مزدوران كشور اوكراين

هموطنان عزيز ساكن اوكراين لطفا در اسرع وقت ليست مزدوران اوكراين را براي ما بفرستيد.

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/05/18, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , . Bookmark the permalink. 42 دیدگاه.

 1. هموطن از اوکراین

  لطفا در خصوص رامین منصوریان ،دلال اسلحه و هواپیما که پاسپورت اوکراینی را با جعل اسناد برای خود گرفته و در دو کشور اوکراین و بلاروس با پولهای باد آورده از فروش تسلیحات نظامی ایران به افریقا فعالیت می کند ،تحقیق کنید

 2. میهمان گرامی ،

  من می خواهم با شما مورد رامین صحپت پکنم. ادرس ایمیل من ghorbani1965@gmail.com است. من هر گونه اطلاعات دیگری که شما ممکن است در مورد این شیطان فرصت طلب را قدردانی میکنیم. همچنین، آیا شما انگلیسی صحبت می کنید؟

  هر فرد دیگری با اطلاعات در مورد رامین منصوریان، لطفا با من تماس بگیرید.

  متشکرم.

 3. ناشناس

  رامین منصوریان ،سرمایه گذار رژیم در بلاروس و اوکراین است .
  او توانسته با حمایت دولت ایران به عنوان کنسول افتخاری کشور افریقایی گینه شود و در واقع کنسول این کشور در اوکراین شده است.
  این مزدور دخالت مستقیمی در خرید هواپیماهای آنتونوف 140 از اوکراین برای ایران داشته است .
  وی همچنین کارخانه ای را با عنوان تولید مس در بلاروس راه اندازی کرده که ماهیت واقعی آن تولید فشنگ و تسلیحات نظامی و صادارات آن به ایران است.
  وی دارای فساد گسترده اخلاقی است بطوریکه علی رغم ظاهری مذهی و نشان دادن آنکه بسیجی و جبهه ای است ،همیشه با دخترانو زنام روس همراه است و تمامی کارکنان اون در اوکراین و بلاروس دختران جوان هستند که او را در برنامه هایش یاری می کنند.
  جالب آن که رژیم ایران همواره از وی حمایت می کند و وام های کلانی را برای وی و هم آبشخورانش از بانکهای ایرانی و اروپایی دست و پا می کند

 4. رامین منصوری یک حروم زاده است که کارمند رسمی وزارت اطلاعات ایران است او با سفیر ایران در بلاروس شریک است که نیمی از درامد به حساب حسنی میرود که سفیر ایران در بلاروس است و خبرنگار جمهوری اسلامی در مینکس هم دیگر شریک او هست شرکتی به نام کاتخ دارد که با این شرکت وشرکت دیگری که در بلاروس به ثبت رسانده است که کاره این شرکتها اسلحه فروشی برای جمهوری اسلامی میباشد یک ادم بی پدر مادر دزد خواهر او که یک حرامزاده به تمام معنا است در خانه ای در شهرک غرب ساکن است او تمام کلاهای نظامی مورد نیاز جمهوری اسلامی را به نام اوکراین و

  بلاروس خرید میکند وبه ایران حمل میکند بعد از شناسایی افرادی که واد منطقه بلاروس ویا اوکراین می شوند انهارا
  شکار کرده توسط افراد سفارت و بعد شروع به کلاه برداری میکنند و این افراد را به خاک سیاه مینشانند

 5. ازادیخواه

  مادر……….. از اون وجود نداره …….مشخصات راین منصوریان را در اختیار سازمانهای حقوق بشر اروپایی بگذارید تا زمینه اخراج اون و جلوگیری از سفرش به اروپا را فراهم بشه …..دوستان حقوق بشری در اروپا نام رامین منصوریان دلال اسلحه که دارای پاسپرت اوکراینی هست را فراموش نکنید…….

 6. ازادیخواه

  رامین منصوریان این جرثومه فساد و عامل وزارت اطلاعات آخوندی رو باید ار اروپا اخراج کرد………………………برای اخراج این فاسد کمپین بین المللی تشکیل خواهیم داد…

 7. جهت اطلاع دوستان فعال حقوق بشر در اروپا

  رامین منصوریان نماینده وزارت اطلاعات ایران که فعالیتهای مرموزش رو در قالب پاسپورت اوکراینی اش در اروپا انجام میده در حال تاسیس بانکی خصوصی در بلاروس با کمک مقامات این کشور و حمایت حسینی سفیر حکومت آخوندی در بلاروس هست .
  از همدستان وی شخصی به نام فرزاد مقیم بلاروسه که کارهای اونو داره در شرکتش به نام ملکس ساپورت میکنه تا بوسیله این بانک، تحریم های اروپایی رو دور بزنن و میلیاردها دلار پول مردم بدبخت رو به جیب خودشون و عواملشون بریزن .
  این حرامزاده همچنین خبرنگار تلوزیون ایران رو که به عنوان همکارش در بلاروس معرفی می کرد از مجموعه شون ظاهرا به خاطر همکاری نکردن بیرون کرده …….
  لطفا از هر طریقی اطلاع رسانی کنید تا این جاسوس ضد بشری نتونه به اهداف شوم خودش برسه
  این هم شماره تلفن همراه این جرثومه فساد در بلاروس و اوکراین
  00375293662005

 8. ناشناس

  ﺷﺮﻛﺖ رﻳﺘﻢ (ﻛﺎﺗﻜﺲ ) راﻣﻴﻦ ﻣﻨﺼﻮرﻳﺎن
  (ﻣﺪﻳﺮ ﻋﺎﻣﻞ )
  مثلا ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ ﻣﻔﺘﻮل ﺳﺎزي در واقع کارخانه ای برای ساخت تجهیزات نظامی همچون گلوله و فشنگ با کمک دولت بلاروس برای صادرات به ایران و افریقا
  ﺗﺠﺎرت ﻛﻠﻴﻪ ﻛﺎﻻﻫﺎ
  T kiev :810 380 442540689- t&f kiev :442540
  Mob.kiev :810 380 672099073

 9. ناشناس

  Deputy Foreign Minister of Ukraine Mr. Olexandr Kupchyshyn handed in the exequatur to Mr. Ramin Mansurian, Honorary Consul to the Republic of Guinea in Kyiv. The Embassy will inform about the contacts of Honorary Consulate after its official opening.

  http://www.mfa.gov.ua/guinea/en/news/init/main/1.htm?date=2009-1-29

  سند رسمی دولت اوکراین برای مزودور رژیم ایران در این کشور که پاسپورت اوکراینی گرفته و کنسول افتخاری گینه در این کشور نیز شده است .

 10. ناشناس

  Thank you for providing the information with respect to Ramin Mansourian. It is very brave and the information is very valuable. In your opinions, how should European and American intelligence or law enforcement organizations proceed in stopping this thief and criminal?

  If possible, please provide more specific information. The information regarding Katex and the phone numbers are a good beginning, but more information is needed to bring this criminal to justice.

  Also, please, if possible write in English. I have to reply upon «Google Translate» to understand Farsi.

  Thank you

  با تشکر از شما برای ارائه اطلاعات با توجه به رامین منصوریان.آن است که بسیار شجاع و بسیار ارزشمند است.نظرات خود را، چگونه باید اروپایی و آمریکایی هوش و یا سازمان های اجرای قانون در متوقف کردن این دزد و جنایی را ادامه دهید؟

  در صورت امکان، لطفا ارائه اطلاعات مشخص تر. اطلاعات مربوط به Katex و شماره تلفن یک شروع خوب است، اما اطلاعات بیشتری نیاز است به این جنایتکار را به عدالت است.

  همچنین، لطفا در صورت امکان به زبان انگلیسی بنویسید. من باید بر «گوگل ترجمه» پاسخ به درک فارسی.

  با تشکر از شما

 11. ناشناس

  مرد بزرگ

 12. ناشناس

  این مزدور رژیم آخوندی ،در حال راه انداختن سومین بانک ایرانی در بلاروسه
  کلاهبرداری که هم از توبره حکومت ایران میخوره و هم از آخور دولت اوکراین …….

 13. ناشناس

  کس کش مادرجنده کلاهبردار!!!!کیرم تو کس ننه ش …گاییدمش حرم زاده زن بازو…..

 14. يه ادم معمولي

  از حرف زدنت معلومه از كجا هستي

 15. شکارچی بسیجی اروپا

  این مزدوری هست که با رانت های حسینی سفیر ایران در بلاروس کلی مال مردم رو بالا کشیده و با هم بیزنس راه انداختن ،
  جرثومه ای که خودشو پشت پاسپورت اوکراینی قلابی اش به دور از چشم همه جا زده….
  بزودی به دست عدالت نابودت می کنیم و برای همیشه از اروپا به زباله دونی میندازیمت …..

 16. ناشناس

  hello;
  I have all the evidence and signed by Ramin and his partner for arms trafficking contact me

 17. ناشناس

  رامین منصوریان کلاهبردار ایرانی در بلاروس و اوکراین !!!!!
  عامل دونپایه و جاسوس دولت اوکراین که جیره خوار نظام اسلامی هم هست

 18. ناشناس خان

  من شخصا با این بابا یه مدتی کار کردم تا خوب بیخ و بنش شناختم و زدم بیرون. کارش عالیه: تا بتونه ازت اطاعاتی که به نظرش باهاش میشه بلا سرت آورد جمع می کنه، این کار به کمک انواع آدمای داردسته اش انجام میده که براش این اطلاعات تهیه می کنن، خلاصه مواظب باشین. تا حالا خیلیا رو لو داده، کارمندای سفارت ایران که می خواستن از شرشون خلاص شن برده مشروب فروشی، عکس ازشون گرفته بعد لو داده به دولت اسلامی، و همه این کارا رو به سفارش خود دولت انجام میده. نگران کاراش نباشین، عملا از هر طرف تو مشت رئیساشه، تکون نمی تونه بخوره، همه سازمان های امنیت همه کشورایی که باهاشون درگیره دارن چهار چشمی می پائنش، تخم نداره جز اون که بهش می گن انجام بده، خودشم از این بابت سخت پکره بدبخت. هیچ چیزی تو این دنیا ابدی نیست، من جمله حکومت آخوندا، به محض این که لنگ آخوند بره هوا، امثال این بابا گورشون گم میشه، اگه تا اون موقع البته زنده مونده باشن. این بابا چیزی پنهان از کسی نداره، همه می دونن چیکارست، از بدبختیش خودشم می دونه که همه می دونن چیکارست. کلا روش استخدامیش هم استاندارد جمهوری اسلامی بوده: «اول کونش خوب گهی کردن، بعد یه کم – حالا یه چندمیلیونی – پول بهش دادن»، این طوری بود که خودش خیال کرد میلیونر شده، ولی درواقع عملا دلقکی از دلقک های جمهوری اسلامیه.

  • ناشناس

   لطفا بیشتر دقیق تر و مستند تر از رفتارهای این مزدور اطلاع رسانی کنید

 19. رامین منصوریان، خائن، وطن فروش، اسلحه فروش، مزدور سازمان امنیت

  ببین عیزم دقیق ترین چیزی که میشه راجع به رامین منصوریان گفت اینه که ننه جنده است! دیگه دقیق تر از این راه نداره حاجی، حالا یه کم که از دقت کم شه می گی عمه اشم جنده است، یه خوده دیگه کم شه، می رسی به خاله هاش و اینا، خلاصه کس کشیه که لنگه اش خودشه…این همه واسش کار کردم خارکسه هی پولم خورد، تا شناختمش دعوام شد زدم بیرون، اینارم که اون بالا نوشتم خوب دقت کنی می بینی خیلی دقیقه، مستندم حالا ازش می سازیم، قراره از کل باغ وحشای اکراین فیلم بسازن، قهرمان بخش میمون های ویژه هم رامین منصوریان انتخاب شده، قراره تو مستند همه دس بزنن رامین جون کونش قر بده هی بگه جای دوست کجاس جای دشمن کجاس…..باهاس خیلی ردیف شه حاجی، اینه که یه کم صب کن فقط تا مستند کامل کامل بشه، حالا اگه خیلی حوصله داری، ببین این مادر قحبه تو بلاروس چه اخباری ازش درز کرده، واسه کسایی که روسی نمی دونن: آدرس بذارین توی مترجم گوگل، فارسی براتون قابل فهم ترجمه می کنه:
  http://news.tut.by/economics/358022.html

 20. رامین منصوریان، خائن، وطن فروش، اسلحه فروش، مزدور سازمان امنیت
 21. رامین منصوریان، خائن، وطن فروش، اسلحه فروش، مزدور سازمان امنیت
 22. رامین منصوریان، خائن، وطن فروش، اسلحه فروش، مزدور سازمان امنیت
 23. ناشناس

  http://butb.by/index.php?page=154&id=326

  تصاویر مزدور رامین منصوریان

  • ناشناس

   اون نفر وسط کچل که کراوات زده رامین منصوریان هست ٬اون زن کنارش هم لنا همه کارش هست در بلاروس که از اون مادرجنده های درجه یکه !!!!

 24. ناشناس

  t was a scene of incredible carnage. In July 2003, a recently re-armed rebel group, Liberians United for Reconciliation and Democracy, resumed its two-month siege of the capital, Monrovia, fighting to wrest control of the country from President Charles Taylor.
  Child soldiers were fighting on both sides, in an area filled with civilians.
  In the battle known locally as “World War III,” the young soldiers fighting for the rebels were armed with what The Economist called “shiny new toys,” with which they had no experience. The fighting left hundreds of civilians dead and another 2,000 injured.
  “The mortar fire was so poorly aimed it was especially terrifying and difficult for civilians to avoid,” according to the international nonprofit Human Rights Watch.
  The bullets, shrapnel and mortar rockets ripped through bodies, causing instant death and mutilation, according to eyewitness reports obtained by the group.
  One of the companies ferrying the arms to neighbouring Guinea to be distributed to the Liberian rebels was Katex Mines Guinee, according to a panel of United Nations experts. Katex Mines was one of several Katex companies that have operated across West Africa and Europe in the construction, plastics, gas and brick industries.
  HSBC Private Bank (Suisse) was Katex Mines Guinee’s banker at the time, and it continued to provide the company with financial services even after the United Nations fingered the company as a “possible provider of weapons” to Liberian rebels.
  According to files obtained by the International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ) and Le Monde, the account was opened by February 2001.
  At some point in 2006, the year in which it was closed, the account balance reached US$7.14mn.
  Katex Mines Guinee is not the only HSBC account linked to conflict across Africa, according to the data.
  HSBC Private Bank, operating out of famously neutral Switzerland, was a financial conduit for business operators and criminals who fuelled and financed some of Africa’s bloodiest wars and most corrupt arms deals.
  For HSBC, the men and women behind these conflicts were lucrative clients; collectively, the accounts of people linked to arms trafficking and corrupt weapons contracting in at least seven African countries held balances in 2006 or 2007 that totalled more than US$56mn.
  HSBC has acknowledged that its Swiss private bank previously lacked appropriate compliance cultures and standards of due diligence. “Today,” the bank told ICIJ in a letter, “the Management team in Switzerland… is substantially different to the period before 2011.”
  HSBC policy and customers conflict In 2000, after a series of controversial loans, HSBC adopted tough anti-weapons financing measures. The new policy, which is still in force, stated: “We do not provide financial services for transactions for the purchase of other weapons” such as guns or missiles.
  But the policy did not prevent the bank from operating accounts for clients involved in arms trafficking and conflict. HSBC did so even when that involvement had been revealed – sometimes years beforehand – in news articles, judicial investigations and United Nations reports.
  HSBC’s clients included a cigarette factory owner who allegedly ferried weapons to rebels during Burundi’s civil war in the early 1990s.
  Another was the wife of a Parisian businessman whose account was used by her husband to help funnel millions in bribes to Angolan military and government officials to win contracts for tanks, land mines and warships during the country’s civil war.
  HSBC also signed up a South African political adviser and a Tanzanian lobbyist who together allegedly received US$24mn for persuading governments to buy overpriced radar and jet contracts from BAE Systems.
  HSBC also provided financial services to a Libyan engineer with ties to former dictator Col Muammar Gadhafi and who allegedly worked with members of the Italian Mafia from 2006 to attempt to import 500,000 Chinese Kalashnikov rifles to Libya.
  While some of HSBC’s accounts associated with alleged arms dealers were eventually blocked, others remained active.
  None of the individuals involved in the accounts above responded to a request by ICIJ for comment.
  “These kinds of dealers or brokers use the cover of legitimate business to violate UN sanctions and other countries’ laws,” Kathi Austin, an expert on arms trafficking and Executive Director of the Conflict Awareness Project, said in an interview with ICIJ.
  The clearest case in which HSBC failed to stop dealing with an alleged arms trafficker was that of Katex Mines Guinee, directed by Ahmad Fouzi Hadj. At one point in 2005, HSBC blocked the account for unspecified compliance reasons, but the documents ICIJ obtained show that Hadj and the bank continued their relationship until September 2006.
  UN observers investigate Katex At the time of the uprising in Liberia, the government of Guinea, the neighbouring Western African nation where Katex operated, had long been suspected of supporting Liberian rebels. In July 2002, Guinea’s Ministry for Urban Affairs and Habitat signed a US$35mn contract with Katex for the construction of homes and warehouses. The money was transferred to Katex’s HSBC account in Geneva.
  UN expert observers investigated Katex shipments from November 8, 2002, to August 5, 2003, including a shipment to the Ministry of Defence on June 30, just before the siege in Liberia.
  Their report to the Security Council said a Ukrainian-based airline delivered the shipment on flights that originated in Ukraine. Authorities and airline officials there asserted that they didn’t contain weapons. But the UN observers established that weapons were loaded at a stop in Tehran, Iran.
  “The Panel understands that Katex has imported weapons and ammunition during the last 10 months,” the report said, adding that the observers suspected arms dealing when they saw green wooden boxes labelled “detergent,” imported by Katex on the Ukrainian airline, being loaded onto military trucks.
  “Incorrect manifesting is … a common tactic to disguise shipments of weapons,” the UN experts said.
  In a November 2003 report, Human Rights Watch reported allegations that Guinea’s Ministry of Defence used Katex Mines “as a broker for military procurement,” citing a bill of lading for mortar shells with Katex’s name on it.
  The UN experts had reported that special forces attached to the Presidency of Guinea and known as the Red Berets were guarding Katex’s offices in Guinea’s capital, Conakry. And, it noted, “Further confirmation was obtained from diplomatic sources that weapons had been transported by truck from Katex Mine[s] Guinea to Koyama and Macenta,” near the border with Liberia.
  The civil war officially ended only a month after the 2003 “World War III” battle in Monrovia. In 2005, Ellen Johnson Sirleaf, a Harvard-trained economist and former minister of finance, was elected president of Liberia, the first elected female president of an African country. She was re-elected in 2011.
  Hadj’s mysterious career
  Hadj’s career is an odd mix of acclaim and criminal convictions. Born in Syria in the town of Qamishli near the border with Turkey, Hadj emigrated to Italy.
  His claim to have been trained as a heart surgeon has been both repeated and disputed in press accounts. But he went on to acclaim in Italy, where he amassed a fortune and acquired with his wife at least seven houses and villas, one Monte Carlo hotel and a restaurant by 2006, according to Italian investigators.
  Katex Mines Guinee, one of four Guinea-based Katex companies but which does not appear to operate any mines within the country, was founded in 1998 and imported agricultural products and industrial machinery into the West African nation, according to Human Rights Watch.
  Hadj also has had a string of investigations and criminal convictions, starting in the 1990s.
  In 2004, when he was HSBC’s client, prosecutors in Monte Carlo opened an investigation into Hadj on money laundering charges. The outcome of the investigation is not known.
  Details of Hadj’s work in Guinea began to emerge through an investigation by Italian police into an allegedly fraudulent bankruptcy of Katex Italy S.à.r.l., a Katex subsidiary that traded in industrial pipes and which allegedly hid US$12.5mn dollars from authorities.
  Hadj was convicted on bankruptcy fraud charges and sentenced to six years in prison in 2013, which Hadj is now appealing. The Italian newspaper La Repubblica reported in July of that year that Hadj had left Italy and was living in Ukraine.
  In 2014, Hadj received a seven-month suspended sentence for illegally financing a former Italian mayor’s election campaign in 2007. In November 2014, Hadj was convicted again and sentenced to another six years in prison, this time of fraudulent bankruptcy of the Lucchese football club, of which Hadj was the chairman between 2005 and 2008.
  At the time of his arrest in 2010, Italian newspapers reported that police found Hadj, “white beard unkempt,” hiding in the boiler room of his luxury villa’s swimming pool, pretending to be a plumber.
  Through his lawyer, Hadj declined to comment on “his old affairs.”
  Discussions of bribery
  During the Katex Italy bankruptcy investigation, Italian authorities tapped phones of Hadj and his colleagues and made transcripts of the conversations, copies of which have been made available to ICIJ. The conversations reveal details of Hadj’s global business dealings, including his close relationship with Guinea’s leader and explicit references to bribery.
  On a call on May 5, 2005, he talked with a colleague about a payment to “the old man,” a common term of respect in francophone West Africa; Italian investigators believe this to be a reference to the former president of Guinea, Lansana Conté, who died in 2008.
  In the same call, Hadj congratulates a Katex colleague on making bribe payments of US$3mn to the Governor of the Central Bank of Guinea and to President Conté but concedes “we should not always behave like this.”
  A military junta seized power following Conté’s death in 2008, committing mass human rights abuses, including the 2009 massacre of hundreds of men and rape of dozens of women inside a sports stadium. Democracy returned to Guinea following elections in 2010, although the country remains one of Africa’s poorest nations and has been at the epicentre of West Africa’s Ebola outbreak.
  Throughout the turmoil that followed Conté’s death, Katex’s work in Guinea continued. A company representative attended the 2009 opening of a US$7mn arms depot built by Katex, according to media reports.
  “It is a real pleasure for me to serve the [junta],” said the Katex representative.
  – See more at: http://indianexpress.com/article/world/world-others/banks-services-for-arms-dealers-in-conflict-with-its-own-policy/#sthash.J17oFWkJ.dpuf

  صاحب اصلی شرکت katex کسی نیست جز دلال اسلحه در افریقا و صاحب بانک یورو در بلاروس :رامین منصوریان !!!!
  جهت اطلاع سازمانهای حقوق بشری !!!!وی دارای پاسپورت اوکراینی و ایرانی می باشد

 25. ناشناس

  این هم آدرس بانکی که از راه فروش اسلحه به افریقا در بلاروس برای خودش راه انداخته
  http://eurobank.by/eng/

 26. ناشناس

  La Katex Mine a importé divers équipements d’Ukraine, notamment des produits et machines agricoles et industrielles.Katex Mine has imported various types of equipment from Ukraine, including agricultural and industrial products and machinery.
  Le Groupe d’experts a tenté en vain d’obtenir des éclaircissements de la société Katex Mine à Conakry et estime nécessaire de poursuivre l’enquête.Attempts by the Panel to discuss these allegations with Katex Mine in Conakry were unsuccessful but this case merits further investigation.
  La société Katex Mine de Guinée a été fondée le 27 février 1998 à Conakry.Katex Mine Guinea is a company founded on 27 February 1998 in Conakry.
  Le Groupe a découvert que la société Katex Mine en Guinée avait importé du « matériel technique » ou du « détergent » chargé en République islamique d’Iran.The Panel found that Katex Mine Guinea had imported civilian «technical equipment» or «detergent» loaded in the Islamic Republic of Iran.
  Il n’a pas été possible non plus d’interroger un représentant quelconque de la Katex Mine, en dépit de nombreux appels téléphoniques et de nombreuses visites au siège de la compagnie.It was also not possible for the Panel to interview any representative of Katex Mine despite numerous telephone calls and visits to the company.
  Une société minière et commerciale de Conakry, Katex Mine, a été citée par plusieurs missions diplomatiques à Conakry et par un haut fonctionnaire pour le rôle qu’elle jouait dans l’approvisionnement en armes des LURD.A Conakry-based mining and trading company, Katex Mine, has been cited by a number of diplomatic missions in Conakry and an official as having played a role in the supply of weapons to LURD.
  Other results
  Des sources diplomatiques ont confirmé que le transport d’armes par camion avait bien eu lieu entre le siège de la Katex Mines à Koyama et Macenta.Further confirmation was obtained from diplomatic sources that weapons had been transported by truck from Katex Mine Guinea to Koyama and Macenta

  • ناشناس

   عکس رامین منصوریان با کراوات ….دلال اسلحه و هواپیما از اوکراین ….نامبرده دارای پاسپورت جعلی اوکراین می باشد

 27. ناشناس

  پرونده ای کامل از این مزدور و دلال تسلیم دادگاه اروپا شده تا پاسپورت و اقامت غیر قانونی وی در اوکراین بزودی لغو شود!!!

 28. ریدم تو روح مرده زندهٔ هر چی‌ آخونده

  رژیم منفور و دزد و دروغگو جمهوری اسهالی ۳۷ سال با گفتن مرگ بر آمریکا مردم کودن ایران را گول زد و تا توانست به خواسته‌های خودش و غارت ایران پرداخت و ایران رو روز به روز به قهقرا برد در اوایل این رژیم با شروع کردن جنگ توانست ۸ سال باقی‌ موندن خود و ایادی ضد ایرانی‌ش را تضمین کند و طبقه معمول مردم احمق و نفهم مرده پرست هم همیشه تو دهنشون این بود که اگر از خاک ایران دفاع نمی‌کردیم عراق کشور ما رو دستش میگرفت و از این چرت پرتها در صورتی‌ که اینها همه نقشه‌های از قبل طراحی شده برای بقایه این رژیم بود و الان هم میبینیم که خیلی‌ راحت زیر بار حرفهای آمریکا رفتن و هر چی‌ آمریکا بگه باید این آخوندهای بی‌ ناموس بگن باشه و حق اعتراض ندارن ۳۷ سال خودتون رو جر دادید گفتین مرگ بر آمریکا در آخر این آمریکا بود که شما بی‌ ناموس‌های ضد ایرانی‌ رو به زانو در آورده و اون رهبر دزدتون فقط بلوف زد و به پای آمریکا افتاده و به گوه خوردن که تحریمها رو بردار ،پس نتیجه میگیریم که این رژیم دروغ و غارتگر فقط برای نابودی ایران و ایرانی‌ شکل گرفته ،تو روح مرده زندهٔ هر بی‌ ناموسی که سال ۵۷ رفت بیرون و شعار داد و سقط شد و اون خمینی بی‌ ناموس هندی زاده و هر کی‌ که طرفدارش بوده و هست و خاک تو سر مردم احمقی که به خاطره این توافق نامه که اصلا از متنش هم خبر ندارن می‌رن بیرون و به شادی و رقصیدن میپردازن ،این مردم یادشون رفته وقتی‌ که اون دروغگو آخوند روحانی رئیس جمهور شد و وعدهای دروغین داد ،به پایکوبی و شادی پرداختن ،این مردم لیقتشون همین آخوندهای دزد و دروغگو هست ،و به خیالشون اگر تحریمها برداشته بشه ایران میشه بهشت ،واقعا جای تاسف داره برای این مردم کوتاه فکر که هنوز ذات و سیرت آخوند دزد رو نشناختن با این توافقنامه آخوندها و ایادی بی‌ ناموسش راههای بازتری برای دزدیهاشون ایجاد میشه و فقط به فکر خودشون هستن و کون لقه مردم ،ای ایرانی تا زمانی‌ که اخوند بر ایران حاکمیت کنه ایرانی‌ رنگ شادی و آسایش رو نبمیبینه چشمها رو باز کنین گوشهاتون رو اون پنبه‌ٔی که داخلشه در بیارین ،این رژیم ماموریتش اینه که ایرانی رو نابود کنه .پاینده باد ایران ایران آریایی.

 29. من مدتی با این حرومزاده کار کردم٬کثیف تر و پلیدتر از اون روی زمین نیست!!یک دزد به تمام معنا که در برابر ایرانی های حکومتی خودش را بچه بسجی و انقلابی نشون میده !اونوقت هر چی دختر هست دور و بر خودش جمع کرده به عنوان دستیار و …. خلاصه آدم لجن و کوچکی هست …..

 30. رامینگا

  از عکسی که دوستمون در بالا گذاشته
  http://butb.by/index.php?page=154&id=326
  خیلی استفاده کردم لذت بردم، یه کم خوب به این موجود عجیب (منصوریان) نگاه کنید…در هیچ باغ وحشی در واحد حشره شناسی من یه همچین مارمولکی ندیدم، ببینید چه جالب سرش یه کم خم کرده و با چشم هایی که داره می گه «من یکی دیگه آآآآآخر حرومزادگیم» نگاه می کنه، ولی باور کنید این خودش گیر افتاده، خودشم نمی دونه چه خاکی به سرش بریزه. پولایی که دستش هست خودش درنیاورده، میگن باد آورده را باد می برد، حالا این بدبخت داره دنبال باد می دوه که داره پولا رو می بره، دستشم به جایی بند نمیشه! به هر حال مارمولکیه طرف، مرسی عزیز از عکس زیبا، کلی خندیدم، لطفا بازم از این منابع معرفی کنید با این حرومزاده بهتر آشنا بشیم.

 31. شیرشجاع

  امروز بانک کلاهبردار بزرگ اوکراین و بلاروس ٬رامین منصوریان توسط دولت بلاروس تعطیل شد و لایسنس این بانک کلاهبردار باطل شد ..به امید دستگیری قریب الوقوع این کلاهبردار و دلال مزدور ایرانی در پوشش شهروند اوکراین !!!
  Постановлением Правления Национального банка от 05.08.2015 №467 принято решение об отзыве с 6 августа 2015 г. специального разрешения (лицензии) на осуществление банковской деятельности у Закрытого акционерного общества

  http://www.belta.by/economics/view/natsbank-belarusi-otozval-litsenziju-na-vedenie-bankovskoj-dejatelnosti-u-zao-evrobank-158064-2015/

 32. کچل خان

  این کس خل خلاصه سرشو تو بلاروس یا اوکراین به باد میده !!!! پول باد آورده رو باد میبره

 33. آدم به کس کشی این بابا تو عمرم ندیدم!!! ادای بچه بسیجی درمیاره ،اونوقت هر شب دنبال کس کردن هست،چند تا کس تو دفترش تو اوکراینه تو بلاروس هم که همین جنده خانم لنا که تو عکس هست بهش سرویس میده !!!عجب مادر قحبه ای هست این کس کش

 1. بازتاب: مزدوران كشور اوكراين شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: