شناسایی شد : اکبر غفاری سگ هار رژیم در تبریز و آذربایجان

كل مزدوران شهر تبريز

كل مزدوران آذربايجان شرقي

كل مزدوران ايران

*********************************

شناسایی شده توسط سپاه بابک خرم دین تیپ 2 از سپاهیان تحت امر گروه 

اکبر غفاری یکی از هارترین و سنگدلترین بازجویان و شکنجه گران دانه درشت رژیم در تبریز و آذربایجان است. این سگ هار نخست در دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تبریز و زمانی که آخوند خونخوار سیدحسین پورمیرغفاری معروف به سیدحسین موسوی تبریزی در تبریز همه کاره بود کار می کرد. در جریان خلق مسلمان در تبریز دستگیر شدگان را با مشت و لگد و سیلی و تازیانه به قصد کشت کتک می زد. سپس به بخش اطلاعاتی سپاه پاسداران پیوست و پس از اعلام جنگ مسلحانه از سوی سازمان مجاهدین خلق در تاریخ سی خرداد شصت از دستگیر شدگان سازمان های ضد رژیم با سختترین شکنجه ها بازجوئی می کرد. گاهی زندانیانی را که همواره به آنها چشمبند می زد تا چهره اش را نشناسند روی تخت می خواباند و به کف پاهای آنها تازیانه می زد و بازجوئی می کرد، گاهی با روش جوجه کباب به کف پای زندانیان ضد رژیم تازیانه می زد و بازجوئی می کرد، گاهی دو دست زندانی را با روش دستبند قپانی می بست و میان دستبند و پشت زندانی جک روغنی می گذاشت و با فشار جک روغنی و در حالی که دنده های زندانی در حال شکستن بود بازجوئی می کرد، گاهی زندانی را از دستانش و از سقف آویزان می کرد و در حالی که تازیانه می زد بازجوئی می کرد، در همه حال چشم زندانی با چشمبند بسته می شد تا چهره اکبر غفاری شناخته نشود و اکبر غفاری با عربده کشی و فریاد از زندانی بازجوئی می کرد. پس از برپائی وزارت اطلاعات در سال 1362 اکبر غفاری به دژخیمان تازه کار رژیم در تبریز و گاهی در شهرهای دیگر چگونگی بازجوئی و شکنجه را آموزش می داد، به این ترتیب که کارآموزان! و هنرجویان! در یک ردیف صندلی می نشستند و در حالی که چای می نوشیدند و تخم آفتابگردان می شکستند و اکبر غفاری هم از زندانیان بازجوئی می کرد هنر بازجوئی و شکنجه را از جناب استاد! یاد می گرفتند و گاهی یادداشت برداری هم می کردند تا هنگام امتحان پس دادن! به دردشان بخورد. با کارهای اکبر غفاری و دارودسته اش هزاران تن از دشمنان رژیم در تبریز و آذربایجان تیرباران و اعدام و زندانی شدند یا دچار نقص عضو و از کارافتادگی شدند و یا بلاهای دیگری بر سرشان آمد. اکبر غفاری در ماجرای تقلب انتخاباتی سال 1375 در تبریز هم که برای مصالح نظام! حق چند کاندید پایمال شد تا آخوند منفور و فاسد و جنایتکار عبدالحمید باقری بنابی به مجلس برود هر چه از دستش برمی آمد انجام داد. پس از این همه خدمات بی نظیر! اکبر غفاری در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به پست معاونت سیاسی – امنیتی استانداری آذربایجان شرقی برگزیده شد. سپس با یاری امام جمعه تبریز آخوند محسن مجتهد شبستری یکی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس در تبریز به نام اکبر اعلمی را که موی دماغ امام جمعه و اطرافیانش شده بود به بهانه توهین به مقدسات در انتخابات مجلس هشتم رد صلاحیت کرد. در ماجرای کودتای انتخاباتی سال 88 نیز اکبر غفاری در تبریز همه کاره بود و حتی چند تن از مقامات رژیم مانند اروجعلی محمدی و غفار فرزدی دو تن از فرمانداران پیشین تبریز را روانه زندان اوین کرد. اکبر غفاری می کوشید تا مصاحبه نکند تا کسانی که هنگام بازجوئی از آنها چشمبند داشتند با شنیدن صدایش او را نشناسند و گاهی نیز که ناچار از مصاحبه می شد تودماغی و یا با صدای آهسته سخن می گفت تا شناخته نشود. سپس اکبر غفاری به ریاست سازمان بازرسی کل کشور در استان آذربایجان شرقی گمارده شد.

*********************************************

 

ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/07/28, in مزدوران دانه درشت, بسيجي هاي فضاي مجازي and tagged , , . Bookmark the permalink. 18 دیدگاه.

 1. zedéVelayat,

  In binamous dar rooze AZADI sarash ba sare kasif khaye-mani dar yek towalet miravad

 2. آن ریش انبوه چه شد؟

  آن ریش انبوه چه شد؟

  اکبر غفاری مانند کارل مارکس و فیدل کاسترو ریشی انبوه و پرپشت داشت که برای آن که شناخته نشود تقیه کرده! و آن را از ته تراشید! و اکنون اگر فرصت نداشته باشد برای حفظ مصالح اسلام و نظام! ریشش را از ته بزند بلندی ریشش به نیم سانتی متر هم نمی رسد!

 3. یوسف فرشچی

  یوسف فرشچی

  یوسف فرشچی باجناق اکبر غفاری و از سرکوبگران رژیم در اداره اطلاعات تبریز است اما اطلاعات بیشتری از او در دست نیست. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 4. احد حمیدی شفیق

  احد حمیدی شفیق

  احد حمیدی شفیق پدر زن اکبر غفاری و یوسف فرشچی است و سردسته روضه خوان ها و نوحه خوان های هوادار رژیم در کوی سیلاب در تبریز است. گفته می شود وی زمانی در تبریز رئیس کمیته بود و سپس به سازمان های دیگر رژیم در تبریز رفته و به سرکوب دشمنان رژیم پرداخته است. هر یک از دوستان عکس، نشانی و هر گونه اطلاعات دیگری از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

  • سرهنگ پرویز حمیدی شفیق

   سرهنگ پرویز حمیدی شفیق

   سرهنگ پرویز حمیدی شفیق برادر زن اکبر غفاری دژخیم است اما روشن نیست که آیا خود سرهنگ پرویز حمیدی شفیق نیز از جنایتکاران رژیم در تبریز و آذربایجان است و یا سر و کاری با سرکوب و جنایت نداشته و از افسران راهنمائی و یا کلانتری ها و مرزبانی و ………. است. هر یک از دوستان هر گونه اطلاعاتی در این زمینه از او دارد دیگران را نیز آگاه کند.

 5. آقایان و لیدی

  یکی‌ از این خشگلتنو تو ۲۵ بهمن تو خیابون کارون من کشتم

  خودمم اعتراف می‌کنم تازه فیلم هلاک شدنشم دارم

  هر کی‌ می‌خواد منو بکشه بگه
  i love u

  • ناشناس

   کس ننه جنده ت اگه فیلمشو نذاری. مادر جنده فیلم رو بذار که خودتم توش باشی و اون کسی هم که کشته میشه توش باشه که بشه ثابت کرد توی ولد زنا اونو کشتی. اونوقت ببین خودم میام زنتو اول جلوی چشات میکنم بعد مثل سگ سقطت میکنم یا نه . پارس الکی نکن ولد زنا

  • تو منم كشتي ببم جان كس ننه جنده دروغ گو

 6. زةژطزظط

  مرگ بر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مرگبر دشمنان امام خامنه ای ما حافظان رهبریم و بسیجی هستیم

 7. ناشناس

  كيرم تو روح مادر امام خامنه اي و اين مرتيكه تركه كله كيري. ريدم به نضام جمهوري مقدس اسلامي

 8. حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مُرد

  حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مُرد

  از تبریز خبر می رسد که چندی است حاج احد حمیدی شفیق پدرزن اکبر غفاری جنایتکار مرده است. حاج احد حمیدی شفیق یکی از سرکوبگران رژیم آخوندی در تبریز بوده است. حاج احد حمیدی شفیق در دهه شصت یکی از بزرگترین کارگزاران و صحنه گردانان رژیم ولایت فقیه در کمیته های انقلاب اسلامی و از دستیاران جنایتکارانی مانند: علی بقائی، آخوند فاسد عبدالحمید باقری بنابی، آخوند جنایتکار عزت الله لاهوتی کرکج، تقی جبل هنگ معروف به تقی تهرانچی، حاج محمد گل گندم، حاج محمدعلی رسولی، شکنجه گر سرشناس جواد حسین خواه، مجید نیکنام، سعید رستمی سخا و ……… بوده است. همچنین احد حمیدی شفیق سردسته روضه خوان ها و نوحه خوان های هوادار رژیم در کوی سیلاب در تبریز بود. از اعلامیه های مرگ حاج احد حمیدی شفیق که بر دیوارهای تبریز چسبانده شده بودند دانسته می شود که:

  ** حاج احد حمیدی شفیق پنج پسر دارد به نام های: سرهنگ پرویز حمیدی شفیق – محمد حمیدی شفیق – نادر حمیدی شفیق – حسین حمیدی شفیق – حسن حمیدی شفیق. درباره سرهنگ پرویز حمیدی شفیق گفته می شود که نامبرده پس از سال ها کار در کمیته های انقلاب اسلامی به فرماندهی بخش مبارزه با مفاسد اجتماعی نیروی انتظامی تبریز برگزیده شد و با کار و کوشش شبانه روزی شگفت آوری هزاران گیرنده ماهواره ای را از خانه های مردم تبریز گردآوری کرده و دستور داد آنها را با پتک خرد کنند! و اکنون روشن نیست که سرهنگ پرویز حمیدی شفیق در کجاست و چه کار می کند؟!

  ** پدر زن حاج احد حمیدی شفیق فردی به نام قربانعلی صمدی صمیمی بود که مرده است.

  ** حاج احد حمیدی شفیق سه برادر دارد به نام های: مجید حمیدی شفیق و دو برادر مرده به نام های یعقوب حمیدی شفیق و صمد حمیدی شفیق.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پنج داماد دارد به نام های: ابراهیم قهرمانی، اکبر غفاری ( دژخیم سرشناس و دانه درشت رژیم آخوندی در تبریز و آذربایجان ) ، یوسف محمدپورفرشچی ( از کارگزاران دانه درشت وزارت اطلاعات در تبریز و آذربایجان ) و دو داماد مرده به نام های: سلیمان قهرمانی و ابراهیم کاظم پوراصغری.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پانزده نوه پسر دارد به نام های: علی حمیدی شفیق – هادی حمیدی شفیق – مهدی حمیدی شفیق – رضا حمیدی شفیق – الیاس حمیدی شفیق – یونس حمیدی شفیق – سعید حمیدی شفیق – محمد حمیدی شفیق – حامد حمیدی شفیق – فرشید قهرمانی – ایرج قهرمانی – محمدنقی کاظم پوراصغری – مسعود کاظم پوراصغری – امیرحسین غفاری – مهدی محمدپورفرشچی.

  ** حاج احد حمیدی شفیق چهار برادرزاده پسر دارد به نام های: اصغر حمیدی شفیق – یوسف حمیدی شفیق – علی حمیدی شفیق – حمید حمیدی شفیق.

  ** حاج احد حمیدی شفیق پسر دائی حاج رضا اسماعیلی شفیق است.

  ***** البته گفته می شود که چند تن از خویشاوندان حاج احد حمیدی شفیق از دشمنان رژیم آخوندی در تبریز هستند و از این روی دچار دردسرهای فراوانی مانند هجوم به خانه و دستگیری و بازجوئی و شکنجه و پرونده سازی و محکومیت به زندان نیز شده اند.

 9. حاج احد حمیدی شفیق و اکبر غفاری در سایت هوادار رژیم در تبریز

  حاج احد حمیدی شفیق و اکبر غفاری در سایت هوادار رژیم در تبریز

  یکی از سایت های هوادار رژیم آخوندی در تبریز از اکبر غفاری جنایتکار و پدرزن مرده اش حاج احد حمیدی شفیق که هم از سرکوبگران رژیم در کمیته های تبریز بود و هم سردسته روضه خوان ها و نوحه خوان های هوادار رژیم در کوی سیلاب تبریز بود یاد کرده است. در نوشتاری که در این سایت گنجانده شده است از بازسازی مسجد ارشد که اکنون مسجد شهید حاج آقا مصطفی خمینی نام گرفته است سخن گفته شده است. رژیم آخوندی برای تخریب و بازسازی این مسجد تا کنون پول ها و هزینه های هنگفتی از دارائی مردم ندار و گرسنه تبریز به باد داده است و در بوق های تبلیغاتیش منبع این هزینه های گزاف را کمک های مردمی نامیده است! همچنین برابر پژوهش هائی که انجام گرفته اند این مسجد یکی از بزرگترین پاتوق های هواداران رژیم و به ویژه آخوندهای دانه درشت، خرمقدس های هوادار رژیم، بازجویان، شکنجه گران، دژخیمان زندان تبریز، مأموران اداره اطلاعات تبریز و ………. بوده و بسیاری از نشست های گردانندگان رژیم آخوندی در این مسجد انجام می شوند. نوشتار زیر از این سایت برگرفته شده است:

  **************************************************

  مسجد شهید حاج آقا مصطفی خمینی (ره)

  تجدید بنای مسجد شهید حاج آقا مصطفی خمینی (ره) محله سیلاب ملازینال تبریز:

  این مسجد در طول تاریخ از نام های متعددی برخوردار بوده است. تا آنجائی که می دانیم قدمت آن به صدها سال پیش باز می گردد می گویند اولین سنگ بنای آن را مرحوم حاجی رحیم بنا نهادند و نام مسجد نیز به نام آن مرحوم مشهور گردید. بعد از ایشان و قبل از انقلاب مشروطه این مسجد به لحاظ سکونت سردار نامی آذربایجان در محله سیلاب و کوچه امیر ارشد بوسیله ایشان تجدید بنا گردید و نام ارشد به نام حاج رحیم اضافه شده و بنام مسجد حاجی رحیم (ارشد) ثبت گردید. ساختمان مسجد با ۶ گنبدآن، روی ۸ ستون آجری در اطراف و۲ ستون سنگی در وسط مسجد استوار گردیده بود. صحن مسجد دارای ۵ شاه نشین، محراب، چایخانه، حوضخانه و محل کفشداری در ضلع غربی و ایوان کوچک آن روی حوضخانه و محلی برای حضور همزمان زنان در مراسم بنا گردیده بود. این مسجد نسبت به سایر مساجد محله به طور نسبی بزرگ بوده و از آن فقط در ماه های مبارک رمضان و دربرخی از مراسمی که دیگر مساجد محله گنجایش جمعیت آن را نداشت مورد استفاده واقع می گردید و در سایر مراسم عادی از مسجد مشیر نظام استفاده می شد.

  بعدها با افزایش جمعیت محله و مفروش شدن کامل آن نمازهای صبح، مغرب و عشا به امامت مرحوم حاج میرزا محمد قاری و نمازهای ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله سیدتقی آل هاشم اقامه می گردید. یادم هست در اوقات صبح فردی از همسایگان مسجد به نام مرحوم آقا میراسدالله ششگلانی قبل از اذان صبح درب آن را باز کرده و مسجد را برای اقامه نماز جماعت صبح آماده می کرد و نماز جماعت صبح تا زمان حیات آن مرحوم دایر بود و نمازهای صبح جمعه نیز با سوره جمعه اقامه می نمودند و مرحوم پدرم صبح های جمعه مرا نیز برای شرکت در نماز صبح به مسجد می برد و همیشه می گفت نماز صبح جمعه با سوره جمعه خیلی لذت بخش است. کف مسجد به لحاظ اختلاف ارتفاع دو کوچه شرقی و غربی آن به مقدار ۴۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر از کف کوچه پایین تر بود و به علت عدم عایق کاری پی و دیوارهای آن، داخل مسجد همیشه رطوبی و فضای مسجد نیز به تبع آن مرطوب بود و با چندین بار عایق کاری کف و دیوارهای آن، این رطوبت به طور کامل زدوده نگردیده بود با این حال ساختمان مسجد به لحاظ داشتن ستون های جانبی آن به ضخامت ۱ در ۵ / ۱ متری تا این اواخر استحکام خود را حفظ کرده بود تا این که به لحاظ گودی و در اثر نفوذ تدریجی رطوبت به پی های ساختمان آن، پی ضلع غربی در اثر رطوبت نشست کرده و دیوارهای داخلی آن ترک برداشت و بعد از ستون بندی داخل مسجد محل ترک ها مورد بازدید کارشناسان فنی واقع و همه به اتفاق به تجدید بنای مسجد رأی دادند.

  با توجه به این که تخریب مسجد بدون دلیل شرعی جایز نمی باشد بنا بر این، نظریه کارشناسان فنی و مهندسی در یک جلسه عمومی در محل مسجد به استحضار حضرت آیت الله ملکوتی نماینده محترم وقت ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز رسید و ایشان در مرحله اول برای تخریب مسجد نظر مخالف داشتند ولی با استماع گزارش مشروح سخنگوی هیأت امناء مسجد، مرحوم حاج حسن آقا اصغری و با اصرار زیاد سایر اعضای هیأت امناء، حضرت آیت الله ملکوتی نظریه و گزارش هیأت امنای مسجد را مورد تأیید قرار دادند و تجدید بنای مسجد در همان مجلس عمومی به تصویب رسید و از آن تاریخ به بعد تبلیغات شروع گردید و خبر تجدید بنای مسجد به آگاهی عموم رسید و عزم عموم برای تجدید بنای مسجد جزم گردید و همچنان که داخل مسجد با ستون های چوبی مستحکم شده بود مدتی نیز برای جمع آوری هزینه اولیه ساخت مجدد آن به همین منوال سپری گردید و اندکی بعد کمرهای همت برای تجدید بنای مسجد بسته و هر یک در تحت مدیریت و نظر هیأت امناء با نظارت حضرت آیت الله آل هاشم وظیفه ای را بر عهده گرفتند.

  در این میان زحمات همه قابل تقدیر است مخصوصا زحمات طاقت فرسای ۲ نفر از هیأت امنا جناب آقای *** حاج احد حمیدی شفیق *** و مرحوم حاج حسن آقا اصغری قابل تقدیر شایسته می باشد و اجرشان در پیشگاه خداوند متعال ضبط و محفوظ است (انشاء الله) به طور قطع می توان گفت این دو نفر در واقع کار و زندگی خود را کنار گذاشته و تمام وقت خود را صرف تبلیغات و جمع آوری کمک های مردمی نمودند و اهالی محله با کمک های همیشگی خود٬ مسجد را به شایستگی تمام از نو بنا نمودند. در بنای مجدد با استفاده از گود بودن آن مسجد در ۲ طبقه ساخته شد و بعد از آماده شدن طبقه زیر زمین آن بلافاصله برای اقامه نماز جماعت دایر گردید و تا پایان ساختمان مسجد نماز جماعت در طبقه پایین اقامه می گردید. فضای داخل مسجد به لحاظ حذف ستون های عریض و طویل قبلی حتی با رعایت عقب کشی در دیوار شرقی آن به فضایی باز و دلگشا تبدیل و با ساختن اسکلت تمام فلزی از فضای آن حداکثر بهره برداری معمول گردید و با ۲ طبقه شدن ساختمان مسجد علاوه بر امکانات تأسیساتی قبل، در طبقه زیرزمین توالت و دستشویی و یک باب موتور خانه نیز تعبیه گردیده است. طبقه زیر زمین مسجد تا حال به صورت چند منظوره از قبیل فعالیت زنان در طول دفاع مقدس در امور پشتیبانی جنگ و مجالس مشترک و در این اواخر به عنوان کتابخانه برای فعالیت جوانان مورد بهره برداری واقع گردیده است.

  الان نیز نمازهای ظهر و عصر و مغرب وعشاء همه روزه اقامه می گردد و تا حال بعد از رحلت حجت السلام و المسلمین حاج میرزا محمد آقا قاری و حاج سیدحسین آقا پیشنماز، امامان جماعت متعددی در این مسجد نماز را بدون تعطیلی ممتد برپا و اقامه نموده اند. بعد از اتمام کار بنای مسجد و در مراسم افتتاح و آغاز بهره برداری از ساختمان جدید به پاس خدمات ارزنده فرزند برومند بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران به نام مسجد شهید حاج آقا مصطفی خمینی شهرت یافته است. مسجد شهید حا ج مصطفی خمینی (ره) بعد از گذشت حدود بیش از ۲۰ سال از تجدید بنا و مورد استفاده قرار گرفتن اهالی محله به تغییراتی در داخل مسجد احساس گردید. بنا به نظر هیأت امناء، داخل ساختمان مسجد بدون دستکاری در اسکلت فلزی آن به شرح زیر مورد تجدید بنا واقع گردید: موتورخانه مسجد که مساحتی ۱۲مترمربعی را اشغال کرده بود با حفر زیرزمین دیگر به ۳ متر پایین انتقال یافت و محل آن به کفش کن و راه پله جدید تغییر یافت و محل حوضخانه قبلی به دستشویی و یک چایخانه نیز در زیر زمین تعبیه گردید و در طبقه همکف نیز یک راه پله مستقل برای ایوان از ضلع غربی آن تعبیه و یک در ورودی اضطراری نیز در ضلع شمالی به داخل صحن مسجد تعبیه گردیده است. طبقه زیرزمین در روز پنجشنبه به تاریخ ۱۳رجب المرجب ۱۴۳۲برابر با ۲۶ خردادماه ۱۳۹۰ مصادف با سالروز میلاد با سعادت حضرت امام علی علیه السلام مورد افتتاح و بهره برداری واقع و اولین نماز جماعت بعد از آخرین تجدید بنا به امامت حجة السلام و المسلمین احمدیان (پدر معظم شهید) اقامه گردید.

  در این مراسم و مراسم هیأت آل عبا (فردای روز افتتاح) نیز در این مکان مقدس برگزار و با نصب پلاکاردی از طرف هیأت امنا و هیأت آل عبا از زحمات و تلاش های آقایان *** حاج اکبر غفاری *** ، مصطفی آهنگر، محمدرضا سلیمانی، حاج حمید فرشاد و مهندس حسن عامری (برادر شهید) تقدیر و تشکر گردیده است. تغییرات طبقه همکف نیز در مورخ ۷ /۵/ ۹۰ پایان یافته است. الان هر دو طبقه مسجد به طرز باشکوهی ساخته شده و اهالی در فضای دلگشای مسجد به عبادت خداوند متعال مشغول هستند و مراسمات مربوط در ایام اعیاد و وفیات به صورت باشکوهی برگزار و مجالس ترحیم مردانه و زنانه به طور همزمان در مسجد برگزار می گردد. خداوند به دست اندرکاران و اهالی محل که با کمک های خود موجب تجدید بنا و زیبایی مسجد شده اند اجر جزیل عنایت فرماید انشاء الله. لازم به توضیح است مسجد مشیر نظام نیز تقریبا به طور ۹۰% در طرح تعریض خیابان ۲۵متری بازارچه سیلاب واقع گردیده و در قبال احداث مسجدی دیگر در محلی کمی پایین تر از ساختمان فعلی مسجد که از طرف شهرداری منطقه ۱ خریداری شده احداث خواهد گردید.

  تهیه و تنظیم : محمدحسن پور رادی – دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۰

  منبع این نوشتار:

  http://silab.ir/?p=546

  **************************************************

  به امید روزی که پس از نابودی رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه همه مسجدها و خرافه خانه های آخوندی با خاک یکسان شوند.

 10. آنتي چرت

  انقد چرت و پرت ننويسين-اين الان نهايتش 55 سال داره يني سال 60 حدود فقط 23سال داشته-حالا شما داري ميگي 23 سالگي اين کارا رو ميکرده تازه آموزشم ميداده؟؟؟؟ حداقل چيزي بگين که قابل باور باشه

 11. من بسیجی ام مشکلی دارید ایمیل بدید آدرس بدم بیاد ببینم میتونین خایه های منو بخورید به امید روزی که همتون به درک واصل بشید

  • ناشناس

   مرگ بر ضد ولایت فقیه: شما شکارچی پشه هم نیستسد چه برسه به کلمه مقدس بسیجی

  • کیر به ناموسه هر چی‌ بسیجیه

   دان ۳ کیر من:کیرم تو کس آبجی جنده تو با هر چی‌ بسیجی‌ مادر جندست .مادر کونیه زیر خواب آخوندای کسکش ،فکر کنم اخبارو خوب نمیخونی که تو این چند روز چند تا از این بسیجیهای مادر کونیرو بچه‌ها خواهران شنو گاییدن ،تو که هیچی‌ گنده تر از توشو ننشنو گاییدن .حالا وجود داری اول عکس ،آدرس رو بده بعد ببینی چجوری جلو ننت مادرتو میگان .ریدم تو روح خمینی با هر چی‌ بسیجی‌ کسکشه .

 12. ناشناس

  فقط میتونم بگم دمت گرم یا همون گیژ با این عریضه شما اندکی در عالم هپروتت سیر کردیم.شرمنده ک از اعضا و جوارهم گرانقدرم نمیتونم بشما حواله بدم با عرض معذرت عزیز ننویس حمال ننویس گوساله ننویس الاغ جان ننویس فقط همین فقط عزیزم این شکارات با چیه نوع اسلحه مورد استف————اده شده رو ذکر کنی سپاسگزارتم

 1. بازتاب: مزدوران شهر تبريز « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: