شناسایی شد :مزدور سلمان خدادادی دژخیم رژیم در اردبیل و آذربایجان

همه مزدوران اردبیل

همه مزدوران استان اردبیل

همه مزدوران ایران  

*****************************************************

شناسایی شده توسط سپاه بابک خرم دین تیپ 2 از سپاهیان تحت امر گروه 

بخشی از پیشینه ( سلمان خدادادی ) دژخیم دانه درشت وزارت اطلاعات در آذربایجان

در چهل و یکمین صفحه بولتنی که اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در آبان ماه هفتاد و پنج به نام ( معرفی نمایندگان مجلس شورای اسلامی – دوره پنجم ) چاپ کرده بود و در بخش مشاغل بعد از انقلاب اسلامی نمایندگان، درباره سلمان خدادادی فرزند ابراهیم نماینده شهرهای بناب و ملکان از استان آذربایجان شرقی نوشته شده است: (( فرمانده سپاه پاسداران ملکان، معاونت اداره کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره اطلاعات اردبیل، قائم مقام اداره کل اطلاعات استان اردبیل ))

با چاپ این بولتن و پس از آن که دستگاه های امنیتی رژیم از لو رفتن مطالبی حساس درباره یکی از جنایتکاران دانه درشت رژیم در شمال باختری کشور هراسان و دستپاچه شدند در چاپ های دیگر بولتن های مجلس شورای اسلامی همه این پیشینه ها درباره سلمان خدادادی پاک شدند و درباره سلمان خدادادی تنها نوشته شد: دانشجوی مدیریت! ( بولتن: معرفی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا پایان دوره پنجم قانونگزاری – چاپ دی ماه هفتاد و هشت – صفحه پانصد و هجده )

سلمان خدادادی فرزند ابراهیم سال ها در شکنجه گاه های رژیم در شهرهای شمال باختری کشور مانند تبریز و اردبیل از رؤسا و فرماندهان دانه درشت دژخیمان، بازجویان، شکنجه گران، جاسوسان، خبرچینان، تورهای نفوذ در گروه های ضد رژیم و ………. بوده است. هزاران تن از دشمنان رژیم در سایه کارهای وی دستگیر، بازجوئی، شکنجه، زندانی و اعدام شدند. بسیاری از خانه های تیمی سازمان های ضد رژیم با کوشش های شبانه روزی این دژخیم دانه درشت وزارت اطلاعات شناسائی و نابود شدند. اشک چشم هزاران کودک یتیم که پدر یا مادرشان اعدام شده بودند برای جنایات او سرازیر شد و گریه و شیون هزاران بیوه زن بدرقه راه او شد و آه و ناله و نفرین پدران و مادرانی که فرزندانشان اعدام شده بودند نثار وی شد. در ماجرای کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 67 در زندان تبریز و زندان های دیگر آذربایجان نظریه های کتبی او برای اعدام زندانیان سرنوشت ساز بودند و بسیاری از زندانیان سیاسی محکوم به زندان که حتی زمان محکومیت آنها به زندان نیز به پایان رسیده بود و باید آزاد می شدند با یادداشت های وی اعدام شدند. پس از این جنایات بود که سلمان خدادادی برای نماینده مجلس شدن به پستی که ظاهرا کم اهمیت بود یعنی فرمانده سپاه پاسداران ملکان گمارده شد تا بر پیشینه جنایاتش در وزارت اطلاعات سرپوش گذاشته شود. هنگامی که سلمان خدادادی در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال هفتاد و چهار می خواست سخنرانی کند مردم خشمگین با فریاد و دشنام و پرتاب سنگ و پاره آجر پاسخ او را در ستایش از مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند و محافظان او نیز به روی مردم آتش گشودند و سیزده تن کشته و ده ها تن زخمی شدند. در این انتخابات خنده دار و بهتر است بگوئیم انتصابات خنده دار! روشن بود که سلمان خدادادی رأی نیاورده بود اما دستگاه انتصابات رژیم آگهی داد که سلمان خدادادی در همان مرحله نخست انتخابات بیشترین رأی را آورده است!

پس از آن که سلمان خدادادی نماینده مجلس شورای اسلامی شد نخستین کاری که کرد رساندن خویشان و آشنایانش به پست و مقام بود. یکی از آنها مسعود هاشم پور خواهرزاده سلمان خدادادی است که با کوشش وی شهردار منطقه هشت تبریز ( منطقه بازار تبریز ) شد و پس از گرفتن رشوه های کلان از بازاری ها و غارت های بی حساب و کتاب و اختلاس های فراوان به خوشگذرانی با زن ها پرداخت و سرانجام گند کارش در آمد و به شلاق و زندان محکوم شد اما به یاری دائیش سلمان خدادادی گندکاری هایش را ماست مالی کرد و رئیس دانشگاه آزاد بستان آباد ( شهر کوچکی در پنجاه کیلومتری تبریز ) شد. مسعود هاشم پور خواهرزاده سلمان خدادادی در بستان آباد که شهری کوچک و خلوت بود بهترین موقعیت را برای خوشگذرانی با زن ها یافت. مسعود هاشم پور به دختران دانشجو پیشنهاد روابط جنسی می داد و اگر می پذیرفتند کاری می کرد که با نمره های بالا مدرک دانشگاهی بگیرند. کم کم روش کار مسعود هاشم پور بر همگان آشکار شد و کار به آنجا کشید که اگر دختر خانم دانشجوئی در زمینه نمره دچار مشکل می شد و از خوشگذرانی جنسی نیز بدش نمی آمد به سراغ مسعود هاشم پور می رفت تا هم نمره های خوب بگیرد و هم در کنار مسعود هاشم پور خوش بگذراند و اندوه روزگار را از یاد ببرد. گاهی مسعود هاشم پور با زن های شوهردار نیز که برخی از آنها استاد دانشگاه بودند خوشگذرانی می کرد و برای آن که آنها را رام کند از پرداخت پول های گزاف خودداری نمی کرد. گروهی گفته اند که مسعود هاشم پور با محمدعلی هاشم پور دژخیم رژیم در زندان تبریز خویشاوند است و گروهی نیز می گویند که این دو تن تنها همنام هستند و خویشاوند نیستند. از دیگر خویشان و آشنایان سلمان خدادادی که با یاری وی به نان و نوائی رسیدند برادر زاده های او کریم خدادادی و رحمان خدادادی بودند و همچنین اسد محمدعلیان، یوسف خدیوی، خالقی، علی سلطان زاده، برزگر و رحیم ستارزاده که از کارکنان دانشگاه پیام نور بناب بود.

پس از چندی سلمان خدادادی با اثرپذیری از مسعود هاشم زاده به فکر خوشگذرانی با زن ها افتاد و با زن های گوناگون به خوشگذرانی پرداخت و همه فوت و فن رام کردن زن ها و خوشگذرانی با آنها را هم از خواهرزاده اش مسعود هاشم زاده یاد گرفت. اما دریغا که سلمان خدادادی بد آورد و با پایان عمر مجلس هفتم سلمان خدادادی نماینده شهرستان ملکان در دوره ‏های پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی از سوی دادگاهی در تهران احضار و پس از بازپرسی به اتهام ‏فساد اخلاقی و ارتباط نامشروع بازداشت شد. همزمان علیرضا جمشیدی سخنگوی قوه قضائیه در جریان کنفرانسی خبری اخبار مربوط به بازداشت یک نماینده ‏مجلس شورای اسلامی به اتهام فساد اخلاقی را تأیید کرد.‏ با این حال هیچ یک از خبرگزاری ها و روزنامه ها نام این نماینده مجلس شورای اسلامی را منتشر نکردند.‏ عاقبت خبرگزاری حیات ارگان خبری قوه قضائیه در گزارشی اختصاص از کنفرانس علیرضا ‏جمشیدی برای اولین بار به طور رسمی نام نماینده بازداشت شده را فاش کرد و به نقل از جمشیدی نوشت: ‏‏سلمان خدادادی نماینده ملکان از آذربایجان شرقی در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی هم اکنون به دلیل ‏تخلفات اخلاقی در بازداشت به سر می برد اما پرونده فساد اخلاقی سلمان خدادادی برای مصالح و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی برق آسا ماست مالی شد! و بازداشت سلمان خدادادی با وجود اتهام فساد جنسی همان روز ماله کشی شد و به پایان رسید! و وی ساعتی پس از آزادی به ‏جایگاه ویژه مجلس شورای اسلامی رفت و در همین روز مراسم سوگند را در مجلس هشتم انجام داد و متن ‏سوگندنامه نمایندگی را امضاء کرد!‏ این بود بخشی از پیشینه درخشان! یکی از سربازان گمنام امام زمان!

**********************************************************

عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود

ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/08/07, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 22 دیدگاه.

 1. سلمان خدادادی نماینده ملکان و ساکن تبریز است کلیه اقوام او که در مشاغل حساس اطلاعاتی و حراستی مشغول هستند ، ساکن تبریز میباشند.

 2. ناشناس

  اميدوارم مزدوران هم به اينجا سري بزنند و با ديدن عكس و اطلاعات دقيق خود بفهمند كه روز حساب نزديك است و راه فراري برايشان نيست درود بر شما كه كابوس دشمنان اين ملت شده ايد.

 3. اردشیر

  درود بر شیر شجاع خسته نباشی.

 4. بخش دیگری از پیشینه درخشان! سلمان خدادادی

  بخش دیگری از پیشینه درخشان! سلمان خدادادی

  هنگامی که سرباز گمنام امام زمان جناب آقای حاج سلمان خدادادی بدون ترس از کیفر در روز روشن به دو دختر تجاوز می کند، معلوم است که در زندان ها و شکنجه گاه های تبریز و آذربایجان خودش و همکارانش چه ها بر سر دختران زندانی می آوردند!
  *************************************************
  ………. حاج سلمان خدادادی كه از مجلس هفتم به بعد ناگهان تبديل به دكتر خدادادی شد از سال 75 تاكنون به طور مستمر نماينده بناب و ملكان در مجلس شورای اسلامی بوده است. او كه متولد 1341 است در دهه 60 فرمانده سپاه ملكان بود، در زمان وزارت اطلاعات فلاحيان به عنوان معاون مديركل و مديركل اطلاعات در استان های آذربايجان شرقی و اردبيل منصوب شد و در انتخابات مجلس پنجم از حوزه بناب و ملكان وارد مجلس شد. ‏پرونده خدادادی به مراتب سياهتر از نمايندگان چند زنه است! او در روز اول خرداد ۸۷ همزمان با پايان عمر مجلس هفتم از سوی دادگاهی در تهران احضار و پس از بازپرسی به اتهام ‏فساد اخلاقی و ارتباط نامشروع بازداشت شد. قرار بازداشت او پس از مواجهه حضوری با دو زن كه از او شكايت كرده بودند ‏صادر شد اما در 7 خرداد با وثيقه 150 ميليونی آزاد و بلافاصله در مجلس حاضر شد و سوگند نمايندگی خورد اما موضوع شكايت ها چيست؟ حاج سلمان دو شاكی دارد، شاكی اول خانمی است كه در دفتر او مشغول به كار بوده، گويا در يكی از روزهای ماه رمضان نماينده اصولگرای مجلس با منشی خود تماس گرفته و از او می خواهد با توجه به اينكه برای افطار مهمان دارد برای كمك به او تا پس از افطار در دفتر بماند، زمان افطار می شود و خبری از مهمان نمی شود! ناگهان زن تنها، حاج سلمان را با لباس زير در مقابل خود مي بيند و قبل از آنكه بتواند فرار كند خدادادی به او تجاوز كرده و پس از تهديد و ترساندن رهايش می كند. زن بينوا تصميم به شكايت می گيرد .شاكی ديگر دختر ۲۲ ساله ای است كه مدتی پيش برای ملاقات با نماينده تبريز در محل ملاقات های عمومی مجلس حاضر می شود اما به دليل آن كه هيچ كدام از نمايندگان تبريز در آن موقع در مجلس نبوده اند دختر جوان به خدادادی كه نماينده يكي از شهرهای آذربايجان شرقی است مراجعه كرده و نامه خود را به او می دهد تا به دست يكی از نمايندگان تبريز رسانده شود. خدادادی كه در دفتر خود تنها بوده پس از چند شوخی زننده و اشاره به زيبائی دختر شروع به ناز و نوازش او می كند، دختر جوان كه جا خورده ناگهان خود را در آغوش حاج سلمان می بيند و در حالی كه به شدت عصبی و پريشان شده از اتاق او فرار می كند، تصادفا دختر ۲۲ ساله در سرسرای مجلس با سر و روئی پريشان با فاطمه رهبر نماينده تهران در مجلس هفتم روبرو شده و ماجرا را برای او شرح می دهد و با نظر او به حراست مجلس مراجعه كرده و موضوع را مطرح می كند. اين دختر جوان هم اكنون هم با حمايت جدی فاطمه رهبر پيگير پرونده است. اعتبارنامه خدادادی با مخالفت فاطمه آليا به كميسيون تحقيق ارسال اما نهايتا با تأييد نمايندگان تصويب شد! به نظر می رسد او با استفاده از ظرفيت های قانونی پيش بينی شده در لايحه حمايت خانواده از اين پس با مشكلات كمتری برای ارضای خود روبرو خواهد شد! ……….

  http://negahie.blogspot.com/2008/10/blog-post_9022.html

 5. ايراني مبارز

  در رابطه با حميد سطوتي بايد بگم وبلاگش » پابرهنگان ايران» نام داره و الآن ساكن تهرانه اينم آدرسه وبلاگش
  paberahneganiran.blogfa.com

 6. بنده خدا

  بر پدرومادر هرچي دروغگوئه لعنت.منكه نديده چيزي رو باور نميكنم وگناه كسي رو نميشورم وخدا هم نيستم كه قضاوت كنم من ميگم بترسيد از خدا وقيامت كه به ديگري تهمت نزنيد حالا هركي كه باشد حتي دشمن

  • بنده خدا ببین خفه شو اینا تهمت نیست واسه ما هم اینجا مسلمان بازی در نیار

 7. پاسخ به بنده خدا

  پاسخ به بنده خدا

  پاسخ شما دوست و هم میهن بزرگواری که نام خودتان را بنده خدا گذاشته اید و از هواداران نظام جمهوری اسلامی هستید:

  1- شما می گوئید: (………. بر پدر و مادر هر چی دروغگوئه لعنت……….) دوست گرامی، اگر کسی دروغگو باشد پدر و مادر او چه گناهی کرده اند که آنها را لعنت می کنید و چرا خود دروغگو را لعنت نمی کنید و نمی گوئید لعنت بر دروغگو؟ و دروغگو و دروغگویان در این میان چه کسی یا کسانی هستند؟ دروغگو رژیم جمهوری اسلامی است که اگر حتی یک روز دروغ نگوید فردا نفس کشیدن را از یاد خواهد برد چرا که همه تار و پود این رژیم بر پایه دروغ و مردمفریبی است.

  2- در انتخابات و یا بهتر است بگوئیم انتصابات مجلس نهم شورای اسلامی صلاحیت جناب آقای حاج سلمان خدادادی از سوی شورای نگهبان برای کاندیداتوری مجلس نهم رد شد! البته نه برای جنایات بی شمار سلمان خدادادی بلکه برای پیگیری های فساد اخلاقی و بی بند و باری جنسی سلمان خدادادی از سوی اصولگرایانی که مانند شما از هواداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند پس با این روال اعضای شورای نگهبان و اصولگرایانی که فساد اخلاقی سلمان خدادادی را پیگیری می کنند نیز باید مشمول لعنت شما باشند!

  3- شما می گوئید: (……….من ميگم بترسيد از خدا و قيامت كه به ديگری تهمت نزنيد……….) دوست گرامی، اگر منظور شما از «تهمت» شاغل بودن سلمان خدادادی در دستگاه های سرکوب و شکنجه رژیم جمهوری اسلامی است این سخن ما که دشمن رژیم هستیم نیست بلکه بولتن ها و آرشیوهای خبری نظام جمهوری اسلامی که شما هوادار آن هستید گویای این معنی است که این آقا از مقامات رده بالای وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی بوده است و در سرکوب و شکنجه و کشتار هزاران تن دست داشته است و اگر منظور شما از «تهمت» فساد اخلاقی و بی بند و باری جنسی سلمان خدادادی است باز این هم از سخنان ما که ضد رژیم هستیم نیست بلکه پرونده کیفری این آقا و شکایت چندین زن و دختر از سلمان خدادادی در قوه قضائیه رژیم جمهوری اسلامی که شما هوادار آن هستید گویای این سخن است و شما اگر سخنان ما را که ضد رژیم هستیم «تهمت» می نامید پس چطور است به اعضای شورای نگهبان و اصولگرایان و کارکنان قوه قضائیه رژیم جمهوری اسلامی هم بگوئید: (……….من ميگم بترسيد از خدا و قيامت كه به ديگری تهمت نزنيد……….)

 8. مــــــــــــــن

  شما شریک دزدی یا رفیق غافله؟
  وزارت اطلاعات مزدوره؟ قبول!
  لابد شما طرف خدایی؟
  پس چرا شیر شمشیر بدست رو به نام الله ترجیح دادی؟
  حالا این خدادادی و پیشینه اش با راست یا دروغش پای خودتون!
  شما مامور اجرای احکامی؟
  خداوند به پیامبرش فرمود من حتی گناهان امتت رو پیش تو فاش نمی کنم تا آبروی او حفظ بشه
  حالا شما به چه اجازه ای چوب حراج زدی به آبروی مردم!
  اطلاع رسانی تعریفش این کاری نیست که شما میکنی برادر من!
  ایرانی خوب میفهمه چی به چیه!
  کاری که شما و امثالتون میکنید یعنی توهین به شعور هفتاد و پنج میلیون جمعیت!
  ما هنوز قدرت داریم
  همونطور که روزی لازم دیدیم و اون شاه شیر و خورشید پرستتون رو مثل سگ پرت کردیم بیرون
  اگه لازم بدونیم الان هم تو این نظام کسی دست از پا خطا کنه پرت میشه بیرون
  نیازی نیست کسی زور و مزدور رو بهمون بشناسونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. پاسخ به من!

  پاسخ به من!

  آقا یا خانمی که نام خودتان را (من) گذاشته اید، اطلاعاتی که در این لینک و در این صفحه درباره جناب آقای سلمان خدادادی نوشته شده اند هیچ ارتباطی با دشمنان رژیمی که شما هوادار آن هستید ندارند! این اطلاعات دروغ پراکنی و یا شایعات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیستند بلکه از منابع خود رژیم به بیرون نشت کرده اند!

  شما سخنانی را خطاب به ما که ضد رژیم هستید نوشته اید اما بهتر است بروید این سخنان را به کسانی که از آقای سلمان خدادادی شکایت کرده اند و همچنین به خانم فاطمه رهبر که پیگیر این شکایت ها بوده است بگوئید! بروید این سخنان را به اعضای شورای نگهبان و اصولگرایان و کارکنان قوه قضائیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بگوئید! بروید این سخنان را به کسانی که آقای سلمان خدادادی را در انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت کردند بگوئید! شما این سخنان را چرا برای ما که ضد رژیم هستیم می گوئید؟ ما که علم غیب نداریم، ما هم این اطلاعات را از منابع گوناگون نظام جمهوری اسلامی گردآوری کرده ایم!

 10. خجالت بکشید.حاج سلمان بهترین نماینده ایران است.اون حرفهاهم مربوط میشه به یه سری ادمهای حسود

 11. سلمان خدادادی مشاور وزیر امور خارجه رژیم آخوندی شد!

  با حکم محمدجواد ظریف وزیر خارجه، دکتر سلمان خدادادی به سمت مشاور وزیر خارجه منصوب شد!

  حاج سلمان از فرماندهان سپاه پاسداران در بدو انقلاب اسلامی و از سال ۱۳۶۷ قائم مقام یکی از ادارات کل حساس استان آذربایجان شرقی!!! و سپس مدیر کل حراست وزیر نیرو در زمان تصدیگری وزارت مهندس زنگنه و اولین مدیر کل یکی از ادارت حساس و مهم استان اردبیل!!! بوده است، به گزارش اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی محسن رحیمیان در سوابق نامبرده ۱۶ سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی به شرح نمایندگی مردم بناب و ملکان در دوره پنجم و سپس نماینده مردم ملکان در دوره های ۶ و ۷ و ۸ و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امنیت داخلی، عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و عضو کمیسیون تلفیق بودجه و نایب رئیسی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات سومین دوره شوراهای اسلامی کشور دیده می شود!

  حاج سلمان ۵۱ ساله، دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی، دکترای تخصصی روابط بین الملل و عضو هیأت علمی دانشگاه می باشد! لازم به ذکر است دکتر خدادادی در کمیسیون سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی که ریاست آن را دکتر روحانی رئیس جمهور محترم کشورمان بر عهده داشته عضویت فعالی داشته است!

  حاج سلمان علاوه بر آشنایی کامل با رئیس جمهور از نزدیکان و دوستان و همفکران اعضای تأثیرگزار هیأت دولت از جمله جهانگیری(معاون اول رئیس جمهور)، یونسی (مشاور رئیس جمهور)، انصاری (معاون پارلمانی رئیس جمهور)، ترکان (مشاور ارشد رئیس جمهور)، علوی (وزیر اطلاعات)، زنگنه (وزیر نفت)، ربیعی (وزیر کار، رفاه و تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، پورمحمدی (وزیر دادگستری) نعمت زاده (وزیر صنعت، معدن و تجارت) و همچنین مدیریت تیم کسب آرا جهت تصدی وزارت امور خارجه توسط دکتر ظریف را بر عهده داشته است! گفتنی است دکتر سلمان خدادادی رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله هاشمی رفسنجانی (انتخابات ریاست جمهوری دوره نهم) در استان آذربایجان شرقی نیز بوده است، وی همچنین در ابتدای دولت یازدهم از گزینه های مطرح برای استانداری بوشهر نیز بوده است!

  http://mohsenrahimian.ir/p=6116

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  وای به حال مردمی که مشاور وزیر امور خارجه شان دژخیمی باشد که حتی داد و فریاد حزب اللهی های دو آتشه نیز از گندکاری های بی شمار او و نزدیکانش به هوا برخاسته است!

 12. سلمان خدادادی همان کثافتی است که دهها نفر از شهروندان بنابی را در میدان تامین اجتماعی بناب به خاک و خون کشید ودستور داد مردم را به گلوله بستند و در نهایت بی شرفی درب بیمارستان امام بناب را به روی زخمیها و کشته شدگان بست بنظر من حیوان ا ا از این موجود باشعورتره به امید روزی که این موجود کثافت به جهنم واصل شود

 13. بسیجی جنگ نرم وسخت

  آخه تا کی قراره ونتونو بفروشید بخدا سازمان اط همتونو پیدا میکنه به همتون ثابت میکنه که چه خبره وطنتونو نباید بفروشید ب
  به سایتای اسرایل اعتماد نکنید اونا نمیتونم از جنگ سخت وارد شن دارن از طریق اینترنتو ماهواره وارد میشن مواظب باشین تو خدا

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد اسرایلو با خاک یکسان میکنیم…

 14. سلمان خدادادی دژخیم رژیم آخوندی در تبریز و اردبیل و آذربایجان

  سلمان خدادادی دژخیم رژیم آخوندی در تبریز و اردبیل و آذربایجان

  http://www.iranglobal.info/node/50545

 15. ایرانی

  سلمان خدادادی اسیرباند مرتضوی واحمدی نژاد شد وبازداشت چن ساعتش دقیقا زمانی اتفاق افتاد که مجلس هفتم تعطیل شده بود و ایشان هنوز اعتبارنامه خود را از مجلس هشتم نگرفته بودومصونیت قضایی نداشتن وبخاطر تهمتی که مرتضوی به ایشان زده بود وبخاطر درگیری فیزیکی با مرتضوی در دفتر مرتضوی به بازداشت رفته بودن ضمنا ایشان بسیار فرد محبوبی نزد مردم ملکان هستن و طبیعتا رقیبان ایشان هرکاری میکنن تا ایشان رابد نام کنند

 1. بازتاب: مزدوران شهر ملکان « شكار بسيجي

 2. بازتاب: سلمان خدادادی دژخیم رژیم آخوندی در تبریز و اردبیل و آذربایجان | اشتراک eshtrak

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: