شناسایی شد : سید احمد نواب مدیر مزدور هلال احمر اصفهان

همه مزدوران اصفهان

همه مزدوران استان اصفهان

همه مزدوران ایران

********************************************************

شناسایی شده توسط سپاه شاه عباس از سپاهیان تحت امر گروه

(به اصطلاح)دکتر سید احمد نواب رئیس سابق هلال احمر استان اصفهان است. وی حدود یکماه پیش بدلیل تخلفات اخلاقی مالی و مدیریتی مکرر بطرز خفت باری برکنار شد. او داماد ایت االه امینی امام جمعه موقت قم است. برادر او حجت الاسلام ابوالحسن نواب از اخوندهایی است که به بیت رهبری زیاد رفت و امد دارد و به اصطلاح خر و خورش اونجا خیلی میره!
نواب عضو شورای مرکزی جمعیت رزمندگان اسلام اصفهان یعنی همان باند کاوه و دار و دسته وحشی انصار حزب الله اصفهان است.
در راه پیمایی مردم در تظاهرات های بعد از حوادث انتخابات سال 88 او از بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل اماده) خریداری کرد و به اعضا بسیج هلال احمر اصفهان داد و هر روز پانزده تا بیست نفر از اینها را اضافه کاری برایشان رد میکرد تا بعنوان بسیجی در خیابان ها راه بیفتند و با چوب و چماق جوانان را کتک بزنند و دستگیر کنند و تحویل بدهند.
رئیس بسیج هلال احمر شخصی بنام “بیاتی نیا” است. دیگر اعضا شامل سلمانیان / اردشیر محقق / ارسلان محقق(معاون امور داوطلبان هلال احمر اصفهان و از افرادی است که خودش و خانواده سابقه لختی گری و بزن بهادری دارند.) / مجید شمس (یکبار این بسیجی بعلت عرق خوری و اوردن مشروبات الکلی در اداره تا مرز اخراج رفت) و محمد زمانی قلعه (مسئول حراست اداره هلال احمر اصفهان و از دوستان دوران دبیرستان نواب) و دکتر محسن امینی( معاون امداد و نجات نواب) هستند.
نواب بخصوص طی دو سال اخیر در هر همایش یا سمینار یا جلسه ای با بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی به رهبران جنبش سبز با دریدگی مکررا گفته که” موسوی و کروبی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و له کردن این ها برای نظام مقتدر اسلامی ما کاری ندارد.)
بعلت انتساب به ایت الله امینی و نیز ارتباطات برادرش با دفتر خامنه ای تمام گند کاری ها مفاسد اخلاقی و تخلفات قانونی او نادیده گرفته شده و بخاطر هیچ یک تحت پیگرد قرار نگرفته است.
در حال حاضر وی در سمت مشاور مدیر هلال احمر اصفهان کار میکند.
فقط یک قلم از کثافت کاری های او دوستی و مراوده و ارتباط “غیر افلاطونی” با خانم لیلا ش. میباشد که دو بار به همین دلیل از حراست تهران احضار شده و مورد سوال و جواب قرار گرفته اما چون پشتش به برادرش و پدر زنش گرم است کسی جرات اخراج یا برخورد با وی را ندارد.
نواب فردی بسیار فحاش بی ادب دروغگو و فاسد است.


ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/07/03, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. مجید شمس

  آشنایی با اقای دکتر(!) سید احمد نواب شهرضایی مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان اصفهان

  احمد نواب که در خرداد ماه سال جاری با خواری و خفت از سمت مدیریت هلال احمر استان اصفهان برکنار شد از سال 1385 به این سمت منصوب شده بود.
  بدنبال انتصاب محمود احمدی نژاد به ریاست جمهوری در سال 84 تغییرات گسترده مدیریتی در تمام سطوح اداری از مدیران کل گرفته تا معاونان ادارات و حتی ابدارچی ها(!) در سطح کشور صورت گرفت. نیروهای متخصص و مجرب و کار امد کنار زده شدند و نیروهای بسیجی و ارزشی و ولایتی و مهمتر از ان «احمدی نژادی » بر سر کار امدند.
  نواب هم از همین قبیله بود.
  تحصیلات: احمد نواب دوره پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با سهمیه قبول شد و دوره استاندارد تحصیل 7 ساله پزشکی را با زور و ضرب طی مدت 11 سال به پایان رساند. در دانشگاه عضو فعال بسیج و مهمترین مشخصه وی بر هم زدن جلسات انجمن اسلامی و شلوغ کاری و درگیری با دانشجویان خوش فکر و اصلاح طلب بویژه در مسائل انتخابات سال 1376 بود.
  ازعلل تاخیر در اتمام تحصیلات پزشکی اولا درس نخواندن و تنبلی ذاتی ثانیا درگیری بیش از حد در شلوغ بازی ها و زد و خورد ها با فعالین سیاسی و درگیری فیزیکی با اعضا انجمن اسلامی و ثالثا تا حدی مشکلات مربوط به آی کیو را میتوان ذکر کرد. همدوره های وی مشخصا نقل می کنند که مشکلات اخلاقی وی و تمایل به «روابط ویژه» با دختران دانشجو علیرغم ظاهر خشک مقدس و مذهبی از سالهای اول دانشگاه سابقه داشته است.
  خانواده: پدر وی محمد نواب در شهرضا از توابع اصفهان روز ها و بویژه شب های جمعه و در مراسم تدفین مردگان در گورستان شهر مقیم بود و با خواندن دعا و زیارت بر سر قبر مردگان از بستگان و بازماندگان مبالغی دریافت می کرد و خرج خود و خانواده را از شغل شریف روضه خوانی بر سر مزار مردگان تامین می نمود.
  اقای دکتر(!) نواب بسیار علاقمند بود که در جلساتی که در اداره هلال احمر و با حضور پرسنل برگزار می شد با مناسبت و بی مناسبت اسم پدرش را بمیان اورد وهمواره از ابوی مرحوم خود به نام «مرحوم حجت الاسلام و المسلمین»! یاد کند و با لطایف الحیل خود را از خانواده عالمان دین بداند!(روح مرحوم «دکتر » کردان شاد و یادش گرامی باد! بیچاره اسمش بد در رفته بود!)
  یکی از برادران وی ابوالحسن نواب است(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%A8)
  وی مدتی مسئول دفتر سیاسی جامعه روحانیت مبارز کشور بود. همچنین وی بنیانگذار و رئیس یکی از مراکز تحقیقاتی بسیار معتبر در دنیا (!) می باشد! بر منکرش لعنت!
  اگر شک دارید به صفحه ای که برای او در ویکی پدیا ساخته اند نگاه کنید و دیگر لبخند های شیطنت امیز نزنید!
  یکی دیگر از برادران احمد نواب به نام محمد حسین نواب در جریان جنگ در بوسنی و هرزگوین کشته شد! اینکه ایشان انجا چکار میکرده و چه جوری کشته شده را باید خودتان حدس بزنید! چون اطلاعات معتبری در این مورد موجود نیست.
  همسر نواب خانم نفیسه امینی دختر ایت الله ابراهیم امینی امام جمعه موقت سابق قم میباشد و او داماد اقای امینی است.
  از علل انتصاب وی به پست مدیریت هلال احمر اصفهان همین وابستگی و انتساب بوده است.
  وابستگی ها: احمد نواب عضو شورای مرکزی مجموعه موسوم به «هیات رزمندگان اسلام اصفهان» است.
  این وابسیگی باعث شده بود امکانات و تجهیزات اداری و امدادی جمعیت هلال احمر اصفهان طی دو سال اول مدیریت نواب بطور دربست در اختیار این گروه باشد. تصور کنید در تمام مراسم دعای کمیل / زیارت عاشورا/ نوحه خوانی و … چادر های هلال احمر/ موکت ها/پتوها/و سایر وسائل که از پول بیت المال تهیه شده و مخصوص موارد اضطراری مثل سیل و زلزله است تا بین مردم اسیب دیده و بی خانمان توزیع شود برای بر پایی چادر و مراسم عزاداری و نوحه خوانی و دعا بطور انحصاری و بر خلاف قوانین اداری به این هیات داده می شد. وظیفه تهیه غذا و چای و سایر تدارکات «شب های روحانی» مذکور نیز همه از جیب اداره هلال احمر وبا سوء استفاده از امکانات و تجهیزات امدادی و بکارگیری نیروهای سازمان جوانان هلال احمر اصفهان بعنوان ابدارچی و خدماتی و توزیع کننده غذا و … بوده است(حق الزحمه این نیروهای داوطلب از محل بودجه هلال احمر پرداخت می شد). حتی در هر مراسمی امبولانس های اخرین سیستم و مجهز هلال احمر که با تجهیزا ت ویژه و گران قیمت کیف احیا مصدومان و … مجهز بود وویژه کمک رسانی به مصدومان در حوادث و سوانح غیر منرقبه پیش بینی و دیده شده بود برای حمل دیگ خورشت قیمه و سبزی پلو هیات رزمندگان اسلام اصفهان مورد استفاده قرار میگرفت!
  بعد از اعتراضات مکرر پرسنل و گزارشات متعدد به سازمان بازرسی هلال احمر تهران بالاخره از تهران دستور امد و بساط بخور بخور جمع شد و رندان پراکنده شدند!
  برای اشنایی با لیست فعالیت ها و خدمات و کارنامه درخشان و بسیار پر بار این هیات (!) که جناب نواب هم عضو شورای مرکزی ان است به وبسایت ان نگاهی بیندازید(http://razmande1364.ir/)

  شاهکار ها: برای اولین بار در تاریخ سازمان های امدادی جهان (!) جناب اقای دکتر (!) نواب پست سازمانی به نام «نماینده محترم مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر استان اصفهان» در اداره هلال اصفهان ایجاد کرد و جناب حجت الاسلام مهدوی نماینده اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان رابه این سمت منصوب نمود!
  به این ترتیب یک طبقه کامل از ساختمان 4 طبقه تازه ساز هلال احمر اصفهان در بلوار ایینه خانه اصفهان در اختیار حضرت حجت الاسلام قرار گرفت تا به رتق و فتق امور شرعیه مومنین بپردازد!
  به این ترتیب اقای مهدوی که ظاهرا کار و زندگی دیگری نداشت از صبح تا شب در هلال احمر «تلپ» بود و از امکانات اداری و مالی و تدارکاتی و تبلیغاتی آن که از خدا خواسته و بی زحمت به دست آورده بود کمال استفاده را میکرد.در عوض و برای جبران این محبت نقش ضربه گیر ودستمال کلینکس و اسپری خوش بو کننده و ستار العیوب جناب نواب در محافل اداری و مذهبی و استانداری و فرمانداری و … را بعهده گرفت.
  نواب در تمام اقدامات غیر قانونی خود طی مدت ریاست بر هلال احمر اصفهان از حمایت بی دریغ» جناب حجت الاسلام والمسلمین اقای مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر استان اصفهان»(اوف…. از نفس افتادم…!)برخوردار بوده است.
  کارنامه اجرایی: نواب به تمام معنا اخلاقی «احمدی نژادی» داشته و دارد. عمده وقت و انرژی او در سمت مدیریت هلال احمر به فحاشی به مدیران قبلی و لجن پراکنی و دروغگویی و انمتساب تهمت های ناروا به انان گذشته است.
  تنها ذکر یک نمونه گویاست: آقای دکتر …(پزشک محترمی که جانباز جنگ هم هست و از خانواده مقامات ارشد قوه قضایی است اما هرگز نخواسته از این انتساب سوء استفاده کند) که در زمان مدیریت قبلی سمت معاونت هلال جمعیت استان را داشت مورد تنفر وی قرار گرفت. پس از مدت ها تحقیر و توهین و برخورد های ناشایست به ایشان اتهام زد که «تو معتاد و تریاکی هستی و تا وقتی تست ادرار برای اعتیاد ندهی تو را نمیخواهیم و …» نهایتا حکم اخراج ایشان را بدستش داد و اقای دکتر … از او به دادگاه شکایت برد. دادگاه حکم به برائت و بازگشت به کار اقای دکتر … داد و سرافکندگی و سیاهی برای زغال ماند…
  نواب در مدت ریاست خود با برخوردهای زشت و با کارمندان جمعیت چنان تنفری در دل ها ایجاد کرده است که این روز ها که از ریاست برکنار شده و دیگر دلیلی برای ترس از او و احترام به او برای چند ساعت اضافه کار بیشتر وجود ندارد حتی جرات نمی کند به محیط اداره قدم بگذارد!
  تخلفات مالی و اداری او لیست مفصلی را تشکیل می دهد که مثنوی هفتاد من کاغذ است. بدلیل همان انتساب ها (پدر زنش/برادرش) و حمایت مهدوی از وی و حمایت اعضا هیات رزمندگان اسلام متاسفانه کسی به تخلفات مکرر و مستند وی تاکنون رسیدگی نکرده است.
  نقل قول از منابع دیگر:
  http://iran-azer.blogspot.com/2011/07/blog-post_8555.html#more
  دکتر سید احمد نواب رئیس سابق هلال احمر استان اصفهان است. وی حدود یکماه پیش بدلیل تخلفات اخلاقی مالی و مدیریتی مکرر بطرز خفت باری برکنار شد. او داماد ایت االه امینی امام جمعه موقت قم است. برادر او حجت الاسلام ابوالحسن نواب از اخوندهایی است که به بیت رهبری زیاد رفت و امد دارد و به اصطلاح خر و خورش اونجا خیلی میره!
  نواب عضو شورای مرکزی جمعیت رزمندگان اسلام اصفهان یعنی همان باند کاوه و دار و دسته وحشی انصار حزب الله اصفهان است.

  در راه پیمایی مردم در تظاهرات های بعد از حوادث انتخابات سال ۸۸ او از بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل اماده) خریداری کرد و به اعضا بسیج هلال احمر اصفهان داد و هر روز پانزده تا بیست نفر از اینها را اضافه کاری برایشان رد میکرد تا بعنوان بسیجی در خیابان ها راه بیفتند و با چوب و چماق جوانان را کتک بزنند و دستگیر کنند و تحویل بدهند.
  رئیس بسیج هلال احمر شخصی بنام “بیاتی نیا” است. دیگر اعضا شامل سلمانیان / اردشیر محقق / ارسلان محقق(معاون امور داوطلبان هلال احمر اصفهان و از افرادی است که خودش و خانواده سابقه لختی گری و بزن بهادری دارند.) / مجید شمس (یکبار این بسیجی بعلت عرق خوری و اوردن مشروبات الکلی در اداره تا مرز اخراج رفت) و محمد زمانی قلعه (مسئول حراست اداره هلال احمر اصفهان و از دوستان دوران دبیرستان نواب) و دکتر محسن امینی( معاون امداد و نجات نواب) هستند.
  نواب بخصوص طی دو سال اخیر در هر همایش یا سمینار یا جلسه ای با بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی به رهبران جنبش سبز با دریدگی مکررا گفته که” موسوی و کروبی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و له کردن این ها برای نظام مقتدر اسلامی ما کاری ندارد.)
  بعلت انتساب به ایت الله امینی و نیز ارتباطات برادرش با دفتر خامنه ای تمام گند کاری ها مفاسد اخلاقی و تخلفات قانونی او نادیده گرفته شده و بخاطر هیچ یک تحت پیگرد قرار نگرفته است.
  در حال حاضر وی در سمت مشاور مدیر هلال احمر اصفهان کار میکند.
  فقط یک قلم از کثافت کاری های او دوستی و مراوده و ارتباط “غیر افلاطونی” با خانم لیلا ش. میباشد که دو بار به همین دلیل از حراست تهران احضار شده و مورد سوال و جواب قرار گرفته اما چون پشتش به برادرش و پدر زنش گرم است کسی جرات اخراج یا برخورد با وی را ندارد.
  نواب فردی بسیار فحاش بی ادب دروغگو و فاسد است.
  نقل قول دوم:
  http://yaddasht88.blogfa.com/post-40.aspx

  در هلال احمر اصفهان چه می گذرد؟
  در روزهاي پس از اعلام نتايج انتخابات بحث برانگيز وغیر قابل باورانتخابات88 بخشي از نيروهاي طرفدار رييس دولت كودتا در سراسر كشور به سركوب مردم وساير نيروهاي علاقمند به اعتلاي وسربلندي كشور پارس پرداختند
  هرچند هويت وماهيت بخش اعظم اين گروه قليل تمامیت خواه مدتهاست بر مردم هويدا شده وعشق به حکومت و قدرت آنان بر هر چيزي غلبه دارد واين نيز را مردم به نيك ميدانند اما برآن هستيم بر اساس اعتقادات ديني كه بارها وبارها همين به اصطلاح دينداران به ما القا كرده اند عمل نماييم هرچند وظيفه شهر وندي هم بر دوش ما سنگيني مي كند.

  سال گذشته در چنين روزهايي بود كه به بهانه دفاع از مردم مظلوم غزه (كه ما نيز بر اين اعتقاد بوديم)آنچه از حديث و روايت در دفاع از مظلوم ودفع ظلم بود را درمجامع وتريبونها و آگهي و رپورتاژ گوناگون به خورد ملت دادند اما الان كه مردم رشيد وبالغ وفهيم ايران در اقدامي اسلامي وانساني وبه اقتدا به مولا امیر المومنین وآقا امام حسین (ع)خواستار حقوق تضييع شده خود از كودتاچي هاي مزدور هستند به شنيع ترين وضع ممكن اين حق ناديده وتضييع مي شود.

  آنهم توسط مشتي رجاله ومعلوم الحال دريوزه تفنگ بدست كه با پول همين مردم از ماليات تاپول نفت گرفته تا پول فروش مخابرات و…با خريد چماق گاز فلفل واسلحه وسپر وتهيه بيلبوردهاي چندين متري وچاپ مزخرفات باور نكردني وپرداختهاي ميليوني به عوامل چماق بدست ودر امنيت كامل وبدون ترس وواهمه از نظارت مجلس و نهادها قضايي انجام شد «من لم يهتم بامورالمسلمين فليس بمسلم»

  دراين گفتمان قصد آن است به معرفي عوامل چماق بدست محفلي در هلال احمر اصفهان كه به يمن ورود نكبت دكتر نواب به هلال احمر اصفهان شكل گرفته ومي رود تا با اقدامات ننگين چهره كاركنان خدوم وتلاشگر هلال در عرصه خدمت رساني واقعي به نيازمندان را تباه سازد پرداخته شودتا ضمن شناخت علاقمندان در حافظه تاريخ ثبت شود.

  1-سيد احمد نواب فرزند سيد محمد متولد1348 برادر آخوند ابوالحسن نواب رييس خدمات حوزه علميه و داماد اميني امام جمعه معزول قم مي باشد

  البته برادر دیگری نیز بنام محمد باقر دارد که ازایشان وهمسر اول که اهل شیراز است دو فرزند یکی دختر که منزلش در احمد آباد ودیگری پسری معتادکه بنام خانوادگی مجعول پورشریف(فامیل مادر خود)شرکت تعاونی اداره را در ظرف 2سال به نابودی کامل کشانید.(از وجنات این برادر اینکه با داشتن نخیلاتی در کهنوج کرمان به سبک کاملا ازاد وداشتن خانه ای درسپاهان شهر اصفهان مدت چند سالی را با یک دختر دانشجوی کهنوجی دوستانه زندگی می کرد.)

  ايشان داراي سوابق سوءاخلاقي در سال 81 دراصفهان وسال 83 و84درتهران مي باشد(که حتی یکبار یک خانم از خانمهای هلال را در تهران بزور سوار ماشین میکندالبته فقط برای حفظ نظام)در آغاز دوران مدیریتی ایشان قضایا بطرز شدیدی در هلال احمر مطرح گشت وسرانجام بدست دوست سردارشان آقای احمد ادیب (معاونت وقت اداری مالی هلال )رفو گردید.اخيراوپس از بروز اعتراضات خياباني وشرکت در ضرب وشتم خیابانی از ترس مجبورشده خانه سازماني هلال را تخليه وبه خيابان چهارباغ خواجو پشت اداره تلويزيون كوچه شهيد كاظمي منتقل شود.

  خدمات اين شخص تامين سياهي لشگر براي سخنراني تبليغي رييس دولت كودتا در پيش از انتخابات در ميدان نقش جهان مي باشد اين شخص با آنكه از امكانات دولتي وبيت المال نبايد براي كانديدي خاص استفاده مي كرد از امكانات سازمان مردمي وعام المنفعه هلال احمر از جمله دهها آمبولانس وساير وسايل امدادي در آن روز براي احمدی نژاد استفاده كرد

  آوردن امدادگران وجوانان به بهانه امدادرساني از ديگر كارهاي اوبود اين درحالي است كه در استقبال از محسن رضايي مير حسين موسوي ومهدي كروبي هيچيك از اين موارد تكرار نشد.فداكردن امكانات يك سازمان خيريه در پاي ارباب قدرت واقعا تاسف آور است.

  پرداخت بخشي از تعهدات تبليغاتي كوتوله از ديگرخوش رقصي هاي اوست او با پرداخت مبلغ 100.000.000تومان از هزينه ها ي درماني افراد نامه نوشته به احمدي نژاد كار را براي صاحب خود تمام كرد.

  در سفر استاني آذر ماه 88حدود 3500نفر از مجموع 10000نفر افراد بزورآورده شده در ميدان امام اصفهان در استقبال از رييس كودتاچيان توسط نواب وباندكثيف او واز بين امدادگران وجوانان معصوم وبی خبر ازهمه جای هلال آورده شد وبه گواهي يكي از كاركنان امدادوحوادث هلال هزينه اي نزديك به 50ميليون تومان بر بيت المال وارد شد البته اگر فرياد شعارهاي نواب با مشت گره كرده را نگوييم كمي بي انصافي شده است.

  پرونده سازی وبرکناری بعضی از هواداران موسوی وکروبی بی توجهی به شرح وظایف سازمانی /استخدام های بی رویه از طیف محفل لغزندگان اسلام(هیات رزمندگان اسلام اصفهان که او عضو شورای مرکزی ان میباشد) اقوام واقربا که خود نیازمند شرحی مفصل دارد نیز از جمله خدمات مشعشع ایشان است

  اخیرا نیز با دودی کردن شیشه های خودروی اداری هلال احمر(سمند ال ایکس)که فاقد آرم اداری است راه را برای سوار کردن…هموار کرده است وگرنه دلیلی ندارد…

  2- محمد زماني قلعه اي معروف به محمد زماني نيروي اخراجي از فروشگاه رفاه كه درسال 85 توسط احمد نواب در هلال احمر استخدام شد

  نامبرده پس از پرونده سازي متعدد براي كارمندان هلال در زمان تظاهرات هاي اعتراضي به تهران رفته وزير نظر حسين شاهمرادي فرمانده بسيج هلال احمر تهران واحمد اسفندياري معاون امداد تهران در سركوب مردم شركت كرده است. به آتش كشيدن سينماي ساحل درزمان نمايش فيلم آدم برفي ضرب وشتم در پارك لاله و عضويت باند كميل كاوه از ديگر افتخارات اوست.او بارها در حضور جمع به کتک زدن دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان در حوادث تیر 1378 افتخار کرده و شکستن سر و دست انها را فتح الفتوح خود میداند.پدر زن او نیز از کارمندان اداره اطلاعات اصفهان است.زماني تخلفات مالي گستردهاي نيز درفروشگاه شهروند اصفهان داشته است.

  3- محمد نويد متقي جزي معروف به محمد متقي متولد 55 13اين شخص در سال 86 بعنوان رييس شعبه سازمان در مباركه استخدام شد

  در زمان استخدام مجرد بودوپس از استخدام بايكي از فاطمه كماندوهاي اصفهان ازدواج كرد.ودقيقا 8 روز پس از انتخابات بناگاه پله هاي ترقي را تا معاونت جوانان طي نمود.از جمله فعاليتهاي او تخلفات مالي گسترده در ظل حمايت نواب در روابط عمومي استان مي باشد فاكتورهاي متعدد تهيه كليپ وبنر ودوربين ديجيتال و…كه بخش عمده اي از آنها ما به ازاي خارجي ندارد از آن جمله است.

  حمايت بي چون وچراي نواب از او به قيمت بركناري عواملي همچون عبادتي سليمي وخانبازی و..تمام شده وهنوز علت اینهمه جانبداری که روی حمایتهای جنتی از احمدی کوتوله را سفیدکرده در پرده ابهام مي باشر.

  4- رحيم بياتي معروف به استاد برات فرمانده بسيج اداره هلال احمراصفهان .اين فرداز جمله افراد فرصت طلب منطقه دستگرد مي باشد در زمان مديريت نواب از ايشان بعنوان مدير متشرع ياد كرد اما پس از مدتي جزو فحاشان به اوشد . در زماني با حضور در اداره عمران با سلمانيان عقد شراكت در سود پروژه هاي ساختماني كرد اما بناگاه مغضوب ودر نزديكي انتخابات باز مورد عنايت خاص قرار گرفت .وی در ایام اعتراضات و تظاهرات مردم اصفهان در طی حوادث پس از 22خرداد 88 بدستور نواب از محل بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل تراش داده شده!)خریداری کرد و به اتفاق ابواب جمعی اقایاین اراذل و اوباش ذکر شده در این نوشته دسته جمعی در خیابان های شهر به ضرب و شتم مردم می پرداخت و صد البته پول اضافه کاری بابت ساعات حضور در سطح شهر دریافت میکرد!

  5- محمد سلمانيان اين شخص ظاهرا سوابق جبهه وجنگ دارد اما يكي از كاسه ليسان بزرگ تشكيلات است برايش بين نواب وديگران تفاوت در ايجاد آخور است وبس. ارزشي و اصولگرايي تماما بهانه است وبس تخلفات مالي گسترده در خريدهاي حمايتي در سالهاي 70 تا 74(از جله خريد لباس در مشهد) ساختمان سازي براي كارمندان در سپاهانشهر آب معدني براي امداد و تجهيزات فرود كوهنوردي از ذهن بسياري از اداري ها محو نشده است.داشتن اختیارات گسترده ازطرف مدیر از ویژگیهای دوران فعلی است

  .اين فرد فعلا مشاور امور ايثارگري مدير وناظر پروژه هاي عمراني در استان ويار غار مديروپاچه خوار درجه اول او مي باشد.

  عوامل ديگري نيز در خلق حماسه سركوب خس وخاشاك ايفاي نقش نموده اند كه عوامل درجه دوم بوده اند وفقط به نامشان اشاره کوتاهی مي كنيم.

  1-عباس مرادي نيروي خدماتي ايشان به همراهي بياتي سلمانيان عظیمی ومهدیان وبا استفاده از دو دستگاه موتور سيكلت تريل امدادي(موتور هایی که برای مواقع حادثه در مناطق کوهستانی یا بیابانی و صعب العبور خریداری شده و در اختیار جمعیت هلال احمر است) در ضرب وشتم مردم در اصفهان مشاركت داشتند.

  2- هاشم مهديان معتاد سابق وآنتن خبري امروز مدير

  3-محسن اميني هرندي معروف به دكتر اميني كه تدارك وتامين عوامل را از انبارهاي امدادي وهزينه هاي حق الزحمه بر عهده داشته ودارد

  4-برادران توكلي (خواهرزاده هاي محمد زماني مسعول حراست)

  5-خانم ليلا شاه جوان آنتن خبري در بين كارمندان

  6-محمد فلاح فرزند سردار فلاح

  7-محمد احمدی منشی سابق ومدیر فعلی روابط عمومی خواهر زاده حاجیان فرماندار شهر اصفهان

  8-میثم صادقی نیروی پیمانی در امور مالی که مسئولیت رفع ورجوع کارهای مالی من جمله سند خرید چماق یا تهیه15 بیلبورد پیروزی 24 میلیونی احمدینژادوحق الزحمه عوامل فعال در ستاد مردمی کوتوله و ازاین قبیل را متکفل است

  9-خانم رستگار سردسته یگان امر بمعروف خوانم ها در هلال احمر ومامان عزیز محمد فلاح وهمسر مکرمه سردار فلاح.

  براستی معلوم نیست خرج کثافتکاری ها وددمنشی های این افراد تاکی باید از جیب این ملت درآید وآیا وقت آن نرسیده که مردم ایران با یک یاعلی توماراین خائنین به کشور ومردم را در هم بپیچند

  نقل قول سوم:
  https://shekarebasiji.com/2011/02/21/mozdoran-esfahan/
  محمد زماني قلعه اي
  این شخص تا یکماه قبل مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان بود و اکنون از این سمت خود برکنار شده است. وی از دوستان دوره دبیرستان احمد نواب است. پدر زن وی نیز خبرچین رسمی اداره اطلاعات اصفهان است و وی بارها با اشتیاق لاف زده که بسوره من “مدیرکل اداره اطلاعات اصفهان” است!
  با ورود به هلال زمانی شوهر خواهر خود فردی بنام منصوری را هم اورد و در سمت حسابدار داروخانه هلال احمر اصفهان استخدام کرد و بکار گرفت. به این ترتیب حجم عظیم پولی که در این داروخانه رد و بدل میشود ( روزانه حدود دوازده میلیون تومان فروش دارو ) عملا طی 6 سال اخیر کاملا تحت اختیار زمانی و نواب بوده و بساط بخور بخور بر پا!
  تخلفات مالی و اخلاقی زیادی از این شخص طی این مدت سرزده ولی مسولان تهران به هیچ یک رسیدگی نکرده اند.
  فقط در یک مورد محمد زمانی برای همسرش( اعظم کریمی) از بانکی که طرف حساب هلال احمر است بنام هلال احمر وام گرفته بود که کپی نامه درخواست وام و مدارک ان پس از چند هفته در اداره و در بین کارمندان تکثیر و پخش شد و باعث ابروریزی و روسیاهی این سنگ پاهای قزوین شد! ولی دریغ از شرم و حیا!
  محمد زماني نيروي اخراجي از فروشگاه رفاه است ( بعلت تخلفات مالی و اخلاقی) كه درسال 85 توسط احمد نواب در هلال احمر استخدام شد .
  نامبرده پس از پرونده سازي های متعدد براي كارمندان هلال در زمان تظاهرات هاي اعتراضي به تهران رفته وزير نظر حسين شاهمرادي فرمانده بسيج هلال احمر تهران واحمد اسفندياري معاون امداد تهران در سركوب مردم شركت كرده است. به آتش كشيدن سينماي ساحل اصفهان در زمان نمايش فيلم آدم برفي ضرب وشتم دانشجویان و جوانان در پارك لاله و عضويت در باند كميل كاوه از ديگر افتخارات اوست.او بارها در حضور جمع به کتک زدن دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان در حوادث تیر 1378 افتخار کرده و شکستن سر و دست انها را فتح الفتوح خود میداند
  سخن معروف او ” همچین این بچه سوسول ها (دانشجویان دانشگاه اصفهان – حوادث تیر ماه 1378) را زدیم لت و پار کردیم که زیر مشت ولگد ما مثل سگ زوزه میکشیدند!” وی در ان زمان اجازه حمل سلاح داشت و تعداد زیادی از دانشجویان را طی تظاهرات دستگیر کرده است.
  .چنانکه گفته شد پدر زن او نیز از کارمندان اداره اطلاعات اصفهان است.زماني تخلفات مالي گسترده اي نيز درفروشگاه شهروند اصفهان داشته است.
  جالب انکه پرونده و سوابق اخلاقی و مالی زمانی بقدری منفی و غیر قابل دفاع و سیاه بود که حتی اداره اطلاعات اصفهان حاضر نشد صلاحیت او را در سال 1385 برای تصدی پست مسول حراست جمعیت هلال احمر استان اصفهان تایید کند!
  یعنی چنین موجود پست و خطرناک و کثیفی بود !
  نهایتا (به اصطلاح) دکتر خاتمی رئیس وقت هلال احمر کشور شخصا ضامن او شد و او را تایید کرد و اخر کار بدون تاییدیه وزارت اطلاعات مسول پست حراست هلال احمر استان اصفهان شد.
  محل کار او در حال حاضر همچنان اداره هلال احمر اصفهان است. نشانی: بلوار ایینه خانه / پایین تر از پل خواجو
  نقل قول چهارم:
  http://www.pyknet.net/1386/04AZAR/16/PAGE/31HELAL.htm

  نامه افشاگرانه جمعی از کارمندان جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  برگ ريزان نيروها
  در جريان عقده گشائی های دولتی

  بسمه تعالي
  جناب آقای داود احمدی نژاد رئيس دفتر بازرسی رئيس جمهوری
  سلام عليکم
  با تقديم احترام قال اميرالمومنين (ع) (خطبه 131)
  …. ولا الجاهل فليضلهم بجهله و لاالجافی فيقطعهم بجفائه
  و نادان لايق رهبری نيست چرا که با جهل خود مسلمانان را به تباهی می کشاند و ستمکار نيز نمی تواند رهبر باشد که با ستم خود حق مردم را غصب می کند.
  دير زمانی بود که جمعی از دلسوختگان انقلاب و نظام از باب فريضه امر بمعروف و نهی از منکر عرايضی داشتند که لازم بود به گوش بزرگان برسد و صد البته که دستی بهتر از دست با کفايت حضرتعالی برای اين مهم نبود در سال گذشته عليرغم مخالفتها و نگرانی هايی که دلسوزان برای انتصاب آقای نواب بعنوان مدير عامل هلال احمر اصفهان اظهار نمودند ايشان به اين پست منصوب شدند. دليل مخالفت نيز به مسائل اخلاقی ايشان در سال 81 (روابط غير اخلاقی با چند نفر از خانمهای مربی) بر می گشت البته اين مسائل قبلا توسط حراست هلال احمر مرکزی و اطلاعات بررسی و صحت آنها مشخص شده بود. ايشان علاوه بر اين مسئله در همان سال با جعل امضای مدير وقت وجوهی نيز برای همان افراد تامين کردند (که اين مسئله در ماه جاری توسط بازرسی قوه قضائيه کشف شد)
  در سال 85 پس از انتصاب، عقده گشايی ايشان آغاز شد و در ناباوری همه عناصر دلسوز و ارزشی افرادی را حذف کردند که از بهترين نيروهای مجموعه بودند.
  1- آقای سيد ناصر رضوی رزمنده ومسئول متدين حراست
  2- آقای دکتر سيد عليرضا ميرمحمد صادقی از خانواده روحانيت
  3- آقای مجيد شمس برادر دو شهيد
  4- خانم يزدی نيا خواهر شهيد
  5- آقای ارسلان سلطانی فرزند شهيد
  6- آقای دکتر شريفی رزمنده وجانباز
  7- آقای احمد قريشی برادر شهيد و رزمنده
  8- خانم اعظم بدر خواهر شهيد
  9- آقای باقر رحيمی جانباز ، برادر شهيد و فرزند جانباز
  10- آقای محمدرضا شاه محمدی فرزند شهيد
  11- آقای دکتر عليزاده عضو بسيج جامعه پزشکي
  12- آقای سيد محمدرضا فقهی رزمنده و متخصص روانشناسي
  با معرفی شدن آقای مهدوی بعنوان نمايندگی ولی فقيه در هلال احمر اصفهان انتظار می رفت امور اصلاح شود اما متاسفانه همان اعمال در پناه ناآگاهی ويا احتمالا حمايت های معنوی ايشان تداوم يافت.
  اخراج يک نفر نيروی شرکتی که يک دختر يهودی را به دين اسلام تشرف داده و با او ازدواج کرده و جايگزينی با يکی از نزديکان چه توجيهی دارد؟
  بکارگيری برادر زاده معتاد و مسئله دارشان در شرکت تعاونی سازمان و ايجاد محيطی مفسده انگيز در آن قسمت دل هر انسان ديندار را به درد می آورد.
  ايشان با هماهنگی آقای زمانی قلعه ای که از نيروهای جديد الوورد و از همکلاسی های دوره دبيرستان است و در واحد حراست استخدام گرديده کسانی که خلاف نظرشان باشند را مورد هتاکی و تهمت قرار می دهند. حتی آن کسانی که در طول 27 سال نظام جمهوری اسلامی در صحنه های جنگ و حوادث مختلف امداد رسانی کرده اند را با برچسبهای فساد مالی اخلاقی و اعتياد و اخذ استعفای اجباری گوشه نشين کرده اند (البته هيچکدام از اتهامات اينها اثبات نشده ) مگر نگفته اند که آبروی مسلمان از حرمت خانه کعبه بالاتر است؟
  آقای نواب در جلسات وعظ وخطابه همه را دعوت به دينداری و تدين می کنند اما خودشان در عمل انواع و اقسام پرده دری، غيبت ، اتهام ، سوء ظن ، رفتارهای غير اخلاقی را ترويج می نمايند.
  در آخرين اقداماتشان همان خانمی را که در سال 81 درگير مسائل اخلاقی با ايشان بوده اند را با وقاحت تمام بعنوان مسئول امور خواهران دولت آباد استخدام کردند.
  ايشان چنان درگير مسانل متفرقه در هلال احمر شده اند که اکثر فعاليتها و اقدامات هلال احمر به بوته فراموشی سپرده شده است.عزل ونصبهای پياپی و بی ثمر ، ورود به عرصه اختلافات پرسنلی ، دامن زدن به شايعات باعث شده سازمان سير قهقرايی را به سرعت طی نمايد. ايشان در کمال بی تقوايی و وقاحت اين شايعه را دامن زده اند که «من و 6 نفر ديگر افرادی هستيم که بدون وقت قبلی به ديدار رهبر معظم انقلاب می رويم وايشان در بعضی از مسائل از ما نظر مشورتی می گيرند.»! انگار که جسارت ايشان در خرج کردن از اعتبار بزرگان حد وحصری ندارد.
  نگاهی کوتاه به عملکرد ايشان در طول يکسال گذشته گويای حقايق زيادی است.
  1- بکارگيری خواهر زاده ايشان در سمت رئيس روابط عمومي
  2- بکارگيری شوهر خواهر آقای زمانی مدير حراست در داروخانه در پست حساس حسابدار
  3- بکارگيری خواهر زاده فرماندار اصفهان در روابط عمومی
  4- بکارگيری فرزند باجناق مدير اداره عمران در واحد کامپيوتر
  5- بکارگيری يک نفر از پرسنل مسئله دار مالی در امور ايثارگران
  6- بکارگيری يک نفر معتاد و هتاک در روابط عمومي
  7- تخريب ساختمان ميهمانسرا و دانشکده امداد و نجات و تحميل خسارت سه ميليارد ريالی به جمعيت
  8- تخريب سالن اجتماعات و تحميل خسارت چهارصد ميليون ريالی به جمعيت
  9- تخريب ساحتمان در دست احداث هلال احمر سميرم به بهانه مقاوم سازی وخسارت يک ميليارد ريالی
  10- فاسد کردن مقدار 450 ميليون ريال داروی کمياب در داروخانه هلال احمر اصفهان
  11- اخراج آقای دکتر حسن سليمانی نيروی ارزشمند و بسيجی از واحد ايدز واعتياد
  12- واريز وجوه سرمايه شرکت تعاونی به حساب شخصی واستفاده از مزايای آن
  13- بکارگيری افراد و مشروط کردن استخدامشان به انجام اعمال غير مسئولانه از جمله آقای هاشم زاده در حراست که پس از استنکاف ، آنها را در استانه اخراج قرار داده اند.
  14- واگذاری اماکن و فضاهای اداری وفرهنگی به نزديکان و واريز وجوه حاصله به حسابهای شخصي
  در خاتمه مسائل را از سر صدق و راستی به شما گفتيم واز شما انتظار داريم که نسبت به اصلاح امور اقدام و اوامر مورد نياز را ابلاغ فرمائيد. خداوند توفيق پيروی از راه انبياء و اوليا را در کشور آقا امام زمان (عج) و در سايه رهبريهای حکيمانه رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آيه الله خامنه ای به همه ما عطا فرمايند.
  جمعی از کارمندان جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  رونوشت:
  – نمايندگان محترم مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامي
  – استاندار محترم استان اصفهان
  – امام جمعه محترم شهرستان اصفهان
  – مديران عامل جمعيت هلال احمر کليه استان ها
  – سازمان بازرسی کل کشور
  – روسای محترم دانشگاههای علوم پزشکی اصفهان ، کاشان و آزاد نجف آباد
  – پرسنل جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  – مديران شعب جمعيت هلال احمر استان اصفهان
  – ائمه محترم جمعه و جماعات استان اصفهان
  – دفتر حضرت آيه ا… امينی امام جمعه محترم قم جهت استحضار
  – دفتر وزير محترم بهداشت ، درمان وآموزش پزشکي
  – مديران کل ادارات و سازمان های استان اصفهان
  – مديران محترم مسئول روزنامه ها ونشريات کل کشور
  – مديران محترم خبرگزاری های رسمی کشور
  – مديران محترم پايگاههای اينترنتی خبری و سياسی قانونی مجاز در کشور

 2. ناشناس

  یعنی خاک بر سر خرتون چون صد تا هیئت رزمندگان هست توی اصفهان و این وب سایتی که توی کامنتا زدید مال یه رزمندگان دیگس و اون رزمندگان اسلامی که آقای نواب توشه اصلا سایت نداره چه قدر سوتی میدید آخه؟؟؟؟آخر کوته فکری شمایید…

 3. اخه ادمهای مسخره من فکر نکنم معروفتر از اقای نواب تو اصفهان باشه اگه مردید چهار نفر ادم حسابی بذارین……..البته اینو که دیگه اوباماهم میشناسه {خیلی خرین با همین عنوان}حسین

 4. ناشناس

  واقعا خیلی خر هستید ها

 5. ناشناس

  سلام.نواب را سالهاست ازنزدیک میشناسم.15سال پیش بعلت دید زدن خانه همسایه ها از روی بام مردم محله استشهادی علیه وی اماده کردند ولی بعلت نفوذ در دادگاه وتهدیدهایش علیه همسایه ها بثمر نرسید.این قضیه در خانه مادری او در خ بزرگمهر اصفهان اتفاق افتاد

 6. ناشناس

  احمد نواب در ابتدای ورود به ریاست هلال احمر علی هاشم زاده بسیجی قدیمی حوزه 5 را برای پنهان کردن کارهای خلافش به حراست هلال احمر اورد.ولی او قدر ناشناس بود وگزارش خلافهای اورا گزارش کرد .بهمین دلیل برای انتقام از او هاشم زاده را به قم تبعید کرد

 7. ناشناس

  نگاه کن تو اگه نمی ترسیدی می امدی جلوی ما این کار ها یا حرف ها را میزدی پس میترسی داری از خارج از کشور چرت و پرت میفرستی برو اگه تو ایران بودی بلد بودم چیکارت کنم.پس برو گورتو گ کن

 8. ناشناس

  پس بیا من شکار کن منتظر چی هستی

 9. هه هه ه هه ه ه هه…شکار بسیجی؟!!!!!!!شما آلت ما هم دستتون نمیتونید بگیرید….شکارم میخان کنند….حتما با تفنگ آبپاش؟!!
  بد بخت…تو که شکل کلاش رو ببینی خودت رو خیس میکنی خفه شو….کثافت تو لندن پشت سیستم نشسته ما ایرانی های متحد رو میخاد رو به رو هم قرار بده!!!!

 10. سرباز امام زمان

  من باید با شما یه جلسه خصوصی داشته باشم…آدرس بدم خایه داری بیایی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. درود بر مقام معظم رهبری
  درود بر هر چی بسیجیه
  دورد بر سپاهیان قدس ایران

 12. ناشناس

  اخ که چه مزدور دوست داشتنی و خوبی….خدایی خیلی بامرام بنظر میاد…ممنون که بچه بسیجی های ناب رو معرفی میکنی…..

 13. کبوتر بیتاب حرم

  من هر روز وقتی اینارو میبیم .منظورم این حرفا و بی احترامی هایی ک به انقلاب و بسیج و سپاه میشه.وقتی اینارو میبینم،دلم خیلی راحت میشه.چون میفهمم چقدر بسیج شمارو نابود کرده که شما اینقدر آتیش گرفتید و دارید میسوزید.درود به مقام معظم رهبری،این بزرگ مرد شایسته رهبری که اینهمه سال ناموس مارو از چشم شما حرام زاده ها دور کرده.لبیک یا خامنه ایی

 1. بازتاب: مزدوران شهر اصفهان « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: