سه مزدور کرمانشاه صادق اشک تلخ و جلیل کرم و محمد کرم

تصاوير اعضاي ” انصار حزب‌الله ” شهر كرمانشاه

اين افراد به سركردگي صادق اشك‌تلخ مانع از برگزاری کنسرت حسام الدین سراج در شهر كرمانشاه شدند و نيز با بستن درب مسجد آيت‌الله بروجردي مانع از برگزاري مراسم ختم اسماعيل ططري نماينده سابق مردم كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي گرديدند . اسماعيل ططري از حاميان ميرحسين موسوي و مهدي كروبي در جريان انتخابات رياست جمهوري بوده است .


صادق اشك‌تلخ رئيس انصار حزب‌الله كرمانشاه

صادق اشك‌تلخ و جليل كرم  ، جانشين صادق اشك‌تلخ در انصار حزب‌الله كرمانشاه ، در حال گفت و گو

صادق اشك‌تلخ و محمد كرم نفر دوم از سمت راست همسر دختر صادق اشك‌تلخ

منبع

——————————————–

اكانت وردپرس خود را سريعتر بسازيد زيرا نظر دهي تا مدتي ديگر محدود به كاربران ثبت نام كرده ميشود .براي ساختن اكانت وردپرس كليك كنيد

—————————————

عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود

—————————————————-


Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/03/12, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , , , . Bookmark the permalink. 17 دیدگاه.

 1. شکارچی بسیجی کرمانشاه

  صادق اشک تلخ (معروف به اشتخ)
  رییس حزب الله کرمانشاه

 2. جلال منکرسی از فرماندهان سپاه و بسیج کرمانشاه

 3. پیش بینی هایی از حوادث سال های آینده ایران و جهان

  • ناشناس

   ای فدائی رهبر معظم، سراغ امام زمان را اینطرف ها که گفتی نگیر. برو دم کس ننه مکرمه ات عرعر کن، بلکه آقا بیاید بیرون. آخرین بار حوالی کس ننه شما رویت شده و احتمالا کماکان درون سوراخ است.

 4. با عرض خسته نباشید
  چند تا لینک ویدئو میزارم که تازه به دستم رسیده و آپلود کردم… مال پارسال هست ولی خیلی چهره میشه از توش درآورد. تخصصش با شماست و همچنین زحمتش. پیروز باشید.

 5. با فعاليت بچه هاي كرمانشاه يكي از عوامل اصلي رژيم در كرمانشاه شناسايي شد .
  سرتيپ پاسدار دكتر حبيب اله طبيب پور اين شخص از عوامل اصلي رژيم و در حال حاضر رياست سازمان خدمات درماني نيروهاب مسلح در استان است اين شخص از جمله كساني بود كه در اسفند سال 88 طي يك ماموريت 3 ماهه به همراه زن و دو فرزند خردسالش به منظور انتقال سلاح و آموزش نيروهاي حزب الله به سوريه سفر كرد(از زن و فرزندان براي پوشش استفاده كرد)
  ضمنا با پوشش تيم پزشكي چند بار به عراق و يكبار هم به لبنان سفر كرده است
  دو تن از يرادران همسر ايشان بنام سيد مجيد فرجي و سيد سعيد فرجي هم از عوامل حكومتي هستند . سيد مجيد از سهامداران شركت كابل باختر است كه به همراه سهراب برانديشه رئيس اداره كار استان از اعضاي باند صادق محصولي و برادر زن كوچك نامبرده سيد سعيد از اعضاي تيم احمدي نژاد در سفر به ونزوئلا مي باشد و پاسدار طبيب پور داراي سمت هايي از جمله عضويت در حفاظت اطلاعات سپاه و رئيس سازمان بسيج دانشجويي در زمان خاتمي و رئيس سابق بسيج جامعه پزشكي است فعلا عكسي از ابشان در اينترنت نيافتيم چنانچه عكسي يافت شود ارسال ميكنيم آدرس تقريبي منزل پاسدار زبيب پور ابتداي فرهنگيان فاز 2 پشت مجموعه سازمانب وابسته به سپاه و شماره تلفن همراه نامبرده 09181314935 مي باشد

 6. شما دشمن ولایت مولایمان سید علی هستید و جزای کارتان را روز آخرت میبینید
  جانم فدای سید علی

 7. فدایی رهبر

  حرامزاده ها باید به سزای اعمالتان برسید

 8. فدایی رهبر

  جانم فدای رهبر

 9. ریگوار کرماشانی

  کیرم تو کس رهبر

 10. کیله اطلاعات اشتباست ، عمتون به شیرتون عماد جون …

 11. مزدور جدو ابادتونه شما از تخم و تركه انگليسي ها هستيد باور نميكنيد از مادرانتون بپرسيد
  جوانان حزب الهي ريشه شما را خواهند خشكاند

 12. جمهوری اسلامی از عوامل انگلیسی و اسلامی تشکیل شده است !

  قاطبه مردم ایران زمین بدلیل جرم و جنایتها و خیانتها و غارتهای جمهوری اسلامی از شکار بسیجی حمایت می کنند.
  نبرد با ستمگری ها و جنایتها و سرکوبها و غارتهای حکومت تروریستی و تشریکی و انحرافی جمهوری اسلامی را بایست بر حق خواند و عناصر انگلیسی ریشه در نهادهای سیاسی و اجرایی و قضایی جمهوری اسلامی دارند. از آنجائیکه حکومت جمهوری اسلامی به نبرد با خلق ایران پرداخته است و آزادگی و زندگی و سلامتی و شادی جامعه ای را سلب کرده است؛ لذا محکوم به نابودی بوده, چند درصد گاو و گوسفندهای قربانی حزب اللهی در حکومت اسلامی و انگلیسی جمهوری اسلامی مانعی برای نیل به آرمان ایران اهورایی و زرتشتی و عدالت گستری و دمکراسی نمی باشند.

  پیغمبر اسلام مثل موش قایم شد تو غار حرا که شهید نشود و علی ساده لوح را بارها پیشمرگ خود کرد و کامیاب در کمال شهوترانی,آدمکشی و سفاکی دار فانی را وداع گفت. پیغمبر شهوترانی که با درک آیت سوره احزاب چشم چرانی می کرد و زن شوهردار را از چنگ شوهرش در آورد.

  اسلام نجس تشریکی,تروریستی,انحرافی و شهوترانی, در ایران بایست نابود شود و این خواسته ایرانیان خودجوش انقلابی است !

 13. دشمنی آـشکار جمهوری اسلامی علیه مردم ایران !

  جنگ حکومت اسلامی جمهوری اسلامی با مردم ایران زمین !

  الله شیاطین خود را در قالب حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی ( سپاهی,بسیجی,پلیس سپاهی,روحانی اسلامی,عبادتگاه های اسلامی) فرستاده است که مردم ستمدیده را منحرف کنند مریم/83

  دولت و سلطنت انگلیس از طریق حمایت و دخالت در انقلاب 57 و حفظ بقای جمهوری اسلامی سعی کرده است که انتقام خود را بدلیل توفیق نهضت ملی ایران و استقلال طلبی و توسعه طلبی مردم ایران, در برهه پهلوی از طریق سیاستهای الیگارشی ,ماکیاوللیستی و تروریستی اسلامی داخلی و ایجاد نابسامانی ها و چالشها و ناهنجاریهای گسترده در عرصه های مختلفه و ایجاد بحران در جامعه ایران و سست کردن بنیان خانواده در ایران و سلب آزادگی و دادگستری سیاسی,اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی بگیرد.

  طبق تحقیق و بررسی, بنیان قرآن و اسلام عصبی,تهاجمی,استکباری,دیکتاتوری,بربریستی,برده داری,مرد سالاری,شهوانی,تروریستی, جنایی و تشریکی تهیه شده است و دون شان آیین راستین الهی و نبوی است. اما مردم ایران از آییین وحدانی پر سلامت و شاداب و پر محبت و صحت زرتشتی برخوردار خواهند شد که موجبات گسترش افزایش عرق ملی و میهنی و تعالی اخلاقی و فرهنگی و یگانگی خواهد گردید.

  ( تناقض گویی و دروغگویی : قرآن وحی است – قرآن کتاب منزل است – قرآن نوشته زید و عثمان و علی است )

  موسی بزرگترین پیامبران و زرتشت باهوش ترین پیامبران و عیسی پایان پیامبران و شهیدان است !

  عیسی, پیامبر زمان نافی محمد پیامبر مسلمانان و نافی مهدی امام زمان است !

  پاسداران فعال و بسیجیان فعال, شیاطین الله هستند و طبق دانش روانشناسی جنایی و تیپ شناسی جنایی, چهرهای روانی, شیطانی و خبیثی دارند !

 14. جنگ ما با حکومت شیطانی اسلامی و انگلیسی جمهوری اسلامی است !

  حکومت فاسق اسلامی و انگلیسی جمهوری اسلامی علیه دادگری, آبادانی, زندگی, آزادگی و سلامتی و شادابی مرز و بوم و مردم ایران وارد جنگ شده است و چاره ای مگر جنگ نیست !

  ایراد بر کسانی است که نا حق به مردم ستم می کنند (شوری)

  امر مسرفین را اطاعت نکنید؛ هم آنانکه در زمین فساد می کنند و اصلاح نمی کنند! (شعرا)

  دولت و سلطنت انگلیس از طریق حمایت و دخالت در انقلاب 57 و حفظ بقای جمهوری اسلامی سعی کرده است که انتقام خود را بدلیل توفیق نهضت ملی ایران و استقلال طلبی و توسعه طلبی مردم ایران, در برهه پهلوی از طریق سیاستهای الیگارشی ,ماکیاوللیستی و تروریستی اسلامی داخلی و ایجاد نابسامانیها و چالشها و ناهنجاریهای گسترده در عرصه های مختلفه و ایجاد بحران در جامعه ایران و سست کردن بنیان خانواده در ایران و سلب آزادگی و دادگستری سیاسی,اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی بگیرد.

 1. بازتاب: مزدوران شهر کرمانشاه « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: