شناسایی شد : هادی سلیمانی مزدوری در فنلاند

اطلاعات ارسالی توسط سپاهیان شکار بسیجی :

 

هادی سلیمانی فرزند محمد سلیمانی است. پدر وی (محمد سلیمانی) استاد بسیجی دانشگاه علم و صنعت و از مدیران وزارت دفاع ایران و به مدت چهار سال وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت نهم محمود احمدی نژاد و پایه گذار فیلترینگ رسمی اینترنت در ایران بوده است. محمد سلیمانی در جلسه رای اعتماد مجلس رژیم گفت که برادر شهید است. وی و خانواده اش همواره از این رانت استفاده کرده اند.

هادی سلیمانی دوره کارشناسی را با استفاده از سهمیه هیات علمی پدر خود در دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت گذراند و استاد راهنمای وی پدر وی بوده است. نامبرده از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت بوده است و در سرکوب اعتراضات نقش فعالی داشت. در دوران وزارت پدرش رابط بین بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت و دولت بوده و در فراهم آوردن امکانات تلاش فراوانی نموده است.

نامبرده دوره کارشناسی ارشد را در رشته مخابرات رمز در دانشگاه امام حسین متعلق به سپاه پاسداران گذراند و مدتی در وزارت اطلاعات رژیم مشغول به کار بود. هم اینک با استفاده از بورسیه رژیم برای گذراندن دوره دکترا در رشته رمزنگاری و امنیت اطلاعات وارد دانشگاه آلتو در کشور فنلاند شده تا پس از اخذ مدرک به خدمت در وزارت اطلاعات و سپاه ادامه دهد. لازم به ذکر است که استاد راهنما و دانشگاه مزبور نمیدانند که وی فرزند وزیر احمدی نژاد و پدر فیلترینگ ایران است والا قطعا از پذیرش وی سر باز میزدند. لذا لازم است با نگارش نامه هایی به استاد راهنما و مسئولین دانشگاه وی درخواست شود که وی را اخراج نموده و به بهشت برینی که پدر و رژیمشان برای ایرانیان درست کرده اند پس فرستاده شود.

نام نامبرده را در صفحه اینترنتی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت میتوانید در آدرس زیر ببینید:

http://www.solehbasij.blogfa.com/author-soleh82.aspx

همچنین محل تحصیل وی در فنلاند از این قرار می باشد:

http://research.ics.tkk.fi/crypto/

 

******************************************

عضويت در خبرنامه سايت شكار بسيجي و دريافت اخبار بدون فيلتر در ايميل خود

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2012/01/16, in بسيجي ها فضاي حقيقي, خارج نشين and tagged , , . Bookmark the permalink. 18 دیدگاه.

 1. انچه که در پس ماست هدیه به رهبر ماست مرگ بر بسیجی خارکسده کیرم تا ته توناموس هرچی بسیجیه خایه ماله کیرم 30 سانته! هر جوجه بسیجی که ادعای دعوا داره ادرس بده تنهایی خودشو همه رفیقاشو له میکنم من خودم 10 سال کشتی کج زیر زمینی کار میکردم

 2. ناشناس

  BA ARZE KHASTE NABASHID MAN DAR FINLAND ZENDEGI MIKONAM VA BE ZODI IN SHAKHSO

 3. ناشناس

  BA AKS BE SHOMA MOAREFI MIKONAM VA ZEMNAN SHAKHSE DIGARI HAM DAR INJA HAST KE BA JOMHURIE ESLAMI HAMKARI MIKONE BE ZODI BE SHOMA MOAREFI MIKONAM

 4. ناشناس

  TAYMOR FARSIMADAN HAM KESI DARBARASH ETELAAT DARE

  • bale man etelah daram Taymor yeki az basijihai hast ke dar inja faaliat dare va har sal be iran mire va be basijiha defa shaksi va jange tan be tan yad mide ke berizan sare mardome bi gonaho bichareee man khub mishnasamesh va madrakam daraaaam ke basijieeee.

 5. واقعا حرفاتون مزخره خیلی مزخرف …..من این ادم را میشناسم این ادم به هیچ وجه در طول زندگی اش از هیچ سهمیه ای استفاده نکرده در دانشگاه در دوره ی کارشناسی بدون استفاده از هیچ سهمیه ای قبول شده ….هیچ وقت برای وزارت اطلاعات و سپاه کار نکرده و الان هم بورس ایران نیست واقعا براتون متأسفم

  • jenab nazaret dar bareye Taymor Farsi Madan chieeee? hatman mifarmaid ke in shakhsam jozve basij niiist? ya inke khodetam jozve basijiiii?!!!

  • ناشناس

   اولا پدر این مزدور، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت است و مطابق قانون جمهوری اسلامی اعضای هیات علمی میتوانند برای یک مقطع فرزند خود را به محل کار خود منتقل کنند. هادی سلیمانی با سهمیه پدر خود وارد همان دانشکده محل کار پدر شده و لیسانسش را از آنجا گرفته. استاد راهنمایش پدرش بوده است. ولی در مقطع فوق لیسانس دیگر نمیتوانسته از سهمیه پدر استفاده کند و به دلیل رتبه پایین در کنکور مجبور شده به پادگان امام حسین (متعلق به سپاه) برود که یکی از شرایط تحصیل در آن عضویت در بسیج یا عضویت در سپاه و اطلاعات است.
   دوما نامبرده قبل از خروج از ایران در مرکزی وابسته به وزارت اطلاعات کار میکرد.
   سوما نامبرده در حال حاضر بورس دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت است که به مدد پارتی پدر وزیر و نماینده مجلسش جور شده. این بورسیه صدای اساتید علم و صنعت را هم در آورده چرا که معدل لیسانس وی در حدود 12 بوده است. لازم به ذکر است بورسیه شدن وی بر خلاف مقررات علم و صنعت بوده چرا که ان دانشگاه دانشجوی در حال تحصیل را بورس نمیکند.

 6. کیرم تو همه کس کسی که که به من فحش بده (ننه.بابا.جد.اباد مرگ بر هرچی طرفدار رژیم کیری خامنه ای

 7. Jenab lotf konid rahnemaei befarmaeid ke chegoone mitavanim akse Taymor Farsimadan Basijie regime jomhooriye ejbariye mollahaye aldang ra baratoon befarestam?!
  Baradar Taymor Farsimadan Poste Sardar ra dar Iran darad va alan dar Iran ast….!
  Nang va marg bar Basiji, Sepahi va Khameneie aldang….!

  Zende bad Iran Zamin va Iranie Asil.

 8. ناشناس

  این چرندیات در مورد هادی درست نیست اصلا یه خورده فکر کنید مگه میشه آدم جایی اون ور آب پذیرش بگیره بعد استاد یا دانشگاه از سوابق طرف بی خبر باشن!

  • ناشناس

   Jenab nazaretun dar bareye baradar basiji TAYMOR FARSIMADAN chist?!!

  • ناشناس

   لابد فکر کردید دانشگاه های خارج از کشور هم مثل دانشگاههای جمهوری اسلامی از وزارت اطلاعات استعلام میکنند! بله که میشه! یه نمونه اش پسر رفسنجانی که رفته بود آکسفورد و حتی استادش که ایرانی بود نفهمیده بود این پسر رفسنجانیه! نمونه دیگر حسین موسویان (متهم دادگاه میکونوس) و حسن روحانی که از انگلیس دکترا گرفتند. میتوانید ماجرای کاملش را در اینجا ببنید: http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-51168.html

   لازم به ذکر است که بر خلاف بریتانیا که برای دانشجویان خارجی بررسی سوابق انجام میشود و سیستم جاسوسی خود را دارد فنلاند سرویس اطلاعاتی درست حسابی ندارد.

   ضمنا استاد راهنمای وی (خانم نیبرگ) مدتها در بخش امنیت شرکت نوکیا کار میکرده همان شرکتی که محمد سلیمانی (پدر هادی و وزیر مخابرات) عمده تجهیزات مخابراتی ایران را از آن شرکت میخریده و تجهیزات ردیابی مشترکین را به جمهوری اسلامی فروخته (که برای دستگیری بسیاری افراد در سال 88 استفاده شد).

   بسیاری از کشورهای اروپایی مسئولین جمهوری اسلامی و فرزندانشان را پذیرش میکنند تا در موقع لزوم حافظ منافع آنها باشند. شرکت نوکیا رقیبی مثل اریکسون دارد که هر دو از عمده ترین تامین کنندگان تجهیزات اپراتورهای تلفن همراه هستند. کافی است محمد سلیمانی این لطف بزرگ استاد راهنمای پسرش و همینطور شرکت نوکیا را بعدا در واگذاری قراردادها جبران کند و یا شاید تاکنون جبران نموده باشد!

 9. ناشناس

  in taymor farsi madan ghablan masihi shode bod man mishnasamesh varede kilisaye iraniha shod bad tak take bacheharo lodade in adam har sal to jashnhaye sefart hast alanam az tarighe sefarat to iran dare faaliyat mikone morabiye defashakhsi hastesh va sistemhaye amniyati ba chanta fanlandi varede iran mikone ino hameye bache haye finland mishnasan badam az iran moratab baraye amozesh adam miyare az iran finland va soed

 10. ناشناس

  in tymor 3 baradar hastan onai ke to fanland hastan bayad az televezyon didebashan yeki baradarash to mehmonihaye sefarate iran hamishe sherkat mikone hamashon adam forosh hastan man didameshon va khabar daram ke chekesai ro be iran moarefi kardan

 11. من نظرم عکس نظر نگارنده است. به نظرم اتفاقا استاد راهنمای وی که مزدور نوکیا است خوب هم میدانسته که وی فرزند وزیر مخابرات ایران و مشتری میلیاردی شرکت نوکیا است. شرکت نوکیا یکی از بزرگترین فروشندگان تجهیزات مخابراتی است. همین شرکت تجهیزات ردیابی مشترکین را به ایران فروخت که به کمک آن عده زیادی دستگیر شدند. همینکه این استاد مستخدم نوکیا، فرزند بسیجی مشتری میلیاردی نوکیا را با معدل لیسانس سهمیه ای 12 و فوق لیسانس صادره از سپاه پاسداران، جهت چاپ مدرک دکترا پذیرش کرده نشان میدهد که مسایلی پشت پرده بوده است! آینده نشان خواهد داد که بابت این پذیرش چند میلیارد دلار تجهیزات از شرکت نوکیا خریداری شده است.

 12. ناشناس

  پدر ایشان شخصی فوق العاده بیسواد می باشد که تنها هنرش زیر فشار گذاشتن دانشجوها برای انتشار مقاله و قرار دادن اسم خودش لابلای آنهاست. دو نوچه مزدور بسیجی به معنای واقعی هم داره که از اعضای هیات علمی علم و صنعت هستند به نامهای احمد چلداوی و خلج
  خلاصه این آقا پدر معنوی این دو مزدور و کلیه مزدورهای مشابه انها در علم وصنعت می باشد

 1. بازتاب: مزدوران کشور فنلاند « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: