شناسایی شد : مزدور محمد علی کی نژاد رییس فاسد دانشگاه هنر اسلامی تبریز

كل مزدوران شهر تبريز

كل مزدوران آذربايجان شرقي

كل مزدوران ايران

*********************************

شناسایی شده توسط سپاه بابک خرمدین از سپاهیان تحت امر گروه

نام :

به اصطلاح دکتر محمد علی کی نژاد 

   تلفن:                        5297201,2-411-98
 دورنگار:                    5412140-411-98
پست الکترونیک:   ma_kaynejad@tabriziau.ac.ir
وی دوست نزدیک مهندس موسوی بود ولی بعد از جرایانات انتخابات 180 درجه تغییر موضع داد و کاملا به او پشت کرده و حتی در محکومیت وی چندین بیانیه داده و مورد اعتماد رهبر بوده و از رانت بسیار بالای اقتصادی برخوردار است. وی چندی پیش به عنوان مفسد علمی نیز در فضای فرهنگی و دانشگاهی کشور معرفی شد. او هم اکنون رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز است.
*************************************************

ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/08/09, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 2 دیدگاه.

 1. محمدعلی کی نژاد دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

  محمدعلی کی نژاد دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

  دوستان گرامی وبلاگ نویس، جناب آقای دکتر محمدعلی کی نژاد یک رئیس دانشگاه الکی نیست! وی یکی از دانه درشت ترین مهره های نظام مقدس جمهوری اسلامی! در همۀ ایران بوده و هم اکنون دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی است. از این روی در بخش تبریز در برابر نام وی به جای رئیس دانشگاه هنر تبریز شایسته است نوشته شود: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، شرح بیشتر:
  *************************************************
  محمدعلی کی نژاد در سال 1329 در تبریز زاده شد. تنها چیزی که در خانواده محمدعلی کی نژاد یافت نمی شد اعتقادات دینی بود! و تنها چیزی که محمدعلی کی نژاد به آن اعتقاد نداشت دین و باورهای دینی بود! محمدعلی کی نژاد در زمان رژیم پادشاهی دچار افسارگسیختگی جنسی بود و هر گاه فرصتی می یافت به خوشگذرانی در زمینه روابط جنسی می پرداخت. گاهی نیز دمی به خمره زده و چند استکان بالا می انداخت! از ستایشگران اعلیحضرت همایونی شاهنشاه آریامهر بود و در مراسم گوناگونی که رژیم پادشاهی برای تبلیغ خودش برپا می کرد برای خودشیرینی در برابر نظام پادشاهی شرکت می کرد. با هیچ یک از جریان های مخالف نظام پادشاهی مانند جبهه ملی، فدائیان اسلام، گروه های هوادار خمینی، نهضت آزادی، مجاهدین خلق، فدائیان خلق و ………. نه همکاری کرده و نه هواداری می کرد. در سال 1351 پس از هزار و یک لات بازی از دانشگاه تبریز مدرک کارشناسی مهندسی محیط زیست را گرفته و سپس به پاریس که مرکز نمازگزاران متدین! و روزه داران مؤمن! بود رفته و پس از چهار سال خوشگذرانی با زن های پاریس و نوشیدن شامپاین های خوش نوش! مدرک دکترای محیط زیست را گرفته و به ایران بازگشت. انتحار اسلامی داشت آغاز می شد و محمدعلی کی نژاد چون با تیزهوشی دریافته بود که باد از کدام سو می وزد بی درنگ رنگ عوض کرده و مبارزی نستوه! و مسلمانی درجه یک! و مؤمنی معتقد! و دینداری با تقوی! و حزب اللهی دو آتشه! و پیرو راستین خط امام خمینی! شده و خودش را با سیستم نوین هماهنگ کرد و پس از برپائی جمهوری اسلامی استاندار همدان شد.
  از اردیبهشت ماه سال 1359 که با نام خنده دار انقلاب فرهنگی! همۀ دانشگاه های ایران برای دو سال بسته شدند و اخراج استادان و دانشجویان ضد رژیم در برنامۀ کاری رژیم گدایان تازه به دوران رسیده جای گرفت، محمدعلی کی نژاد چند تن از نان به نرخ روز خورها را سازماندهی کرد که کاری جز سرکوب دانشگاهیان ضد رژیم نداشتند و سرانجام این نان به نرخ روز خورها به همراه چند گدای دیروزی کانون سرکوبی به نام ( شورای عالی انقلاب فرهنگی ) را برپا کردند. یکی از کارهای شورای عالی انقلاب فرهنگی سرکوب، اخراج، قطع حقوق، زندانی کردن، پرونده سازی، جاسوسی و ………. درباره استادان و دانشجویان ضد رژیم بود. کار دیگر شورای عالی انقلاب فرهنگی تپاندن گداهای روضه خوان و نوحه خوان بی سواد به دانشگاه ها با نام استاد دانشگاه! بود که کارشان تکرار چرندنامه های رژیم در دانشگاه ها بود. به دست شورای عالی انقلاب فرهنگی بسیاری از کتاب ها از کتابخانه های دانشگاه ها گردآوری شده و سوزانده شدند چون غیر اسلامی بودند! و میلیاردها پول برای خریدن کتاب های چرند رژیم پسند و آوردن آنها به دانشگاه ها به باد رفتند. البته سخن درباره همه کارهای شورای عالی انقلاب فرهنگی بسیار بیش از این ها است ……….
  در سال 1360 پس از اعلان جنگ مسلحانه سازمان مجاهدین خلق ایران بر علیه رژیم جمهوری اسلامی جناب آقای دکتر محمدعلی کی نژاد عیاش و عرق خور که اکنون از پیروان راستین خط حضرت امام خمینی! شده بود خودش و همدستانش بسیاری از دشمنان رژیم را شناسائی کردند و لو دادند که گروهی از آنها اعدام و گروهی نیز سال ها در زندان های رژیم ماندند. تا سال 61 محمدعلی کی نژاد استاندار همدان بود و پس از رسیدن به پست های گوناگون در سال 1375 به پست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد و تاکنون نیز چند بار با حکم خامنه ای در این پست مانده است. متن حکم خامنه ای در تاریخ هجدهم خرداد 1390 درباره اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی:

  بسم الله الرحمن الرحيم

  با توجه به پايان يافتن دوره مسئوليت اعضای کنونی شورای عالی انقلاب فرهنگی شخصيت های حقوقی و حقيقی زير به عنوان اعضای اصلی برای دورۀ جديد آن شورا و اية الله احمد جنتی و جناب آقای دکتر حسن حبيبی به عنوان اعضای افتخاری شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب می گردند:
  شخصيت های حقوقی: رؤسای محترم سه قوه، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم تحقيقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش، ورزش و امور جوانان، معاون علمی و فناوری رئيس جمهور، رؤسای سازمان صدا و سيما، سازمان تبليغات اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نهاد نمايندگی ولی فقيه در دانشگاه ها، جهاد دانشگاهی، شورای فرهنگی اجتماعی زنان، دانشگاه آزاد اسلامی و رؤسای کميسيون های فرهنگی، آموزش و تحقيقات، بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی.
  شخصيت های حقيقی: حضرات حجج اسلام و آقايان دکتر احمد احمدی، عليرضا اعرافی، حميد پارسانيا، دکتر غلامعلی حدادعادل، دکتر رضا داوری، حسن رحيم پور، دکتر علی شريعتمداری، علی اکبر صادقی رشاد، سيدعليرضا صدر حسينی، دکتر محمدرضا عارف، محسن قمی، دکتر محمدعلی کی نژاد، دکتر منصور کبکانيان، دکتر حسين کچوئيان، دکتر مهدی گلشنی، دکتر علی لاريجانی، محمود محمدی عراقی، دکتر محمدرضا مخبر، دکتر صادق واعظ زاده و دکتر علی اکبر ولايتی.
  توصيه های مربوط به اين دوره با تأکيد بر توجه جدی به آنها در پيوست اين حکم ابلاغ شده است. دوام توفيقات اعضای محترم را از خداوند متعال مسألت می نمايم.
  سيدعلی خامنه ای

 1. بازتاب: مزدوران شهر تبريز « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: