکستن بود بازجوئی می کرد، گاهی زندانی را از دستانش و از سقف آویزان می کرد و در حالی که تازیانه می زد بازجوئی می کرد، در همه حال چشم زندانی با چشمبند بسته می شد تا چهره اکبر غفاری شناخته نشود و اکبر غفاری با عربده کشی و فریاد از زندانی بازجوئی می کرد. پس از برپائی وزارت اطلاعات در سال 1362 اکبر غفاری به دژخیمان تازه کار رژیم در تبریز و گاهی در شهرهای دیگر چگونگی بازجوئی و شکنجه را آموزش می داد، به این ترتیب که کارآموزان! و هنرجویان! در یک ردیف صندلی می نشستند و در حالی که چای می نوشیدند و تخم آفتابگردان می شکستند و اکبر غفاری هم از زندانیان بازجوئی می کرد هنر بازجوئی و شکنجه را از جناب استاد! یاد می گرفتند و گاهی یادداشت برداری هم می کردند تا هنگام امتحان پس دادن! به دردشان بخورد. با کارهای اکبر غفاری و دارودسته اش هزاران تن از دشمنان رژیم در تبریز و آذربایجان تیرباران و اعدام و زندانی شدند یا دچار نقص عضو و از کارافتادگی شدند و یا بلاهای دیگری بر سرشان آمد. اکبر غفاری در ماجرای تقلب انتخاباتی سال 1375 در تبریز هم که برای مصالح نظام! حق چند کاندید پایمال شد تا آخوند منفور و فاسد و جنایتکار عبدالحمید باقری بنابی به مجلس برود هر چه از دستش برمی آمد انجام داد. پس از این همه خدمات بی نظیر! اکبر غفاری در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به پست معاونت سیاسی – امنیتی استانداری آذربایجان شرقی برگزیده شد. سپس با یاری امام جمعه تبریز آخوند محسن مجتهد شبستری یکی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس در تبریز به نام اکبر اعلمی را که موی دماغ امام جمعه و اطرافیانش شده بود به بهانه توهین به مقدسات در انتخابات مجلس هشتم رد صلاحیت کرد. در ماجرای کودتای انتخاباتی سال 88 نیز اکبر غفاری در تبریز همه کاره بود و حتی چند تن از مقامات رژیم مانند اروجعلی محمدی و غفار فرزدی دو تن از فرمانداران پیشین تبریز را روانه زندان اوین کرد. اکبر غفاری می کوشید تا مصاحبه نکند تا کسانی که هنگام بازجوئی از آنها چشمبند داشتند با شنیدن صدایش او را نشناسند و گاهی نیز که ناچار از مصاحبه می شد تودماغی و یا با صدای آهسته سخن می گفت تا شناخته نشود. سپس اکبر غفاری به ریاست سازمان بازرسی کل کشور در استان آذربایجان شرقی گمارده شد. اکنون بدون چشمبند به چهره ( اکبر غفاری ) سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان خوب نگاه کنید:

 74. یوسف فرشچی

  یوسف فرشچی

  یوسف فرشچی باجناق اکبر غفاری و از سرکوبگران رژیم در اداره اطلاعات تبریز است اما اطلاعات بیشتری از او در دست نیست. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 75. احد حمیدی شفیق

  احد حمیدی شفیق

  احد حمیدی شفیق پدر زن اکبر غفاری و یوسف فرشچی است و سردسته روضه خوان ها و نوحه خوان های هوادار رژیم در کوی سیلاب در تبریز است. گفته می شود وی زمانی در تبریز رئیس کمیته بود و سپس به سازمان های دیگر رژیم در تبریز رفته و به سرکوب دشمنان رژیم پرداخته است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • سرهنگ پرویز حمیدی شفیق

   سرهنگ پرویز حمیدی شفیق

   سرهنگ پرویز حمیدی شفیق برادر زن اکبر غفاری دژخیم است اما روشن نیست که آیا خود سرهنگ پرویز حمیدی شفیق نیز از جنایتکاران رژیم در تبریز و آذربایجان است و یا سر و کاری با سرکوب و جنایت نداشته و از افسران راهنمائی و یا کلانتری ها و مرزبانی و ………. است. هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 76. خاك بر سرت با اين دروغهات_تو از جنايتكاران سازمان منافقين هستي كه دستات بخون بي كناهان آلودست

 77. شما منافقين بوديد كه مثل يه فاحشه تو آغوش صدام بوديد از همون قبل انقلاب مروج خشونت بوديد كه بالاخره در دهه60خودتون هم كرفتارش شديد_قزن قزنه ديير كوتون قردي

 78. حسین روستائی

  حسین روستائی

  حسین روستائی برادر علی روستائی و سردار سرتیپ حسن روستائی است اما روشن نیست که مانند دو برادرش از جنایتکاران رژیم در تبریز است و یا کاره ای نیست؟ هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 79. مجید روستائی

  مجید روستائی

  مجید روستائی معروف به مجان پسر عموی علی روستائی و حسن روستائی است و از جنایتکاران رژیم در تبریز است. او نخست در کمیته مرکزی تبریز کار می کرد و سپس به اداره اطلاعات تبریز رفت. گفته می شود که گاهی در تیرباران کردن زندانیان محکوم به اعدام نیز شرکت می کرد. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 80. خلیل پودراتچی اصل

  خلیل پودراتچی اصل

  خلیل پودراتچی اصل زمانی دادیار ناظر زندان تبریز بود و سپس در شعبات گوناگون دادگستری تبریز به کار قضائی پرداخت. روشن نیست که با آن پودراتچی ها که در اداره اطلاعات تبریز کار می کنند خویشاوند است و یا همنام است و پیشینه خود خلیل پودراتچی اصل نیز تاریک است و روشن نیست که وی پیش از آن که در دادگستری تبریز کار کند در کجا بود و چه کار می کرد؟ هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 81. شکوه تازه

  شکوه تازه

  کیانوش شکوه تازه از رؤسای دادگاه ها و دوائر قضائی در دادگستری تبریز است. گفته می شود که چند تن نیز که نام خانوادگی آنها شکوه تازه است در اداره اطلاعات تبریز کار می کنند و پیشینه خودکیانوش شکوه تازه نیز تاریک است و روشن نیست که وی پیش از آن که در دادگستری تبریز کار کند در کجا بود و چه کار می کرد؟ هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 82. aghaion va lady
  yeki az in khoshgelatono to 25 bahman to khiabone karon man koshtam
  khodamam eteraf mikonam taze filme halak shodanesham daram
  har ki mikhad mano bokoshe bege
  i love u

 83. mozdorane ali geda afioni..har ja bashin gireton miarim……….mardom ve javanan hamatono shenasaei kardeand

 84. bashe khoshgelaie sosol berid ab bazitono bokonid
  har ki shakh shod ba shoharesh biad
  kissssssss u

 85. حمید چیت چیان از بنیانگزاران دستگاه سرکوب و شکنجه در آذربایجان

  حمید چیت چیان از بنیانگزاران دستگاه سرکوب و شکنجه در آذربایجان

  حمید چیت چیان فرزند بیوک زاده شده در سال 1336 در تبریز، نخست فرمانده بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران در تبریز بود. پیش از برپائی وزارت اطلاعات در سال 1362 بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران و شعبه های آن در سراسر کشور کار وزارت اطلاعات کنونی را می کرد. پس از اعلان جنگ مسلحانه بر علیه رژیم جمهوری اسلامی از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران سرکوب مخالفان رژیم و حتی آنها که کاری با جنگ مسلحانه نداشتند در برنامه کاری بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران جای گرفت. در این میان حمید چیت چیان فرمانده بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران در تبریز، نخست همه جاسوس ها، خبرچین ها و خودفروختگان و خائنین به سازمان های سیاسی ضد رژیم را از یک سو و بازجویان، شکنجه گران و سرکوبگران را از سوی دیگر در تبریز سازماندهی کرد و سپس به شهرهای دیگر آذربایجان رفته و در آن شهرها نیز بخش های اطلاعاتی سپاه پاسداران را سازماندهی کرد. در آن هنگام فرمانده سپاه پاسداران در تبریز رحمان دادمان بود که در دولت محمد خاتمی به عنوان وزیر راه و ترابری برگزیده شد و سرانجام در سانحه ای هوائی کشته شد. فرمانده کل سپاه پاسداران در استان های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل نیز صادق محصولی معروف بود. حمید چیت چیان معمولا به طور مستقیم بازجوئی و شکنجه نمی کرد بلکه بازجویان و شکنجه گران را استخدام و سازماندهی می کرد و وانمود می کرد که کاره ای نیست! پس از برپائی وزارت اطلاعات در سال 1362 در بخش های گوناگون این وزارت خانه دارای پست و مقام شد و سرانجام در انتخابات دوره سوم مجلس شورای اسلامی به مجلس راه یافت. پس از پایان مجلس سوم حمید چیت چیان با رسیدن به پست های گوناگون در رژیم جمهوری اسلامی مانند همه جنایتکاران رژیم که می خواستند گذشته شان پنهان بماند تا آنجا که می توانست پیشینه اش را از بایگانی های گوناگون پاکسازی کرد، ریش بلندش را کوتاه کرد و کت و شلوار شیکی پوشید و عطر و اودکلن زد و با لبخندهای زیبا، ظاهری آراسته مانند دکترها و مهندس های نازنازی، نطق های روشنفکرانه درباره صرفه جوئی در مصرف برق و انرژی و لوکس بازی های دیگر وانمود کرد که یک کارمند عادی است که در سایه کوشش و کاردانی به مقام بالا رسیده است! و سرانجام حمید چیت چیان در دولت محمود احمدی نژاد به پست قائم مقام و مشاور عالی وزارت نیرو رسید.
  عکس حمید چیت چیان:

  • حمید چیت چیان در کتابخانه دیجیتالی مجلس شورای اسلامی

   حمید چیت چیان در کتابخانه دیجیتالی مجلس شورای اسلامی

 86. اباصلت سیاح بازجو و شکنجه گر اداره اطلاعات تبریز

  اباصلت سیاح بازجو و شکنجه گر اداره اطلاعات تبریز

  اباصلت سیاح از بازجویان، شکنجه گران و سرکوبگران اداره اطلاعات تبریز بود. معمولا پیراهن سیاهی از روی شلوار می پوشید و ریش انبوه و پرپشتی داشت که برای شناخته نشدن تقیه کرده! و آن را از ته تراشید! و پیراهنش را نیز که رنگ آن این بار سفید یا روشن بود! زیر شلوارش گذاشت و کت شیکی پوشید و پس از لوکس بازی های دیگر به استانداری آذربایجان شرقی رفت و در آنجا به کار پرداخت. دوست صمیمی اکبر غفاری دژخیم است و پس از رفتن استاندار پیشین آذربایجان شرقی مهندس محمد معمارزاده پیشنهاد کرده بود که اکبر غفاری استاندار آذربایجان شرقی شود. اباصلت سیاح به همراه اکبر غفاری در کودتای انتخاباتی سال 88 به فراوانی کوشید. سپس اباصلت سیاح به پست معاون سیاسی – امنیتی استانداری زنجان منصوب شد.
  عکس اباصلت سیاح:

 87. سردار سرتیپ غلامعلی نیرپور

  سردار سرتیپ غلامعلی نیرپور

  سردار سرتیپ غلامعلی نیرپور فرزند محمد از سرکوبگران و جنایتکاران و عوامل اطلاعاتی رژیم در تبریز بود. سپس به تهران فراخوانده شد و در سازمان های سرکوب رژیم در تهران مانند زندان اوین و زندان قزلحصار و بازداشتگاه توحید و ………. به جنایاتش ادامه داد. گفته می شود غلامعلی نیرپور از زندانیان ترک زبان در بازداشتگاه ها و شکنجه گاه های رژیم در تهران با سختترین شکنجه ها بازجوئی می کند. اکنون روشن نیست که غلامعلی نیرپور در کجاست و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 88. پرویز آژیده

  پرویز آژیده

  پرویز آژیده پس از اکبر غفاری به سمت معاون سیاسی – امنیتی استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد. پیشینه پرویز آژیده تاریک است و روشن نیست که وی پیش از آن که در استانداری آذربایجان شرقی کار کند در کجا بود و چه کار می کرد؟ آیا مانند اکبر غفاری بازجو و شکنجه گر بود و یا کاره ای نبود؟ هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.
  عکس پرویز آژیده:

 89. فشار فراوان بر وکیل سکینه آشتیانی در زندان تبریز

  فشار فراوان بر وکیل سکینه آشتیانی در زندان تبریز

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/09/02/negah-68/

 90. اسکندر فرد

  داود نظافت فتحی موقعیکه در تهران بود در کمیته پارک شهر(منظقه9 از ستاد 4) کار میکرد بعدا به تبریز آمد وهمکار رژیم وحشی و جنایتکار آفت الله خمیتی است ومنزل برادرش در خیابان شهناز کوی سعدی نزدیک مسجد همت آباد(درویشلر) است

 91. ماجرای مرگ قهرمان جوان ووشوی کشور + عکس

  ماجرای مرگ قهرمان جوان ووشوی کشور + عکس

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/10/20/14667/

 92. هفده سالگی النا زامولودچیکوا و هفده سالگی مهسا بالغ

  هفده سالگی النا زامولودچیکوا و هفده سالگی مهسا بالغ

  http://jahanezan.wordpress.com/2011/10/15/14528/

 93. خایه مالی ترین وبلاگی که تو عمرم دیدم لطفا یکی اینو مصدود کنه alamdar20.mihanblog.com

 94. سلام
  میدونید که یه مدتیه بسیج داره آماره بسیجی هاشو وارد نرم افزاری میکنه
  این نرم افزار یه متصدی اصلی داره که همه کارشه.
  تا حالا هم آماره خیلی ها رو تو تبریز اون واردش کرده
  این آدم کیه؟؟؟
  نام:ایرج
  نام خانوادگی:باقرزاده خواجه مرجان
  متولد:1369
  آدرس:تبریز-خ-مفتح نرسیده به میدان امام حسین پلاک360
  کجاا کار کرده:حوز های 7و9و10و5دانش آموزی و کلی پایگاه اینا یعنی چی؟
  یعنی آماره کلی و آدرس تکتک بسیجیای تبریز دسته این بابا هستش.خب چرا اینو نمیگیرید؟
  واقعا بدرد بخوره.

 95. سلام
  میدونید که یه مدتیه بسیج داره آماره بسیجی هاشو وارد نرم افزاری میکنه
  این نرم افزار یه متصدی اصلی داره که همه کارشه.
  تا حالا هم آماره خیلی ها رو تو تبریز اون واردش کرده
  این آدم کیه؟؟؟
  نام:ایرج
  نام خانوادگی:باقرزاده خواجه مرجان
  متولد:1369
  آدرس:تبریز-خ-مفتح نرسیده به میدان امام حسین پلاک360
  تلفنش:09374612669-09398009928
  کجاا کار کرده:حوز های 7و9و10و5دانش آموزی و کلی پایگاه اینا یعنی چی؟
  یعنی آماره کلی و آدرس تکتک بسیجیای تبریز دسته این بابا هستش.خب چرا اینو نمیگیرید؟
  واقعا بدرد بخوره.

  • پشمک آخه تو جلو یه بسیجی میتونی به چشاش نگاه کنی چ برسه بخوای آمار بقیه بسیجی هارو ازش بگیری تو فعلآ پستون مامانتو از دهن بابات بکش بیرون بقیه کار درست میشه زیادم جفتک ننداز
   جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانم فدای رهبر
   امیر.ولایت

 96. فهرست بیش از هزار آخوند تبریزی

  فهرست بیش از هزار آخوند تبریزی

  تخمین زده می شود که کمابیش هزار و پانصد آخوند در شهر تبریز جای گرفته اند، گروهی از این آخوندها از کارگزاران رژیم ولایت فقیه هستند، گروهی دیگر از کارگزاران رژیم نیستند اما از راه دین نان مفت می خورند، روشن است که در فردای ایران آزاد و پس از آن که رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه نیست و نابود شد ولاشه پلشت آن به زباله دان تاریخ پرتاب شد بدون چون و چرا باید دستگاهی به نام روحانیت برچیده شود، ستمگران به کیفر برسند و دیگر کسانی که از راه دین مفت خوری می کنند عبا و عمامه را کنار گذاشته و به دنبال پیشه ای آبرومندانه باشند، با در نظر داشتن این که در هیچ کجای دین اسلام گروهی به نام روحانی وجود ندارد و در زمان پیامبر اسلام عنوان هائی مانند روحانی، ایة الله، حجة الاسلام، مجتهد، مرجع تقلید، ملا ، آخوند، طلبه، روضه خوان، نوحه خوان، مرثیه خوان، مداح و ………. وجود نداشتند و دستگاه روحانیت و مفت خوری از راه دین در زمان فرمانروائی پادشاهان صفوی با الگوبرداری از دستگاه روحانیت مسیحیان کاتولیک برپا شد، در فهرست زیر نام و نام خانوادگی بیش از هزار آخوند که در تبریز جای گرفته اند آمده است، این فهرست کامل نیست و شما اگر تبریزی هستید این فهرست را کپی کنید و در تکمیل آن بکوشید و بهتر است این فهرست را در برنامه اکسل جای دهید و در برنامه اکسل ستونی برای نام خانوادگی، ستونی برای نام، ستونی برای نشانی و ستون هائی برای کد پستی و شماره تلفن و مانند آن بسازید و بهتر است در برنامه اکسل برای هر یک از حروف الفبا یک کاربرگ جداگانه را به کار ببرید، اگر وبلاگ و وبسایتی را می گردانید این فهرست را در آن جای دهید و در فرستادن آن به وبلاگ ها و وبسایت های دیگر بکوشید:

  آ

  آخرتی محرم | آخوندی عبدالعلی | آذری عبدالله | آراسته جواد | آرباطانی اکبر | آریان نژاد محمد | آزادان بلال | آزادگویان یونس | آستمالی محمد | آسمانی امیر | آصفی تبریزی محمد | آقائی ربعلی | آقاجانی علی اصغر | آقاجانی مجید | آقازاده علی | آقازاده نجف | آلانقی حسن | آل محمد سیدرسول | آل محمد سیدمحمدتقی | آل هاشم سیدتقی | آل هاشم سیدمحمدعلی | آهنگری صادق | آهنگری بخشایش بهلول

  ا

  ابراهیم پور محسن | ابراهیم نژاد محمد | ابراهیمی سلیمان | ابراهیمی عبدالکریم | ابراهیمی فر محسن| ابوالقاسمی نوحی عبدالصمد | احسانی طاهر | احمدپوری بقا محمدحسین | احمدوند علی محمد | احمدی سیدمحمد | احمدی صفر | احمدی عبدالوهاب | احمدیان محمدعلی | اخوان علی اصغر | ادیب علی | ارجمندی بشیر | ارضی تقی | ارمغانی کلوانق ابراهیم | استادی علی | استادی محمد | استادی میرصادق | اسحاقی حسن | اسدپور محمد | اسدی احمد | اسدی جلال | اسدی حاجی | اسدی حسین | اسدی رضا | اسدی محمد | اسکندری حسین | اسکندری میکائیل | اسکوئی سیدرضا | اسلامی احمد | اسلامی عبدالعلی | اسلامی عبدالله | اسلامی هادی | اسماعیل زاده تسوجی عبدالله | اسماعیلی اسرافیل | اسماعیلی قربانعلی | اسماعیلی علی | اسماعیلی محمد | اسماعیلی نعمت | اسماعیلی زگلوجه سیدحسن | اسماعیلی مقصودلو حسین | اشکریز حق رسول | اصغرپور رحیم | اصغر زاده سلیمان | اصغری طالب | اصغری مونقی عبدالحسین | اصغری میاردان احمد | اصغریان حسن | اصلانی مصطفی | اصلی حسن | اصلی علی اکبر | اصلی نژاد سیدحسن | اصولی پارامی عبدالله | اطهری مقدم علی | اعتمادی جبرائیل | اعتمادی میرعلی اکبر | اعتمادی محمدصادق | اعتمادی محمدباقر | اعتمادی محمدعلی | اعتمادی خواجه ای مصطفی | اعتمادی رسولی صادق | افتخاری عنصرودی علی | افشار صمد | اقبالی محمد | اقدسی رسول | اقدمی خامنه رسول | اکبرپوراخوان علی اصغر | اکبرنژاد توکل | اکبری سیدمحمود | اکبری محبوب | اکبری احمد | اکبری محمدعلی | اکبری حسین | اکبری آرباطان احمد | الموسوی سیدمحمد | النقی سجودی میرحمزه | النقی سجودی میرنقی | الهامی رضا | الهامی علی | الهی اصل مصطفی | الهی قزلجه ای علی | امامی ابوالقاسم | امانی قدیم ابراهیم | امجدی رضا | امیرفاطمی سیدحمزه | امیری حسن | امیری حسین | امیری سعید | امینی رضاقلی | انتصاری سام | انتظاری صادق | انتظاری صفرعلی | انتظاری اصل مجید | انتظاری حق مجید | انزابی محمد | انصاری عادل | انصاری علی | انوری احمد | اورنگی علی اصغر | اولیائی محمد | اهرابیان کاظم | اهری بیوک | اهری عیسی | ایزدی علی | ایزدیان امید | ایمانپور جواد | ایمانی محمدکاظم | ایمانی یامچی محمد

  ب

  باباپور سلطانعلی | باباپور ورزقانی عبدالعزیز | بابازاده شهسواری حسن | بابازاده شهسواری یدالله | بابائی خیرالله | بابائی عباس | بابائی محبوب | بابائی محمود | بارعی کمال | باقرزاده اسد | باقری علی | باقری موسی | باقری بنابی عبدالحمید | باقری بنابی عبدالمجید | بایرامی علی | بجانی روح الله | بخت آور مهدی | بخشایشی بهلول | بخشایشی حسین | بخشایشی علی اصغر | بخشایشی مهدی | بخشی حسن | بخشی محمد | بخشی زاده داود | بدیعی نقی | برزگر محمد | برقی علی اصغر | برگی رسول | برومند یوسف | بشیری حسین | بصیری مرتضی | بکائی محمدرضا | بلاغی سیدحسین | بلاغی محمد | بلاغی مبین سیدرضی | بلندی سیدعبدالعظیم | بلندی سیدمصطفی | بلوکی رحیم | بنابی مصطفی | بنی فضل حمید | بنی هاشمی سیدهادی | بهربیگی حسن | بهربیگی علی اکبر | بهروز حسن | بهروزی سرند محمدحسین | بهروزی سرند مرتضی | بهشتی سیدکاظم | بهشتی سیدمیرعلی اصغر | بهمنی علی | بیگ محمدی محمدرحیم | بیگی جعفر | بیگی مینقی عبدالله

  پ

  پارامی بیت الله | پارامی نجف | پاسدار بخشایشی حیدر | پاشازاده فرید | پاوندی حسین | پدرام میرحمزه | پرسیان محمد | پزشکی مدرس حسین | پسیان بیت الله | پسیان هادی | پناهی اسماعیل | پوراحمدی سیدرضا | پوراسماعیل مسقرانی اسماعیل | پوراکبرسرائی محمد | پوراکبری محمد | پوربابا اسد | پورتقی سیدعلی | پورحسن محمد | پورداننده احمد | پوررادی علی | پورصدقی آلانق حسین | پورعطا حبیب الله | پورعطا حمدالله | پورعلی علی | پورمحمدی محمدتقی | پورمیررضا سیدحسن | پورمیررضا سیدمحسن | پورمیسور حسن | پوریوسف محمد | پولادی هروی ابراهیم | پیشنمازاکبری احمد

  ت

  تاج خواه قاسم | تاری اسرافیل | تاری زاده محرم | تاریوردیزاده محمدعلی | تازه جوان جواد | ترابی میرحمزه | تسوجی غلامعلی | تقوی سیدیحیی | تقوی کلجاهی صادق | تقی زاده حسن | تقی زاده حسین | تقی زاده مطلق سیدهادی | توحیدی محمدعلی | توحیدی محمود | توسلی جعفر | توکلی نقی | تهذیبی علی | تیزدست علی

  ث

  ثقفی سیدمحمد

  ج

  جاویداقدم سیداحمد | جاهدی علی | جباری حسین | جدیدبناب علی | جدیدی مهدی | جعفری جواد | جعفری عبدالله | جعفری عبدالمجید | جعفری علی اصغر | جعفری وهاب | جعفری کریم | جعفری تبار مجید | جعفریان رسول | جعفریان اسکوئی علی اصغر | جلالی محمد | جلالی مهدی | جلالی خواجه عبدالکریم | جلالی لیقوانی سلمان | جلالی نوبری جلیل | جلالی نوبری حسین | جلیل پور حسن | جلیلی خلیل | جلیلی سیدمحمد | جناب زاده علی | جوادی جعفر | جوادی حامد صمد | جوادی فام غلامرضا | جوادی قزقپان علی اکبر | جودت عبدالصمد | جودی اسلام | جوهری اسد | جوهری یحیی | جهان حسن | جهانگیری علی | جهدی حسن | جیوادخسروشاهی غلامحسین

  چ

  چاپاری راثی سیدبیوک | چاووشی سیداسلام | چاووشی سیدرسول | چاووشی سیدکاظم | چاووشی یوسف | چیت چیان بیوک

  ح

  حاج محمدی محمد | حاجتی موسی الرضا | حاجی زاده جواد | حاجی زاده علی | حاجی زاده کریم | حاضری علی | حافظ زاده محمد | حامدی حمید | حامدی عبدالحمید | حامدی عبدالرحیم | حامدی مقدم رحیم | حبیب زاده مرندی ابوطالب | حبیبی حسن | حبیبی حسین | حبیبی عبدالمجید | حبیبی فاضل | حجازی سیداصغر | حجازی عباس | حججی سیدسجاد | حدادی التفات | حسن پور عباس | حسن پور علی | حسن پور محمد | حسن زاده ایوب | حسن زاده رضا | حسن زاده رمضان | حسن زاده مصطفی | حسن زاده یوسف | حسن زاده سرای علی | حسن زاده سرای غلامعلی | حسن زاده سرای غیبعلی | حسن زاده سرای محسن | حسنی حسن | حسنی اهری علی | حسنی زنگبار حسن | حسنی زنگبار حسین | حسین زاد نوین مجید | حسین زاده اسماعیل | حسین زاده رحیم | حسین زاده عیسی | حسین زاده ناصر | حسین زاده نوروزعلی | حسین زاده اصل اسحاق | حسین زاده کریمی محمدرضا | حسین نژاد قربان | حسینی سیدابراهیم | حسینی سیدجلال الدین | حسینی سیدشهاب الدین | حسینی سیدصابر | حسینی موسی | حسینی سیدمیرخطیب | حسینی سیدیعقوب | حسینی میررحیم | حسینی سیدجعفر | حسینی اسفهلانی سیدمحمدعلی | حسینی اسنجان میر حسین | حسینی طباطبائی سیداحمد | حسینی نامی سیدجمال | حشمتی علی | حصاری احمد | حضرتی غفور | حضرتی قدرت | حقی محمد | حقیقی حسین | حکم آبادی قاسم | حکمتی علی اکبر | حکیمی جلیل | حکیمی فر روح الله | حمامی محمد | حمزوی کاظم | حمزوی سیدمیراسدالله | حمزه ای محمد | حیدری الیاس | حیدری حیدر | حیدری علی اکبر | حیدری ولی الله | حیدری آملی علی | حیدری فر مجید

  خ

  خادم حسینی ابراهیم | خاکی بیوک | خاکی حسین | خاکی مسعود | خان محمدی اسماعیل | خدادادی اللهوردی | خدادادی کمال الدین | خداکرمی ابوعلی | خرمی حبیب | خسروشاهیان سیدهادی | خلخالی سیدمحمدعلی | خلیل پورجلالی جلیل | خلیل زاده خلیل | خلیلی صمد | خلیلی محمد | خمارلو عباس | خوبیاروند محمدحسین | خوش زبان مرندی رضا | خوش فهم عبدالجلیل | خوئی عبدالناصر | خیابانی مهدی | خیریان عبادالله

  د

  داداش زاده داود | دادیزاده علی | دانش رحیم | دانش راثی سیدعلی | دانشمند یعقوب | دباغ نیکو خصلت امیر | درخشی صابر | دروازه ای سیدمهدی | دوزدوزانی یدالله | دهقان جواد | دهقان علی | دهقان علی اصغر | دهقان محمدعلی | دیانتی محمود | دیانتی مرتضی | دینوری احمد | دینوری محمد | دینی نعمت

  ذ

  ذاکر حسین | ذاکر محمد | ذاکری اکبر | ذاکری عبدالصمد | ذاکری علی اکبر | ذاکری مجید | ذبیحی مصطفی

  ر

  راثی فتاح | راثی ناصر | راثی باغمیشه سیدعلی | راثی سرائی جلیل | رادنیک علی | رادنیک مهدی | رافی محمدحسین | راهرو خطیبی علی | ربانی علی | رثائی حیدر | رثائی عبدالله | رحیقی حسنعلی | رحیمی بشیر | رحیمی غلامرضا | رحیمی محمد | رسولی عباس | رسولی مجید | رشتبری امیر | رضانژاد محمدحسین | رضائی اصغر | رضائی طاها | رضائی طاهر | رضائی تیرآبادی حسن | رضوانی رضا | رضوانی علی | رضوانی محمدرضا | رضوی سیدرضا | رضوی زاده سیدمیر حبیب | رفیعی سیدرضی | رفیعی علی | رفیعی محمدرضا | رفیق مقصود | رقیمی حسن | رقیمی علی | رقیمی کیا غلامحسین | رنجبر عین الله | رنجی ولی | روحانی حمید | روحانی محمد | روحانی حسینی سیدداود

  ز

  زاده گمندی علی | زارع پور نصیر | زارع زاده نجفی لطف الله | زارعان علی | زارعی رحیم | زارعی زین العابدین | زارعی صادق | زارعی آلانق حسن | زاهدی اسدالله | زاهدی فضل الله | زاهدی حق قربان | زبردست جواد | زحمت دوست یونس | زرافشان هدائی سیدکریم | زعفرانچیلر سیدکاظم | زگلوجه سیدحسن | زگلوجه میرمحمود | زمانی عبدالصمد | زواری علی | زهدی قره بابا علی | زینال زاده محمد | زینالی حسن | زینالی محمود | زینالی عظیمی جواد

  س

  سابقی علی | ساجدی اکبر | سارخان زاده نمروری علی | ساسانی صفرعلی | ساسانی محمد | ساعی امند حسن | ساعی امند حسین | ساقی ثمر خزان اباصلت | سالک جدی علیرضا | سالک جدی محمدعلی | سبحانی اصل حسن | سبحانی نیا محمود | سجادی علی | سخائی اسدالله | سرائی عبدالرحیم | سرائی مجتبی | سرائی مصطفی | سربازوطن محمود | سرخابی محمد | سعدیان ابراهیم خلیل | سعدیان حسین | سعیدی عباس | سعیدی علی | سعیدی سیدمهدی | سعیدی آلانق حسن | سقائی مجید | سلامتی کاظم | سلطانی حبیب الله | سلطانی حسن | سلطانی حسنعلی | سلطانی مالک | سلطانی محمدحسین | سلطانی محمدمهدی | سلطانی حسین | سلطانی مهدی | سلیمی احمد | سلیمی بهروز | سلیمی موسی | سنائی فر مصطفی | سیاهی ستار | سیدابوالحسنی سیدفاضل | سیداهری سیدبیوک | سیدبهاءالدینی سیدطاهر | سیدحیدری سیدحسن | سیدرحمانی سیدجواد | سیدرزاقی سیدسجاد | سیدرفیعی بنی صادقی سیدمیرعزیز | سیدسیلابی سیدهادی | سیدطاهری سیدبهاءالدین | سیدطاهری سیدجعفر | سیدطاهری سیدضیاءالدین | سیدعباسی سیدسجاد | سیدمهدوی اقدم سید حسن | سیدمهدوی اقدم سیدحمید | سیدی سیدآقا | سیفی حسن

  ش

  شادبادی ابوطالب | شادبادی اروج | شادبادی عبدالستار | شادبادی علی اصغر | شاطرهجرانی علی | شالچیان ناظری علی اکبر | شامی زاده بهروز | شامی زاده عبدالله | شاهدی رسول | شاهگلی ستار | شاهگلی محرم | شتربانی سیدفاضل | شجاعی علی | شجاعی قدرت | شرافت سیدابوالقاسم | شربیانی مجید | شرقی محمدعلی | شریعت آلانقی ابوالحسن | شریعتی اسکندر | ششگلانی علی | شعبانی حسن | شفائی فتح الله | شکرنژاد جواد | شکری علی | شکری مراد | شکوهی احمد | شکیبا محمد | شمسی جعفر | شهباززاده پارامی بیت الله | شهریوری عباسعلی | شیخ الاسلامی میرمحمد | شیخ علیپور حمید | شیخ علیپور مجید | شیرعلیزاده شجاع الدین | شیرزه حق محمدحسین | شیرینی محمد

  ص

  صادق پور محمدرضا | صادقی ابوالفتح | صادقی ابوالفضل | صادقی عباسعلی | صادقی فتاح | صادقی کریم | صادقی محمد | صادقی محمود | صادقی یدالله | صادقی پور سیدحسین | صادقی پور محمود | صادقی مهر غلامرضا | صادقیان صادق | صالحی حسن | صالحی قربان | صباغی یوسف | صبری آذرشهری حمید | صبری حامد صادق | صحیفه حسن | صحیفه میرحسین | صدر سیدحبیب | صدر سیدمیرحسن | صدرموسوی گرگری سیدزین العابدین | صدری عباس | صدری کندجانی اسماعیل | صدری کندجانی محبوبعلی | صدری مراغه حسن | صدقی غلامعلی | صدقی آذر حسن | صدیق حسین | صدیق مصطفی | صدیق سرابی عبدالله | صدیق هیق میراسماعیل | صفایی میکائیل | صفری فریدون | صفری نقی | صفوی سیدمحمود | صفوی خلجان سیدمیرکلام الله | صلاح زاده محمد | صلاحی حافظ | صلاحی محمد | صمدپور رضا | صمدانی اقدم سیدجواد | صمدی آصف | صمیمی اسکوئی سیدعلی | صوتی عبدالله | صیامی حسن | صیامی حسین

  ض

  ضیائی اسدالله

  ط

  طالبی علی | طالبی نعمت | طاهرزاده سلمان | طاهری حسن | طاهری سیدصمد | طاهری عیسی | طاهری یحیی | طباطبائی سیدحسین | طباطبائی سیدمحمد | طباطبائی سیدنادر | طباطبائی کهنموئی سیدعلی | طریقت علی اکبر

  ظ

  ظهیری عنصرودی حسن

  ع

  عابد علی اکبر | عابدزاده محمود | عابدپور اسمعلی | عابدی خلیل | عابدی عباسعلی | عابدی محمد | عابدی محمود | عابدین زاده احمد | عابدینی جعفر | عابدینی قنبر | عابدینی محمد | عادلی سیف الله | عالمی خلیل | عالمی یحیی | عالمی دیزج احمد | عالی مهدی | عاملی حسن | عبادی بابا | عبادی هادی | عبادی زین العابدین | عبادی جواد | عباس زاده عباس | عباس زاده سعید | عباس زاده اهری خونیقی حسن | عباس زاده اهری خونیقی علی | عباسی رجبعلی | عباسی اصل شفیع | عباسی پارام نجف | عبدخدائی محمدهادی | عبدالله پور عبدالله | عبدالله زاده خلیل | عبدالله زاده عبدالرضا | عبداللهی رسول | عبداللهی محمدعلی | عبداللهی مطلب | عبداللهی نمروری علی | عبدل پور احد | عبدی مقصودلو محمدابراهیم | عدالت حسن | عدالت خواه ابوالحسن | عدالت خواه عبدالحمید | عدالتی حسین | عرفانی ابراهیم | عرفانی سیدمحسن | عزتی محمدحسین | عزیزی حسین | عزیزی علی حسین | عزیزی یونس | عسگری عبدالله | عسگریان هدایت | عصری علی اکبر | عطائی حبیب الله | عطائی حمدالله | عظمائی علی | عظیمی جمال | عظیمی جواد | عظیمی زینال | عظیمی حمید | علائقی میرحسن | علامی جواد | علمی احمد | علمی حسن | علمی عبدالحمید | علمی سرای کاظم | علمی لیقوان محمد | علوی مهدی | علوی حامدشربیانی سیدجلال | علوی حامدشربیانی سیدمحمد | علیاری سلطانعلی | علیانسب سیدحسن | علیپور سجاد | علیپور عزت | علیپور علی | علیپور مجتبی | علیپور مجید | علیدوست آلانق ابراهیم | علیدوست آلانق محمد | علیزادگان علی | علیزاده عبدالرحمان | علیزاده عبدالله | علیزاده مجید | علیزاده محمد | علیزاده محمدعلی | علیزاده غریبدوستی عمران | علیزاده نوری سیدجواد | عمادالشریعه محمد | عمادی میرتقی | عهدنوزرنق کریم

  غ

  غروی توتونچی احمد | غروی علیاری جواد | غرویان محسن | غفاری سیدعلی | غفاری غفار | غفاری مجید | غفاری سیدمحمد | غفاری میرحمزه | غفاری میرعزیز | غفاری میریونس | غفاری هادی | غلامی غلامرضا | غلامی بهادر عباسعلی | غلامی سرای محمود

  ف

  فاتح مجید | فاتح پور حسن | فاضلی سعید | فاطمی میرحمزه | فاطمی محمد | فاطمی رضوی میربیوک | فاطمی نیا محسن | فائضی میرحسین | فتاحی قادر | فتاحی قاسم | فتحی حسین | فتحی رضا | فتحی علی اصغر | فتحی هدایت | فخرنیا حسین | فراقی ابراهیم | فراهانی فرد سعید | فراهی بخشایشی بلال | فرج اللهی فرج | فرج اللهی شربیانی سیدجلال | فرج زاده سیدکاظم | فرج زاده مرادعلی | فرجی علی | فرجی برحق محمدعلی | فردوس محمدعلی | فردی علی | فرزانه علی | فرشباف نژادی محمود | فرشی حسن | فرقانی عبدالله | فروتن سرائی اسحاق | فروغی محمود | فریدعصر غلامحسین | فضلی سیدجلال الدین | فقری رضا | فقهی حسین | فقیه میرسلیمان | فقیه خلجانی سیدمحمود | فقیه نمروری احمد | فلاحی اسدالله | فلاحیان جلال | فؤادیان محمدعلی | فهیمی عنصرودی علی | فیروزی حسین | فیروزی محمدعلی | فیضی خواه حسین | فیضی زاده اباصلت

  ق

  قائمی باقر | قائمی آذر عبدالرحیم | قادری مهر عزیز | قادری مهر نصرت الله | قاسم زاده ذاکر | قاسمی علی اکبر | قاسمی پور سیداسلام | قاضی طباطبائی سیدمحمدتقی | قدردان محمدحسن | قدوسی حسین | قدیمی رحیم | قربانی قربان | قریشی سیداکرم | قلعه بانی علی | قلی خانی علی | قلیزاده غلامعلی | قلیزاده یدالله | قنبری علی | قنبری همت | قندکاران اسماعیل | قویدل اسماعیل | قویفکر رضا | قهرمانی حیدر | قهرمانی عزیز

  ک

  کاظم زاده حسن | کاظم زاده عبدالله | کاظمی موسی | کاظمی فرج الله | کاظمی موسوی سیدحسن | کاظمی موسوی سیدکاظم | کامرانی عبدالله | کاوشی رضا | کتابی اللهوردی | کرمانی ابوالفضل | کرمانی سیدحسین | کرمانی میرآقا | کرمی محمد | کریم زاده هادی | کریمی محمد | کریمی محمدرضا | کسب دوست حسن | کلامی تقی | کلامی حسن | کلامی نقی | کماری سیداسدالله | کماری صادق | کماری عباسعلی | کماری سیدمجید | کمالی عباس | کمالی وحدت محمد | کنعانی حیدر | کوچه باغی محمد | کوکبی سیدموسی | کوه کمری سیدمحمد | کیانی حسین

  گ

  گردشی جواد | گل محمدی علی | گنبدی علی | گوگانی حسین

  ل

  لاهوتی کرکج عزت الله | لایق محمدتقی | لطف الله پور جواد | لطفی تقی | لطفی وند محمود | لمسه چی جعفر | لیلابی سیدمیرعلی اصغر

  م

  متعلم موسوی سیدحسین | مجاوری غیبعلی | مجاهدی جعفر | مجاهدی علی اکبر | مجتهدزاده محمدتقی | مجتهدشبستری محسن | مجتهدی حمید | مجدی قراملکی عین الله | محدثی صمد | محرابی عبدالکریم | محرمی علی | محرمی غلامحسین | محصلی احمد | محصلی نورالدین | محقق محمدحسین | محقق نیا قربان | محمدزاده احمد | محمدزاده داود | محمدزاده عزت الله | محمدپوران حسن | محمدخواه عزت الله | محمدزاده جمالیان یوسف | محمدلو محرم | محمدی اسد | محمدی ایوب | محمدی عزت | محمدی محرم | محمدی محمد | محمدی موسی | محمدی همت | محمدی پارامی جعفر | محمدی پارامی ابوالقاسم | محمدی شعار امیر | محمدی نسب سیدباقر | محمدی نسب عبدالغنی | محمدیان احد | محمدیان محمدتقی | محمدیان محی الدین | محمودی حمید | محمودی عبدالرحمان | محمودی نمرور رحیم | محمودی هروی علی اکبر | محمودیان حمید | مختاری حسینعلی | مختاری حیدر | مختاری میرحمزه | مختاری حسین | مداحی سرکش علی | مدادی رضا | مداری آلانق سیدطاهر | مددی تقی | مددی حبیب الله | مددی حمید | مددی فیض الله | مددی عزت الله | مددی علی اشرف | مدرس رفیع | مدرس بخشایش عبدالاحد | مدنی تبریزی سیدیوسف | مرادزاده رضا | مرادپور قربانعلی | مرادی بایرام | مرادی رضا | مرتضوی سیدجلال | مرعشی سیدجواد | مرعشی نجفی سیدشمس الدین | مرعشی نجفی سیدمحمد | مرعشی نجفی سیدمحمدحسین | مرعشی نجفی سیدمهدی | مرندی علی | مرندی علی اکبر | مرندی قدوسی محمدعلی | مسعودنیا مختار | مشهوری محمد | مشهوری نظری رسول | مشهوری نظری وحدت | مصطفائی مرتضی | مصطفائی مصطفی | مصلح محمدرضا | مطهری احمد | مطهری نژاد عبدالحسین | مظلومی خلجانی سیداسماعیل | مظلومی خلجانی سیدمهدی | معرفت محمد | معرفت محمود | مفتخری هریس کمال | مقامی عبدالرحمان | مقدس پور سیدعلی | مقصودلو محمد | مقصودیلر هادی | ملازاده کامران | ملازاده محمد | ملائی بهرام | ملائی قاسم | ملتجائی علی | ملکی علی النقی | منافی محمدرضا | منافی پور جلال | منطقی باقر | منوری علی اصغر | موحدی علی | موحدی محمدعلی | موحدی یعقوب | مودتی سیدرضی | موسوی ابراهیم | موسوی ابوالقاسم | موسوی ستار | موسوی شمس | موسوی صمد | موسوی طاهر | موسوی طه | موسوی عباس | موسوی عبدالصمد | موسوی غفار | موسوی فضل الله | موسوی کمال | موسوی محمد | موسوی میرآقا | موسوی میرحمید | موسوی میرقاسم | موسوی میریاسین | موسوی میریوسف | موسوی منیر | موسوی نصرت الله | موسوی یعقوب | موسوی آغداشی میرمحسن | موسوی آقداش ابوالفضل | موسوی اصل اسماعیل | موسوی اصل میرابوالفضل | موسوی اقدم میرآقا | موسوی پاکزاد میرعلی اصغر | موسوی تبریزی حسن | موسوی تبریزی حسین | موسوی تبریزی محسن | موسوی تیرآبادی حسین | موسوی حمزه صادق | موسوی زاده صادق | موسوی زمزم میرسجاد | موسوی شربیانی بیوک | موسوی شناس عباس | موسوی شناس محمد | موسوی صدیق فاضل | موسوی فهری علی | موسوی فهری میرحسین | موسوی ملکی میرحمید | موسوی نهند حسن | موسوی هروی احمد | موسوی هروی باقر | موسوی هشترودی باقر | موسویان شربیانی کاظم | مولادوست حسن | مولائی فر عباس | مولوی نصرت الله | مؤمنی سیدحسین | مهاجر میلانی امیر | مهدوان شیروان ده میرصفر | مهدوی حبیب | مهدوی سیدمهدی | مهدوی نیا ابوالقاسم | مهدی پور علی اکبر | مهرافروز احمد | مهری حسن | مهری علی اصغر | مهری محمد | مهری لیقوانی اصغر | میراحمدی مینق سیدرضی | میراحمدی مینق سیدمیراحمد | میراحمدی مینق محمد | میرتاج الدینی سیدمحمدرضا | میرجعفری سیدعباس | میرحیدری سیدحسن | میرکریمی میرمجید | میرمعزی سیدحسین | میرزائی علی | میرزائی محرم | میرزاده گل آخوری سیدمیراسماعیل | میرمحمدی میرقاسم | میرمحمودی سیدمحمدعلی | میری زاده سیداسماعیل | مینقی سیدمحمد

  ن

  نائب زاده عبدالخالق | ناصحی محمد | ناصری علی | ناصری محمدحسین | ناطقی اسماعیل | ناطقی زمان | نامی ناصر | نبوی حسن | نبوی حسین | نبی دوست هروی احمد | نجاتی علی | نجف پور محرم | نجف قلیزاده عبدالرحیم | نجفی جواد | نجفی عبدالله | نجفی سیدمرتضی | نجفی منصور | نجفیان عادل | نجیبی عباس | نژاد دهقان عسگر | نصیرزاده نصرالله | نصیرزاده نصیر | نصیرزاده میریعقوب | نصیری احد | نصیری علی | نصیری استیار عباس | نظری عزیز | نظری علی | نظری مجتبی | نظیروندی اصغر | نعمتی جعفر | نعمتی حسین | نعمتی بهلول | نقدی اصغر | نقوی سیدیحیی | نقیب سیدمحمود | نمروری علی | نهال پروری عزت الله | نواح فرساد بیوک | نوبخت جلیل | نوبری حسین | نوتاش مهدی | نوحی علی اصغر | نوروزی محمد | نوروزی محمدعلی | نوروزی پاکدل صالح | نوری اصغر | نوری بهمن | نوری غلامحسین | نوری جواد | نوری شربیانی عبدالله | نیا کار محمدرضا | نیکجو حسن | نیکنام عربشاهی محمد | نیکی سیدهدایت

  و

  واثقی بخشایشی عبدالرحمان | واحدی نژاد علی اکبر | واعظ عبدالله | واعظ فتح الله | واعظ شهیر هادی | واعظ قراملکی جعفر | واعظ نمروری عزیز | واعظ هشترودی میراحمد | واعظی رضا | واعظی میرحسین | وثوقی ابراهیم | وحدت اسماعیل | وحدت محمود | وحیدی حسن | وحیدی زمان عزیز | وشمگیر خواجه ای محمد | وطن خواه زکریا | وقاری ولی | وکیلی بایرام | ولایتی علی | ولیزاده ایوب | ولیزاده محمدعلی

  ه

  هادی ابراهیم | هادی ابوالحسن | هادی بیت الله | هادی جواد | هادی حسن | هادی محمود | هادی اسماعیلی عباسقلی | هادیان بهلول | هادیان صمد | هاشم زاده محمد | هاشم زاده هریس هاشم | هاشمی سیدباقر | هاشمی سیدصالح | هاشمی عزیز | هاشمی محمد | هاشمی سیدمحمود | هاشمی هاشم | هاشمی سیدیعقوب | هاشمی سیدیحیی | هاشمی سیدمرتضی | هاشمی اصل شربیانی سیدحسن | هاشمی حکم آبادی سیدابوالحسن | هاشمی حکم آبادی سیدفتاح | هاشمی واعظ محمد | هاشمیان هاشم | هجرانی علی | هدایتی جعفر | هشترودی سیدمیرعزیز | همایونی اصغر | همتی حسین | همتی کماری عباس | همرنگ ناصر | هوشمندی علی | هوشیار زرنقی علی اصغر | هوشیاری حجت | هوشیاری محمد | هوشیاری محمدعلی

  ی

  یاری لطیف | یاریان بهلول | یاریان عبدالصمد | یدالله زاده حسین | یداللهی رضا | یداللهی یعقوب | یزدانی علی | یعقوبی احمد | یوسفی علی اکبر | یوسفی حسینی سیدیوسف

 97. فهرست هفتاد و هشت مهره دستچین شده رژیم ولایت فقیه برای مجلس نهم در تبریز

  فهرست هفتاد و هشت مهره دستچین شده رژیم ولایت فقیه برای مجلس نهم در تبریز

  تا پیش از کودتای انتخاباتی سال ۸۸ که رژیم ولایت فقیه شمشیر را از رو نبسته بود فراوان بودند کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می کردند تا شاید بتوانند با روش هائی مانند اصلاح طلبی و مانند آن برای مردم دردمند و درمانده کاری کرده باشند اما پس از کودتای انتخاباتی سال ۸۸ و عربده کشی های حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور! در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ کار به بن بست سیاسی کشید و پاکسازی همه کسانی که می گفتند بالای چشم خامنه ای ابروست! در برنامه کار رژیم گدایان مفت خور جای گرفت، پیش از این رژیم در انتخاباتش چند تن سیاهی لشکر را برای بازار گرمی به نام کاندیدای مجلس شورای اسلامی به کار می گرفت اما این بار حتی آن سیاهی لشکرهای بی زیان را هم کنار گذاشته و از سردابه ها و پستوهایش دستچین شده ترین و سرسپرده ترین مهره هایش را برای انتصابات فرمایشی به میدان آورده است! به گونه ای که در تبریز و اسکو و آذرشهر با میلیون ها تن جمعیت ۷۸ کاندیدای رژیم بازیگران نمایش خنده دار انتخابات آزاد هستند! بی هیچ گمانی نابودی این رژیم دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد اما پس از نابودی رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی برای آن که سگ های کاسه لیس و گوش به فرمان خامنه ای نگویند: «کی بود؟ کی بود؟ من نبودم!» نیاز به گردآوری اطلاعات است، در فهرست زیر نام ۷۸ تن از مهره های دستچین شده رژیم برای برگزاری نمایش انتخاباتی در تبریز و اسکو و آذرشهر آمده است و هم اکنون شما تبریزی ها می بایست این فهرست را تکمیل کنید، آگهی های تبلیغاتی و بروشورها و پوسترها و عکس ها و شماره تلفن ها و نشانی های خانه و محل کار این بی وجدان ها را به دست آورید و به یاری کامپیوتر و برنامه هائی مانند اکسل بانک اطلاعاتی بسازید و گر نه پس از نابودی رژیم گنداب و لجن جمهوری اسلامی این ناکسان مانند انقلاب مشروطیت و برای میوه چینی و رسیدن به پست و مقام شاید برای خودشان پیشینه های درخشان مبارزاتی با رژیم را نیز بتراشند!!!

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  آجودان زاده علی فرزند سیف الله | آهوئی غلامحسن فرزند غلامرضا

  اختریارآذر فرخ فرزند فیروز | ارجمند علیرضا فرزند عبدالله | اسماعیلی مازگر علیرضا فرزند محمد | الهامی اصل مختار فرزند علی | امیری جعفر فرزند عین الله | ایمانی یامچی روح الله فرزند محمد

  برادران محمدعلی فرزند عین الله | برزگرجلالی مسعود فرزند محمود | برزگری یوسف فرزند سلطانعلی | برموده سعید فرزند اکبر | برزگرجلیلی مقام فرزاد فرزند جلیل | بهروز محمدرضا فرزند خلیل | بهشتی روی علیرضا فرزند محمود

  پزشکیان مسعود فرزند محمدعلی | پشمی محمدباقر فرزند زین العابدین

  تاج بخش تکمه داش مرجان فرزند عیسی | تقوی کارترپ احمد فرزند حسین | تقی زاده جمشید فرزند ولی

  جاوید علیرضا فرزند جعفرقلی | جاویدی نوروز فرزند اکبر | جعفرزاده محمد فرزند هاشم | جلیل زاده رسول فرزند محمدعلی | جوانشیراستیار احمد فرزند اصغر | جوانعلی آذر رسول فرزند احمد | جهانگیری روح الله فرزند محمد

  حبیبی اصل بهلول فرزند علی | حسین زاده محمد فرزند یدالله | حسین پورتوانا غلامحسین فرزند احد | حسین زادگان حسن فرزند ابراهیم | حسینی جدی علی النقی فرزند مظفر | حقوقی کاوه فرزند جلیل | حمیم اسکوئی سیدمهدی فرزند میرایوب | حنیفه زاده مرتضی فرزند محمدرضا | حیدرپور فرامرز فرزند سلمان

  خانی مینق حسین فرزند ابراهیم | خوش روی قهرمان فرزند فتح الله

  ربوی رجب فرزند احد | رحمانی رضا فرزند عبدالله | رستم نژاداصلی رحیم فرزند حسن قلی | رسولی ساعی محمد فرزند ابراهیم | رمضانی مجتبی فرزند غلامحسین | رنجبر عباس فرزند بایرام

  زارعی گلدسته فرزند محمد | زمزم سیدحسین فرزند میرعلی اکبر

  سعیدی مریمی محمداسماعیل فرزند حسن | سلیمان زاده سلمان فرزند محمد

  شایق شقایق عشرت فرزند عزیزالله | شیخ الاسلامی شیخ احمد فرزند رضا | شیرزادی بناب یعقوب فرزند علی اکبر

  صدیقی علاء محمدعلی فرزند محمد | صفائی میکائیل فرزند سلطانعلی | صفری دیزج چراغی حسین فرزند علی اصغر

  طاهری اسفنجانی اصغر فرزند یعقوب

  علی بابائی جباری ایوب فرزند محمدباقر | علی عباسی علیقلی فرزند محمدعلی | علیزاده محمدرضا فرزند حسن

  فرهنگی محمدحسین فرزند فرضعلی | فلاح اسمعیل فرزند قربان

  قره سیدرومیانی میرهادی فرزند میریوسف

  کاویانی نیا ناصر فرزند محمدحسن

  لطیفی لطیف فرزند سیف الله

  محمدنبی یدالله فرزند عباس | مسجدی مولان محمدعلی فرزند فرخ | مظاهری راد حمید فرزند کریم | ملایی عادل فرزند عبدالحسین | ملک پورفرسادی فرهاد فرزند اکبر | منادی سفیدان علیرضا فرزند علی | موسوی شبستری میرزاده فرزند میرغفور

  ناصری نهر امیر فرزند سرخان | نریمانی قورتلار ابوالفضل فرزند عزیز | نسودی ممقانی علی فرزند بهمن | نصیری زنگ آباد عباس فرزند حسینعلی | نقیب زاده افسانه فرزند مهدی

  واعظی عبدالرحیم فرزند احمد | وصالی شربیانی اسماعیل فرزند علیقلی

  همزبان قراملکی رحیم فرزند احمد

 98. مزدور واقعی از نظر شما و عضو فعال بسیجی در وب یعنی فضای سایبر حبیب اسبقی ورضا دبیر و……………..
  وب سایت 14pishva.blogfa.com

 99. زندان تبریز جهنم واقعی در حکومت اسلامی

  زندان تبریز جهنم واقعی در حکومت اسلامی

  http://pishgaam13.wordpress.com/2011/09/11/zendan-tabriz/

 100. ناشناس

  بفرمایید همه رو بکشید!!!!! وای چه افکار جهنمی دارین. شما بقدرت نرسیده همه مردم رو بصف کردین برا کشتار وای به روزی که یک دهکده کوچک دست شما باشه.راستی از دایی صدام خبری دارین؟؟؟؟؟

 101. فهرستی از زندانیان سیاسی که از سال ۱۳۶۰ تا پیش از کشتار تابستان ۱۳۶۷ در زندان تبریز اعدام شدند

  فهرستی از زندانیان سیاسی که از سال ۱۳۶۰ تا پیش از کشتار تابستان ۱۳۶۷ در زندان تبریز اعدام شدند

  فهرست پیش رو نام چند صد تن از کسانی است که از سال شصت تا پیش از کشتار زندانیان سیاسی در تابستان شصت و هفت در زندان ها و شکنجه گاه های رژیم ولایت فقیه در تبریز اعدام و یا کشته شدند. این فهرست بسیار، بسیار ناقص است چرا که زندان تبریز بزرگترین کشتارگاه رژیم ولایت فقیه در شمال باختری ایران است و هزاران تن در این زندان اعدام شده اند نه چند صد تن!

  یک دلیل این است که سازمان های سیاسی ضد رژیم نام کسانی را که در اثر فشار و شکنجه و تهدید توبه نامه می نوشتند و یا ناچار از مصاحبه در تلویزیون شده و بر علیه سازمانی که به آن وابستگی داشتند سخنانی می گفتند و سپس اعدام می شدند خائن دانسته و در لیست جانباختگان خود نمی گنجاندند! و شما در هیچ یک از فهرست هائی که سازمان های سیاسی از اعدام شدگان منتشر کرده اند نامی از چنین کسانی را نمی توانید ببینید!

  دلیل دیگر آن است که خانواده هائی بودند که از دردسرهای انتشار نام فرزندانشان به عنوان محکومین به اعدام سازمان های سیاسی می خواستند برکنار بمانند. برای نمونه ابراهیم محمودی پور دانش آموز ۱۸ ساله ای بود که در مهرماه ۱۳۶۰ از سوی آخوند علی شجاعی در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز به اعدام محکوم شد. ابراهیم محمودی پور یکی از هواداران ساده سازمان مجاهدین خلق ایران بود. او نه کسی را کشته بود، نه تیری شلیک کرده بود، نه بمبی منفجر کرده بود و نه آدم مهمی بود. پدر ابراهیم محمودی پور یعنی رسول محمودی پور کارمند ساده و کم درآمد اداره پست تبریز بود. زمانی که اداره پست در روبروی استانداری بود و پیش از آن که اداره پست به جایگاه کنونی آن در خیابان ارتش جنوبی منتقل شود رسول محمودی پور در آنجا تمبر یادگاری می فروخت. او چهار فرزند داشت که یکی از آنها ابراهیم محمودی پور بود و سه تای دیگر دختر بودند. رسول محمودی پور سرانجام بازنشسته شد و در خیابان دارائی تبریز روبروی ساختمان پیشین دادگستری فروشگاه کوچک فتوکپی و نوشت افزار به راه انداخت. رسول محمودی پور اگر درباره پسرش ابراهیم سخنی می گفت حقوق بازنشستگی ناچیزش قطع می شد و سه دخترش دچار خطر می شدند آن هم از سوی ناموس پرستان رژیم ولایت فقیه! رسول محمودی پور چاره ای جز سکوت نداشت.

  خانواده هائی نیز بودند که درمانده تر از آن بودند که پس از اعدام فرزندانشان بتوانند کاری بکنند. برای نمونه شما در هیچ یک از سایت های اینترنتی و در لیست کشته شده های هیچکدام از سازمان های سیاسی نمی توانید نام جواد نوفرج را پیدا کنید. جواد نوفرج جوانی نوزده ساله و وابسته به خانواده ای فقیر ساکن خیابان آریامهر (شهید جدیری کنونی) در تبریز بود. وی پس از دستگیری در شکنجه گاه های رژیم در تبریز به سختی شکنجه شده بود. یکی از شکنجه گران لات رژیم به نام جعفر مسگرزاده قره باغی معروف به گن جعفر (جعفر گشاد) در زندان تبریز پس از دادن رکیک ترین دشنام ها به جواد نوفرج او را به سختی کتک زده بود. جواد نوفرج به زمین افتاده بود و گن جعفر با جفت پا روی سر او پریده بود. سر جواد نوفرج شکسته بود و جواد نوفرج دچار ضربه مغزی شده بود و از آن پس پیاپی غش می کرد و بیهوش می شد. در مهرماه سال ۱۳۶۰ با آن که جواد نوفرج به سختی بیمار بود و همه هوش و حواسش را از دست داده بود در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز و در محاکمه ای که پنج دقیقه به درازا نکشید از سوی آخوند علی شجاعی به اعدام محکوم شد! پدر جواد نوفرج سال ها پیش مرده بود و مادر جواد نوفرج نیز که زنی بی سواد و بیمار و فقیر بود چندی پس از اعدام پسرش درگذشت. پس چه کسی در این میان می ماند تا جواد نوفرج را پس از اعدام به دیگران بشناساند؟

  همچنین شما نامی از جعفر قلیزاده در لیست اعدام شدگان سازمان های سیاسی تبریز نمی توانید پیدا کنید. او دانش آموزی بود که در زمان انتحار اسلامی برای روح الله خمینی خودش را به هر آب و آتشی می زد! در خیابان های تبریز فریاد می کشید: یا مرگ یا خمینی! تا خون در رگ ماست – خمینی رهبر ماست! این است شعار ملی – خدا، قرآن خمینی!………. چند بار نزدیک بود نیروهای رژیم شاهنشاهی او را بکشند و چند بار تا یک قدمی خفه شدن با گاز اشک آور پیش رفته بود. او با به جان خریدن هر خطری اعلامیه ها و کتاب ها و پوسترهای روح الله خمینی را پخش می کرد اما در سال ۱۳۶۰ در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز آخوند علی شجاعی او را که هوادار ساده سازمان مجاهدین خلق بود در محاکمه ای پنج دقیقه ای به اعدام محکوم کرد!

  کسانی نیز بودند که ظاهرا از زندان تبریز آزاد شدند تا با صحنه سازی در بیرون از زندان کشته شوند! نمونه ای از چنین کسانی سیدمیرآرمان سیدعلینژاد عالی نسب (آرمان عالی نسب) فرزند میلیاردر سرشناس تبریزی و دوست نزدیک علی خامنه ای (سیدمصطفی عالی نسب) بود. آرمان عالی نسب که وابسته به سازمان فدائیان بود از سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۷۰ یعنی ده سال زندانی بود. از این ده سال پنج سال در سلول های انفرادی سپاه و اداره اطلاعات تبریز و پنج سال آن نیز در بند ۴ زندان تبریز سپری شده بود. برای جایگاهی که پدرش داشت رژیم نمی توانست به سادگی او را اعدام کند. آرمان عالی نسب نیز بسیار سرسخت بود و نه مصاحبه می کرد و نه توبه نامه می نوشت و نه حاضر به همکاری با رژیم بود و چندین بار گفته بود: صد بار هم اعدام شوم توبه نامه بی توبه نامه! سرانجام آرمان عالی نسب ظاهرا از زندان تبریز آزاد شد و پس از چندی در یک تصادف رانندگی ساختگی و با صحنه سازی کشته شد! اما شما در هیچ یک از فهرست های کشته شدگان سازمان های سیاسی نام آرمان عالی نسب را نمی توانید ببینید!

  بیشتر خانواده هائی هم که دخترانشان اعدام می شدند معمولا اعدام دخترانشان را پنهان نگه می داشتند در حالی که چنین دخترانی پس از شکنجه های فراوان اعدام می شدند و پیش از اعدام از سوی دژخیمان رژیم حجاب و عفاف به آنها تجاوز می شد. از این روی در لیست هائی که سازمان های سیاسی از محکومین به اعدام منتشر کرده اند نام دختران کمتر دیده می شود. در دهه شصت در تبریز معمولا چهار آخوند جنایتکار در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز متهمان سیاسی را محاکمه می کردند:

  ۱- آخوند سید حسین پورمیرغفاری معروف به سیدحسین موسوی تبریزی
  ۲- آخوند علی شجاعی
  ۳- آخوند خلیل عابدی
  ۴- آخوند علی اصغر هوشیار زرنقی

  سخن کوتاه، این فهرست بسیار ناقصتر از آن است که بتواند همه محکومین به اعدام رژیم ولایت فقیه در تبریز را پوشش دهد و مشتی از خروارها ستم و جنایت است و همه ستمدیدگان باید در تکمیل چنین فهرست هائی کوشا باشند.
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  آبار رمضانعلی – آبرسانی هوشنگ – آبرومندآذر فریدون – آذری اسمر – آغباشلو بابک – آقاپوربناب رحیم – آقانژاد محمد – آل آسیه غلامرضا – آلامی ناصر

  ابراری اسماعیل – ابراهیم پور احمد – ابراهیم زاده – ابراهیمی احد – ابراهیمی محمد – ابراهیمی محمود – ابراهیمی زاده محمدرضا – ابزاری محمد – ابوالفتحی ثریا – ابوطالبی زنوز بهروز – ابوطالبی زنوز فیروز – احقاقی کریم – احمدی امان – احمدی جندقی حبیب الله – احمدی فیروز – ارتش کجا آبادی مجید – اردلان مهرداد – ارغوانی فرج الله – اسدیان سعید – اسکویی اسد – اسکویی جلال – اسکویی سیاوش – اسکویی محمدقلی – اسلامی علی – اسماعیلی محمود – اسماعیلی فرد حسین – اصغر زاده سعید – اصغرنیا – اصغری ناصر – اصغری اصغر – اصغریان سعید – اکانه دوست اسماعیل – اکبرزاده یوسفی ناصر – اکبری سعید – اکبری مینو – امانی محمدتقی – امجدی متنق خلیل – امیدیان مهدی – امیرخان زاده اروج – امینی محمد – امینی مهدی – اندی غلامحسین – ایزدی

  باغبان خطیبی احمد – باقروند نیرومند نادر – باقری اسکویی جواد – باقری شیروانی اسد – بایبوردی عباس – بدری بنام غلامرضا – برادر عمو قلی احمد – براری سعید – برسی حسن – برکتین حسن – برومند همایون – برهانی فرهاد – برهانی محمدحسین – برهانی هادی – بصیری شعاعی نژاد محمدعلی – بلوری غلامرضا – بنایی جمشید – بنی عامریان عزیز – بوشی حسن – بوعلی ناصر – بیابانی عباس

  پاشائی حسین – پاشائی علی اکبر – پژوهی محمدرضا – پناهی علی – پورشه حسن – پوصادق رواسانی جعفر – پورعباسیان حمید

  تقی زاده سیروس – تقی زاده علی – تقی زاده مسعود – تنگستانی حسین – توحیدی مجید – توحیدی هوشنگ – توسلی رضا – توفیقی پرویز – توکلی بهاء الدین – توکلی رضا

  ثروتیان داود

  جابر جابر – جاملو مهدی – جاویدی حسین – جاویدی کریم – جبارپور محمدعلی – جباری پرتوی – جبرئیل موسوی میرمحمد – جبه مارقانی غلامعلی – جراوانی احمد – جعفری رضا – جعفری دهخوارقانی مجید – جعفری زاده – جلالی احمد – جلالی محمدعلی – جلالی دیزجی حسن – جلائی تیمور – جلیل پور جمشید – جلیلی کهنه شهری شاهپور – جمشیدی رضا – جوادی علی – جوان اصغر – جهانپور علیرضا – جهانشاهی رضا – جهانی اکبر – جهانی پرویز – جهانی علیرضا

  چاپاری علی اکبر – چایچیان ملکی ناصر – چوپانی اکبر

  حاتمی بوسجین علیرضا – حاجیان احمد – حاجیلو حمید – حافظی نیا اصغر – حامد خلیل – حجازی رضا – حجازی سیدکمال الدین – حجتی عباسعلی – حدادیان بهرام – حسنی بزرگ آباد رشید – حسین پور قادر – حسینی خیرالله – حصولی اسحاق – حق مدد میلانی جلال – حقیقت خواه بهمن – حکمروان اسماعیل – حکمروان رضا – حکیم زاده منیژه – حمیدی بشیر – حمیدی حبیب

  خاتمی علیرضا – خادم آذری – خادم حسین ناصر – خاکمردانی محسن – خاکمردانی محمود – خالصی محمدرضا – خالقی بارنجی علی – خدامحمدی خسرو – خداوندگار پرویز – خدائی رحیم – خدائی عمر – خدائی بزوج اسرافیل – خسروی دیزجی علی – خطیبی احمد – خطیبی اکبر – خطیبی حسین – خطیبی بنایی مجید – خنجری – خیاط زاده جواد

  دادبر محمد – داربر مهدی – دالانی غلامرضا – دالانی قدیم محمدتقی – دانائی محمد – دانش خواه کامران – داودی موسی – درخشان فرد جعفر – درخشان فرد ناصر – درشکه چی علی – درگاهی مجتبی – درگزی امیر – دستنبو منوچهر – دودمانی خسرو – دودمانی علی – دهقان حسین

  ذاکری مسعود

  رادیوسف نیا علیرضا – رحمان پور سعید – رسولی شهریار – رسولی اسکوئی محمد – رنجبر موسی – رنجوری قایش قورشاق صفرعلی – رواسانی – رودباری تیمور – روزپیکر ناصر – رهنمانیا اصغر – رهنمانیا رحمان – رهنمانیا مصطفی

  زرافشانی هدی – زرگری امیر – زعفرانچی – زعفرانی فرج – زنجیره فروش احمد – زنده دل رضا – زورانی حمید

  ساجدی شاهپور – ساجدی شهرام – ساعی کریم – سرخی ناصر – سرکاری رجب – سعادتی حسن – سعادتی رسول – سعید سیدمصطفی – سعیدی مریم – سلطانی حبیب – سلیمی ابوالفضل – سلیمی حسین – سنقری عزیز – سهرابی احمد – سهیلی ارژنگ – سیاری غلام – سیدی فاطمه – سیغاری دوقلعه غلامرضا – سیماراصل ناصر

  شاهرخی نعمت الله – شبروهی محمدرضا – شجاعی نادر – شجریان فرهاد – شجریان قهرمان – شربیانی نوری عزیز – شرفکندی رضا – شرکت افشین – شریفی رحمت – شکرایی سیدامیرطاهر – شیبانی جواد – شیخ نورانی ابوالفضل – شیرکش جلیل

  صاحبی میلانی اکبر – صادقلو اسد – صالحی ابوالفضل – صباغی منوچهر – صبوری – صفا ابراهیم – صفری علی اکبر – صمدی حبیب – صمدی صمد – صمدی عباس – صمدی تکالو جعفر

  ضیاء شندی مهین

  طاهری حسین – طاهری فقیه حسین – طرازیان مصطفی – طلوعی نیر – طلیمیان حمید – طهماسب پور غلامرضا – طهماسبی پور فریدون

  عالیه غلامرضا – عامر محسن – عامر مرتضی – عامر یحیی – عبادالله وند بهمن – عبادی اکبر – عباس زاده دهقانی روح انگیز – عبدالرحیمی اهری حسن – عدالتخواه فرامرز – عددیان – عسگری ناصر – علائیه علیرضا – علائیه غلامرضا – علی اکبرخویی صادق – علیزاده ابراهیم – علیزاده حسین – علی نژاد صوفیانی حسین – عماری راضیه – عنانی عبدالحسین – عندلبیان پرویز – عنصریان لعیا

  غفاری محمد – غفوری علی – غلامی بهروز – غلامی سرایی علی اکبر

  فاتحی علیرضا – فدائی شاهپور – فطن خاقانی کریم – فقیه زرنقی علیرضا – فلاحت محمود – فهمی اسماعیل – فیروزی اسماعیل – فیروزی جعفر

  قاسمی نوروز – قائمی نوروز – قدیری اصل نوبری اکبر – قراج صادق – قره داغی فرج – قره سلطانی حبیب – قریز – قصابی مالک اشتر- قلبی اسکوئی محمد – قلعه سلطانی حبیب – قلی پور محمدرضا – قلی پوربرهانی محمدحسین

  کاشانی کریم – کتابفروش احمد – کدی حسن – کریمی قره نی – کسب پرست یعقوب – کشاورز کرمانی محمدعلی – کشاورز کرمانی مسعود – کلانتری هوشنگ – کلاهی – کلهری مجید – کمالی اکبر – کمری رحیم – کنعانی نوتاش احمد

  گرگانی محمدتقی – گروگانی احمد – گلچین غلامرضا – گلزاریان مصطفی – گودرزی احمد

  لقائی سعید

  مارابی حبیب – متحدی محمد – متراج صادق – محبوبی اکرم – محفوظی اکرم – محمدی کریم – محمدی مقداد – محمودی پریوش – محمودی جهانگیر – مددی عزیز – مسگرخوئی فاطمه – مسیحا بهزاد – مشهودی – مصطفی سلطانی امجد – معزی علی – معزی محمد – معظمی محمد – معنوی علی – معینی غلامرضا – مقدس حمیدرضا – مقدم جلال – مقدم علی – مقدم محمد – مکی حسن – ملک افتخاری فیروزه – ملک پور عمر – ملک محمدی بهجت – ملک علی – ملکی ایوب – ممیوند ناصر – مناف پور فرشته – منزه یوسف – منصوری ستار – موتاب پوررضائی بهمن – موتاب پوررضائی حمید – موتاب پوررضائی رقیه – موسوی سیدحسین – موسوی محمد – موسوی خطیبی هادی – موسوی میربخت سیدحسین – موسی خانی سیاوش – مولانا محمد – مؤدب فاطمه – مؤی دی غلامرضا – مهاجرین نعمت الله – مهدوی حسین – مهدوی عیسی – مياندوآبی – ميتراج صادق – میدانی اکبر – ميربخت سيدحسين – میرزایی جلال – میرمحمدی اویلق میرصادق

  نادرصفت ايرج – نبوی محمدحسن – نجف زاده ناصر – نظریان منوچهر – نعمتی حسین – نعمتی رضا – نگارستانی – نمونه خواه ابراهیم – نوبریان امیراحمد – نوحه خوان حقیقی کریم – نورائی حمید – نورمحمدی شربیانی عزیز – نوروند حمید – نوری عبدالله – نوریان حمید – نوظهورلیل آبادی عادل – نیکو حمید – نیکو کاظم – نیکو مسعود

  وحیدی حسین – وحیدی یعقوب – وعده ای احمد – وفائی رحیم

  هاشمی تنگستانی جلال – هرسیچی جلیل –

  یحیوی آزاد محمود – یحیوی آزاد مقصود – یزدیان – یگانه دوست اسماعیل – یمینی رضا – یوسفی رسول – یوسفی فاطمه – یوسفی مهدی – یوسفی حسن کهل مهدی

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 102. سیدحسین موسوی تبریزی یکی از خونخوارترین آخوندهای رژیم در تبریز و آذربایجان و همه ایران

  سیدحسین موسوی تبریزی یکی از خونخوارترین آخوندهای رژیم در تبریز و آذربایجان و همه ایران

  سیدحسین پورمیرغفاری معروف به سیدحسین موسوی تبریزی در سال ۱۳۲۶ در تبریز زاده شد. دو برادر کوچکتر از خودش به نام های سیدمحسن که در سال ۱۳۳۰ زاده شده بود و سیدحسن که در سال ۱۳۳۳ زاده شده بود داشت. پدرش سیدمیرجبار پورمیرغفاری فرش فروش و از خرمقدس های بازار تبریز بود. برای خرمقدس بودن پدر سیدحسین پورمیرغفاری بود که وی نتوانست آموزش دبستانی را پی بگیرد و پس از پایان دبستان ابتدائی میرجبار او را به مدرسه طالبیه تبریز فرستاد. پس از خواندن درس های مقدماتی حوزوی در مدرسه طالبیه تبریز به شهر قم رفت و در آنجا تا سطح اجتهاد آموزش های حوزوی را دنبال کرد و با آن که بسیار جوان بود عنوان ایة الله به آغاز نامش افزوده شد. در شهر قم پس از آشنائی با روح الله خمینی از هواداران پر و پا قرص او شد. پس از تبعید روح الله خمینی به نجف چندین بار به شهر نجف رفته و اعلامیه ها و نوارهای سخنرانی او را به ایران آورد و پخش کرد و چند بار نیز برای چنین کارهائی نیروهای امنیتی رژیم پادشاهی او را دستگیر کردند و به زندان افتاد یا دچار دردسرهای دیگر شد. البته سیدحسین پورمیرغفاری را همگان با نام مستعار سیدحسین موسوی تبریزی می شناختند.

  سیدحسین پورمیرغفاری که با نام سیدحسین موسوی تبریزی شناخته می شد پس از انتحار اسلامی رئیس بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز شد. در سال ۱۳۵۸ پس از آن که حزب جمهوری اسلامی خلق مسلمان ایران به پیروی از ایة الله شریعتمداری با اصل صد و ده قانون اساسی جمهوری اسلامی (اصل ولایت فقیه) به مخالفت برخاست و درگیری های گسترده ای در تبریز بر سر این موضوع درگرفت سیدحسین موسوی تبریزی به سرکوب سنگین خلق مسلمانی ها دست زد. نخست ده تن را به اعدام محکوم کرد و چند روز دیگر چهار تن و رسانه های رژیم خبر از اعدام چهارده تن از خلق مسلمانی ها در تبریز را دادند. چندی نگذشته بود که هفده تن دیگر نیز برای ماجرای خلق مسلمان اعدام شدند. در این میان از صدها تن از دستگیر شدگان با مشت و لگد و سیلی و تازیانه و باتوم و سلول های انفرادی و محکومیت به زندان به خوبی پذیرائی شد!

  سیدحسین موسوی تبریزی در نخستین انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده تبریز در مجلس شد و به جای او آخوند خونخواری به نام علی شجاعی در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز به ریاست رسید. با آن که برابر قانون اساسی جمهوری اسلامی کسانی که در مجلس شورای اسلامی نماینده می شوند نمی توانند در قوه قضائیه کار کنند اما از آنجائی که جز قانون: (ما می فرمائیم!) قانون دیگری در رژیم گدایان مفت خور وجود ندارد سیدحسین موسوی تبریزی در کارهای قضائی دخالت و گاهی در پست های قضائی نیز کار می کرد و حتی در کارهائی نیز که ارتباطی با نمایندگی نداشت خودش را به میان می انداخت. برای نمونه در تاریخ پنجشنبه نهم اسفندماه ۱۳۵۸ هنگام گردهمائی آرام گروهی از اعضا و هواداران سازمان فدائیان دسته ای از اراذل و اوباش تبریز را سازماندهی کرده و فرمان حمله به این همایش را داد. کار به کشمکش و زد و خورد و تیراندازی کشید و در این میان دانش آموز هفده ساله ای به نام داود امیراحمدی تیر خورد و کشته شد. همه این رویدادها در شرایطی رخ می دادند که هنوز یک سال از انتحار اسلامی نگذشته بود! و مردم بیچاره ای که می خواستند از زندان آریامهری درآیند کم کم به دوزخ ولایت فقیه گام می گذاشتند!

  سال ۱۳۵۹ از راه رسید و با آن که سیدحسین موسوی تبریزی نماینده مجلس شورای اسلامی بود و بر پایه قانون های خود رژیم ولایت فقیه نمی توانست قاضی باشد از سوی روح الله خمینی به عنوان قاضی رسیدگی کننده به پرونده آتش سوزی سینما رکس آبادان منصوب شد! فشرده داستان سینما رکس آبادان این چنین است که آدم هالو و خل و معتادی به نام حسین تکبعلی زاده به همراه سه تن از یارانش به نام های فرج و فلاح و یدالله در زمان رژیم پادشاهی بر آن می شوند تا برای پیشبرد خواسته های روح الله خمینی و نابودی رژیم پادشاهی و با الهام از هیأت های دینی و سخنرانی های هواداران روح الله خمینی در مسجدهای گوناگون سینما رکس آبادان را آتش بزنند. این چهار تن در شب شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۵۷ به سینما رکس آبادان می روند و در حالی که بینندگان داشتند فیلم گوزن ها ساخته مسعود کیمیائی را می دیدند به بخش هائی از سینما بنزین و تینر می پاشند و آتش می زنند. آتش همه جای سینما رکس آبادان را فرا می گیرد و فرج و فلاح و یدالله نیز خفه شده و می سوزند. در این میان ۳۷۷ تن از بینندگان نیز نخست خفه شده و سپس می سوزند. روح الله خمینی نیز چندین آگهی پر آب و تاب بر این پایه که سینما رکس آبادان را رژیم پادشاهی به فرمان محمدرضا پهلوی آتش زده است پخش می کند. هواداران روح الله خمینی نیز در تظاهرات خیابانی شعار می دهند: فاجعه آبادان به دست شاه جلاد! فاجعه آبادان به دست شاه جلاد! فاجعه آبادان به دست شاه جلاد! ………. حسین تکبعلی زاده دستگیر می شود و تا فروپاشی رژیم پادشاهی در زندان می ماند و هنگام بلبشو و آشوب از زندان می گریزد. حسین تکبعلی زاده آن چنان هالو بود که پس از دیدن نام خودش در فهرست ساواکی های گریخته از دست رژیم جمهوری اسلامی خودش را معرفی کرده و می گوید: من پیرو خط امام خمینی هستم و برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی سینما رکس آبادان را آتش زدم! روح الله خمینی هم می بیند که در تنگنای بدی افتاده است! آن آگهی ها و سخنرانی های پر آب و تاب و تظاهرات پر جوش و خروش خیابانی کجا و اعترافات کسی که می گوید: چون من پیرو خط امام خمینی هستم پس سینما رکس آبادان را آتش زدم کجا؟ نخستین کاری که روح الله خمینی می کند این است که فرمان اعدام محمدرضا عاملی وزیر جهانگردی رژیم پادشاهی را می دهد چون محمدرضا عاملی اسناد و مدارک فراوانی درباره آتش زدن سینما رکس آبادان از سوی هواداران روح الله خمینی گردآوری کرده بود. کار دوم روح الله خمینی سپردن پرونده سینما رکس آبادان به سیدحسین موسوی تبریزی و سفارش پنهانی به او برای ماست مالی کردن داستان سینما رکس آبادان بود! سیدحسین موسوی تبریزی نیز در یک دادگاه نمایشی که از یکم تا دوازدهم شهریورماه ۱۳۵۹ به درازا می کشد حسین تکبعلی زاده را به همراه چند تن از کارگزاران رژیم پادشاهی به اعدام محکوم می کند و رسانه های رژیم ولایت فقیه نیز می گویند و می نویسند: عوامل آتش سوزی سینما رکس که از ساواکی ها و کارگزاران رژیم شاهنشاهی بودند اعدام شدند!

  روح الله خمینی آن چنان از شیرینکاری سیدحسین موسوی تبریزی در ماست مالی کردن پرونده سینما رکس آبادان خوشش آمد که در آغاز سال ۱۳۶۰ سیدحسین موسوی تبریزی را به سمت دادستان کل کشور به کار گمارد و سیدحسین موسوی تبریزی نیز در تاریخ سه شنبه پنج خرداد ۱۳۶۰ از نمایندگی در مجلس شورای اسلامی کناره گیری کرد و دادستان کل کشور شد. در آن هنگام سیدحسین موسوی تبریزی سی و چهار سال داشت. اندکی پس از به کار گمارده شدن سیدحسین موسوی تبریزی در پست نوین، سازمان مجاهدین خلق ایران در روز شنبه سی خرداد سال ۱۳۶۰ بر علیه رژیم ولایت فقیه جنگ مسلحانه را آغاز کرد و کشتارهای رژیم ولایت فقیه از اعضا و هواداران سازمان های سیاسی ضد رژیم آغاز شدند. درست است که سیدحسین موسوی تبریزی دادستان کل کشور شده بود اما با حفظ سمت به تبریز آمد و از تیرماه ۱۳۶۰ تا پایان شهریورماه ۱۳۶۰ روزانه ده ها تن از زندانیان سیاسی را در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز در پنج دقیقه محاکمه و به اعدام محکوم می کرد. سپس کارها را در تبریز به آخوند خونخوار علی شجاعی سپرد و دوباره به تهران بازگشت. در تهران قاضی و رئیس دادگاه هنگامی که سیدحسین موسوی تبریزی به پرونده های زندانیان سیاسی رسیدگی می کرد هیچ کاره بودند و جز امضا کردن آنچه که سیدحسین موسوی تبریزی دیکته می کرد کاری نداشتند و با این روال هزاران تن از زندانیان سیاسی در تهران و زندان های اوین و قزلحصار و گوهردشت اعدام شدند.

  برای کشتار و سرکوب بهتر در قوه قضائیه رژیم دژخیمان دوزخی به جز دادستانی کل کشور پستی به نام دادستانی کل انقلاب باز شده بود و سیدحسین موسوی تبریزی برای آن که بهتر بکشد و سرکوب کند دادستان کل انقلاب کشور و سررشته دار بزرگ سرکوب و کشتار در همه ایران شد اما سیدحسین موسوی تبریزی علاقه شگفت آوری به کشتار و سرکوب در تبریز و آذربایجان داشت و هر گاه فرصت به دست می آورد به تبریز می آمد و تازیانه ای به دست گرفته و شخصا در شکنجه و اعدام زندانیان سیاسی در تبریز به همراه دژخیمان دیگر شرکت می کرد. برای نمونه یک روز در حالی که کلاشینکفی در دست داشت از یکی از هواداران سازمان مجاهدین خلق به نام اکبر چوپانی خواست که هم توبه نامه بنویسد و هم همه دوستانش را لو بدهد! اکبر چوپانی هم گفت که حتی اگر سرم هم برود حاضر نیستم به دوستانم خیانت کنم. سیدحسین موسوی تبریزی با کلاشینکف چند گلوله به گلو و گردن اکبر چوپانی شلیک کرد. زخم گلوله ها بی درنگ اکبر چوپانی را نکشتند. اکبر چوپانی به زمین افتاد و در حالی که ساعت ها ناله می کرد زجرکش شد.

  در همین زمان بود که ۵۹ تن از مخالفان رژیم در فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۲ در مهاباد دستگیر و به تبریز فرستاده شدند. آخوند خونخوار علی شجاعی پس از هماهنگی با سیدحسین موسوی تبریزی و با فرمان وی همه ۵۹ تن را در خردادماه سال ۱۳۶۲ بدون محاکمه به اعدام محکوم کرد! چند تن از این ۵۹ تن دانش آموزان کم سن و سال دبیرستانی بودند. نام این ۵۹ تن که در بیدادگاه انقلاب اسلامی تبریز و با حکم آخوند خونخوار علی شجاعی اعدام شدند این چنین است: علی آباده‌ – سیدابراهیم احمدی – محمد ابوبکری – محمدامین احمدی – وفا الیاسی – ابراهیم امینی – یوسف ایازی – خالق بارزانی – غلامرضا بارزی – علی بازیان – علی بانه یان – عبدالله‌ تحریان – منصور جناح – حسن جهانیان – کمال چاوشینی – یوسف حبیب پناه – سلیمان حسن زاده‌ – یوسف حسن زاده‌ – عباس حسینپور – محمد حسینی – کاظم خاتونی – رحمان خضرپور – حسن رحمانیان – خالد رحیم آذر – رحمان رحیمی – کریم ر‌حیمیان – خضر رنگین – محمود ریزیی – سیامک سقزی – محمد سلیمی – سیدمحمود سیدمحمودی – ابوبکر شکری – فریدون شنگه‌ – محمدامین صفا – خالد صفائی – علی صلاحی – کامران ظاهرحجازی – مصطفی عصمتی – محمد علیالی – علی غواره – محمد فارق بازیار – صالح فرهودی – مصطفی فقری – کریم کاوه‌ – کمال کریمی – هژار کریمی – حسین کلهری – احمد کهروبی – علی گلپرست- حسن لاجوردی – صالح مام ابراهیمی – حامد محمود کندو – مقصود محمودی – علی مزنه‌ – محمد مسعودی – انشاء الله‌ نادری – شکری نادری – همایون نیلوفری – عباس یوسفی

  مثلث سیدحسین موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب اسلامی، سیداسدالله لاجوردی دادستان انقلاب اسلامی مرکز و آخوند محمد محمدی گیلانی رئیس بیدادگاه انقلاب اسلامی تهران هر روز ده ها و گاه صدها تن از زندانیان سیاسی را با محاکمه های پنج دقیقه ای می کشتند. آخوند محمد محمدی گیلانی آن چنان خونخوار بود که حتی دو پسر خودش را که با دیدن هزاران گندکاری و ستم رژیم اهریمنان دوزخی ضد رژیم شده بودند به اعدام محکوم کرد! سیدحسین موسوی تبریزی در همه ایران می گشت و فرمان های سرکوب و کشتار و شکنجه را به گردانندگان رژیم ولایت فقیه می داد و چرخ کشتار و سرکوب را پیاپی می گرداند. سیدحسین موسوی تبریزی پس از سال ها جنایت و کشتار آن چنان از قدرت مست شده بود که می پنداشت دست به هر کاری بزند هیچکس جلودارش نیست! سرانجام سیدحسین موسوی تبریزی برای مست شدن از قدرت دست به کاری زد که روح الله خمینی ناچار شد او را از همه پست و مقام هائی که داشت برکنار کند!

  داستان برکناری سیدحسین موسوی تبریزی از دادستانی کل انقلاب این چنین است که خانمی به نام ………. همسر جوان و زیبای یکی از خلبان های زمان شاه به نام ………. بود. این خلبان در زمان رژیم پادشاهی به آمریکا رفته و در آنجا در دانشگاه معروف هوا – فضائی آمریکا به نام Top Gun آموزش خلبانی دیده بود. هنگام آموزش خلبانی در Top Gun با خانمی آمریکائی به نام ………. که یکی از دانشجویان آمریکائی دانشگاه Top Gun بود آشنا شده و با او ازدواج کرده بود. پس از چندی خلبان ایرانی با همسر آمریکائیش دچار ناسازگاری شده و خانم ………. را طلاق داده و به ایران برگشته بود. در ایران با همسر دومش خانم ………. که از نظر سنی بسیار کوچکتر از او بود ازدواج کرده بود اما جناب خلبان با همسر دومش بدرفتاری می کرد به گونه ای که خانم ………. چند بار خواسته بود از شوهر بدرفتارش طلاق بگیرد اما با پا در میانی خویشاوندان دست از طلاق کشیده بود اما زندگی زناشوئی برای خانم ………. جز رنج و تیره روزی چیز دیگری در بر نداشت. تا این که خلبان یاد شده در پیوند با کودتای نوژه که سال ها پیش رخ داده بود به عنوان فرد مشکوک بازداشت شد هر چند که کوچکترین ارتباطی با ماجرای کودتای نوژه نداشت و موضوع ممکن بود به سادگی حل شود. تا این که خانم ………. همسر خلبان زندانی برای روشن شدن وضعیت شوهرش به دادستانی کل انقلاب و به دیدن سیدحسین موسوی تبریزی می رود. بعد از ظهر بود و در دادستانی کل انقلاب کسی از ارباب رجوع و کارکنان نبود. سیدحسین موسوی تبریزی که معمولا ارباب رجوع را به حضور نمی پذیرفت هنگامی که شنید زنی برای پیگیری وضعیت شوهرش درخواست دیدار با وی را دارد پنداشت که زنی پیر و پاتال و بدقیافه و گریان مانند زن های حزب اللهی را خواهد دید که این زن با گریه و زاری برای آزادی خویشاوند زندانیش التماس خواهد کرد و سرش را به درد خواهد آورد! از این روی با بی میلی و بی حوصلگی اجازه دیدار داد اما هنگامی که این زن را با پوشاک شیک و عطر دل انگیزی که به آن زده بود دید زیبائی او هوش از سرش ربود و دین و ایمانش را به باد داد!

  یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست؟
  جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست؟
  حالیا خانه برانداز دل و دین من است
  تا در آغوش که می خوابد و همخانه کیست؟

  خانم ………. نه تنها مانند زن های حزب اللهی که مانند کلاغ سیاه قارقار می کنند نبود بلکه با ادب و احترام و خونسردی درباره شوهرش سخنانی را به سیدحسین موسوی تبریزی گفت. دیدار سیدحسین موسوی تبریزی بداخلاق که اکنون بسیار خوش اخلاق و خوشرفتار شده بود! با خانم ………. به جای پنج دقیقه یکی دو ساعت به درازا کشید! هر بار که خانم ………. به هر دلیل لبخندی بر چهره اش می نشست در دل سیدحسین موسوی تبریزی قند آب می شد! سیدحسین موسوی تبریزی به این خانم وقت ملاقات دیگری داد و این دیدارها همچنان دنباله داشتند! کارکنان دادستانی انقلاب کم کم داشتند درباره چنین دیدارهائی کنجکاو می شدند از این روی سیدحسین موسوی تبریزی نشانی یکی از خانه های خلوتش را به خانم ………. داد! سیدحسین موسوی تبریزی سرانجام این خانم را رام کرد و خانم ………. هم از سیدحسین موسوی تبریزی خوشش آمد و دلدادگی از یک سویه بودن درآمد و دوسویه شد! تنها مشکلی که در این میان بود شوهر خلبان خانم ………. بود که آن نیز به سادگی حل شد! این چنین که سیدحسین موسوی تبریزی برای این خلبان زندانی چنان پرونده ای درست کرد که هیچ روضه خوانی برای شمر و حرمله و یزید چنین پرونده ای را در هیچ منبری نمی توانست درست کند! خلبان با ترفند سیدحسین موسوی تبریزی اعدام شد و تا هنگامی که آب ها از آسیاب بیفتند خانم ………. با معشوقش سیدحسین موسوی تبریزی از زندگی لذت می برد! پس از چندی که آب ها از آسیاب افتادند خانم ………. با سیدحسین موسوی تبریزی ازدواج کرد و همسر دوم او شد و به یکی از خانه های او رفت اما راز نهفته از پرده برون افتاد و مانند بمبی در همه جا ترکید. ایة الله یوسف صانعی به دیدار روح الله خمینی رفت و ماجرا را گفت و روح الله خمینی نیز ناچار شد سیدحسین موسوی تبریزی را از همه مقام هائی که داشت برکنار کند!

  سیدحسین موسوی تبریزی چندی گوشه گیر شد و همه کارها را رها کرد تا با غنچه گل زیبائی که به دست آورده بود روزگار را به شادمانی بگذراند. سپس در انتخابات دوره سوم مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۷ برای بار دوم وارد مجلس شد. چهار سال گذشت و هنگامی که سیدحسین موسوی تبریزی خواست در انتخابات دوره چهارم مجلس شورای اسلامی شرکت کند شورای نگهبان صلاحیت او را رد کرد! سیدحسین موسوی تبریزی هنگامی که دید هواداران خامنه ای و اصولگرایان او را از خود می رانند به اصلاح طلبان پیوست و نخست عضو مجمع روحانیون مبارز ( آخوندهای مخالف خامنه ای ) شد و سپس رئیس خانه احزاب ( وابسته به اصلاح طلبان ) شد و سرانجام دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم شد.

  هنگامی که آخوند ضد رژیمی مانند محسن کدیور را دادگاه ویژه روحانیت به اتهام توهین به مقام عظمای ولایت محاکمه می کرد وکیل مدافع او شد! از هواداران سیدمحمد خاتمی و دوم خردادی ها شد! ستایشگر ایة الله منتظری شد! در رویدادهای سال ۱۳۸۸ از هواداران جنبش سبز و میرحسین موسوی شد! از هواداران دو آتشه آزادی بیان، آزادی قلم، حقوق مردم، حقوق بشر، آزادی مطبوعات، آزادی عقیده، آزادی رسانه ها، حقوق شهروندی، حاکمیت قانون، حقوق زندانیان سیاسی، انتخابات آزاد، عدالت اجتماعی و مردمسالاری شد! و سخنرانی های پر آب و تاب و مصاحبه های پر جوش و خروشی در این زمینه ها ایراد کرد! و کوتاه سخن آن که همان سیدحسین موسوی تبریزی که در پنج دقیقه حکم اعدام می داد هم اکنون چنان آزادیخواه و دموکرات شده است که ولتر و ژان ژاک روسو نیز به گرد پای او نمی رسند! هم اکنون حضرت ایة الله العظمی الحاج شیخ سیدحسین موسوی تبریزی دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم خود را برای مرجع تقلید شدن آماده می کند! البته همه جا پر از خرسوارانی مانند سیدحسین موسوی تبریزی است اما من و تو چرا باید خر شویم؟ چنان که سراینده ای سروده است:

  فقیه شهر این بگفت به گوش حمارش
  که هر که خر شود البته می شوند سوارش

  • سید حسین موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب در سیاهترین روزهای رژیم – ایرج مصداقی

   سید حسین موسوی تبریزی دادستان کل انقلاب در سیاهترین روزهای رژیم – ایرج مصداقی

   ………. موسوی تبریزی مستقیماً دست در خون و شکنجه‌ زندانیان بسیاری داشته و از معتمدان ویژه خمینی بود. این اعتماد تا آنجا بود که وی تا پیش از انتقال به تهران و گرفتن پست دادستانی کل انقلاب، در جماران و در بیت خمینی زندگی می کرد. سابقه‌ وی در جنایت و کشتار را تنها با لاجوردی می توان مقایسه نمود. موسوی تبریزی پیش از تصدی پست دادستانی کل انقلاب نیز پرونده های حساس از نظر رژیم را دنبال می کرد. او در حالی که حاکم شرع تبریز بود برای پرده پوشی بر جنایت سینما رکس آبادان توسط عوامل ارتجاع مذهبی که آن را به گردن شاه و ساواک گذاشته بودند به آبادان اعزام شد تا با اعدام مجریان و از بین بردن اسناد گویای آن از افشای ابعاد واقعی این جنایت بزرگ پیشگیری کند. او پس از موفقیت در اجرای این پروژه‌ و پس از سرکوب حزب خلق مسلمان در آذربایجان حاکم شرع دادگاه محمدرضا سعادتی از اعضای عالیرتبه سازمان مجاهدین خلق ایران شد……….

   ………. ذکری از جنایات وحشیانه انجام گرفته در زندان تبریز نمی کند که مسئولیت اداره‌ مستقیم آن با خود او و اعوان و انصارش بود. سید حسین موسوی تبریزی ضمن آن که حاکم شرع بود خود مستقیماً کابل به دست گرفته و به شکنجه زندانیان می پرداخت. او کسی است که وحشیانه ترین شکنجه ها را شخصاً انجام داده و وحشیانه ترین شکل اعدام ها در حضور او و به دستور او انجام گرفته است. یک نمونه آن دستور شلیک رگبار گلوله به گلوی اکبر چوپانی است که منجر به قطع سر وی شد……….

   ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

   همه این نوشتار را در لینک زیر بخوانید:

   http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=116

  • از ثابتی تا سید حسین موسوی تبریزی- سهراب مبشری

   از ثابتی تا سید حسین موسوی تبریزی- سهراب مبشری

   ………. شمار کسانی که در دوره مسئولیت موسوی تبریزی به تقاضای دادستانی های انقلاب محکوم به اعدام شدند و حکم در مورد آنها اجرا شد سر به هزاران می زند. هنگامی که موسوی تبریزی همه کاره دادستانی کل انقلاب (و تا مدتی مافوق اسدالله لاجوردی دادستان وقت دادگاه انقلاب تهران) بود وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی هنوز تأسیس نشده بود. دستگاه تحت مسئولیت موسوی تبریزی و امثال لاجوردی در اغلب موارد حاکم بر جان ده ها هزار زندانی از بدو دستگیری تا همه مراحل بازجویی و شکنجه و زندان و اعدام بود. در سال های سیاه ۱٣۶۰ تا ۱٣۶۲، سال های مسئولیت موسوی تبریزی، هزاران انسان را گزمه های رژیم یکراست از محل دستگیری به شکنجه گاه هایی می بردند که دستگاه تحت مسئولیت موسوی تبریزی در آن به «تکمیل پرونده» مشغول بود……….

   ………. اگر به آمار کسانی که دستگاه تحت مسئولیت موسوی تبریزی در پاییز ۱٣۶۰ به جوخه های اعدام سپرد مراجعه شود شمار زیاد اعدامی هایی که به سن قانونی نرسیده بودند جلب توجه می کند. همه این فجایع همراه با تجاوز زندانبانان به دختران نوجوان زندانی، کشتن بسیاری از زندانیان زیر شکنجه، نگهداری ده ها زندانی در سلول هایی که حتی برای یک نفر هم خفگی آور است، همه و همه شاهکاری های دادستانی های انقلاب در سال های ۱٣۶۰ تا ۱٣۶۲ است، یعنی سال هایی که در رأس این دادستانی کسی نبود جز سید حسین موسوی تبریزی……….

   ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

   همه این نوشتار را در لینک زیر بخوانید:

   http://www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=44286

  • گزارشی درباره اعدام ۵٩ شهروند مهابادی در تبریز

   گزارشی درباره اعدام ۵٩ شهروند مهابادی در تبریز

   ………. این ۵٩ نفر در دادگاه انقلاب شهر تبریز محاکمه شده و به اعدام محکوم شدند اما امروز که بیست و هفت سال از آن جنایت وحشتناک می گذرد هنوز از چند و چون آن جنایت آگاهی فراوانی در دست نیست. برای مردم هنوز مسببان این جنایت وحشتناک شناخته شده نیستند و حتی اختلافات درونی افراد و گروه های وابسته به حاکمیت باعث آن نشده که ابعاد این جنایت به درستی افشا شود………..

   ………. ۵٩ نفر از بازداشت شدگان به شهر تبریز انتقال داده می شوند. در تبریز در یک دادگاه چند دقیقه ای همه آنها به اعدام محکوم شده و تیرباران می شوند. دادگاه انقلاب تبریز هماهنگی لازم را با (( حسین موسوی تبریزی )) دادستان کل انقلاب کشور انجام داده بود. خبر این اعدام ها ١٢ خرداد با نقشه قبلی اعلام می شود. هدف از اعلام این خبر ایجاد جو رعب و وحشت در مهاباد بود. خانواده های این قربانیان هرگز نتوانستند محل دفن فرزندان و وابستگان خود را ببینند……….

   http://rojpress.wordpress.com/2011/06/02/execution-of-59-mahabads-citizen/

 103. علی اکبر پورجمشیدیان سردار جنگی یا طوطی بی اراده فوتبالچی؟

  علی اکبر پورجمشیدیان سردار جنگی یا طوطی بی اراده فوتبالچی؟

  اگر شما یک طوطی سخنگو داشته باشید و پیش او چند بار بگوئید: برف آمد، این طوطی نیز هر گاه شما را ببیند خواهد گفت: برف آمد، برف آمد، برف آمد ………. بی آن که این طوطی بداند معنای برف آمد چیست؟ و اگر شما پیش این طوطی چند بار بگوئید: ماست سیاه است! این طوطی از آن پس با دیدن شما خواهد گفت: ماست سیاه است، ماست سیاه است، ماست سیاه است ………. بی آن که بداند ماست سیاه نیست و سفید است!

  علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده لشکر سی و یک عاشورای سپاه پاسداران در تبریز و آذربایجان جز طوطی سخنگوی رژیم ولایت فقیه هیچ نام دیگری نمی تواند داشته باشد! این سردار که جز مهره ای بی اراده هیچ نیست همان سخنان یاوه ای را که خامنه ای بر زبان می راند طوطی وار در گردهمائی های گوناگونی مانند نماز جمعه تبریز بر زبان رانده و با آب و تاب آنها را تکرار می کند و بدا به روزگار مردم ایران با چنین فرماندهانی اگر دشمنی فرضی به کشور حمله کند چرا که تنها خواسته رژیم ولایت فقیه از نیروهای مسلح آن است که ابزاری برای سرکوب و خفه کردن مردم ستمدیده باشند نه چیز دیگر! گزارش های فراوانی دائر بر فرماندهی پورجمشیدیان در سرکوب اعضای سازمان های گوناگون سیاسی ضد رژیم در دست هستند و البته این که پورجمشیدیان در گذشته چه جنایاتی برای سرکوب دشمنان رژیم کرده است که اکنون از فرماندهان رژیم ولایت فقیه شده است به خوبی روشن نیست و نیازمند بررسی های بیشتر است.

  یکی از شاهکارهای علی اکبر پورجمشیدیان که مثلا فرمانده لشکر سی و یک عاشورا است این است که این آقا ((هفت میلیارد تومان)) از بودجه لشکر سی و یک عاشورا را به یکی از تیم های فوتبال بخشیده است! علی اکبر پورجمشیدیان می توانست ((هفت میلیارد تومان)) را برای آسایش سربازان دردمند و گرسنه و تشنه و بیمار و سرمازده و گرمازده و بی خانمان لشکر سی و یک عاشورا هزینه کند اما چون در رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه هر کس بر سر کار بیاید الکی و خوش خوشکی کار می کند و از حساب و کتاب خبری نیست ((هفت میلیارد تومان)) از بودجه ای که باید برای سربازان ندار و گرسنه هزینه می شد به یک تیم فوتبال بخشیده می شود چون علی اکبر پورجمشیدیان از فوتبال خوشش می آید! روز دوشنبه بیست و دو خرداد نود و یک خبرگزاری های خود رژیم ولایت فقیه این خبر را پخش کردند:
  ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

  تبریز- خبرگزاری مهر: عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان این که سپاه عاشورا در فصل گذشته لیگ برتر حدود ((هفت میلیارد تومان)) به این باشگاه کمک نقدی داشته گفت: آنهائی که می گفتند تیم تراکتورسازی حامی و پشتیبان مالی ندارد خودشان مشکل داشتند! به گزارش خبرنگار «مهر» سردار علی اکبر پورجمشیدیان شامگاه دیروز یکشنبه (بیست و یک خرداد نود و یک) در حاشیه جشن نایب قهرمانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جمع هواداران این تیم اظهار داشت: اکنون باشگاه تراکتورسازی تبریز یکی از معدود باشگاه هائی است که کمترین بدهی را دارد و در این خصوص باید بگویم که در فصلی که با نایب قهرمانی تیم تراکتورسازی همراه شد سپاه عاشورا حدود ((هفت میلیارد تومان)) کمک مالی به این تیم کرد! وی ادامه داد: البته این کمک ها ادامه خواهد داشت و من بنا به دستوری که از سوی فرماندهی محترم سپاه دارم در فصل جدید نیز بیش از ((هشت میلیارد تومان)) کمک نقدی و غیر نقدی برای حمایت از تیم محبوب و مردمی تراکتورسازی خواهیم داشت! تا موفقیت های این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را شاهد باشیم.

  سردار پورجمشیدیان تصریح کرد: من از همین جا و در حضور استاندار ورزشدوست آذربایجان شرقی از رئیس جمهور محترم و وزیر محترم ورزش و جوانان تقاضا دارم آن گونه که از تیم های پرسپولیس و استقلال حمایت می شود از تیم تراکتورسازی تبریز هم حمایت شود! وی با بیان این که همواره یکی از حامیان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز است عنوان داشت: من اعلام می کنم که حمایت سپاه از تیم تراکتورسازی ادامه خواهد داشت! و این را هم می گویم که سردار جعفری، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم را هرگز تنها نخواهم گذاشت! فرمانده سپاه عاشورا یادآور شد: در کنار حمایت های سپاه، مؤسسه جوانان خیر نیز که به عنوان سهامدار، 30 درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی را دارد حتما از تیم فوتبال این باشگاه حمایت مالی خواهد داشت. وی تصریح کرد: آنهائی که در فصل گذشته می گفتند که تیم تراکتورسازی حامی مالی ندارد مشخص شد که خودشان مشکل داشتند.

  سردار پورجمشیدیان با بیان این که هواداران تیم تراکتورسازی بی وفا نیستند اظهار کرد: ما از همه کسانی که برای تیم تراکتورسازی زحمت کشیده اند قدردانی می کنیم چرا که ما ملتی بی وفا نیستیم و در رأس همه این زحمتکشان از آقای قلعه نویی تشکر می کنیم. وی افزود: ما قدردان خدمات زحمتکشان فصل گذشته تیم تراکتورسازی هستیم اما با این حال این را بگویم که ما در زمین چمن فوتبال، مردانه و محکم مقابل آنها خواهیم ایستاد و برای پیروز شدن تلاش خواهیم کرد.

  http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1623406

  ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

  این خبر را استکبار جهانی و یا دشمنان اسلام و اهل بیت پخش نکرده اند بلکه خبرگزاری های نظام مقدس جمهوری اسلامی پخش کننده خبر حیف و میل بودجه های سنگین این چنینی برای هوا و هوس فرمانده ولایتمدار و فوتبالدوست لشکر سی و یک عاشورا هستند! نه سازمان قضائی نیروهای مسلح علی اکبر پورجمشیدیان را برای به باد دادن میلیاردها تومان به پای میز محاکمه کشید و نه هیچ یک از سازمان های رنگارنگ رژیم ولایت فقیه علی اکبر پورجمشیدیان را بازخواست کردند چرا که پورجمشیدیان و پورجمشیدیان ها از خادمان حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور هستند!

  • علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا است نه لشکر سی و یک عاشورا

   علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا است نه لشکر سی و یک عاشورا

   پس از بررسی هائی که به تازگی انجام یافتند روشن شد که درجه و مقام سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان بسیار بالاتر از فرماندهی لشکر سی و یک عاشورا است و طوطی سخنگوی رژیم ولایت فقیه فرمانده سپاه عاشورا است و لشکر سی و یک عاشورا بخشی از بدنه سپاه عاشورا است و سپاه عاشورا در بر گیرنده بخش های بزرگی از سپاه پاسداران است که لشکر سی و یک عاشورا نیز یکی از آنها است.

   در خبرگزاری های رژیم ولایت فقیه نیز از به باد دادن هفت میلیارد تومان از سوی ((سپاه عاشورا)) و به دست علی اکبر پورجمشیدیان سخن گفته شده است نه حیف و میل هفت میلیارد تومان از سوی ((لشکر سی و یک عاشورا))

   از این روی علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده ((سپاه عاشورا)) است نه فرمانده ((لشکر سی و یک عاشورا))

   و اما فرمانده لشکر سی و یک عاشورا پیش از این فرد ناشناسی به نام ((سرهنگ مطلق)) بود که آگاهی بیشتری درباره ((سرهنگ مطلق)) در دست نیست و روشن نیست که نامبرده هم اکنون نیز فرمانده لشکر سی و یک عاشورا است و یا کسی دیگر جایگزین او شده است.

   سخن کوتاه، در نوشتار مربوط به علی اکبر پورجمشیدیان فرماندهی ((سپاه عاشورا)) درست و فرماندهی ((لشکر سی و یک عاشورا)) نادرست است.

 104. مهربانی

  مهربانی

  مهربانی رئیس سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی است. نام کوچک او را کسی نمی داند و از پیشینه او به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب رژیم نیز کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  عکس مهربانی:

 105. قیصرنژاد

  قیصرنژاد

  قیصرنژاد رئیس زندان تبریز است. نام کوچک او را کسی نمی داند و از پیشینه او به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب رژیم نیز کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • ایرج قیصرنژاد

   ایرج قیصرنژاد

   ایرج قیصرنژاد رئیس پیشین زندان تبریز بود و هم اکنون معاون کل و قائم مقام سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی شده است.

 106. سلطانی وش

  سلطانی وش

  سلطانی وش معاون زندان تبریز است. نام کوچک او را کسی نمی داند و از پیشینه او به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب رژیم نیز کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 107. قویدل

  سرهنگ قویدل رئیس بخش حفاظت و اطلاعات زندان تبریز وابسته به اداره اطلاعات تبریز است. نام کوچک او را کسی نمی داند و از پیشینه او به ویژه در زمینه سرکوب دشمنان رژیم نیز کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • علیرضا قویدل

   علیرضا قویدل

   سرهنگ علیرضا قویدل پس از بیست و یک سال کار در بخش حفاظت و اطلاعات زندان تبریز وابسته به اداره اطلاعات تبریز هم اکنون رئیس زندان میانه شده است.

   عکس علیرضا قویدل:

 108. داود حملبر مجرد قاضی فرمایشی دادگاه های نمایشی رژیم در تبریز

  داود حملبر مجرد قاضی فرمایشی دادگاه های نمایشی رژیم در تبریز

  رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه آن چنان غرق در لجن است که حتی قانون های چرند و یاوه ای را که به نام اسلام به خورد مردم می دهد هنگامی که به زیانش باشند زیر پا می گذارد! اصل سی و دوم قانون اساسی جمهوری اسلامی نمونه ای ساده است و چون قضات شریف و با وجدان نمی خواهند با قانون ( ما می فرمائیم! ) حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور کار کنند به ناچار رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه چند عروسک کوکی را به نام قاضی در هر شهر به کار گرفته است تا دادگاه های نمایشی رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی را بگردانند. هر ایرانی با وجدان برای برپائی حق و داد باید نشانی، محل تردد، شماره ماشین، پاتوق ها، عکس و دیگر اطلاعات بایسته را دربارۀ این عروسک های کوکی قاضی نما گردآوری کند تا با این آشغال های رژیم که جز زبان زور زبان دیگری را نمی فهمند با زبان خودشان سخن گفته شود. داود حملبر مجرد فرزند جلال حملبر مجرد یکی از این عروسک های کوکی است که در شعبه یکم دادگاه انقلاب اسلامی تبریز با قانون ( ما می فرمائیم! ) حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور مأمور سرکوب دشمنان رژیم در تبریز و آذربایجان است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 109. دولت آبادی

  دولت آبادی

  دولت آبادی عروسک کوکی قاضی نما و مهره بی اراده ای در دست سازمان های امنیتی رژیم ولایت فقیه در تبریز است و کاری جز رونویسی کردن احکام دیکته شده از سوی مراکز سرکوب رژیم در تبریز به نام دادنامه! بر علیه دشمنان رژیم در تبریز ندارد. دولت آبادی هم اکنون رئیس شعبه دوم بیدادگاه انقلاب اسلامی در تبریز است. نام کوچک او را کسی نمی داند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 110. محسن هاشم زاده

  محسن هاشم زاده

  محسن هاشم زاده عروسک کوکی قاضی نما و مهره بی اراده ای در دست سازمان های امنیتی رژیم ولایت فقیه در تبریز است و کاری جز پرونده سازی بر علیه دشمنان رژیم در تبریز ندارد. محسن هاشم زاده هم اکنون بازپرس شعبه چهارم دادسرای تبریز ویژه پرونده های سیاسی است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 111. محمد قاسملو

  محمد قاسملو

  سرهنگ محمد قاسملو رئیس بخش فتا ( فضای تولید و تبادل اطلاعات ) نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی بوده و در هماهنگی کامل با اداره اطلاعات تبریز و اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی مأمور یافتن دشمنان تبریزی و آذربایجانی رژیم در شبکه اینترنت، گفتگوهای تلفنی و موبایلی است. میلیاردها تومان از پول مردم ندار و گرسنه تبریز و آذربایجان برای دستگاه های الکترونیک بسیار پیچیده و آشکارسازی و کنترل پیام های اینترنتی رمزنگاری شده و ایمیل ها و همچنین شنود و ضبط مکالمات تلفنی و موبایلی درون مرزی و فرامرزی در این مرکز هزینه شده است. مرکز فتا به ریاست سرهنگ محمد قاسملو تا کنون دستگیری چندین وبلاگنویس ضد رژیم و بسیاری از مخالفان رژیم را که با ایمیل و پیامک و نوشتن یادداشت های اینترنتی بر ضد رژیم ولایت فقیه کوشا هستند را در کارنامه خود دارد. دستگیر شدگان پس از بازرسی از خانه و توقیف کامپیوتر و سی دی ها و کتاب ها و ………. بی درنگ به اداره اطلاعات تبریز برده شده و در آنجا برای آنها پرونده سازی می شود و گاهی دستگیر شدگان به بند ۲۰۹ زندان اوین فرستاده می شوند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از سرهنگ محمد قاسملو دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 112. حسن محمدیاری

  حسن محمدیاری

  حسن محمدیاری مدیر کل نوین سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی است. پس از گندکاری های فراوان در زندان تبریز و پخش گزارش این گندکاری ها در بیرون از زندان، علی مهربان مدیر کل پیشین سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی برکنار شد. البته در ظاهر و به طور محترمانه گفته شد که علی مهربان به افتخار بازنشستگی نائل آمده است! حسن محمدیاری پیش از رسیدن به پست نوین، معاون اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان آذربایجان شرقی بوده است. وی پیش از آن رئیس زندان اردبیل و رئیس زندان مشکین شهر و اندک زمانی رئیس زندان تبریز بوده است. از پیشینه حسن محمدیاری به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب دشمنان رژیم کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  یادآوری می شود که پاره ای از گندکاری های پیش آمده در زندان تبریز را می توانید در لینک زیر ببینید:

  http://pishgaam13.wordpress.com/2011/09/11/zendan-tabriz/

 113. جبار باقری

  جبار باقری

  جبار باقری مدیر کل پیشین سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی بوده است و هم اکنون مدیر کل سازمان زندان های استان آذربایجان غربی است و گفته می شود که به زودی قرار است در پست دیگری به کار گمارده شود. از پیشینه جبار باقری به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب دشمنان رژیم کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  عکس جبار باقری:

 114. علی استادی

  علی استادی

  علی استادی پنج سال رئیس زندان میانه بوده است و هم اکنون رئیس زندان تبریز شده است. گفته می شود که علی استادی با چند تن از مهره های دانه درشت رژیم در تبریز و آذربایجان که نام خانوادگی آنها نیز استادی است پیوند خویشاوندی دارد. از پیشینه علی استادی به ویژه در زمینه همکاری با سازمان های سرکوب دشمنان رژیم نیز کسی چیزی نمی داند. هر یک از دوستان نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  عکس علی استادی:

 115. دیدبان

  دشمنان اسلام و انقلاب و مقام معظم رهبری بدانید ما خار چشم گنده تر از شما ها بودیم و هستیم و خواهیم ماند هر روز بد تر از دیروز با دشمنان امام خامنه ای ولی حیف که مقام معظم رهبری دلی نازک و باکذشت دارن و دستور ازاد سازی امثال شما ها از زندان رو میدن.
  ما همه سرباز تویم خامنه ای گوش به فرمان تویم خامنه ای

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 116. عکس شانزده تن از محافظان خامنه ای هنگام سفرش به آذربایجان

  عکس شانزده تن از محافظان خامنه ای هنگام سفرش به آذربایجان

  محافظان حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور، علی خامنه ای از دستچین شده ترین و سرسپرده ترین مهره های رژیم گدایان مفت خور هستند. این محافظان از میان بازجویان، شکنجه گران، تیر خلاص زن ها، مأموران اعدام و در یک واژه هارترین سگ های گوش به فرمان رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه برگزیده می شوند. همان بازجوها و شکنجه گرانی که در بند 209 زندان اوین و بند دو – الف سپاه پاسداران در زندان اوین برای آن که شناخته نشوند با چشمبند از زندانیان بازجوئی کرده و آنها را شکنجه می کنند و پس از سال ها کشتار و شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم به عنوان محافظ ویژه خامنه ای برگزیده می شوند! کسانی که فیلم بازجوئی از خانم فهیمه دری نوگورانی همسر سعید امامی را دیده اند می دانند که سخن از چه کسانی است!

  پس از زمین لرزه آذربایجان در تاریخ بیست و یک مرداد 1391 ، خامنه ای ولی امر مفسدین جهان برای آن که در مردمفریبی و خرسواری از آخوندهای دیگر پس نماند در تاریخ بیست و شش مرداد 1391 راهی تبریز و چند روستای آسیب دیده از زمین لرزه شد. عکس زیر خامنه ای را به همراه شانزده تن از محافظانش نشان می دهد. دشمنان رژیم دیدگاه های سیاسی گوناگونی دارند. شما اگر ضد رژیم هستید دیدگاه سیاسی شما به جای خود، (با دیدگاه سیاسی شما کاری نداریم) اما در فرستادن این عکس به سایت ها و وبلاگ های ضد رژیم با هر دیدگاه سیاسی و انتشار آن کوشا باشید تا این دژخیمان دانه درشت رژیم اهریمنان دوزخی که اکنون بدون چشمبند چهره آنها به خوبی دیده می شود شناسائی شوند و ریشه ستم و ستمگران بسوزد.

 117. سرباز حضرت امام خامنه

  خاک توسرتون اون شماره10 استاندار تبریزه علیرضا بیگی می تونید تو اینترنت جستوجو کنید
  هرکس که تو این عکسه نوشتید که محافظ حضرت امام خامنه که مرگ بر ضد ولایت فقه
  بدانید اگر با سرهایمان کوه ها بسازند نمی زاریم که بگند سید علی تنها ماند

 118. شماره 3 و 16 هم مشخصه که از اهالی منطقه هستن و دهاتی ساده هستن

 119. آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج مُرد

  آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج مُرد

  از تبریز خبر می رسد که چندی است آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج مرده است. کسانی که تبریزی هستند حتما آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج را می شناسند. عزت الله لاهوتی کرکج که در دهه ۶۰ فرمانده کمیته مرکزی تبریز بود یکی از خونخوارترین و فاسدترین آخوندهای رژیم گدایان مفت خور در تبریز و آذربایجان و حتی ایران است. پس از اشغال و غصب کنسولگری آمریکا در تبریز در آخر خیابان شهناز جنوبی پیشین (میدان حکیم نظامی کنونی) این کنسولگری با چندین ساختمان بزرگ و چندین حیاط پهناور که در گستردگی دست کمی از یک پادگان نداشت یکی از بزرگترین جایگاه های سرکوب دشمنان رژیم شد. نخست کمیته مرکزی تبریز را شورائی از چند جنایتکار رژیم می گرداند، سپس جنایتکاری به نام علی بقائی رئیس کمیته مرکزی تبریز شد. علی بقائی در زمان رژیم پادشاهی کوره آهک پزی داشت و یک نفر را به قتل رسانده و لاشه اش را در کوره آهک پزیش سوزانده بود! برای همین چندی در زندان رژیم پادشاهی در تبریز زندانی شده بود. علی بقائی پس از انتحار اسلامی خود را به عنوان زندانی سیاسی رژیم پادشاهی جا زده و فرمانده کمیته مرکزی تبریز شد! سپس آخوند منفور و فاسد و جنایتکار عبدالحمید باقری بنابی فرمانده کمیته مرکزی تبریز شد. پس از برپائی وزارت اطلاعات در سال ۱۳۶۲ آخوند عبدالحمید باقری بنابی مدیرکل اطلاعات استان آذربایجان شرقی شد و به جای او آخوند عزت الله لاهوتی کرکج فرمانده کمیته مرکزی تبریز شد. سرانجام عزت الله لاهوتی کرکج مدیرکل اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی شد.

  در زمان فرماندهی عزت الله لاهوتی کرکج در کمیته مرکزی تبریز هزاران تن از دشمنان رژیم دستگیر و پس از شکنجه و بازجوئی و پرونده سازی درباره آنان به بیدادگاه های انقلاب اسلامی تبریز فرستاده شده و به اعدام و زندان محکوم شدند. چند تن از بازجویان و شکنجه گران سرشناس کمیته مرکزی تبریز در آن هنگام عبارتند از:

  * جواد حسین خواه شکنجه گر سرشناس تبریزی که به دست سازمان مجاهدین خلق ترور شد.

  * محمد معمارزاده که در آغاز در واحد اطلاعاتی کمیته مرکزی تبریز کار می کرد. سپس به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفت. سرانجام استاندار آذربایجان شرقی شد و هم اکنون در پست های بالای مدیریتی در وزارتخانه های رژیم ولایت فقیه در تهران کار می کند.

  * فیروز رضائی که در واحد اطلاعات کمیته مرکزی تبریز کار می کرد. سپس به اداره اطلاعات تبریز رفت و در آنجا از دشمنان رژیم بازجوئی می کرد و آنها را شکنجه می داد و سپس مدیرکل اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شد.

  * اکبر غفاری که هم در واحد اطلاعاتی سپاه پاسداران کار می کرد و هم در کمیته مرکزی تبریز زندانیان ضد رژیم را شکنجه می داد و از آنها بازجوئی می کرد و پس از برپائی وزارت اطلاعات در سال ۱۳۶۲ به اداره اطلاعات تبریز رفته و در آنجا جنایاتش را دنبال کرد و سپس معاون سیاسی – امنیتی استانداری آذربایجان شرقی شد و پس از آن رئیس سازمان بازرسی کل کشور در آذربایجان شرقی شد.

  * سردار سرتیپ مقصود ماهری نخست فرمانده واحد اطلاعات و سپس معاون کل کمیته مرکزی انقلاب اسلامی تبریز بود که سپس به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفت و هم اکنون در بند ۲۰۹ زندان اوین در تهران کار می کند.

  * سردار سرتیپ حسن روستائی که پس از سال ها شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم در کمیته مرکزی تبریز فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی شد و هم اکنون در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی کار می کند.

  * سردار سرتیپ محمود جلالی که بسیار سنگدل بود و چنان زندانیان را شکنجه می داد که حتی صدای اعتراض شکنجه گران دیگر هم بلند می شد! محمود جلالی شکنجه گر سرانجام در حادثه سقوط هلی کوپتر کشته شد.

  * سردار سرتیپ حسن روستائی که به همراه برادرش علی روستائی معروف به سیدجعفر و پسرعمویش مجید روستائی معروف به مجان (از مأموران اعدام زندان تبریز) در کمیته مرکزی تبریز کار می کرد. حسن روستائی بازجو و شکنجه گری بسیار سنگدل بود و سپس فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی تبریز شد و هم اکنون در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی کار می کند.

  * سردار سرتیپ رحمان ایمانی نژاد بناب معروف به حاجی رحمان که یکی از بزرگترین سردسته های بازجویان و شکنجه گران رژیم در تبریز است. پس از انحلال کمیته ها فرمانده واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی شد. در سرکوب خونین خیزش مردم تبریز در سال ۸۵ به همراه محمدعلی نصرتی کارائی فراوان از خودش نشان داد. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دارای پست و مقام شده است.

  * سردار سرتیپ غلامعلی نیرپور از سرکوبگران و عوامل اطلاعاتی رژیم در کمیته مرکزی تبریز و سپس اداره اطلاعات تبریز بود. سپس به تهران فراخوانده شد و در سازمان های سرکوب رژیم در تهران مانند زندان اوین و زندان قزلحصار و بازداشتگاه توحید و ………. به جنایاتش ادامه داد. گفته می شود غلامعلی نیرپور از زندانیان ترک زبان در بازداشتگاه ها و شکنجه گاه های رژیم در تهران با سختترین شکنجه ها بازجوئی می کند.

  * مجید نیکنام سربازجوی کمیته مرکزی تبریز که در آغاز در بخش گزینش و در واقع بخش تفتیش عقاید کمیته مرکزی تبریز برای استخدام و دستچین کردن سگ های هار و گوش به فرمان کار می کرد و سپس فرمانده واحد اطلاعات کمیته مرکزی شد و هر روز یک نوع شکنجه را اختراع می کرد تا از زندانیان ضد رژیم بازجوئی کند! وی سرانجام به اداره اطلاعات تبریز رفت و گفته می شود که هم اکنون به بند ۲۰۹ زندان اوین در تهران رفته و در آنجا زندانیان ضد رژیم را شکنجه کرده و بازجوئی می کند.

  * سعید رستمی سخا در زمان رژیم پادشاهی زرگر بود و فروشگاهی به نام تابان داشت و سعید تابان نامیده می شد. دچار فساد اخلاقی بوده و همجنسباز بود. مدتی در کمیته مرکزی تبریز کار می کرد و سپس در دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی و اداره اطلاعات تبریز مشغول به کار شد و در کار دستگیری، بازجوئی، شکنجه و اعدام دشمنان رژیم کارائی فراوان از خود نشان داد و اکنون روشن نیست که در کجاست و چه کار می کند؟ برادر او به نام سردار سرتیپ حمید رستمی سخا نیز از سرکوبگران دانه درشت رژیم است اما اطلاعات بیشتری از او در دست نیست. یکی از خویشاوندان او که نام خانوادگی او نیز رستمی سخا است رئیس فرودگاه بین المللی تبریز است.

  * غلامعلی طریقت خواه سال ها در کمیته مرکزی تبریز بازجو و شکنجه گر دشمنان رژیم بود. پس از انحلال کمیته ها به واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی رفت. گفته می شود هم اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته است.

  * مراد سلطان مرادی که نخست در زندان تبریز زندانیان محکوم به اعدام را تیرباران می کرد و از مأموران اعدام در زندان تبریز بود. سپس سربازجوی واحد اطلاعات کمیته مرکزی تبریز شد. پس از آن به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفت و هم اکنون در آنجا مشغول به کار است.

  * رحیم صمصامی که از سربازجویان کمیته مرکزی تبریز بود و سپس به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفت و هم اکنون در آنجا کار می کند.

  * جمشید کریمی از سرکوبگران رژیم در کمیته مرکزی تبریز و سپس واحد اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی بود. اکنون به اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی رفته و در آنجا دشمنان رژیم را سرکوب می کند.

  البته شماره جنایتکاران رژیم آخوندی در کمیته مرکزی تبریز که سپس به همراه کمیته های دیگر منحل شد و کارکنان آن به نیروی انتظامی و اداره اطلاعات رفتند بسیار بیش از اینها است. در اعلامیه های مرگ عزت الله لاهوتی کرکج که بر دیوارهای تبریز چسبانده شده بودند نام چند تن از خویشاوندان سردسته دژخیمان دیده می شد که شاید آنها نیز مانند عزت الله لاهوتی کرکج از کارکنان مراکز سرکوب رژیم اهریمنان دوزخی باشند. روشن است که درباره چنین کسانی باید بررسی های موشکافانه ای انجام شوند. کسانی مانند:

  ** چهار پسر عزت الله لاهوتی کرکج به نام های: سعید لاهوتی کرکج – یعقوب لاهوتی کرکج – مرتضی لاهوتی کرکج – محمدصادق لاهوتی کرکج

  ** داماد و خواهرزاده عزت الله لاهوتی کرکج به نام: مرتضی جمالی

  ** پنج برادرزاده عزت الله لاهوتی کرکج به نام های: موسی لاهوتی کرکج – کاظم لاهوتی کرکج – علی لاهوتی کرکج – یحیی لاهوتی کرکج – حسن لاهوتی کرکج

  ** دو برادر زن عزت الله لاهوتی کرکج به نام های: کریم آقابالائی – جواد آقابالائی

  ** شش خواهرزاده عزت الله لاهوتی کرکج به نام های: جبرئیل شهنواز – بهمن عسکری اصل – مصطفی جمالی – مرتضی جمالی – احد دهون – محمدعلی دهون

  ** سه پسر عموی عزت الله لاهوتی کرکج با نام خانوادگی دیگر به نام های: غلامعلی علیوند – رضا علیوند – اسماعیل علیوند

  ** سه باجناق عزت الله لاهوتی کرکج به نام های: محمدحسین میرعطاران – رضا طاهری باغ یعقوب – ایرج رشیدی

  آنچه که مایه اندوه و افسوس فراوان است این است که چرا باید جنایتکاران و دژخیمان خونخواری مانند آخوند عزت الله لاهوتی کرکج پس از ده ها سال ستم و سرکوب و خونریزی با آسایش و امنیت زندگی ننگینشان را دنبال کنند و سرانجام با مرگی طبیعی بمیرند؟ و چرا در میان ستمدیدگان چند آدم رگدار پیدا نمی شوند که این جنایتکاران را به کیفر کردارهایشان برسانند؟ و چرا در همه جا جز خاموشی یک گورستان چیز دیگری دیده نمی شود؟

  • م.داوری

   همه فکر میکنن که او مرده است.ولی همه در استباه هستند ان ملعون برای معلجه به المان رفت و پس از دوره کوتاهی معالجه یافت وبه ایران باز نگشت و به اسرائل رفت و به زندگیش اذامه میدهد.عکسهایشان را به زودی میفرستم. م.داوری

 120. داستان به کارگیری بنی هاشمی و برکناری حسن محمدیاری در زندان تبریز

  داستان به کارگیری بنی هاشمی و برکناری حسن محمدیاری در زندان تبریز

  از تبریز خبر می رسد که حسن محمدیاری از پست مدیرکل سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی برکنار شده و در پست مدیر کل سازمان زندان های استان همدان به کار گمارده شده است و به جای حسن محمدیاری فردی با پیشینه ای ناروشن به نام بنی هاشمی در پست مدیرکل سازمان زندان های استان آذربایجان شرقی به کار گمارده شده است. گفته می شود چند تن که نام خانوادگی آنها نیز بنی هاشمی است از سرکوبگران دانه درشت رژیم ولایت فقیه در سازمان های سرکوب رژیم در تبریز و آذربایجان هستند. از پیشینه بنی هاشمی به ویژه در زمینه همکاری وی با سازمان های شکنجه و سرکوب دشمنان رژیم کسی چیزی نمی داند چرا که چنین کسانی سال ها در دستگاه های سرکوب و شکنجه رژیم ولایت فقیه مانند اداره اطلاعات کار می کنند و سرانجام در پست هائی مانند مدیرکل سازمان زندان های استان به کار گمارده می شوند!

  گفته می شود که برکناری حسن محمدیاری و چند تن دیگر از کارکنان زندان تبریز و به روی کار آمدن بنی هاشمی برای کشته شدن یکی از زندانیان به نام محمد رنگ گری در زندان تبریز بوده است. محمد رنگ گری دو سال در زندان تبریز زندانی بود. محمد رنگ گری معروف به مهدی از اهالی بستان آباد (شهر کوچکی در ۵۰ کیلومتری تبریز) بود و با داشتن ۳۷ سال سن چهار فرزند داشت. محمد رنگ گری در بند ۱۰ یا بند شهرستان معروف به بند متادون زندانی بود. روز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ماه رمضان هنوز به پایان نرسیده بود و خوردن و آشامیدن برای زندانیان ممنوع بود اما محمد رنگ گری چون بیمار بود ناچار شد پس از نیمروز به همراه داروهایش اندکی خوراکی بخورد و آب بیاشامد. در این هنگام مزدوران گرداننده زندان تبریز محمد رنگ گری را به بهانه روزه خواری و توهین به اسلام! با مشت و لگد و سیلی و تازیانه و باتوم و در حالی که بینیش شکسته بود و لبش پاره شده بود و از سر و رویش خون می چکید کشان، کشان به بند ویژه سلول های انفرادی بردند. محمد رنگ گری در زیر بارانی از مشت و لگد هر اندازه التماس کرد و با داد و فریاد گفت که بیمار است و ناچار بود دارو بخورد و آب بیاشامد دژخیمان زندان تبریز گوش شنوائی برای شنیدن سخنان او نداشتند!

  یکی از دژخیمان زندان تبریز به نام چاوشی که معاون زندان تبریز بود به همراه دژخیمان دیگری مانند: شهرام رضازاده، عبدول محمدپور، رستمی، تیمورزاده و چند تن دیگر که هنوز شناسائی نشده اند محمد رنگ گری را پس از بستن دو دستبند به دو دستش از میله های بند سلول های انفرادی آویزان کردند! و سپس کتک زدن به محمد رنگ گری را دنبال کردند و تا بامداد روز شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ محمد رنگ گری از دستانش آویزان ماند! هنگام بامداد چاوشی معاون پیشین و برکنار شده زندان تبریز و شهرام رضازاده دو زندانی دیگر به نام های بهزاد زارع حسنپور و یوسف فتحعلی نژاد را با تهدید و عربده کشی و مشت و لگد ناچار کردند که پیکر خونین و لت و پار شده محمد رنگ گری را به بهداری زندان تبریز ببرند و در گزارش بهداری زندان تبریز نوشته شد که محمد رنگ گری بر اثر خونریزی داخلی با دلایلی نامعلوم مرده است!

  پس از شکایت خانواده محمد رنگ گری در بیدادسرا و ظلمگستری تبریز و پیگیری ها و دوندگی های فراوان این خانواده دردمند، قرار مجرمیتی الکی و تشریفاتی درباره هفت تن از دژخیمانی که در کشتن محمد رنگ گری دست داشتند صادر و پس از سپردن وثیقه ای شل و ول، مزدوران با خنده و قهقهه و چهچهه و بی آن که حتی یک روز زندانی شده باشند بیدادسرای تبریز را ترک کردند! برای مردمفریبی ظاهرا این دژخیمان از کار برکنار شدند اما همه می دانند که این برکناری برای ظاهرسازی است و این مزدوران در آینده در دستگاه های دیگر سرکوب رژیم گنداب و لجن ولایت فقیه به کار گمارده خواهند شد! و سرانجام برای مردمفریبی بیشتر حسن محمدیاری هم از کار برکنار شد و به جای او بنی هاشمی به کار گمارده شد!

  عکس بنی هاشمی:

  • محمد بسیجی

   مرگ بر ضد ولایت فقیه شما اگر انسان بودید مانند این بسیجیان جان برکف برمملکت خودتان خدمت می کردید درود بر خامنه ای

   • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

    کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 121. حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مُرد

  حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مُرد

  از تبریز خبر می رسد که چندی است حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مرده است. حاج احد حمیدی شفیق یکی از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز بوده است. حاج احد حمیدی شفیق در دهه شصت یکی از بزرگترین کارگزاران و صحنه گردانان رژیم ولایت فقیه در کمیته های انقلاب اسلامی و از دستیاران جنایتکارانی مانند: علی بقائی، آخوند فاسد عبدالحمید باقری بنابی، آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج، تقی جبل هنگ معروف به تقی تهرانچی، حاج محمد گل گندم، حاج محمدعلی رسولی، شکنجه گر سرشناس جواد حسین خواه، مجید نیکنام، سعید رستمی سخا و ……… بوده است. همچنین احد حمیدی شفیق سردسته روضه خوان ها و نوحه خوان های هوادار رژیم در کوی سیلاب در تبریز بود. از اعلامیه های مرگ حاج احد حمیدی شفیق که بر دیوارهای تبریز چسبانده شده بودند دانسته می شود که:

  ** حاج احد حمیدی شفیق پنج پسر دارد به نام های: سرهنگ پرویز حمیدی شفیق – محمد حمیدی شفیق – نادر حمیدی شفیق – حسین حمیدی شفیق – حسن حمیدی شفیق. درباره سرهنگ پرویز حمیدی شفیق گفته می شود که نامبرده پس از سال ها کار در کمیته های انقلاب اسلامی به فرماندهی بخش مبارزه با مفاسد اجتماعی نیروی انتظامی تبریز برگزیده شد و با کار و کوشش شبانه روزی شگفت آوری هزاران گیرنده ماهواره ای را از خانه های مردم تبریز گردآوری کرده و دستور داد آنها را با پتک خرد کنند! و اکنون روشن نیست که سرهنگ پرویز حمیدی شفیق در کجاست و چه کار می کند؟!

  ** پدر زن حاج احد حمیدی شفیق فردی به نام قربانعلی صمدی صمیمی بود که مرده است.

  ** حاج احد حمیدی شفیق سه برادر دارد به نام های: مجید حمیدی شفیق و دو برادر مرده به نام های یعقوب حمیدی شفیق و صمد حمیدی شفیق.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پنج داماد دارد به نام های: ابراهیم قهرمانی، اکبر غفاری ( دژخیم سرشناس و دانه درشت رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان ) ، یوسف محمدپورفرشچی ( از کارگزاران دانه درشت وزارت اطلاعات در تبریز و آذربایجان ) و دو داماد مرده به نام های: سلیمان قهرمانی و ابراهیم کاظم پوراصغری.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پانزده نوه پسر دارد به نام های: علی حمیدی شفیق – هادی حمیدی شفیق – مهدی حمیدی شفیق – رضا حمیدی شفیق – الیاس حمیدی شفیق – یونس حمیدی شفیق – سعید حمیدی شفیق – محمد حمیدی شفیق – حامد حمیدی شفیق – فرشید قهرمانی – ایرج قهرمانی – محمدنقی کاظم پوراصغری – مسعود کاظم پوراصغری – امیرحسین غفاری – مهدی محمدپورفرشچی.

  ** حاج احد حمیدی شفیق چهار برادرزاده پسر دارد به نام های: اصغر حمیدی شفیق – یوسف حمیدی شفیق – علی حمیدی شفیق – حمید حمیدی شفیق.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پسر دائی حاج رضا اسماعیلی شفیق است.

  ***** البته گفته می شود که چند تن از خویشاوندان حاج احد حمیدی شفیق از دشمنان رژیم آخوندی در تبریز هستند و از این روی دچار دردسرهای فراوانی مانند هجوم به خانه و دستگیری و بازجوئی و شکنجه و پرونده سازی و محکومیت به زندان نیز شده اند.

 122. ایران اسلامی

  همتون هیچ غلطی نمیتوانید بکنید

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 123. انصافاً این همه چرت و پرت ندیده بودم !
  بعضیاشون رو میشناسم ، اصلاً این کاره نیستند !
  در مورد بعضیام خزعبل نوشتن !
  درهرصورت !
  اسم منم اضافه کنین !!!

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 124. بی نام

  مسعود عصری نیا دار فانی را ودا گفت

 125. مسعود عصری نیا مُرد

  مسعود عصری نیا مُرد

  از تبریز خبر می رسد که چندی است مسعود عصری نیا از کارگزاران دانه درشت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی مرده است. چگونگی مرگ مسعود عصری نیا مبهم است. گروهی می گویند مسعود عصری نیا با مرگ طبیعی مرده است اما بسیاری نیز می گویند برای کشمکش های باندهای درون رژیم، مسعود عصری نیا کشته شده و نام مرگ طبیعی به روی این آدمکشی و پاکسازی مافیائی گذاشته شده است. از سوی دیگر مسعود عصری نیا داماد آخوند منفور و فاسد و جنایتکار (نجف آقازاده) رئیس پیشین تشکیلات قضائی استان آذربایجان شرقی و بنیانگزار ظلمگستری آذربایجان است. نجف آقازاده یکی از جنایتکارترین و خونخوارترین آخوندهای رژیم است که در کشتار و سرکوب هزاران تن از دشمنان رژیم دست داشته است. باند نجف آقازاده که از آخوندهای دستچین شده و دژخیمان برگزیده وی بر پا شده بود بخش های گوناگون دستگاه قضائی رژیم در آذربایجان و دستگاه های سرکوب این رژیم را مانند اداره کل اطلاعات آذربایجان در بر می گرفت. باند آخوند فاسد و جنایتکار نجف آقازاده بزرگترین هنری که داشت دزدی هائی با ارقام نجومی و شگفت انگیز و سرکوب هر کسی بود که در راه این باند دزدی و مفت خوری زبان به گلایه می گشود و دارائی افسانه ای نجف آقازاده که سر به میلیاردها می زند فراورده هزاران دزدی و رشوه خواری است و زنبارگی، تریاک کشی و هزاران گندکاری دیگر همگی از پیشینه های درخشان نجف آقازاده هستند!

  برای پنهان کردن پیشه مسعود عصری نیا داماد نجف آقازاده که همانا کار در اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی بود گفته می شد که وی معلم قرآن و رئیس هیأت بیلیارد و بولینگ استان آذربایجان شرقی است اما نام ها پوششی برای پنهانکاری بودند. همچنین گفته می شود که وی دوست بسیار نزدیک سید حسن موسوی قدیم معروف به سیدحسن فردوس یکی از هارترین و سنگدلترین دژخیمان و بازجویان رژیم بود. از آگهی های مرگ و میر مسعود عصری نیا که بر در و دیوارهای تبریز چسبانده شده اند روشن می شود که مسعود عصری نیا فرزند حاج جعفر عصری نیا است اما روشن نیست که خود حاج جعفر عصری نیا هم از دژخیمان رژیم است یا نه؟ (شاید هم باشد) البته حاج جعفر عصری نیا نمرده است و زنده است. همچنین مسعود عصری نیا پسری به نام رضا دارد و گفته می شود که دختری هم به نام زهرا دارد که هر دو خردسال هستند و ای کاش در آینده راه ستم پیشه گان را در پیش نگرفته و به حق پرستان و دادخواهان و دشمنان رژیم ولایت فقیه بپیوندند. همچنین مسعود عصری نیا عموئی به نام حاج جواد عصری نیا دارد که روشن نیست او هم از کارگزاران رژیم است یا نه؟ مسعود عصری نیا دو دائی به نام های حاج غلامرضا علیزاده پایدار و حاج علی علیزاده پایدار دارد که آنها نیز ناشناخته هستند. همچنین مسعود عصری نیا برادر زن محمد شیمیا است که او نیز ناشناس است.

  عکس نجف آقازاده و مسعود عصری نیا:

 126. سلام یه بسیجی هست بنام محسن رحیمی اهل اسلامشهر شهرک واوان ازون وحشیاست اینا خیلی هارو تو اغتشاشات و بعدش با تیر زدن

 127. ناشناس

  کیرم تو اسلام کیرم تو اون مغز هر چی آدم نمازخون

 128. دوست عزیز اینقدرکیرم کیرم ننویس ! ازقدیم معروفه که کیرخر ، » هفت پله » !! داره . بازهم ازهمون قدیم معروفه که » کیریک انسان هرچقدربلندوکلفت باشه ازدوپله ! بیشترنیست » = = = کیرخربااون عظمتش!خاک میشه حالادیگه تکلیف کیرتووامثال توکه معلومه = نتیجه = اینقدردم ازچیزی نزن که عاقبتش خاکه ونیست ونابودشدنه وجوابگویی اعمال !

 129. رحمان روایی رئیس اطلاعات ملکان که به تازگی به تبریز ارتقا درجه یافته نیز با لیست خود اضافه کنید

 130. نقی محمودی

  بنده حقیر یک ……. هستم ؛ از تمامی مطلعین ومحققین درخواست دارم در خصوص جنایاتی که – بخصوص – در بعد از وقت اداری در زیر زمین ویا محل موسوم به بایگانی راکد از سوی به ظاهر قضات دادگستری تبریز به شرح ذیل صورت می گیرد ؛ عکس ومطالب موثق وبخصوص از زندانیان سیاسی آذربایجان تهیه وبه اطلاع عموم فعالین حقوق بشر وملت ایران برسد؛ لازم به ذکر است که این قضات در همکاری با اداره اطلاعات وستاد اجرای فرمان امام خمینی ودادگاه اصل 49 تبریز ( شعبه اول دادگاه انقلاب تبریز) ثروت بسیار بادآورده صدها میلیارد تومانی کسب و اغلب قسمتی از اموال خویش را ، بنام اطرافیان خود کرده اند که به ترتیب پرونده سیاه آنان ذکر می گردد وتقاضای اقدام فوری در جهت ممانعت از خونریزی وجلادی وشکنجه گری این حضار دارم : 1- قاضی کیا نوش شکو تازه – ریاست فعلی شعبه 104 جزائی تبریز ( با سابقه اعدام وشکنجه گری به تعدد … پسر نزول خوار معروف تبریز وحومه محمود شکوه تازه)- که به همراه همسرش بنام خانم پروانه صا دقی شبستری ( – فامیل نماینده ولایت فقیه – ایت الله خامنه ای – در شهر تبریز: آیت الله مجتهد شبستری ؛ که متاسفانه وعلی الظاهر که وکیل ماده 187 منتخب قوه قضائیه است , در نقش وکیل بازی ومخبر اداره اطلاعات در خصوص اعضاء کانون وکلاء دادگستری کانون مستقل وکلاء وکانون کارشناسان رسمی دادگستری بوده ؛ که بعد از ظهر ها در اداره اطلاعات مشغول بازجوئی از زندانیان سیاسی زن می باشد ونیز حتی پسر ودختر این والدین جنایتکار ایرانی که بخاطر مشتی پول جوانان ایران را به خاک وخون کشیده وهزاران خانواده را از هم فر پاشانده اند ؛ پسر ودختر خویش را تحت تعلیم خاص مخبری و…. در اداره اطلاعات قرار داده و…..).2- قاضی رحیم حملبر ریاست دادگاه اصل 49 قانون اساسی تبریز در خصوص مصا دره اموال متهمین سیاسی و( نیز شعبه اول دادگاه انقلاب تبریز) به همراه دو نفر از خانم های خویشاوند خویش در اداره اطلاعات در نقش بازجو (خانمها پروین وزیور ) 3- قاضی محسن هاشم زاده گلین قیه مرندی – بازپرسی شعبه 4 تبریز ( بازپرس وبازجو مخوف ویژه اداره اطلاعات ) 4- قاضی حسین نوبخت – معاون دادستان تبریز وریاست شعبه 6و7و9 اجرای احکام تبریز 5- قاضی موسی خلیل الهی – دادستان وقت تبریز – مخوف ترین دادستان ایران در برهه کنونی که بارها مورد تقد یر وتمجید مقام رهبری واداره اطلاعات در انواع همایشها در دادگستری تبریز واقع ودادستان نمونه جمهوری اسلامی و…انتخاب شده وآمار اعدام ها در زمان دادستانی وی پس از اعدامهای اوایل انقلاب تبریز از سال 1388 الی تااکنون بعنوان شاخص مطرح بوده و نیز تبریز تنها شهری بوده که به جرات می توان گفت تمامی اعدامها در زندآن در بایکوت وسکوت مطلق خبری صورت می گیرد ؛ وحتی اجساد نیز به خانواده اعدام شدگان و اغلب پس از تدفین اجباری وپس از یکماه ؛ اطلاع داده می شود !- — لازم به ذکر است که مسئولیت اجرای عملی وفیزیکی اعدام در زندان شهر تبریز که معمولاً سحر گاهان صورت می گیرد. به عهده 3 مقام اخیر می باشد .6- قاضی میکائیل خوبیار پور ( ریاست شعبه 4 تجدید نظر استان آذربایجان شرقی) 7- قاضی نعمتی ( معاون ریاست دادگستری استان آربایجان شرقی ) وریا ست وقت شعبه 16 تجدید نظر استان آذربایجان شرقی 8- قاضی علی امینی شادباد ( ریاست شعبه 12 تجدید نظر استان آذربایجان شرقی) 9- قاضی محمد ایمانی یامچی ( ریاست شعبه 6 تجدید نظر استان آذربایجان شرقی) 10- قاضی سعدالله عطالو ( ریاست حفاظت -اطلاعات قوه قضائیه مستقر در تبریز )11-قاضی مالک اژدر شریفی زنجانی ( ریاست کل دادگستری استان آذر بایجان شرقی — – که 6 مقام اخیر مسولیت صدور اعدام ها واحکام را – بعنوان ریا ست شعبه دادگاه کیفری استان آذر بایجان شرقی –و یا تائید اعدام ها واحکام را تحت سمت ریاست شعبه تجدید نظر – به عهده دارند .12- قاضی زین العابدین تقوی فردود فرزند : عباس ( با سابقه شکنجه گری وتیر خلاص زنی از اوایل انقلاب زیر نظر آخوند خونخوار سیدحسین موسوی غفار زاده (تبریزی) —دادستان نماینده امام خمینی ومسئول اعدام بالای 1400 نفر در شمالغرب وآبادان —-وبازجوی اداره اطلاعات ( سعبه 2 دادیاری ) ودادگاه انقلاب (شعبه 4 دادگاه انقلاب وقت ومعاون دادگاه انقلاب در مقطعی وریاست شعبه 4 دادگاه تجدید نظر واکنون شعبه 3 دادگاه دیوان عدالت اداری و…. — هماهنگ کننده اعدام ها و مصادره اموال و…. با دادستان کل کشوری و ریاست قوه قضائیه و…)—13- شخص ایرج قیصر نژاد – ریاست وقت زندان تبریز ومعاون فعلی اداره کل سازمان زندانهای استان آذربایجان شرقی و تبریز ونیز موسی رستمی وچاووشی وجعفری – هر سه نفر تما ماً- در نهاد حفاظت -اطلاعات زندان تبریز بعنوان برده های حلقه بگوش ومسئول اجرای فرامین وشکنجه های درون زندان ودستورات صا دره در اینخصوص از طریق مقامات دادسرای تبریز . 14- صادق عزیزی بهروز ( معروف به صادق شش انگشتی ) وبخصوص برادرش صمد عزیزی بهروز فرزند : محمد ؛ که مدیر کل نهاد ستاد اجرای فرمان امام خمینی را به عهده دارد وپس از دستگیری متهمین سیاسی وصدور حکم واجرا و…..تما ماً از طرف مقا مات فوق ، با هماهنگی اخذ شده فی مابین ؛ ترتیب مصادره اموال وبی خانمان نمودن متهمین و خانواده هایشان از طریق کانال این فرد مخوف صورت می گیرد وسپس تحت مزایده های صوری و……به خویش اختصاص می دهند . .

 131. قضات جنايت پيشه دادگاههاي تبريز را بشناسيد! (همراه با عکس)
  کمپيني از کميته بين المللي عليه اعدام در افشاي چهره قضات جنايتکار حکومت اسلامي!

  http://www.rowzane.com/html/select-editor/3949-

 132. ان شا الله همان خدای علی جوابتان را میدهد.

  • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

   کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 133. متهم د‌ر تهران، رسوایی د‌ر استانبول!

  متهم د‌ر تهران، رسوایی د‌ر استانبول!

  http://www.iranglobal.info/node/28220

  • بسیجی کیر کلفت

   دوست دارم چندتا از این خانم خوشگلهای سبز پوش رو به من بدن تا بهشون کیر بسیجی فرو کنم.
   خداییش شما هم تو ارتش جلبکیتون کس های خوشگل و سفیدی پیدا می شه ها
   نبودین سال 88 تو ایران آی ننه ی این سبزی ها گاییده شد آی ننشون گاییده شد
   آب رو بریزید اونجا که می سوزه
   آخه کسکش ها گنده هاتون جمع کردن رفتن تو لندن کون و کس میدن ، اونوقت توی ریقو می خوای با 1 سایت انقلاب کنی
   عزیزم انقلاب کردن تخم می خواد که شما ندارید شما طرفداراتون 1 سری جنده و کس کش هستند
   می گی نه اطرافتو ببین
   مامانتو بخورم از چوچولش
   من عاشق تمام سبزی ها هستم و پذیرای تمام دختران سبز پوش
   قول میدم واسه هر کدومتون 40 دقیقه وقت بذارم و به ارگاسم برسونمتون
   هر کس سبزی خواست آدرس بده میام سراغش واسه بوسیدن و مکیدن و گاییدنش

   • کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

    کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

   • سرباز امام زمان

    لام برادر من….اگر قرار باشه ما بسیجی ها هم مثل این حرام زاده ها بد دهنی کنیم!!!!با اینا چه فرقی داریم؟؟؟یا حق

 134. ناشناس

  فرهاد و بهرام روشنی (شهرداران مناطق تبریز) از عمال

 135. کیر توی کس مادر خامنه ای و هر چی بسیجی وهر چی آخوند

  کیر توی کس مادر خامنه ای کیر توی کس مادر هر چی اخونده کیر توی کس مادر هر چی بسیجی

 136. قاضی دادگاه در تجاوز به دختران باکره فعال بود!

  قاضی دادگاه در تجاوز به دختران باکره فعال بود!

  http://www.iranglobal.info/node/19689

 137. من یحیی فارانی هستم،سلام تروریستهای وطن فروش لطفا من وبه آرزوی دیرینه ام (شهادت دررکاب ولایت)برسونید،عکسم وچطوربراتون بفرستم،آدرس تبریزبیمارستان شهدابخشlcuبابرادرحاج حسن اسراری. مسئول پایگاه خودمم بسیجی100%ذوب درولایتم درسرکوب مزدوران پان ترکیسم هم حضورداشتم09143042953شماره حاج حسن،شماره خودم09143046521،راستی بابای من هم شهیدشده مفقودالاثره بخاطرهمین وطن که سنگشوبه سینه میزنیدشهیدشد،منم آرزودارم مثل بابام شهیدبشم لطفااگه عرضه داریدزودعجله کنید

 138. نهضت ماشکست اگرنیست که نیست، این کشورمابیمه اولاد علی ست،آن برگ برنده ای که درکشورماست سیدعلی حسینی خامنه ای ست،جان ناقابلم فدایش.علم دارولایت بسیجیان فدایت

 139. فدائی سید علی

  درود بر همه بسیجی ها
  خدایا یاری کن تمام دلسوزان و یاوران نظام مقدس اسلامی مان را
  افتخارم این است که یک بسیجی ام

 140. یه بسیجی

  درود بر همه بسیجیان
  و خاک بر سر شما که مانند سگ ها فقط بلدین واق واق کنین
  اگه جراتشو دارین بیایین تو خیابونها تا چنان خواهرتونو بقاین که در تاریخ ثبت بشه

  • کیرم تو کس اول تا آخر هر چی‌ بسیجیو،سپاهیو،آخونده کسکشه.

   خاک تو سر اون بابای کسکشت که کسکشی اون ننه جندتو میکنه،تو و امثال تو آبجی‌ جنده که معلوم نیست باباتون کیه وجود دارین تنهایی تو خیابون بیأین،فعلا که آبجی جنده هر چی‌ بسیجیو سپاهی داره یکی‌ یکی‌ گاییده میشه ،ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ بسیجیو ،سپاهیو،آخوندو ،هر چی‌ مزدور رژیم کثیف اخندیه،اسیجی کسکش کیرم تا دسته تو کس اون آبجی پشمالوت که مثل گوریل می‌‌مونه،بسیجی‌ زن جنده کیرم تو کون گشاده زنت که پشم کونش هر تارش یک متره،بسیجی‌ دیوس ریدم رو جنازه مادر جندت ،بسیجی‌ جاکش ریدم تو دهن اون بابای کسکشه بی‌ ناموست .خمینی ریدم رو اون استخون کثیف پوسیدت،خمنیی ریدم رو اون سنگ قبر ننت‌،خمینی ریدم رو سنگ قبر بابای کسکشه هندی زادت،خمینی ریدم تو روح ۷جّد آباد هندی زادت،علی‌ چلاق کسکشه بنگی مفنگی دزد زن جنده ،ریدم تو روح اون مادر جندت و اون بابای دیوثت ،علی‌ چلاق کسکشه زن کونی‌ کیرم تو کس زن جنده اون پسرت بی‌ خایت مجتبی ابنه ایی ،که کیر نداشت زنشو بکبه رفت انگلیس زن جندشو داد به یه انگلیسی کیر کلفت گایید تا براش یه کاکل زری بیاره،ریدم تو روح مرده زندهٔ هر کسکشی که طرفداری از این رژیم کثیف بی‌ ناموسه دزد آخوندی میکنه،پاینده ایران آریایی،درود بر آریایی، ریدم تو دهن هر چی‌ تازی و تازی پرستو هر کسکشی که ضد ایرانی‌ هست .

 141. موفق باشید، رژیم آخودنی در حال اضمحلال است … یکی دیگر از بسیجیان ومزدوران بی شرف رژیم ـــ یک عقده ای به تمام معنا میباشد ــ که دهها وبلاگ و… توسط خود فرد اخیر بنام طرفداران خود ـــ به اصطلاح ـــ ایجاد کرده است … شخص «« محمد عباس زاده مشگین »» میباشد .که دارای پیشینه مخبری و….. بوده است .مثلاً : خوب این فرد پلید پادو خامنه ای را بشناسید … که اخیراً وهنگام بستری شدن علی خامنه ای ( رهبُر انقلاب ) ؛ تمام روزهائی که بستری بود ؛ روزه گرفته ودر درب اتاق علی خامنه ای ، با یک موکت بست نشسته بود !!!!http://meshgini1390.blogfa.com/

 142. در راستای افشاگری به حق ،شما عزیران در خصوص قاضی مخوف موسی خلیل اللهی ( دادستان تبریز ) در تبانی با دادگاه انقلاب وهمراه صمد عزیری بهروز ( مدیر کل ستاد اجرائی فرمان امام خمینی شهر تبریز ) وقضاتی چون کیانوش شکوه تازه وهمسرش وکیل پروانه صادقی شبستری ( برادر زاده نماینده ولی فقیه ــ علی خامنه ای و امام نماز جمعه تبریز با دفتر وکالت واقع در ساختمان «»باراما»» در چهاراه منصور ــ بهشتی ) ومحسن هاشم زاده و حسین نوبخت و میکائیل خوبیار پور و میرزا اسماعیل وحدت وزین العابدین تقوی فردود و….و مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان آذربایجانشرقی -تبریز (پاسدار حاج کاظم به پائی ) و..چپاول مال مردم وخرید پنت هاوسهای گرانبهای بالای 800 متری درمناطق زعفرانیه وکامرانیه وفرشته والهیه و.. تهران بنام نزدیکان وانتقال ثروت میلیون دلاری خویش به باکو و دوبی و….بنام پدر زن و دیگر خویشاوندان خویش تماماً….که نهایتاً قاضی مخوف موسی خلیل اللهی ( دادستان تبریز ) مورد تحریم اتحادیه اروپا واقع شده است . /2- صمد عزیزی بهروز وموسی خیلی اللهی وکاظم به پائی … هر سه در زمره افرادی بوده وهستند که جزو مریدان آیت الله مصباح یزدی بوده وموافق فتوی معروف او ؛ نسیت به تجاوز جنسی وایذاء وآزار جنسی زندانیان سیاسی ـــ عقیدتی ؛در بازداشتگاههای امنیتی و محل انباربایگانی راکد دادگستری نبریز ؛ اقدام نینمایند واز این اطمینان دارند که موافق فرهنگ خاص رایج در نزد ردم ایران وبخصوص شهر مذهبی تبریز ؛ متهمین مزبور از ترس بر باد رفتن آبرو وحیثیت خویش وفروپاشی زندگی ونابودی آینده خویش و……. سکوت خواهند نمود و….https://www.youtube.com/watch?v=TXK-wgN7srY

 143. سیدحسین موسوی تبریزی خشن ترین قاضی نظام مدعی اسلام رحمانی!

  سیدحسین موسوی تبریزی خشن ترین قاضی نظام مدعی اسلام رحمانی!

  http://www.iranglobal.info/node/30389

 144. ناشناس

  ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻰ ﺷﺪ…كوسغول

 145. عبدالله زاده

  عبدالله زاده

  عبدالله زاده (که نام کوچکش معلوم نیست) در زمان رژیم پادشاهی یکی از لات ها و اراذل و اوباش (اسکو) شهر کوچکی در پیرامون تبریز بود و هزاران فقره لات بازی و چندین فقره پرونده کیفری از چاقوکشی و بدمستی گرفته تا مزاحمت به زنان و دزدی و جیب بری و موادفروشی درباره او در دوایر گوناگون قضائی تبریز تشکیل شده بود، پس از به روی کار آمدن رژیم آخوندی عبدالله زاده نخست وارد کمیته های انقلاب اسلامی در تبریز و اسکو شد، از سی خرداد سال ۱۳۶۰ که سازمان مجاهدین خلق ایران بر علیه رژیم جمهوری اسلامی جنگ مسلحانه را آغاز کرد عبدالله زاده اعضا و هواداران سازمان های سیاسی ضد رژیم را برای خوش رقصی در برابر رژیم و برای آن که وانمود کند حزب اللهی درجه یک است با بارانی از مشت و لگد و سیلی به سختی کتک می زد و یکی از شیوه های شکنجه ای که عبدالله زاده به کار می برد آویزان کردن زندانی از سقف و از مچ دست ها پس از زدن دستبند بود!

  عبدالله زاده سپس رئیس کلانتری دو در خیابان عباسی تبریز (کلانتری دوازده کنونی) شد، در کلانتری دو تبریز نیز عبدالله زاده برای خوش رقصی در برابر رژیم آخوندی ده ها تن را بدون رعایت نکته های قانونی مانند حکم مقام قضائی و غیره بازداشت کرده و پس از کتک کاری برایشان پرونده سازی می کرد تا وانمود کند که حزب اللهی دو آتشه است! عبدالله زاده که لات زمان رژیم شاهنشاهی بود پس از این خوش رقصی ها رئیس آگاهی تبریز شد و با مقامی که به دست آورده بود هر گندکاری را که می توانست از رشوه خواری و پارتی بازی گرفته تا زد و بند با باندهای قاچاق کالا و زمین خواران و جاعلان اسناد و دزدان و کلاهبرداران برای پر کردن جیب هایش در آگاهی تبریز به انجام رساند! سپس عبدالله زاده در پست های دیگری در کمیته ها و اداره اطلاعات رژیم آخوندی در تبریز به سرکوب دشمنان رژیم پرداخت و گفته می شود چند تن را نیز در زیر شکنجه کشته است، اکنون روشن نیست که عبدالله زاده کجا رفته است و چه کار می کند؟ هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از عبدالله زاده دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 146. درود بر مقام معظم رهبری
  درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی
  مرگ بر منافقان…….

 147. هشتم تیرماه سالگرد اعدام ددمنشانه روح انگیز دهقانی

  هشتم تیرماه سالگرد اعدام ددمنشانه روح انگیز دهقانی

  http://www.iranglobal.info/node/35798

 148. مرگ شاهرخ زمانی در زندان

  مرگ شاهرخ زمانی در زندان

  https://hra-news.org/fa/labor/a-2213

 149. کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

  کمیته حمایت از شاهرخ زمانی

  http://chzamani.blogspot.com

 150. فهرست مهره های دستچین شده رژیم آخوندی برای انتخابات فرمایشی مجلس دهم در تبریز!

  فهرست مهره های دستچین شده رژیم آخوندی برای انتخابات فرمایشی مجلس دهم در تبریز!

  http://www.iranglobal.info/node/53504

 151. دوازدهم خردادماه سالگرد کشتار پنجاه و نه مهابادی بی گناه در تبریز

  دوازدهم خردادماه سالگرد کشتار پنجاه و نه مهابادی بی گناه در تبریز

  http://www.iranglobal.info/node/55034

 152. منبع جود

  گفته می شود چند تن که نام خانوادگی آنها ( منبع جود ) است از کارگزاران رژیم ولایت فقیه در تبریز و در ارگان های سرکوب این رژیم هستند، مانند: احد منبع جود، حبیب منبع جود، حسین منبع جود، حمید منبع جود و ….. هر یک از دوستان هر گونه اطلاعی مانند نشانی خانه و عکس و ….. از چنین کسانی دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 153. احد اصغرنژادعاکف از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

  احد اصغرنژادعاکف از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

  http://www.iranglobal.info/node/57961

 154. علی آذریان یکی از دانه درشت ترین سرکوبگران رژیم آخوندی در آذربایجان و کردستان

  علی آذریان یکی از دانه درشت ترین سرکوبگران رژیم آخوندی در آذربایجان و کردستان

  http://www.iranglobal.info/node/58077

 155. احمد علیرضا بیگی مهره سرکوب رژیم آخوندی در آذربایجان و چند استان دیگر

  احمد علیرضا بیگی مهره سرکوب رژیم آخوندی در آذربایجان و چند استان دیگر

  http://www.iranglobal.info/node/58179

 156. محمدرضا زنوزی مطلق سرمایه دار دانه درشت تبریز و آذربایجان

  محمدرضا زنوزی مطلق سرمایه دار دانه درشت تبریز و آذربایجان

  http://www.iranglobal.info/node/58244

 157. آخوند اسحق فروتن سرای کارگزار رژیم ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان مُرد!

  آخوند اسحق فروتن سرای کارگزار رژیم ولایت فقیه در تبریز و آذربایجان مُرد!

  http://www.iranglobal.info/node/61859

 158. محمد جراحی پس از سال ها درد و رنج و زندان و شکنجه درگذشت!

  محمد جراحی پس از سال ها درد و رنج و زندان و شکنجه درگذشت!

  http://www.iranglobal.info/node/62441

 159. آن سوی پرده شرم

  آن سوی پرده شرم

  http://www.iranglobal.info/node/62487

 160. حسن روستایی بازجو و شکنجه گر رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

  حسن روستایی بازجو و شکنجه گر رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان

  http://www.iranglobal.info/node/62685

 161. برخی از کارگزاران کشتار تابستان ۶۷ در تبریز و آذربایجان

  برخی از کارگزاران کشتار تابستان ۶۷ در تبریز و آذربایجان

  http://www.iranglobal.info/node/62157

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: