شناسايي شد :عليرضا جاويد مزدوري با 33 سال سن و يكي از ثروتمندترين مديران شهرداري

همه مزدوران استان مركزي

همه مزدوران شهر اراك

همه مزدوران ايران 

*****************************************************

شناسايي شده توسط سپاه سيمرغ از سپاهيان تحت امر گروه 

می خواهم یکی از مزدوران رژیم و عناصر اطلاعاتی رو به شما معرفی کنم که نامش کم و بیش شبیه نام همین مزدور است ولی ایندو را نباید با هم اشتباه کرد:
علیرضا جاوید، متولد 1358 در شهرستان اراک. در سالهای نوجوانی عضو فعال پایگاه مقاومت بسیج باقرالعلوم در اراک بود.
در دوران دانشجویی در دانشگاه علم و صنعت از نزدیکان محمود احمدی نژاد بود و عضو فعال بسیج (سوله بسیج علم و صنعت که از خشن ترین گروههای بسیج در دانشگاههای تهران در آن سالها بود) که در پرونده سازی و اخراج و تعلیق دانشجوهای بسیاری نقش اساسی بازی می کرد. بر هم زدن تجمعات و ضرب و شتم دانشجویان و خبرچینی از اساتید از دیگر فعالیتهای او بوده است.
با شهردار شدن احمدی نژاد او با 25 سال سن در ابتدا به عنوان قائم مقام شهرداری منطقه نارمک، و سپس شهردار منطقه هفده تهران انتخاب شد که کم سن و سال ترین شهردار تاریخ تهران بود با 26 سال سن!!!تا پاداش تمام آدم فروشی هایی که کرده بود را از دست شخص محمود احمدی نژاد دریافت کند. در انتخابات ریاست جمهوری، علیرضا جاوید مسوول اصلی ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در استان مرکزی بود و با هماهنگی های اطلاعاتی با سپاه استان و نمایندگان شورای نگهبان، مدیریت مهندسی انتخابات در استان مرکزی را در دست داشت. او پس از انتخابات ارتقا درجه یافت و شهردار منطقه چهار شد و تعداد زیادی از دوستان بسیجی سابق را نیز در شهرداری تهران مشغول به کار کرد (مثل احسان شریفی، که از فعالین بسیار خشن بسیج دانشگاه علم و صنعت بود که بعدها پست بالایی را در منطقه تجاری کیش به عنوان پاداش آدم فروشی ها و ضرب و شتمهایش به او دادند).
علیرضا جاوید هم اکنون با سی سال سن،یکی از ثروتمند ترین مدیران شهرداری است (به لحاظ تعداد زمین و آپارتمانی که در این چند سال به طرق مختلف به چنگ آورده است)و هم اکنون شهردار منطقه “یک” تهران است که در وبسایت شهرداری “منطقه یک” می توانید با چهره او بیشتر آشنا شوید. حضور فعال او در سرکوبهای دو سال گذشته از طریق منابع گوناگون در میان کارمندان شهرداری تهران تایید شده است و بزودی عکسهای مختلفی از او منتشر خواهد شد تا بسیجی ها بدانند که هرگز ملت ایران خیانتها و جنایتهای آنان را فراموش نخواهد کرد.

********************************************

عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود

********************************************

ارسال به: Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/05/17, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , , . Bookmark the permalink. 10 دیدگاه.

 1. دانشجوی سابق علم و صنعت

  از خطرناک ترین بسیجی های دانشگاه علم و صنعت

 2. ناشناس

  این آقارو از نزدیک میشناسمش تمامی این حرفایی که راجع بهش زدید چرت و پرت و دروغ …لطف کنید از حرص و تند رویهاتون به اسم آزادی یاد نکنید و دروغ هاتونو خبر راست به مردم القا نکنید…مهندس علیرضا جاوید متولد اراک و بزرگ شده محله ملک اراکه که محل پولدار نشین اراکه،ار یه خونواده پولدار،اعتقادات مذهبی داره اما هیچوقت جهت گیری تند سیاسی نداشته،خونه و زندگیش ساده و تمام داراییش (که به اندازه یک انسان معمولیه)مربوط به زندگی شخصی خودشه و اینکه یکی از ثروتمند ترین مدیران شهرداریه یه دروغ محضه…..انبار دفتر شهردار در زمانی که ایشون شهردار بود پر بود از هدایا و وسایلی که برای ایشون میآوردن و ایشون قبول نمیکرد و به نفع موسسه خیریه محک در فروشگاه های خود اون خیریه میفروختشون…به هر حال تمام این مطالبی که گفتم قابل تحقیق توسط تمامی مردم و عزیزان…اما درباره آقای احسان شریفی اینکه شما گفتید در کیش ایشون مشغول هستند باید بگم که یک دروغ روشنه!!چرا؟؟چون ایشون تا آبان ماه سال 90 قائم مقام شهرداری منطقه یک بود بعد الآن به عنوان مشاور ارشد شهردار منطقه یک مشغول هستند!!!!

 3. دانشجوی عمران علم و صنعت

  این آقا عضو رده بالای بسیج دانشگاه علم و صنعت و از نزدیکان احمدی نژاد و روح ا… حسینیان می باشد.

 4. خدمت شما کسخلها عرض کنم که بعد از انتشار عکس این اقا در این سایت ایشان کلی مطرح شده و به پست و مقام بالایی هم دست یافته اند

 5. آقای «مطلع» اصلا بحث چهار تا جایزه نیست. مگر «خاوری» چفیه نداشت؟ مگر تو تظاهرات نمی رفت. حتما به محک هم کمک می کرده. جای مهر هم داشت. اینها کارشونو بلدند برادر من. همکاری با اطلاعات سپاه که ربطی به محله دوران کودکی نداره. حالا منم نمی دونم این جاوید دقیقا کیه و چه کرده ولی هرکی که تو دار و دسته احمدی نژاد بوده و در انتخاب شدندش دخیل بوده در خیانت های اون هم دخیله و باید پاسخگو باشه.

 6. مهندس احسان شریفی
  عنوان: مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات
  تلفن: 021-88640442
  دورنگار: 021-88640440
  پست الکترونیک: sharifi@ndf.ir
  سوابق تحصیلی:
   مهندسي صنايع- گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
  دانشگاه علم و صنعت ايران
   مديريت فناوري اطلاعات(MITM) سازمان مديريت صنعتي

  سوابق مديريتي
  1- منطقه آزاد كيش
  معاون طرح، برنامه و فناوري اطلاعات، سازمان منطقه آزاد كيش
  ساير مسئوليت‏ها:
  عضو هيات مديره شرکت ارتباطات وفن آوري اطلاعات
  عضو هيات مديره موسسه صندوق رفاه
  رئيس شوراي راهبردي فناوري اطلاعات
  رييس شوراي آموزش
  رئيس شوراي پژوهش

  2- شهرداري تهران
  قائم مقام شهرداري منطقه 1(شميران)
  قائم مقام شهرداري منطقه4
  معاون هماهنگي و برنامه ريزي منطقه 18
  ▪ ساير مسئوليت‏ها:
  رييس شوراي فرهنگي واجتماعي
  رييس شوراي اطلاع رساني
  مسوول تيم تخصصي تدوين برنامه پنج ساله حوزه حمل ونقل وترافيک
  عضو کميته سرمايه گذاري
  عضو کميته برنامه ريزي

  3- صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران
  معاون اجرايي اداره كل جهاد خودكفايي و تحقيقات

  سايرفعاليتها:
  1. نماينده تام‌الاختيار سازمان منطقه آزاد كيش در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات
  2. نماينده تام‌الاختيار سازمان منطقه آزاد كيش در ارتباط با توسعه آموزش عالي درجزيره کيش و احداث پرديس هاي ين المللي دانشگاهها
  3. نماينده تام‌الاختيار سازمان منطقه آزاد كيش در مركز آمار ايران
  4. عضو هيات داوران در چهارمين، پنجمين، ششمين و هفتمين جشنواره ملي فن‏آفريني شيخ بهايي (شهرک علمي وتحقيقاتي اصفهان)
  5. عضو شوراي فرهنگي واحد بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شيراز
  6. عضو شوراي عالي دانشنامه بزرگ تهران، ري و شميرانات، مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامي
  7. امضاء پنج فقره تفاهم نامه داخلي و بين المللي به عنوان نماينده سازمان متبوع با مراكز علمي و فرهنگي داخلي و خارجي

 7. ناشناس

  خیلی کس شعر نوشتید. من این بنده خدارو 10 ساله می شناسم اصلا تو این بادیه ها نسیت، اتفاقا خیلی آدم خوب و خیریه.

 8. کارگر ساده شهرداری

  پایگاه خبری «طبقه»؛ مصاحبه با شهردار منطقه چهار در پی کشته شدن مرد دستفروش توسط عوامل شهرداری منطقه، تاریخ انتشار : 27 مرداد 93

  پس از کشته شدن «علی چراغی» بر اثر ضرب و شتم ماموران گشت سد معبر ناحیه ۴ منطقه ۴ شهرداری تهران شهردار منطقه «علیرضا جاوید»، مسوولیت این حادثه را نپذیرفت.
  .
  به گزارش طبقه دات کام علی چراغی بعد از ضرب و شتم توسط ماموران گشت سد معبر شهرداری به مدت یک هفته در بیمارستان بستری بود و سرنجام روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه در بیمارستان نورافشار تهران جان باخت.

  علیرضا جاوید در واکنش به خبر کشته شدن یک کارگر توسط کارکنان منسوب به شهرداری، این خبر را اشتباه دانسته و خاطر نشان کرده: این موضوع به شهرداری ارتباطی ندارد.

  جاوید در واکنش به این که گفته می شود خودرو این افراد دارای آرم شهرداری بوده است، می گوید: این موضوع صحت ندارد.

 9. سلام یکی از موثر ترین کارها دادن نشانی منزل افرادی مثل قاضی صلواتی است و تا وقتی آدم از دست احکام جاهلانه این مزد بگیر دونپایه شرمش میگیره بتونه سرش خراب بشه آفرین بچه ها آدرس اینجور آدما رو تبلیغ کنید بنویسند بلاخره تو در همسایه شون یکی پیدا میشه آدرس بده.

 10. من مهندس جاوید را می شناسم. ایشان قبلن از دوستان و یاران احمدی نژاد بود این درسته ،ولی الان بیشتر طرفدار قالی باف هست و دیگر احمدی نژادی نیست. به نظر میاد تغییر رویه داده باشه. ولی در کل آدم بدی نیست. آدم باید برای حرفش مدرک داشته باشه. همینطوری که نمی شه آبروی یک نفر را برد. هر کی از هر کی بدش میاد می نویسه فلان بوده بهمان بوده. از خدا بترسید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: