هشدار گروه شکار بسیجی به عوامل ایجاد سرطان در ایران

همه جنايات مقدس

همه مزدوران ايران

*******************************************

چرا میزان سرطان در ایران به یکبار اینقدر رشد داشته است؟

 

    

  

آیا شما هم هر روز خبرهای مردن شخصی در اثر سرطان را میشنوید؟

آیا در فامیل و اقوام خود احساس میکنید که میزان افراد سرطانی زیاد شده است؟

آیا شما هم این احساس خطر را دارید که شاید به این بیماری هولناک دچار شوید؟

بدانید که با زهم دست رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی در به خطر انداختن جان شهروندان رو شده و طبق تحقیقات خود مجلس رژیم پارازیت هایی که رژیم از ترس ماهواره دیدن مردم روی هوا منتشر میکند عامل اصلی این بوده است ؟

! ما در گروه شکار بسیجی به شما هشدار میدهیم در صورت متوقف نکردن این پارازیت پراکنی و گرفتن جان شهروندان اقدامات زیر را به همت خود و سپاهیان خود و تمام گروههای هم رزم که بر ضد شما فعالیت میکنند را انجام میدهیم :

1- آتش زدن تمام دستگاههای ماکرویو که بر روی دکل های ایرانسل و همراه اول و تاسیسات دولتی دیگر نصب شده است .

2-شناسایی و مجازات عواملی که این دستگاهها را نصب و راه اندازی میکنند

3-شناسایی و شکایت قانونی از شرکت های خارجی که این دستگاها را به شما فروخته اند از طریق شاخه خارج از کشورگروه شکار بسیجی

اگر دوست ندارید که اقدامات بالا علیه شما صورت نگیرد هر چه سریعتر از این اقدام خصمانه خود که با احمقیت تمام جان زن و فرزند خود را نیز به خطر انداخته اید دست بردارید.

گروه شکار بسیجی 19 امرداد 1390

 

ارسال به: Balatarin :Azadegi :: Donbaleh :: Risheha :: Cloob :: sabzlink :: Del.icio.us :: Stumble :: Friendfeed :: Twitthis :: Facebook :: GBuzz :: Greader :: Addthis to other :: Subscribe to Feed

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2011/08/10, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 10 دیدگاه.

 1. سلام
  واقعا هم باید به شکلی هدفمند دستگاههای الکترونیک و برقی کشور را صرفا به دلیل ایجاد پارازیت های خطرناک در سراسر ایران نشانه گرفت و منهدم کرد. شاید رژیم کوتاه بیاید.

 2. نصاب باشی

  یه تذکر بهتون بدم نزنید دکل های موبایلو بیارید پاین بیشتر باعث عذاب مردم بشید اون کیت های ارسال پارزیت اکثرا در پادگان های سپاه و در هر شهرستان و منطقه بر روی دکل هشاون نصبه به صورت مستطیل و مربع سفید اشتباه نگیرید با فرستنده های موبایل

  شرکت تولید کننده این لوازم برای سپاه هم اول از بلاروس وارد میکردند اما الان خودشون ارتقا دادن و تولید میکنند در شرکت صا ایران وصنام بخشیش هم زیر نظر یه شرکت مخابراتی الکترونیکی بزرگ کشور در شیراز تولید میشه محض اطلاع رسانی اشتباهی نزنید دکل های موبایلو داغون نکنید

 3. ناشناس

  یکی از این خران که شنونده اند نمی گند نمی فهمند که بگند که بیکاری که داریم .اقتصاد که خراب است .ساعت مفید کار که حل نشده است .فساد که داریم و بیت المال که غارت شده . رفاه طلبی غفلت که داشتید وتجملل گرائی که داریم پس چی شده که این همه عربده می کشی ونقات منفی را کوچک می شماری ؟کدام مردم با شما هستند؟غیر از همین چند تا مزدور دوروبرت هستند ؟کدام عزت در دنیا دارید؟

 4. اول از همه به صورت کاملا گسترده و محکم باید شکایت کرد از دادگاههای بین المللی. اگرجواب ندا آتیش بزنید. سپاه پاسداران با پول نفت مردم ایران بر ضد مردم ایران دارد پیش میرود. در ضمن این دستگاهها مارک سیمنز هستند که بعدها سپاه مارک آن را کند و الان دارد خودش کپی میزند. از سیمنز هم باید شکایت کرد …

 5. مرتیکه ی اسب یه مدرک اثبات شده از ضرر این امواج بر بدن انسان ارائه بده.
  مرتیکه ی اسب برو یه ذره کتاب بخون با سواد بشو بعد بیا اینجا شروووو ورررر بگو.
  در ضمن چیزی که سرطان میاره بمبای کثیفی هست که آمریکا از سال 91 داره توی خاور میانه استفاده میکنه اکسید اورانیومش داره بلای به سر مردم عراق و افغانستان و جدیدا ایران میاره. آمریکا پرست های آشغال لجنی.
  بدبختای سوسول شماها برین ابرو بردارین و خالکوبی کنین و قلیان بکشین و مشروب بخورین دختر بازی کنین. شمارو چه کار به بسیجی ها؟ شوخی شوخی با دم شیر هم شوخی ؟ بسیجیا اعصابشون خط خطی بشه میگیرن به فنا میدنتون ها.
  جانم فدای سید علی

  • ناشناس

   مرتیکه الاغ تو برو 4 تا نه اقلا یه صفحه کتاب بخون. همه میدونن حتی امواج موبایل هم برای سلامتی مضره و باعث سردرد میشه به همین خاطر میگن موقع خواب موبایل رو از خودتون دور بزارین. مرتیکه یابوی مزدور بیشرف این امواج پارازیتی با یه شدت میدان خیلی قوی منتشر میشه که باعث گرم شدن بافتهای بدن مخوصا مغز و نهایتا ؟مرتیکه عرب پرست طالبانیه فسیل مغز میدونی اون توری که جلوی در ماکرو فر میزارن کارش چیه ؟مرتیکه مزدور تو که ادعات میشه اقلا یه عکس و آدرس از خودت بذار بگو من اینم بعد زرزر زیادی کن . مرتیکه مزدور عوضی بشار اسد رفیق جنایتکار اون ارباب ادمکشت هم به زودی خواهرش گاییده میشه بعدش طناب کلفت دار منتظر مزدورای کثافتی مثل توست البته اگه تا پای دار زنده بمونی .روزی رو میبینم که ملت اسمای کثیفتونو از تو کامپیوترای سپاه در میارن و یکی یکی میان سراغتون و چهار تا فرصت طلب هم این وسط رو سرت زن و بچه تون . اشتباه الاغهایی امثال تو اینه که تا لحظه آخر که به گا میرن فکر میکنن هرگز تصورش رو هم نمیکنن که فاصله بین قدرت و سقوط اینقدر کمه . وقتی میفهمی که خیلی دیره

 6. عاشق ولایت

  ناشناس بهت گفتم مدرک اثبات شده ارائه بده. تا حالا چیزی اسم آی اس آی به گوشت خورده بی سواد ؟
  از اونا به من ارائه بده. همه میدونن که این امواج ضرر که نشد حرففف. در ضمن ماکروفر فقط روی آب تاثیر میزاره و اگه چیزی توش اب نباشه داغ نمیشه. نمیدونستی اینو بی سواد ؟
  ای خداااا. یه دشمن با سواد به دم میلیون دشمن بی سواد می ارزه خدایی. دشمن هم دشمنای قدیم.
  مایه ننگید شما بی سواد ها.

  • ناشناس

   نمیدونم واقعا بخندم یا گریه کنم به این همه جهالت و نادانی. باشه برات توضح میدم تا اقلا اگر مزدور هم هستی یه مزدور دانا باشی که قدما گویند :دشمن دانا به ز نادان دوست. اولا بگو چرا قبلا با آیدیه ‹دیوونه› اومدی حالا با ‹عاشق ولایت’؟یعنی منظورت اینه که دیوونه=عاشق ولایت .درسته؟

   ISI یا همون Institute for Scientific Information همون سازمانیه که هر سال کلی از سرمایه مملکت رو خرج 4 تا شارلاتان سارق ادبی میکنن که از اینور اونور مقاله بدزدن و کپی کنن و بفرستند یا پول بدن در مقالات دیگران سهیم بشن که مثلا بگن ما اینقدر پیشرفت کردیم که خوب همه ش کشکه و بی ارزش .برای اگاهی بیشتر هم این جمله رو از یه مقاله در این مورد برات کپی کردم
   :» خلاصه کلام: رتبه علمى کشور ما با تعداد مقالات محققان ما و تعداد ارجاعات به آنها مشخص نمى شود بلکه تنها با ارجاع به لیست نوآورى ها در سطح نظرى و ارقام صادرات و واردات ما در سطح کاربردى مى توان به رتبه علمى واقعى مان پى برد. چرا تنها 3 درصد از صادرات ما از محصولات مبتنى بر تکنولوژى بالا تشکیل شده است، در حالى که در مورد مالزى این رقم 70 درصد است؟»
   این از این

   در مورد امواج هم حرفهات کلی خنده داره ولی بخون که بدونی .امواج پارازیتی با شدت میدان بالا منتشر میشه و حتی در فاصله های دور از منبع هم چگالی انرژی مغناطیسی همچنان خیلی بالاست. چرا میگن موقع خواب موبایل رو کنار سرت نذار?چون تو اون فاصله کم چگالی انرژی بالاست و باعث گرم شدن بافت مغز میشه.

   یعنی تو هنوز نمیدونی که 75 درصد مغز و 85 درصد خون از اب تشکیل شده؟شماها همه چیزتون هم مثل سوادتونه که وضع مملکت به اینجا رسیده. بله مایکرو فر چیزهای حاوی اب رو گرم میکنه دقیقا مثل بدن خودت رو . افتاد الان ؟اون موبایل کنار سر دقیقا مثل یه مایکرو فر کوچیک عمل میکنه میفهمی؟این هم بیانیه سازمان بهداشت جهانی :

   «در سال 1992 سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که هیچ مدرک علمی مستند بر عدم وجود عوامل خطر در غذاهای مایکروویو شده وجود ندارد. بهترین توصیه در رابطه با گرم کردن و پختن غذا استفاده از حرارتهای معمولی می‌باشد و هیچ تضمینی برای ایمنی و سلامتی کامل غذاهای ماکروویو شده وجود ندارد . »

   این هم مرجع علمی اثار زیانبار امواج پارازیتی با زبان شیرین پارسی :

   http://tounote.com/notebook/page/325/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%88%DB%8C%D9%88-%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C

   لینک رو کپی و در browser پیست کن و بخون تا بفهمی .اثر این مواج دقیقا مثل اینه که یه مایکرو فره خیلی بزرگ رو با در باز روشن کنی و جلوش وایسی. میفهمی یا نه؟البته خدا رو شکر این یه مورد دیگه نسخه ای نیست که برای ملت بپیچن و خودشون در برن از مضراتش. اون اقایون مفت خوره سپاهی که صبح تا غروب پای اون دکل ها مگس میپرونن اول از همه و بیشتر از همه در خطرند. امیدوارم اقلا الان یه دشمن دانا باشی نه نادان

 7. حکمتی درمورد این نظام نامشروع غیر مردمی:
  الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم
  این لات های بی سروپایی که دم از ولایت مداری میزنن رو خیلی خوب میشناسم چون تو جمشون بودم.
  اینا یه مشت کوته فکر عافیت طلب خودخواه هستن که بخاطر دو تیکه استخون گندیده که معلوم نیست از ولی فقیه بشون بماسه یا نماسه دارن برا خودی هاشون پارس می کنن و اگه صاحبشون بخاد حتی پاچه آشناهاشونم گاز می گیرن (البته اینم بگم که این مسلمون نماها لقب ولایت فقیه رو در کمال پررویی دزدیدن چون ولی فقیه ما امام زمانه نه اینی که الان هست!).
  همینا بخاطر دو قرون حاضرن مادرشونو بگا بدن!
  نمی دونم اینا با چه رویی، ملت رو پشتوانه خودشون می دونن!
  من همینجا اعلام می کنم حاضرم به کتاب مقدس «الله» که قرآن باشه قسم بخورم که از 100 نفر ایرانی حتی 2 نفر هم موافق با این رژیم گداصفت دزد نیستند.
  اگه شمام ذره ای به خدا و آخرت ایمان دارید به کلام آلله قسم بخورید که پشتوانه ملی دارید.
  شما تنها بواسطه بیت المال هست که برا ملت خودتون چنگ و دندون نشون میدین و خیلی حقیرید که با پول خود ملت بر علیه ملت توطئه های کثیفی می کنید که الان شاهدش هستیم. این همه تورم و بدبختی و گرفتاری بخاطر یه مشت سنی بیگانه، کمر ملت رو خم کرده و باید کور باشید که نتونید این اوضاع و احوال پریشون رو ببینید و تایید کنید!
  شماها هیچ پشتوانه ملی غیر از جیب خالی ملت که در کمال قلدری و زالوصفتی دست توش دراز کردید، ندارید! و من صد در صد به این موضوع یقین دارم چون خودم صاحب شغلی هستم که با خیلیا در ارتباطم و و به جرات می تونم بگم 99 درصد این آدما مخالف این حکومت و سران اون هستن و باز ایمان دارم یه روزی یا یه شبی آه و ناله این ملت بینوای مظلومِ توسری خور، گریبان این از خدا بیخبرانی که با پررویی دم از خدا و انسانیت می زنن رو میگیره.
  اینم بگم من نه طرفدار این نوع حکومت اسلام هستم و نه طرفداری قدرتهای بزرگ رو می کنم؛ چون می دونم قدرت و ثروت ذات آدما رو براحتی تغییر میده و از انسانیت فرسنگها دور می کنه.
  من بنمایندگی از طرف همه هموطنانم میگم که می دونم حرف دل همشونه:
  وقتی میخاید برای قدرتهای بزرگ چنگ و دندون نشون بدید خواهشاً از همین سگای ولگرد خودتون (مثل پاسدارا و از اونا بدبخت تر بسیجیای بی مزد و مواجبتون) مایه بذارید و دور این ملت بینوای فلاکت زده رو خط بکشین و مطمئن باشید فردا پس فردا کسی از این ملت نیست که قلباً بخاد جونشون بخاطر یه مشت دزد دروغگوی پست فطرت لعنتی بخطر بندازه…
  مخلص کلام:
  حرف من فقط اینه که اینا آبروی اسلام بزرگ رو بردن. نه ظاهر مملکت اسلامیه نه باطنش. همه جا فقر، فحشا، دزدی، غارت، کلاهبرداری، نامردی و … بیداد میکنه و این از حکومت اسلامی بعیده که با این همه ثروت ملی همچین ملت فقیر و بینوایی داشته باشه.
  خلاصه حرف حق همیشه حقه اما کسی که خودش رو بزنه به نفهمی حرف حق رو قبول نخواهد کرد…
  ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشوه و لهم غذاب عظیم.
  (خداوند بر قلبها و گوشها و چشمانشان پرده ای ضخیم کشید و اینان دیگر هرگز نخواهند فهمید و برای ایشان عذاب بزرگی مهیاست…)
  زُیِّنَ لِلَّذِینَ کَفَرُواْ الْحَیَاةُ الدُّنْیَا وَیَسْخَرُونَ مِنَ الَّذِینَ آمَنُواْ!
  (زندگی دنیا برای کافران زینت داده شده است، و کسانی را که ایمان آورده اند مسخره می کنند!)
  افتومنون ببعض الکتاب و تکفرون ببعض؟!
  (آیا به به برخی آیات که به نفع شماست ایمان آورده و برخی دیگر که به ضرر شماست کافرید؟!)
  یا اهل الکتاب لم تلبسون الحق بالباطل و تکتمون الحق و انتم تعلمون؟!
  (ای صاحبان کتاب الهی برای چه حقیقت را لباس باطل می پوشانید و حقیقت را انکار می کنید در حالیکه خود به آن حقیقت ایمان دارید؟!!!)
  و لتجدنهم احرص الناس علی حیوه و من الذین اشرکو
  یود احدهم لو یعمر الف سنه و ما هو بمزحزحه من العذاب ای یعمر!
  والله بصیر بما یعملون…
  و همانا آنان را حریص ترین مردم نسبت به زندگانی می یابی و بخاطر همین هرگز مرگ را آرزو نمی کنند. آنچه آنها را از تمنای مرگ باز می دارد حرص شدیدشان به این دنیای فانی است (نکره آوردن «حیاه» به جهت تحقیر دنیاست) و حال آنکه اینان در جستجوی حیات طیبه و سعادتمند نیستند، بلکه به هر زندگی پستی رضایت میدهند و حتی از مشرکین هم نسبت به زندگیِ پوچشان حریص تر هستند؛ در حالی که مشرکان اعتقادی به خدا و روز جزا هم ندارند!!!
  هر یک از آنها دوست دارد هزار سال عمرکند؛ «منظور از هزار سال، طولانی ترین عمر ممکن است»، در حالیکه این زندگی هزار ساله هم نمی تواند او را از عذاب دورکند و حتی اگر طولانی ترین عمر را هم بکنند سرانجام در پیشگاه الهی حاضر خواهند گشت و باید جوابگوی اعمال پلید خود باشند؛
  و خداوند به آنچه می کنند آگاه و بینا است…
  و در آخر:
  فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا:
  (قلوب اینان بیمار است و خداوند بر این بیماری اضافه می کنید)
  گرت باور بود ور نه سخن این بود و ما گفتیم

 8. اگر اینطوریه که باید همه اپراتورا و وایمکسا تعطیل بشن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: