رائین اکبر خان زاده مزدور جمهوری اسلامی در کشور ایتالیا -رم

حکم سهیل عربی در دیوان جنایت بار حکومت اسلامی تایید شده است . آن هم به بهانه گذاشتن یک کامنت در فیس بوک . گروه شکار بسیجی با زیر نظر گرفتن تمامی این مزدوران که حکم اعدام را حق سهیل عربی می دانستند و می گفتند به اسلام توهین کرده است بسیاری مزدوران را در این راه شناسایی کرده است . اولین مزدور از کشور ایتالیا و شهر رم است .

نام : رائین (احتمالا مجازی)

نام خانوادگی : اکبر زاده

شغل : مزدوری برای جمهوری اسلامی در کشور ایتالیا

محل زندگی : ایتالیا -رم

آدرس فیس بوک : https://www.facebook.com/akbarkhanzadeh?fref=ufi

2014-11-26_164947

رائین اکبر خان زاده

این مزدور برای ما نا آشنا بود تا اینکه گروه تحقیق شکار بسیجی تحقیقات ویژه ای را در باب او انجام داد و به این مهم پی برد که این فرد کسی که میلیاردها تومان ثروت از راه طراحی قران های که به صورت طلا ساخته شده است بدست آورده است .

ابتدا این مزدور را از این جا و از یک کامنت زیر شبکه تلوزیونی من و تو شناسایی کردیم که در کامنت خواستار اعدام سهیل عربی شده بود :

رائین خانزاده

و سپس دیدیم که اغلب کامنتهایی را که موافق اعدام سهیل عربی بوده است را هم لایک کرده است :

Raein Akbarkhanzadeh

و در اینجا این چنین نوشته است :

2014-11-26_164639

Raein Akbarkhanzadeh اگر اين حرومزادرو بدن دست من خر خرشو با اره ميبورم.لعنت به هر چي كافر كس كشه

2014-11-26_154347

حال این فرد کیست ؟ در مصاحبه ای که این فرد با روزنامه ایران انجام داده به گرفتن دستمزد 3 میلیارد تومانی برای چاپ قران اعتراف می کند :

3 ميليارد تومان براي يك قرآن نفيس
گفت وگوي اختصاصي «ايران» با 2 كاتب و هنرمند قرآني

هر كار و هنري كه با قرآن و دين، عجين شود و گره بخورد؛ ماندگار، جذاب، زيبا و محبوب خواهد بود.
اين جمله با تمام وجود از زبان رائين اكبر خانزاده هنرمند قرآني، شنيده مي شود كه در حال حاضر در دبي، مشغول كتابت و حكاكي قرآني خاص و متفاوت است كه جنس آن از طلاي 22 عيار و وزن آن، يك كيلوونيم است.
رائين اكبر خانزاده بيشتر توضيح مي دهد: اين قرآن نفيس از دو صفحه به اندازه 15 در 21 سانتي متر تشكيل شده كه اين دو ورق در جلدي با طلاي 22 عيار قرار مي گيرد. وي ادامه داد: وزن اين جلد 5 كيلوست كه با وزن صفحات جمعاً به 7 كيلو مي رسد.
اين هنرمند قرآني اضافه كرد: حدود 3ميليون دلار، معادل 3 ميليارد تومان برليان شناسنامه دار در آن به كار رفته كه جواهرات آن از كشورهاي تايلند و آفريقا خريداري و تهيه شده است.
رائين مي گويد: طرح روي جلد اين قرآن كم نظير، طراحي و شكل برليان ها در روي جلد، توسط يك خانم فرانسوي انجام مي شود و كل قرآن عظيم در دو ورقي كه توضيحات آن قبلاً گفته شد، توسط بنده، حكاكي مي شود.
اين كاتب نمونه قرآني، تهيه كننده اين مجموعه ارزشمند و بسيار نفيس را يك افغاني شيعه به نام طاهر يوسف زاده معرفي مي كند و مي افزايد: طاهر، قرآن را كلام شريف و پاك ترين كلام ها مي داند.
گفتني است رائين اكبر خانزاده، يكي از بهترين روزها و لحظات زندگي اش را ديدار با مقام معظم رهبري مي داند و مي گويد: در ديدار 2 سال پيش با آقا ايشان فرمودند: كاري انجام بده كه براي آيندگان بماند و من الان احساس مي كنم موفق شدم به صحبت هاي آقا عمل كنم و اين كتابت بر روي ورق و جلد طلا، ماندگار خواهد بود. از رائين اكبر خانزاده خواستيم كمي بيشتر از خود و زندگي شخصي اش بگويد و او پاسخ داد: از دوران خدمت سربازي، كار خود را در پادگان شروع كردم و اولين خبر كتابت بنده را با اسم و عكس من، روزنامه ايران چاپ كرد.
وي مي افزايد: همان اوايل كار كتابت، خدمت آقا مشرف شدم، كارها را ديدند، خيلي استقبال كردند و اولين حمايت از طرف ايشان بود و مرا مورد تشويق قرار دادند.
رائين در همين رابطه با طلب ياري از خدا قول داد: ان شاءالله براي اولين بار، اين قرآن ويژه براي رويت مقام معظم رهبري به ايران آورده خواهد شد و بعد از آن در امارات نگهداري مي شود.
اين هنرمند عاشق قرآن گفت: من عاشق ايرانم، درست است كه در ايران نيستم ولي براي به دنيا آمدن دخترم به ايران آمدم تا فرزندم در وطنم چشم به اين دنيا باز كند.
رائين از دوران كودكي اش مي گويد: از كودكي دوست داشتم ديده بشوم و براي اين كار، تلاش كردم، ورزش هاي رزمي را دوست داشتم؛ ولي از وقتي كه فهميدم خداوند استعداد كار كتابت قرآن را در وجودم نهاده است، با تمام وجود، سعي كردم كه يك كاتب خوب قرآن شوم و خيلي راحت بگويم بتوانم در اين كار، شهره شوم.
اين هنرمند كاتب، سخن خود را اين گونه ادامه مي دهد: آرامش و شجاعت، يك نوع معروفيت و شهرت خاص است كه پايدار است.
رائين در پايان گفت: عاشق قرآن، كسي است كه بخشي از حقوق زندگي اش را صرف اشاعه فرهنگ ناب قرآن مي كند؛ فرهنگي كه مي گويد: شما با من باشيد، من شما را به جايي مي رسانم كه فكرش را نمي كنيد و من رائين اكبر خانزاده به وضوح اين فرهنگ را در تمام مراحل زندگيم درك كردم و هيچگاه از هيچ كس انتظاري نداشتم و فقط از قرآن خواستم و بس؛ كه صد البته به هر چه خواستم رسيدم. «ايران» در ادامه اين گفت وگوي خاص با دوست، همكار و يار هميشگي رائين كه خود از كاتبان نمونه قرآن است گفت وگو كرد.
سيداصغر موسويان كاتب 9 جلد قرآن كريم در چهار خط ثلث، نسخ، نستعليق و شكسته نستعليق كه به گفته وي 5 جلد از اين 9 جلد، خدمت مقام معظم رهبري تقديم گرديده و معظم له آنها را به آستان قدس رضوي اهدا كردند.
موسويان مي گويد: يكي از قرآن ها تقديم به آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س) شده و 3 تاي ديگر در نمايشگاهي در دبي در ماه مبارك رمضاني كه گذشت به معرض ديد عموم عاشقان قرآن قرار گرفت.
اين كاتب قرآن ادامه مي دهد: من از سال 72، كار كتابت را شروع كردم و با اعتقاد كامل مي گويم در طول اين 17سال، اين نكته را فهميدم كه اين كار دست خود شخص نيست بايد توجه خداوند باشد شرايط آن پيش بيايد و لطف خدا شامل حال كاتب شود تا بتواني كلام خدا را كتابت كني.
وي مي افزايد: بارها شده اساتيد اين كار دست به قلم شده اند و نتوانسته اند حتي سوره بقره را هم تمام كنند. بعضي از آنها توانسته اند ديوان حافظ و ديگر شاعران را بنويسند ولي كار كتابت قرآن را نتوانسته اند به فرجام برسانند و نتيجه اينكه كار كاتب قرآن و يك خوشنويس خيلي فرق دارد.
موسويان از ديدار خود با رهبر معظم انقلاب مي گويد: حضرت آقا فرمودند نوآوري يادتان نرود و من در راستاي همين صحبت ايشان يك مجلد كتاب شريف را كتابت كردم كه دو قرآن در آن است.
اين هنرمند قرآني در رابطه با همين موضوع توضيح مي دهد: يك مجلد كه دو قرآن با دو خط متفاوت در آن كتابت شده بدين ترتيب كه خط اصلي كتابت آن به شيوه ثلث است و همان آيات در پائين همان خط به شيوه نستعليق كتابت شده است كه اين كار به زعم خيلي از كارشناسان و كاتبان در نوع خود بي نظير است.
موسويان از آخرين كار خود اطلاعاتي مي دهد: كتابت قرآن با خودكار معمولي و به خط شكسته نستعليق با رعايت تمام اصول خوشنويسي كه به گفته وي اين كتابت 4 ماه ميانگين روزي 8 ساعت طول كشيده است.
وي مي افزايد: كتابت با روح و جان من عجين شده و به من آرامش خاصي مي دهد.
كاتب 9 قرآن كريم ادامه مي دهد: به اتفاق رائين اكبر خانزاده در حدود 20 نمايشگاه داخلي و خارجي آثار خود را به نمايش گذاشته ايم ولي از مسئولان وزارت ارشاد درخواست دارم از كاتبان قرآن حمايت معنوي بيشتري كنند و منظورم از حمايت بها دادن است. بويژه كه در اين چند سال بها و ارزش خيلي بيشتري به هنرهاي ارزشي و اعتقادي داده شده است.
رائين اكبر خانزاده و سيداصغر موسويان با اشاره به اين نكته كه تعداد كاتبان نسبت به فعالان قرآني مانند قاريان و حافظان قرآن كمتر هستند و تلاش در مسير رشد و بالندگي و يك نگاه ويژه به اين هنر خدادادي و الهي سخن خود را به پايان رساندند.

2014-11-26_154838

حال به دیگر عکس های این مزدور که به هنرمند قرآنی معروف است توجه کنید :

عکس با اعراب که بتواند قران هایش را به آنها غالب کند

2014-11-26_151407

عکس با استیون سیگال

329278_104692669646392_901974312_o (1)

عکس از دختر بازی هایش  که دختر در صندلی عقب ماشین سوار کرده است

2014-11-26_151326

و مجموعه عکس های دیگر :

حال این سوال باقی است یک فرد به چه درجه ای از حیوانیت باید برسد که بخاطر پول خواستار اعدام فردی شود که پدر یک دختر 4 ساله است ؟

2014-11-26_160012

گروه شکار بسیجی از همه شما میخواهد آدرس خانه ، شماره تلفن و نام تک تک اعضای خانواده رائین اکبرخانزاده را برای ما ارسال دارید

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2014/11/26, in بسيجي ها فضاي حقيقي and tagged , , . Bookmark the permalink. 7 دیدگاه.

 1. شما به مردم چی کار دارین؟!

  در ضمن اون خانم هم نانسی عجرم خواننده مهروف لبنانیه.

 2. ناشناس

  من ايشون رو كاملاً ميشناسم اصلاً اين طور نيست كه نوشتين ، بيشتر دقت كنيد تا براى كسى دردسر بى خودى درست نكنيد.

 3. ناشناس

  بابا این بنده خدا گور نداره کفن داشته باشه.حداقل یکم تحقیق میکردید.این بنده خدا زحمت کشه و به هیج ارگانی وصل نیست.اگر بود که الان باید میلیونر باشه .احتمالا اشتباه کردید.

 4. ناشناس

  چقدر بی شرفه کسیکه این مطالب رو در مورد رایین نوشته .
  آخه انسانه لعنتی، رایین بچه محله ماست بنده خدا این همه زحمت کشید کاره به این بزرگی انجام داده هیچی بهش ندادن الان رفته تو کاره ساخته طلا و جواهر با هنر دسته خودش .
  مزدور آدمایه کثیفی مثل شما هستن که با آبروی مردم بازی میکنید

 5. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 6. رامتین اکبرخانزاده

  این چیزهایی که میگید یه مشت مهملات،چرندیات بیش نیست ،شما ها چشم ندارید پیشرفت دیگران رو ببینید ،با یه لایک یا کامنت که نمیشه در مورد دیگرانذنظر داد ،رایین یک هنرمند است ،فکر نمیکنم که تا به امروز دررحق کسی جنایت و یا هر چیز دیگه ای که شما میگید رو انجام داده باشه ،تو ای که چرند میگی ،از گذشته رایین چیزی میدونی ،،،،هنر رایین خریدار داره ،به هیچ کس هم مربوط نیست ،مطمعنن دزدی نکرده ،بقیه اش هم به کسی مربوط نیست

 1. بازتاب: مزدوران رژیم در کشور ایتالیا | شكار بسيجي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: