اطلاعات درز کرده از یکی از اتاق‌های خصوصی( دخمه حزب‌اللهی‌ها) ارتش سایبری در فرندفید

اطلاعات درز کرده از یکی از اتاق‌های خصوصی دخمه حزب‌اللهی‌ها»ارتش سایبری در فرندفید

رذالت و پست بودن مزدوران جنگ نرم ولایت فقیه را  در این پست ببینید

برای دیدن تصاویر به صورت بزرگ کافیست رو آن کلیک کنید

این اطلاعات از دو طریق در اختیار گروهی از فعالان وب قرار گرفته است. بخش عمده اطلاعات، تصاویری است از بحث‌های گسترده انجام شده در این اتاق که توسط یکی از «عناصر بریده از گروه» منتشر شده است.

خون معترضان، سوژه خنده «حزب‌اللهی‌ها»

«دور خوردیم، قرتی بود یارو» و بعد دو نقطه و چندین پرانتز بسته به نشانه خنده. این واکنش یکی از کاربران دخمه به افشا شدن هویت واقعی صانع ژاله بود؛ دانشجویی که در روز ۲۵ بهمن، در جریان اعتراضات کشته شد. حامیان جنبش سبز، در روز ۲۵ بهمن پس از ماه‌ها دوباره به خیابان‌ها آمدند و اگرچه سیستم تبلیغاتی حاکمیت بر «مرگ جنبش سبز» تاکید می‌کرد، یکی از کاربران «حزب‌اللهی» در شب پیش از ۲۵ بهمن خبر داد که برادران اطلاعاتی به او گفته‌اند: «قضیه از ۲۲ خرداد جدی‌تره، همه بیاین.»بحث‌های کاربران این اتاق پس از ۲۵ بهمن، مهر تاییدی است بر پروژه مصادره کشته‌شده‌های اعتراضات پساانتخاباتی. یکی از این کاربران حزب‌اللهی می‌گوید «قاپیدن یه کشته، که سابقه سبز داشته کاری فوق‌العاده هوشمندانه و از بهترین رفتارهای (نظام) پس از انتخابات بوده.» این از مسائل بحث‌برانگیز میان این «افسران جنگ نرم» بوده است. یکی از کاربران در اعتراض گفته است «جلبک هم باشه مهم نیست، فقط باید شلوغ‌بازی کنیم.» به اعتقاد این گروه «باید بین شهید شدن، نفله شدن و کشته شدن، تفاوت قائل شد.»حتی یکی از کاربران به صراحت گفته «هر کشته‌ای حتی در درگیری، مادامی که دلیل روشنی در دست داشتن حکومت به عمد در آن نباشد، خونش به گردن موسوی است. این موضع ماست و حق هم هست.» برخی از آنها در واکنش به کشته شدن صانع ژاله رو به «ماست‌مالی» آورده‌اند، اما برخی دیگر می‌گویند «باید بی‌خیال ماست‌مالی شد و سکوت کرد.»

کاربر دیگری می‌گوید: «ماست‌مالی به سبک برادر حسین (شریعت‌مداری): اصلا بچه خودم بوده، برای جاسوسی گذاشتمش سر راه خانواده ژاله.» این «ارزشی‌ها» در برخی از فیدهایی که در اتاق‌های خصوصی دیگر منتشر می‌شود، با افتخار از کشتن معترضان پس از انتخابات می‌گویند؛ در قالب «ذکر خاطره‌ها.»«بازی در زمین دشمن» و تدوین «سناریوهای دروغ و تقیه»

گروه‌هایی از این دست، با مجموعه‌های نظامی نظیر قرارگاه ثارالله و سایر نهادهای وابسته به سپاه پاسداران، ارتباط ارگانیک دارند و مجری فرمان‌های آنها هستند. آنها از هیچ تلاشی برای تعقیب و پرونده‌سازی برای مخالفان و زمینه‌سازی برای بازداشت آنها دریغ نمی‌کنند. در حوزه‌های مختلف نیروها را دسته‌بندی می‌کنند تا از توانایی‌های آنها به‌طور بهینه استفاده کنند و البته شواهد برآمده از همین گفت‌وگوها نشانگر آن است که بودجه‌های هنگفتی برای پروژه‌های گوناگون در فضای مجازی می‌گیرند.ایجاد انحراف و اختلال در بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی برای سازمان‌دهی سیاسی نیز از جمله اقداماتی است که چنین گروه‌هایی مسئولیت اجرای آن را بر عهده دارند. یکی از این کاربران که وبلاگ‌نویس شناخته‌شده‌ای است از ارسال آدرس‌های غلط تجمع در توییتر برای آشفته‌سازی برنامه‌های سیاسی گفته است و بسیاری از آنها با نقاب‌های گوناگون، در بحث‌های بالاترین و رسانه‌های آنلاین دیگر شرکت می‌کنند.

هماهنگی برای ایجاد اختلال در برنامه تعاملی بی‌بی‌سی فارسی، «نوبت شما» در روزهای حساس و سرنوشت‌سازی نظیر ۲۵ بهمن هم از دیگر اقدامات، و البته افتخارات آنان است؛ اقدامی که خود آن را «بازی در زمین دشمن» می‌خوانند و برای آن نقشه‌ها می‌کشند.

بخشی از اقدامات آنها هم واکنشی است. یکی از این کاربران «ارزشی» در واکنش به یکی از اقدامات سبزها گفته است: «باید آمار چند تا از سبزها را دربیاریم و لیست ترور تهیه کنیم.» یکی از آنها می‌گوید «تنها کسی که مانع کشتن گله‌ای این‌ها می‌شود، خود سید‌علی خامنه‌ای است که دست و بال ما را بسته.»

البته در این میان، کسانی هم پیدا می‌شوند که دست‌کم برای چند ثانیه وجدان‌شان بیدار می‌شود. یکی از آنها در اعتراض به برخی از اقدامات «حزب‌اللهی‌ها» گفته است: «وقتی کرامت آدم‌ها رو له می‌کنید، بهترین بهانه برای قیام هست و سرنوشت، همان سرنوشت (حسنی) مبارک خواهد بود.» دیگری گفته این اقدامات «نتیجه‌ای جز سیاه کردن سابقه ۱۴ قرن اسلام در این کشور ندارد» و کاربری دیگر از کسانی گفته که با رویدادهای پساانتخاباتی در ایران به «عناصر ضد نظام» پیوستند «چون بی‌رحمی‌ها را دیدند»، اما جریان غالب، همان جریان افراط‌گرا و تمامیت‌خواه است.

پس از انتشار این گفت‌وگوها در وب، بسیاری از همین کاربران «حزب‌اللهی» تلاش کردند تا با شیوه‌ای شناخته‌شده به این اقدام اعتراض کنند: حمله به حریف، با اشاره به ارزش‌هایی که برای حریف مهم است؛ آزادی بیان، حریم خصوصی و حتی تهدید به پیگیری حقوقی ماجرا در خارج از کشور. اطلاعات مرتبط با فرفرلیکس را می‌توان با جستجوی تگ فرفرلیکس# در فرندفید یا توییتر پیدا کرد، اگرچه یکی از روش‌های کاربران ارزشی برای مقابله، انتشار اطلاعات نامربوط با همین تگ است، تا اطلاعات اصلی به سادگی در دسترس دیگر کاربران قرار نگیرد. با این همه، کسانی که این اطلاعات را منتشر کرده‌اند می‌گویند افشاگری‌ها ادامه خواهد داشت و به زودی جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد.

آواتار شماری از کاربران اتاق خصوصی گفت‌وگوی «حزب‌االهی‌ها»

منبع دویچه وله

مشخصات تعدادی از گدانندگان اصلی  گروه حزب الله فرندفید که اطلاعاتش به بیرون درز پیدا کرد

نام: روح الله مهدوی
فعالیت ها: لجن پراکنی سازمان یافته علیه سران و فعالین جنبش سبز در فضای مجازی  اختلال در برنامه نوب شما بی بی سی
تاریخ تولد: ۱۹ تیر ۱۳۵۸
محل فعلی‌ سکونت: تهران، شمیرانات
تحصیلات: فوق دیپلم
دانش آموخته دبیرستان فرهنگ

http://friendfeed.com/ruhollahmahdavi

__________________________________

نام: محمدصالح مفتاح
فعالیت ها: لجن پراکنی سازمان یافته علیه سران و فعالین جنبش سبز در فضای مجازی اختلال در برنامه نوب شما بی بی سی
از اعضا اولیه حلقه اصلی‌ “شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب”
تاریخ تولد: ۱۴ تیر ۱۳۶۴
اهل: تهران
آدرس: شیراز – خیابان کاوه، کوچه طلاب، پلاک ۱۴۳
تلفن: ۰۹۱۷-۳۰۷۴۹۷۴
تحصیلات: دانش آموخته معارف اسلامی و حقوق دانشگاه امام صادق
http://friendfeed.com/meftah
http://friendfeed.com/mirzasaleh

_____________________________________

محمد الیاس قنبری
فعالیت ها: لجن پراکنی سازمان یافته علیه سران و فعالین جنبش سبز در فضای مجازی  اختلال در برنامه نوب شما بی بی سی
30 ساله
09121711483
ادرس  تهران خیابان دام پزشکی

http://friendfeed.com/elyas

__________________________________

نام :سید علی پور طالبی
نام مستعار :علیرضا ش
23 ساله
شغل:    دانشجو
251
7735927

ادرس قم.  لسانی ممتاز خ صفائیه
فعالیت ها: لجن پراکنی سازمان یافته علیه سران و فعالین جنبش سبز در فضای مجازی اختلال در برنامه نوب شما بی بی سی

http://friendfeed.com/arsh

_____________________

مشخصات و لیست این افراد به صورت تدریجی بروز می شود

********************************

 عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود

*****************************************

ارسال به: Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/05/04, in بسيجي هاي فضاي مجازي and tagged , , , . Bookmark the permalink. 9 دیدگاه.

 1. salam
  damet garm. khaste nabashi aziz.

 2. بسيجي كن

  آقا ممنون از زحمتي كه در رسوا سازي اين ها مي كشيد. همه ي اين اطلاعات بايد مدون و با مدارك كافي جمع آوري بشه تا تك تك اين آدم كش ها رو در دادگاه هاي جنايت عليه بشريت محكوم كرد.
  زمان جواب پس دادن اين لجن هاي متعفن دور نيست.

 3. dar sale 1358 khomini share no tehran ra bast va komiteh-ei-ha ke badan ghesmati az besaij va sepah ra tashkil dadand ba zenane khodforoshe shahre-no ezdevaj kardand va haramzadeh-hayee ke emroz javanane ma ra mikoshand bacheh-haye haman fahsheh-haye khiyabani hastand

 4. ناشناس

  سلام.
  تقی دژاکام را هم رسوا کنید

 5. یه آدم

  ایول ایول ….شکارچی رو ایول……….خداییش مثل سگ ترسیدن از این برنامه شما…..همین که میان اینجا زر میزنند ..معلومه که چقدر براشون مهمه…هر چقدر بیشتر هارت و پورت میکنند معلومه بیشتر میترسن…..یه صفحاتی هم درست کنید …………آدرس اینهارو روی نقشه بزارید….

  • آقا كروكي شون رو هم توي يه صفحه ديگه بزاريد…(براي اونهايي كه سواد ندارن)شايد بتونين يه كارهايي بكنيد وگرنه از شما كه بخاري در نمي ياد….

   فرق بين ترسو و شجاع رو هم فهميديم.من كه ميام و بين شما كه مثلا با من مخالفيد و مي خواين ترورم كنيد؛نظر ميدم و آي پي و هزار تا از اين مشخصات ديگه من مشخص ميشه ترسو هستم و تو كه اينجا با حمايت بقيه رفقات و از پشت سيستمت به من و امثال من فحش ميدي؛ شجاع؟!!! خوبه والااا
   فعلا

 6. سلام می خواستم یک مزدور بسیجی که از قم جهت درگیری ها به تهران می یومدن رو معرفی کنم
  (علی طبرستانی راد)
  محل کار گلزار شهدا چهارمردان
  از نیروهای اطلاعاتی بسیج می باشد
  که شاهد چنین حمله او در تهران به جوانان عزیز بودم

 7. علی طبرستانی راد

  …رم تو دهنتون هیچ گهی نمی تونید بخورید

 1. بازتاب: مزدوران فرند فيد « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: