معرفي پاسدار میلیاردر دزد و قدرت طلب:صادق محصولی (وزیر رفاه فعلی و وزیر سابق کشور)

همه مزدوران دانه درشت
همه مزدوران دنه درشت سپاه
همه مزدوران ايران

****************************************************

صادق محصولی در سال ۱۳۳۸ در شهر ارومیه متولد شد. بعد از قبولی در دانشگاه علم و صنعت به تهران رفت و تا سال ۱۳۵۹ به ارومیه بازنگشت. در سال ۱۳۵۹ بنا به توصیه‌ی آیت‌الله مهدوی کنی، وزیر کشور وقت، به همراه هم‌شاگردی‌ها و دوستان صمیمی‌اش، محمود احمدی‌نژاد و برادران هاشمی ثمره، و به منظور جلوگیری از نفوذ نیروهای ملی مذهبی و نیز طرفداران بنی‌صدر در شهر زادگاهش، به ارومیه بازگشت. از جمله اقدامات اولیه‌ی وی بعد از بازگشت به ارومیه بر هم زدن مراسم سالگرد دکتر مصدق در این شهر با همکاری برادرش بود.
….
در سال ۱۳۶۰ صادق محصولی فرماندار ارومیه شد و هم‌زمان با او نیز محمود احمدی‌نژاد به فرمانداری ماکو و مجتبی ثمره‌هاشمی به معاونت استانداری آذربایجان برگزیده شدند.
صادق محصولی در سال ۱۳۶۱ به عنوان فرمانده سپاه استانهای آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل منصوب شد و از همان زمان اختلافات او با برادران باکری آغاز شد. ….
فاطمه امیرانی، همسر حمید باکری، بعد از شنیدن خبر پیشنهاد پست وزارت کشور برای صادق محصولی، طی نامه‌ای تمامی وقایع آن سالها را برای نمایندگان مجلس شرح داد. وی در بخشی از این نامه نوشته‌است: «افرادی همچون محصولی، فتاح و احمدی‌نژاد در سالهای ابتدایی انقلاب، هم‌زمان فرماندار شهرهای استان آذربایجان بودند که تاب تحمل پذیرش افرادی غیر از خودشان را نداشتند». وی همچنین سندی را ضمیمه‌ی نامه‌ی خود کرد که حاوی نامه‌ی صادق محصولی بود. وی در این نامه مدعی شده بود که «شهید مهدی باکری فرمانده لشگر عاشورا نیست». همچنین به گفته‌ی خانم امیرانی، چون جنازه‌ی این دو برادر هیچگاه پیدا نشد، محصولی اعلام کرده بود که اینها شهید نشده‌اند.
اما شروع ثروت‌اندوزی صادق محصولی از پایان جنگ ایران و عراق و از زمانی آغاز شد که محمود احمدی‌نژاد در دهه‌ی هفتاد استاندار اردبیل شد. محصولی در همان زمان در یک مزایده برنده‌ی قرارداد نفتی نخجوان شد و ثروتش تا بدانجا رسید که امروز به گفته‌ی خود وی «بالغ بر۱۶۰میلیارد تومان» است.
در سال ۱۳۷۸ صادق محصولی باغی به وسعت ده هزار متر را در نیاوران تهران خریداری کرد. حدود هفت هزار متر از این باغ می‌بایست به علت تغییر کاربری از زمین زراعی به زمین مسکونی، به شهرداری تعلق می‌گرفت، اما محصولی متهم است که با شهرداری منطقه تبانی کرده و کل زمین را مالک شده و در آن به برج‌سازی پرداخته است. این رویداد هم‌زمان با ریاست محمود احمدی‌نژاد بر شهرداری تهران روی داده است.
بعد از ریاست جمهوری احمدی‌نژاد نیز، صادق محصولی وامی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان از دولت گرفته و نام او نیز در لیست ۲۰۰ نفره‌ی وزیر اقتصاد از وام‌گیرندگان کلان دولت قرار دارد.
…اکبر منتجبی خبرنگار سیاسی، دلیل نپرداختن نمایندگان به این موضوعات را چنین بیان می‌کند: …هم رییس مجلس و هم نماینده‌ها خودشان با نمایندگان دولت به این جمع‌بندی رسیده بودند که این مباحث را دیگر مطرح نکنند».
صادق محصولی یک بار در زمان پیشنهاد وی برای پست وزرات نفت در پاسخ به چگونگی انباشت ثروت ۱۶۰ میلیاردی‌اش ظرف ده ‌سال، این ثروت را «متعلق به امام زمان» دانسته و گفته بود: «این امانتی است که پس از ظهور حضرت در اختیار ایشان قرار می‌گیرد». وی همچنین مدعی شده بود که ثروتش از «راه حلال» کسب شده است. اگر صادق محصولی به واقع ۱۶۰ میلیارد تومان را در عرض ده سال به دست آورده باشد، بدان معناست که وی در عرض این ده سال، ماهیانه بیش از یک میلیارد تومان درآمد داشته است.
با کسب پست وزارت کشور توسط صادق محصولی، وی اکنون بالاترین مقام اجرایی و نیز نظارتی در انتخابات دهمین دور ریاست‌جمهوری در خرداد ماه آینده است

.

ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/06/19, in مزدوران دانه درشت and tagged , . Bookmark the permalink. 9 دیدگاه.

 1. امجد:

  خیلی ها دارند برای ولایت تلاش می کنند ولی ولایت منحصراً برای سید علی خامنه ای است…

 2. شرح کاملتر و دقیقتر درباره صادق محصولی

  دوستان گرامی، شرح کاملتر و دقیقتر درباره صادق محصولی را با جزئیات و ریزه کاری های بیشتر می توانید در لینک زیر بخوانید:

  http://asghar-joudi.com/2011/05/05/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DA%98%D8%AE%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D9%88%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AF/#respond

 3. ناشناس

  ثروتش رو کجا میتونه ببره? اینها همه توی لیست سیاه سازمان ملل هستند و هیچ جایی برای رفتن ندارند بعد از سرنگونی رژیم اینها رو توی دیگ زنده زنده میجوشونیم و همه داراییهاشون هم به ملت بر میگرده پس بذار تا میتونن جمع کنن. مخصوصا امثال این ولد زنا که دستشون مستقیما به خون جوونای مملکت آلوده ست . اینهارو تبارشون رو از روی زمین ور میداریم هر چی باشند انگشت کوچیکه صدام هم نیستند که اون بلا سر خودش و توله هاش اومد .شاهنامه اخرش خوشه

 4. ناشناس

  تخم هیچ کدوممونو نمیدیم که بخورید .
  آخ چه لذتی داره که همیشه بسیجی خار تو چشمتونه

 5. کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه

  کارنامه ( صادق محصولی ) دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه

  صادق محصولی در سال ۱۳۳۸ در شهر اورمیه زاده شد. پس از پذیرش در دانشگاه علم و صنعت به تهران رفت و از دوستان محمود احمدی نژاد صبورچیان و برادران هاشمی ثمره شد. در سال ۱۳۵۹ با سفارش آخوند مهدوی کنی که اکنون رئیس مجلس خفتگان! است و در آن زمان وزیر کشور بود به همراه دوستان گرامیش محمود احمدی نژاد و برادران هاشمی ثمره و چند تن دیگر به اورمیه بازگشت تا از رخنه دشمنان رژیم در شمال باختری ایران پیشگیری کند. از نخستین کارهای او پس از رسیدن به اورمیه برپائی گروه های چماقدار از اراذل و اوباش اورمیه و حمله به گردهمائی های گروه های دگر اندیش همراه با زدن و بستن و شکستن بود که این کارهای وی با پشتیبانی بی دریغ آخوند غلامرضا حسنی امام جمعه اورمیه همراه بودند. در سایه این خوش خدمتی ها در سال ۱۳۶۰ صادق محصولی فرماندار اورمیه شد و همزمان با وی محمود احمدی نژاد فرماندار ماکو شد و مجتبی هاشمی ثمره به معاونت استانداری آذربایجان غربی برگزیده شد. پس از اعلام جنگ مسلحانه بر علیه رژیم جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۰ از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران کار صادق محصولی تنها به فرمانداری در شهر اورمیه خلاصه نشد و پرداختن به کارهائی مانند بازجوئی، شکنجه، تیرباران کردن، تیر خلاص زدن و سازماندهی دستگاه سرکوب رژیم از دیگر کارهای او شدند. البته همزمان با وی محمود احمدی نژاد نیز که ظاهرا فرماندار ماکو بود در شهرهای شمال باختری کشور می گشت و کارهائی مانند تیرباران کردن و به دار آویختن دشمنان رژیم را انجام می داد و به ویژه محمود احمدی نژاد به تیر خلاص زدن به مغز زندانیان اعدامی علاقه خاصی داشت و همواره با خنده و قهقهه می گفت: کار را که کرد؟ آن کس که تمام کرد!

  صادق محصولی و یارانش هر چند آدمکش بودند از پر کردن جیب هایشان با دارائی های دزدیده شده و رشوه خواری و مفت خواری و اختلاس از دارائی های مردم نیز دریغ نمی کردند اما در این میان شهردار اورمیه ( مهندس مهدی باکری ) دشمن سرسخت هر گونه دزدی و رشوه خواری و مفت خواری و باندبازی و پارتی بازی بود و آب او و کسانی مانند صادق محصولی به یک جوی نمی رفت و همواره میان مهدی باکری و برادرش حمید باکری از یک سو و صادق محصولی از سوی دیگر کشمکش ها و ستیزهای سخت روی می دادند اما صادق محصولی را چه باک هنگامی که پشتیبان او آخوند غلامرضا حسنی امام جمعه اورمیه بود و پشتیبان گردن کلفت دیگری به نام آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) رئیس دادگاه انقلاب اسلامی اورمیه را نیز دم دست داشت. آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) هزاران تن از دشمنان رژیم را پس از محاکمه های پنج دقیقه ای در دادگاه انقلاب اسلامی اورمیه به اعدام محکوم کرده است. وی سپس به تبریز رفت و رئیس دادگاه شعبه شانزدهم کیفری یک دادگستری تبریز شد و هم اکنون رئیس دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی است. ( نشانی آخوند محمد ایمانی یامچی: تبریز- کوی ولیعصر – کوی وحدت – چهارده متری نیما – ده متری اول – کاشی بیست و دو – کد پستی ۵۱۵۷۸۵۷۷۶۶ )

  یادآوری می شود که آخوند ( محمد ایمانی یامچی ) و آخوند رشوه خوار و فاسدی به نام ( محمدکاظم ایمانی ) یکی نیستند. این دو آخوند تنها همنام هستند و با هم خویشاوند نیستند. ( محمد ایمانی یامچی ) گرچه آدمکش است اما دچار فساد جنسی نیست و حتی با فساد جنسی مخالف است و ظاهرا رشوه خوار نیز نیست اما خوک رشوه خوار ( محمد کاظم ایمانی معروف به بی ایمان! ) تاکنون هزاران پرونده تجاوز به عنف، قتل عمدی، زمین خواری، غصب و تصرف عدوانی، اختلاس ها و کلاهبرداری های بزرگ را پس از اخذ رشوه های کلان ماست مالی کرده است. خوک بی شرف و بی ایمان ( محمدکاظم ایمانی ) به زن هائی که دارای پرونده های سنگین بودند پیشنهاد ماست مالی کردن پرونده هایشان را به شرط روابط جنسی می داد و اگر می پذیرفتند با آنها مشغول خوشگذرانی می شد وگرنه هزاران بلا بر سر این زن های بیچاره می آورد. خوک بی ایمان ( محمدکاظم ایمانی ) که پیشینه درخشانی هم در مصرف تریاک و الکل دارد در زمان شاه به همراه آخوند ( حسن شکوهی ) و دیگر آخوندهای درباری در تبریز دعاگوی اعلیحضرت همایونی شاهنشاه آریامهر بود! و در زمان جمهوری اسلامی در عرض ۲۴ ساعت حزب اللهی دو آتشه و هوادار سینه چاک خمینی شد! و با وساطت آخوند ( نجف آقازاده استرخان ) وارد دادگستری تبریز شد و فجایعی آفرید که روی همه گندکاران ظلمگستری تبریز و حتی آذربایجان سفید شد! ( نشانی آخوند محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان: تبریز – میدان حکیم نظامی – کوی دانش – کوچه پنجم – کاشی چهل و دو – کد پستی ۵۱۷۴۶۷۷۸۳۳ )

  باری، در سایه خوش خدمتی های صادق محصولی به رژیم سر تا پا لجن جمهوری اسلامی، در سال ۱۳۶۱ نامبرده به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شمال باختری کشور یعنی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و اردبیل که در آن هنگام بخشی از آذربایجان شرقی بود و استان جداگانه ای نبود برگزیده شد بی آن که حتی یک بار به جبهه رفته باشد و یا دانشی درباره جنگ و جبهه داشته باشد! مهدی باکری و برادرش حمید باکری که در آن زمان به جبهه جنگ ایران و عراق و به دنبال نخود سیاه! فرستاده شده بودند با شنیدن خبر چنین گزینشی همه جا را نامه باران کردند تا پرده از گندکاری های بی شمار صادق محصولی بردارند اما رژیم گدایان مفت خور نیازی به درستکاری و درستکاران نداشت و تنها به دژخیمان گوش به فرمانی نیاز داشت که در زندان ها و شکنجه گاه ها بکشند و سرکوب کنند و تازه بخت با صادق محصولی یار بود چون در عملیات خیبر حمید باکری و در عملیات بدر مهدی باکری دود شدند و به هوا رفتند و از خاکستر استخوان های آنها نیز چیزی بر جا نماند. چون از جنازه حمید باکری و مهدی باکری هیچ اثری نبود صادق محصولی از فرصت به دست آمده بهره برداری کرده و با بیشرمی و پرروئی شگفت آوری مدعی شد که مهدی باکری و حمید باکری نه تنها شهید نشده اند بلکه از جبهه گریخته و به منافقین پیوسته اند! دستاویز او نیز این بود که مهدی باکری و حمید باکری برادری به نام علی باکری داشتند که از بنیانگزاران سازمان مجاهدین خلق در زمان رژیم پادشاهی بود و به فرانسه و اردن و لبنان و چند کشور دیگر رفته و برای سازمان مجاهدین خلق جنگ افزار و مواد منفجره آورده بود و سپس از سوی ساواک شناسائی و دستگیر شده و پس از محاکمه در دادگاه نظامی رژیم پادشاهی، در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۵۱ به همراه علی میهن دوست، ناصر صادق و محمد بازرگانی که همگی از بنیانگزاران سازمان مجاهدین خلق بودند اعدام شده بود.

  برای سنگ اندازی های صادق محصولی بود که خانم ( صفیه مدرسی ) همسر مهدی باکری یکبار که خواسته بود از شهر تبریز نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شود از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده بود و برای نامه نگاری های خانم ( فاطمه چهل امیرانی ) همسر حمید باکری درباره صادق محصولی بود که خانواده باکری ها دچار دردسرهای فراوان شدند. با تحریک صادق محصولی بود که مجتبی ذوالنور شایعه ای دروغ با واژه های زشت و زننده ساخت که همسر حمید باکری پس از روابط آنچنانی با یک آموزگار گیلانی ازدواج کرده است! خانم ( فاطمه چهل امیرانی ) همسر حمید باکری نیز با اعلام این که بعد از باکری ازدواج نکرده است درباره سخنان ذوالنور گفت: من از همه دروغگویان فتنه گر و منافق بیزارم چرا که بین مردم با دروغ هایشان نفاق انداخته اند. زهرا باکری خواهر باکری ها هم در نامه ای نوشت: درباره همسران برادرانم جملات نامربوطی شنیده ام، شما اگر ذره ای شرم از مقام و خون شهید داشتید امروز این بی حرمتی ها را به همسران شهدا نمی کردید! کسانی که تا قبل از این بی عدالتی اخیر حاکمیت، با چنگ و دندان از این حکومت حمایت کرده اند چطور یک شبه مستحق این همه توهین شده اند؟! آنها شب ها در خفا برای همسران خود گریسته اند تا کسی اشک های آنان را نبیند.

  خانم ( زهرا باکری ) خواهر حمید و مهدی باکری در مصاحبه ای گفته است که: پسر برادرم حمید باکری، احسان باکری را دستگیر کرده اند و بلایی سر ما آمده که زمان شاه نیامد! باور کنید یک ساواکی در خانه مرا نزد. زمان شاه من بعد از شهادت برادرم ( علی باکری ) استخدام شدم. خواهرم در پست بالائی استخدام شد. مهدی باکری در دانشگاه قبول شد و تحصیل را شروع کرد. یک نفر درِ خانه ما را نزد. می گفتند خرابکار یا خانواده خرابکار ولی کسی جسارت نکرد در خانه ما را باز کند و به ما توهین کند ولی در جمهوری اسلامی ما این توهین ها را دیدیم!

  آسیه باکری، دختر حمید باکری نیز در مراسمی با نام ( بسیجی واقعی، همت بود و باکری ) که از سوی بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار گردید به سختی به سوء استفاده هائی که رژیم از نام شهیدان می‌کند و تصویرسازی دروغین از آنان اعتراض کرد. وی از جمله گفت: چه کسی می گوید باکری ها دنبال این بودند که مردم را محدود کنند؟ عمه های من، خانواده پدری من، همه ‌شان آزاد بودند هر جور که دوست دارند لباس بپوشند، هر جور که دوست دارند فکر کنند و هر عقیده ای داشته باشند. وی همچنین درباره ( صادق محصولی ) وزیر دولت احمدی نژاد گفت که در زمان مسئولیتش در اورمیه اقدام به اخراج حمید باکری از سپاه پاسداران کرده بود و حتی شهادت وی را در حضور برادرش مهدی باکری انکار کرده بود! وی همچنین درباره پدر و عموی خود، حمید و مهدی باکری افزود: عموی من اگر در حال حاضر زنده بودند، این جناياتی که بسيجی ها به اسم بسیج و به اسم باکری و همت در خیابان ها انجام دادند را بر نمی تافتند و اگر آنها اکنون زنده بودند در زندان بودند! سخنان آسیه باکری با واکنش پرشور و با کف زدن های پیاپی دانشجویان روبرو شدند ولی برخی از هواداران رژیم که خود برگزار کننده مراسم بودند چند بار با ایجاد سر و صدا و تکبیر و صلوات و شعار دادن می کوشیدند مانع از سخنرانی وی شوند و حتی یکی از آنها آغاز به فحاشی به خانم باکری کرد که با واکنش تند همه دانشجویان روبرو شد.

  آغاز دزدی های صادق محصولی با ارقام نجومی و باور نکردنی پس از پایان هشت سال دفاع مزخرف! و از زمانی آغاز شد که محمود احمدی نژاد در دهه‌ هفتاد استاندار استان نوبنیاد اردبیل شد. جناب استاندار که یاران پیشین را از یاد نبرده بود با هزار زد و بند و ترفند کاری کرد که صادق محصولی در یک مزایده برنده قرارداد نفتی با نخجوان شد و روشن است که درآمدهای سرشار این داد و ستد پر سود به جیب مبارک چه کسی ریخته می شد! فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی درباره این قرارداد گفته است که محصولی تنها کسی است که خارج از وزارت نفت امتیاز سوآپ نفت کسب کرده‌است! صادق محصولی یکبار گفته بود که دارائی او صد و شصت میلیارد تومان است و در پاسخ به چگونگی انباشت دارائی صد و شصت میلیاردیش در ده ‌سال، این ثروت را متعلق به امام زمان! دانسته و گفته بود: این امانتی است که پس از ظهور حضرت در اختیار ایشان قرار می گیرد! وی همچنین مدعی شده بود که ثروتش از راه حلال! به دست آمده است. اگر صادق محصولی به راستی صد و شصت میلیارد تومان را در عرض ده سال به دست آورده باشد بدان معناست که وی در این ده سال ماهانه بیش از یک میلیارد تومان درآمد داشته است! البته روشن است که صد و شصت میلیارد تومان رقمی الکی است که صادق محصولی برای رد گم کردن بر زبان رانده است و گر نه دارائی دزد سر گردنه رژیم ولایت فقیه بسیار بیش از اینهاست! در سال ۱۳۷۸ صادق محصولی باغی به وسعت ده هزار متر مربع را در نیاوران تهران خریداری کرد. هفت هزار متر مربع از این باغ می بایست برای تغییر کاربری از زمین کشاورزی به زمین مسکونی، به شهرداری واگذار می شد اما صادق محصولی را چه باک؟ چون یار دیرین او یعنی محمود احمدی نژاد در کنارش بود چرا که محمود احمدی نژاد این بار شهردار تهران شده بود! پس صادق محصولی با یاری یار دیرینش همه زمین را مالک شده و در آن به برج ‌سازی پرداخته و میلیاردها پول مفتکی را به چنگ آورد! علی عسگری نماینده مشهد در مجلس هفتم شورای اسلامی با طرح پرونده پنج میلیون و ششصد هزار دلاری صادق محصولی درباره نفت تاجیکستان اعلام کرد که این موضوع در کمیسیون اصل ۹۰ در حال پیگیری است. قدرت الله علیخانی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ایران درباره صادق محصولی گفته است: محصولی باید پاسخ دهد که منزل گران قیمت، درآمد میلیاردی، برج های میرداماد و زمین های بزرگ منطقه حسنی کیا را چگونه به دست آورده است؟ صادق محصولی یکبار درباره دارائی افسانه ایش اعلام کرده که در ۴۴ مزایده شرکت کرده و تنها در سه مزایده برنده شده است و درآمدهای او حاصل آن مزایده ها می باشند!

  پس از این رویدادها و پس از به دست آوردن چنین دارائی هنگفت و افسانه ای و پس از آن که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ محمود احمدی نژاد رئیس جمهور شد صادق محصولی که اشتهای سیری ناپذیری به پول اندوزی داشت تازه به فکر گرفتن وام دولتی افتاد و چهارصد میلیارد تومان هم وام از دولت گرفت و نام او در لیست ۲۰۰ تن‌ از وام ‌گیرندگان کلان دولتی که تا کنون بدهیشان را نپرداخته اند! جای دارد. چون محمود احمدی نژاد که اکنون رئیس جمهور شده بود نیاز به ابزاری کارآمد برای کوبیدن میخ خود بر زمین داشت با کوشش فراوان صادق محصولی را وزیر کشور خود کرد و این چنین بود که صادق محصولی پس از محمود احمدی نژاد به بالاترین مقام اجرایی و نیز نظارتی در دولت دست یافت. کار به انتخابات سال هشتاد و هشت کشید و صادق محصولی در پشتیبانی از یار دیرینش محمود احمدی نژاد و طراحی کودتای انتخاباتی سال هشتاد و هشت سنگ تمام گذاشت و به خوبی هنرنمائی کرد! هم اکنون صادق محصولی وزیر رفاه و تأمین اجتماعی دولت محمود احمدی نژاد است. این بود فشرده ای از کارنامه یکی از درستکارترین! و امانتدارترین! خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران!

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  چند عکس و سند:

  نامه صادق محصولی به خامنه ای:

  این نامه نه جعلی است نه فتوشاپی است بلکه صد در صد حقیقی است. افشا کننده این نامه مهندس محمد اصغری متخصص سیسکو (گونه ای شبکه کامپیوتری) و مسئول امنیت شبکه کامپیوتری وزارت کشور است که دو روز پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و پس از آن که خبر شمارش آراء انتخابات در وزارت کشور فاش شد در یک حادثه ساختگی رانندگی کشته شد و جنازه اش سوخت! مهندس محمد اصغری از استادان برجسته سیسکو بوده و خانه اش در کرج بود و در شرکت اینفوتک در خیابان میرعماد تهران روبروی سفارت هندوستان کار می کرد و در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۸۸ آدمکشان رژیم ولایت فقیه او را به رحمت ایزدی فرستادند! پس از مرگ مهندس محمد اصغری روشن شد که خودروی وی دستکاری شده بود و در آن مواد منفجره با چاشنی کنترل از راه دور جاسازی شده بود. هنگام بازگشت از تهران به کرج آدمکشان رژیم ولایت فقیه با دستگاه کنترل از راه دور مواد منفجره جاسازی شده در خودروی مهندس محمد اصغری را منفجر کردند و با صحنه سازی وانمود کردند که مهندس محمد اصغری در یک حادثه رانندگی کشته شده است!

  صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در حال نماز خواندن! ــ عکس

  هواداران رژیم گفته اند که این عکس در یک مهمانی گرفته شده است و برخی از کسانی که ضد رژیم هستند نیز گفته اند که این عکس در زندان اوین گرفته شده است و محمود احمدی نژاد در زندان اوین با نام مستعار میرزائی از زندانیان ضد رژیم بازجوئی می کرده است. هیچکدام از این سخنان نمی توانند درست باشند چون بر روی دیوار کاغذی چسبانده شده است که روی آن نوشته شده است: (خروج از زندان) و این کاغذ برای راهنمائی کسانی است که برای کارهای گوناگونی مانند ملاقات با زندانیان و کارهای اداری به زندان می روند و مهمانی در یک خانه ارتباطی با تابلوی راهنمای (خروج از زندان) نمی تواند داشته باشد. از سوی دیگر دلیل محکمی که نشان دهد صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در زندان اوین کار کرده اند نیز در دست نیست اما دلائل روشن و انکارناپذیری در دست هستند که هم صادق محصولی و هم محمود احمدی نژاد در زندان ها و شکنجه گاه های رژیم در آذربایجان و به ویژه زندان اورمیه مشغول بازجوئی و شکنجه و به دار آویختن و تیرباران کردن و تیر خلاص زدن بوده اند. ارزیابی نهائی این است که این عکس در زندان اورمیه و یا در یکی دیگر از زندان های رژیم در آذربایجان گرفته شده است.

  محمد ایمانی یامچی ــ عکس یک

  محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است ــ عکس یک

  محمد ایمانی یامچی ــ عکس دو

  محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است ــ عکس دو

  محمد ایمانی یامچی ــ عکس سه

  محمد ایمانی یامچی آخوند خونخواری که هنگام تاخت و تاز صادق محصولی و محمود احمدی نژاد در آذربایجان هزاران تن را در بیدادگاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و تبریز به اعدام محکوم کرده است ــ عکس سه

  روح الله ایمانی یامچی ــ عکس

  روح الله ایمانی یامچی پسر آخوند خونخوار محمد ایمانی یامچی و از آخوندهای هوادار رژیم در تبریز است و در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در تبریز نامزد شده بود ــ عکس

  روح الله ایمانی یامچی ــ وبلاگ

  روح الله ایمانی یامچی در وبلاگ زیر برای هواداری از رژیم ولایت فقیه نوشته می نویسد:

  http://imani-yamchi.blogfa.com/

  حسین ایمانی یامچی ــ عکس

  حسین ایمانی یامچی پسر آخوند خونخوار محمد ایمانی یامچی و از آخوندهای هوادار رژیم در تبریز است ــ عکس

  حسین ایمانی یامچی ــ وبلاگ

  حسین ایمانی یامچی در وبلاگ زیر برای هواداری از رژیم ولایت فقیه نوشته می نویسد:

  http://dr-imani.blogfa.com/

  محمدکاظم ایمانی معروف به بی ایمان ــ عکس

  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  نوشتار: (کارنامه صادق محصولی دژخیم خونخوار و دزد میلیاردر رژیم ولایت فقیه) برای نخستین بار در سایت http://www.asghar-joudi.com گنجانده شده بود و این سایت هم اکنون از سوی هکرهای هوادار رژیم ولایت فقیه هک شده و همه نوشته های آن از میان رفته اند.

 6. عکس صادق محصولی در پوشاک کردی

  عکس صادق محصولی در پوشاک کردی

  صادق محصولی هنگام رفتن به مناطق کردنشین برای سرکوب کردهای ضد رژیم پوشاک کردی می پوشید! – عکس

 7. آخوند جنایتکار مصباح یزدی در کنار صادق محصولی – عکس

  آخوند جنایتکار مصباح یزدی در کنار صادق محصولی – عکس

 1. بازتاب: ليست مزدوران دانه درشت سپاه پاسداران « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: