شناسایی شد : علی اکبر پورجمشدیان مزدور سپاه از تبریز

اطلاعات رسیده توسط سپاه بابک خرمدین ازسپاهیان منطقه آذربایجان از  سپاهیان تحت امر گروه

 

علی اکبر پورجمشیدیان سردار جنگی یا طوطی بی اراده فوتبالچی؟

اگر شما یک طوطی سخنگو داشته باشید و پیش او چند بار بگوئید: برف آمد، این طوطی نیز هر گاه شما را ببیند خواهد گفت: برف آمد، برف آمد، برف آمد ………. بی آن که این طوطی بداند معنای برف آمد چیست؟ و اگر شما پیش این طوطی چند بار بگوئید: ماست سیاه است! این طوطی از آن پس با دیدن شما خواهد گفت: ماست سیاه است، ماست سیاه است، ماست سیاه است ………. بی آن که بداند ماست سیاه نیست و سفید است!

علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده لشکر سی و یک عاشورای سپاه پاسداران در تبریز و آذربایجان جز طوطی سخنگوی رژیم ولایت فقیه هیچ نام دیگری نمی تواند داشته باشد! این سردار که جز مهره ای بی اراده هیچ نیست همان سخنان یاوه ای را که خامنه ای بر زبان می راند طوطی وار در گردهمائی های گوناگونی مانند نماز جمعه تبریز بر زبان رانده و با آب و تاب آنها را تکرار می کند و بدا به روزگار مردم ایران با چنین فرماندهانی اگر دشمنی فرضی به کشور حمله کند چرا که تنها خواسته رژیم ولایت فقیه از نیروهای مسلح آن است که ابزاری برای سرکوب و خفه کردن مردم ستمدیده باشند نه چیز دیگر! گزارش های فراوانی دائر بر فرماندهی پورجمشیدیان در سرکوب اعضای سازمان های گوناگون سیاسی ضد رژیم در دست هستند و البته این که پورجمشیدیان در گذشته چه جنایاتی برای سرکوب دشمنان رژیم کرده است که اکنون از فرماندهان رژیم ولایت فقیه شده است به خوبی روشن نیست و نیازمند بررسی های بیشتر است.

یکی از شاهکارهای علی اکبر پورجمشیدیان که مثلا فرمانده لشکر سی و یک عاشورا است این است که این آقا ((هفت میلیارد تومان)) از بودجه لشکر سی و یک عاشورا را به یکی از تیم های فوتبال بخشیده است! علی اکبر پورجمشیدیان می توانست ((هفت میلیارد تومان)) را برای آسایش سربازان دردمند و گرسنه و تشنه و بیمار و سرمازده و گرمازده و بی خانمان لشکر سی و یک عاشورا هزینه کند اما چون در رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه هر کس بر سر کار بیاید الکی و خوش خوشکی کار می کند و از حساب و کتاب خبری نیست ((هفت میلیارد تومان)) از بودجه ای که باید برای سربازان ندار و گرسنه هزینه می شد به یک تیم فوتبال بخشیده می شود چون علی اکبر پورجمشیدیان از فوتبال خوشش می آید! روز دوشنبه بیست و دو خرداد نود و یک خبرگزاری های خود رژیم ولایت فقیه این خبر را پخش کردند:
ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

تبریز- خبرگزاری مهر: عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان این که سپاه عاشورا در فصل گذشته لیگ برتر حدود ((هفت میلیارد تومان)) به این باشگاه کمک نقدی داشته گفت: آنهائی که می گفتند تیم تراکتورسازی حامی و پشتیبان مالی ندارد خودشان مشکل داشتند! به گزارش خبرنگار «مهر» سردار علی اکبر پورجمشیدیان شامگاه دیروز یکشنبه (بیست و یک خرداد نود و یک) در حاشیه جشن نایب قهرمانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جمع هواداران این تیم اظهار داشت: اکنون باشگاه تراکتورسازی تبریز یکی از معدود باشگاه هائی است که کمترین بدهی را دارد و در این خصوص باید بگویم که در فصلی که با نایب قهرمانی تیم تراکتورسازی همراه شد سپاه عاشورا حدود ((هفت میلیارد تومان)) کمک مالی به این تیم کرد! وی ادامه داد: البته این کمک ها ادامه خواهد داشت و من بنا به دستوری که از سوی فرماندهی محترم سپاه دارم در فصل جدید نیز بیش از ((هشت میلیارد تومان)) کمک نقدی و غیر نقدی برای حمایت از تیم محبوب و مردمی تراکتورسازی خواهیم داشت! تا موفقیت های این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را شاهد باشیم.

سردار پورجمشیدیان تصریح کرد: من از همین جا و در حضور استاندار ورزشدوست آذربایجان شرقی از رئیس جمهور محترم و وزیر محترم ورزش و جوانان تقاضا دارم آن گونه که از تیم های پرسپولیس و استقلال حمایت می شود از تیم تراکتورسازی تبریز هم حمایت شود! وی با بیان این که همواره یکی از حامیان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز است عنوان داشت: من اعلام می کنم که حمایت سپاه از تیم تراکتورسازی ادامه خواهد داشت! و این را هم می گویم که سردار جعفری، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم را هرگز تنها نخواهم گذاشت! فرمانده سپاه عاشورا یادآور شد: در کنار حمایت های سپاه، مؤسسه جوانان خیر نیز که به عنوان سهامدار، 30 درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی را دارد حتما از تیم فوتبال این باشگاه حمایت مالی خواهد داشت. وی تصریح کرد: آنهائی که در فصل گذشته می گفتند که تیم تراکتورسازی حامی مالی ندارد مشخص شد که خودشان مشکل داشتند.

سردار پورجمشیدیان با بیان این که هواداران تیم تراکتورسازی بی وفا نیستند اظهار کرد: ما از همه کسانی که برای تیم تراکتورسازی زحمت کشیده اند قدردانی می کنیم چرا که ما ملتی بی وفا نیستیم و در رأس همه این زحمتکشان از آقای قلعه نویی تشکر می کنیم. وی افزود: ما قدردان خدمات زحمتکشان فصل گذشته تیم تراکتورسازی هستیم اما با این حال این را بگویم که ما در زمین چمن فوتبال، مردانه و محکم مقابل آنها خواهیم ایستاد و برای پیروز شدن تلاش خواهیم کرد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1623406

ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ ــــــــــ

این خبر را استکبار جهانی و یا دشمنان اسلام و اهل بیت پخش نکرده اند بلکه خبرگزاری های نظام مقدس جمهوری اسلامی پخش کننده خبر حیف و میل بودجه های سنگین این چنینی برای هوا و هوس فرمانده ولایتمدار و فوتبالدوست لشکر سی و یک عاشورا هستند! نه سازمان قضائی نیروهای مسلح علی اکبر پورجمشیدیان را برای به باد دادن میلیاردها تومان به پای میز محاکمه کشید و نه هیچ یک از سازمان های رنگارنگ رژیم ولایت فقیه علی اکبر پورجمشیدیان را بازخواست کردند چرا که پورجمشیدیان و پورجمشیدیان ها از خادمان حضرت ایة الله العظمی دیکتاتور هستند!

 

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2012/07/30, in مزدوران دانه درشت, بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , . Bookmark the permalink. 8 دیدگاه.

 1. علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا است نه لشکر سی و یک عاشورا

  علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده سپاه عاشورا است نه لشکر سی و یک عاشورا

  پس از بررسی هائی که به تازگی انجام یافتند روشن شد که درجه و مقام سردار سرتیپ علی اکبر پورجمشیدیان بسیار بالاتر از فرماندهی لشکر سی و یک عاشورا است و طوطی سخنگوی رژیم ولایت فقیه فرمانده سپاه عاشورا است و لشکر سی و یک عاشورا بخشی از بدنه سپاه عاشورا است و سپاه عاشورا در بر گیرنده بخش های بزرگی از سپاه پاسداران است که لشکر سی و یک عاشورا نیز یکی از آنها است.

  در خبرگزاری های رژیم ولایت فقیه نیز از به باد دادن هفت میلیارد تومان از سوی ((سپاه عاشورا)) و به دست علی اکبر پورجمشیدیان سخن گفته شده است نه حیف و میل هفت میلیارد تومان از سوی ((لشکر سی و یک عاشورا))

  از این روی علی اکبر پورجمشیدیان فرمانده ((سپاه عاشورا)) است نه فرمانده ((لشکر سی و یک عاشورا))

  و اما فرمانده لشکر سی و یک عاشورا پیش از این فرد ناشناسی به نام ((سرهنگ مطلق)) بود که آگاهی بیشتری درباره ((سرهنگ مطلق)) در دست نیست و روشن نیست که نامبرده هم اکنون نیز فرمانده لشکر سی و یک عاشورا است و یا کسی دیگر جایگزین او شده است.

  سخن کوتاه، در نوشتار مربوط به علی اکبر پورجمشیدیان فرماندهی ((سپاه عاشورا)) درست و فرماندهی ((لشکر سی و یک عاشورا)) نادرست است.

 2. منم عمار

  هههههههههههههههههههه
  خیلی باحالید اقا منم میخوام شهید شم ادرس بدم یا تلفن فقط زودتر عجله دارم با تشکر از گروهه مسخره شکار بسیجی امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند شما ها که هیچید

 3. طرفدار حاج اکبر

  خار کسه اصلن می دونی حاج اکبر کیه ؟ اصلن میدونی چه کارایی تو جنگ کرده؟ مادرتو گایدام میدونی حاج اکبر چه مدتی تو جنگ بوده؟
  تخم داری بیا همدان تا بهت بگم حاج اکبر کیه . . . . . .

 4. ارتقاء درجه علی اکبر پورجمشیدیان

  ارتقاء درجه علی اکبر پورجمشیدیان

  از تبریز خبر می رسد که چندی است علی اکبر پورجمشیدیان با ارتقاء درجه به تهران رفته و مشاور عالی سپاه پاسداران کل کشور شده است و به جای وی غلام اصغر کریمیان که از فرماندهان سپاه پاسداران در استان اردبیل بود به فرماندهی سپاه عاشورا گمارده شده است، غلام اصغر کریمیان ناشناخته است و روشن نیست که آیا تنها به کارهای نظامی می پرداخت و یا از عناصر سرکوب دشمنان رژیم بود؟

 5. این ها رو هم معرفی کنین
  https://cybermojahed.wordpress.com
  همشون مثل الباقی سپاهی ها و بسیجی های گربه سفت هستن

 1. بازتاب: مزدوران شهر تبريز « شكار بسيجي

 2. بازتاب: ليست مزدوران دانه درشت سپاه پاسداران « شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: