گروه شکار بسیجی یاد 19 سرباز جان باخته ایران را گرامی میدارد

به نام خداوند ایران زمین

 

گروه شکار بسیجی یاد 19 سرباز هموطن از دست رفته امان را گرامی داشته و جنایت مسئولان جمهوری اسلامی در به کشتن دادن این جوانان وطن در جاده های ناامن و همچنین دخالت مامورین انتظامی در برگزاری مراسم یادبود برای این عزیزان را محکوم می کند.

05109227c-c175-499a-afc3-dbe8d824baf3

جمهوری اسلامی فقط برای بیگانگان عزاداری و در سر و سینه خود میزند اما برای این جوانان وطن که در ارتش خدمت می کردند و حافظ مرزها و امنیت کشور بودند هیچ نوع احساس مسئولیتی نکرده و حتی تسلیت خالی نیز نگفتند .

 

مجددا با عرض تسلیت خدمت خانواده این عزیزان ، انتقام آنها را از دشمنان ایران (آخوندها و نوکرانشان)خواهیم گرفت .

Advertisements

دربارهٔ شير شجاع

آهاي تويي كه مردم رو با گلوله و باطوم ميزني ، يا خبر چيني ميكني براي اطلاعات يا تو سايتها ضد مردم ايران فعاليت ميكني .بدان و آگاه باش كه شير شجاع در كمينت نشسته تا شكارت كنه

Posted on 2016/06/26, in اطلاعيه ها and tagged . Bookmark the permalink. 6 دیدگاه.

 1. یاد روانشادان, سربازان آرتش ایران زمین که بوسیله توطئه عوامل و نیروی شیطانی جمهوری اسلامی و انگلیسی در صحنه سازی حادثه جاده ای جانباخته اند؛ گرامی بابد!
  جمهوری اسلامی انتقام تجمع ارتشیان تهران را از سربازان ارتش گرفت!

  با درود و خسته نباشید به نیروهای مسلح شکار بسیجی ایران زمین : با ایمان به راه مقدس انسانی و اخلاقی خود برای نجات کشورمان و جامعه امان علیه دژخیمان اسلامی و اسلامگرای تروریستی,تشریکی و انحرافی و احیای آرمانهای ایران زرتشتی,دمکراسی و عدالت گستری با هم حمله به همه عناصر جمهوری اسلامی می نمایم و بایست در این راه از جانها بگذریم و روز نابودی ابلیس اسلامی جمهوری اسلامی و عمال نفوذی انگلیسی در دستگاه های جمهوری اسلامی فرا رسیده است.
  بسیجی ها و سپاهی ها و آخوندها و پلیس سپاه پاسداران دشمن خدا و بشر و خائن میباشند. شما بیماران روانی و سادیسمی اسلامی و انگلیسی بدانید که محمد بن عبدالله از شهادت گریخت و به غار حرا فرار کرد که جان خود را نجات دهد و کامیاب در سن 63 سالگی در کنار شمشیر خونین خود و زنان نازنین حرمسرای خود بمیرد؛ بنابراین بهشت جهنمی محمد بن عبدالله در انتظار شما خواهد بود.
  شما غارتگران ضد مردم ایران که مردم ایران را در تنگدستی و بدبختی و ذلیلی قرار داده, خود در آسایش و آرامش اقتصادی بسر برده, حسابهای خود را با پول مردم ایران کلان کرده اید و مفت خوران و تن لشان و ماجراجویان جماران و روحانیون و نمایندگان خائن مجلس نابود بایست گردند و این میسر نمی گردد؛ مگر با قیام ملی و میهنی مردمان ناراضی و عصبانی ایران زمین !
  درود بر شکار بسیجی؛ شکار آخوندی,شکار سپاهی,شکار پلیسی سپاهی و شکار عناصر انگلیسی !
  سید حسن نصر الله با گستاخی ناشی از گستاخی های جمهوری اسلامی علیه مردم ایران گفته است : تا وقتی ایران پول دارد؛ ما هم پول داریم ! زهی خیال باطل این پولهای دزدی از ایران بسوی کشورهای عربی و سازمانهای ماجراجو و تروریست عربی بزودی قطع خواهد شد و صرف رفع همه مشکلات و معظلات ملک و ملت ایران خواهد گردید. مرگ بر قرآن سادیسمی و جنایی و جمهوری اسلامی – انگلیسی !

 2. هشدار به هموطنان گرامی :

  تجزیه طلبان برخی مناطق مرزی کشور توده ای انگلیسی – کمونیستی میباشند !

  تجزیه طلبان در هر منطقه ای از ایران زمین جزو حزب توده کمونیستی بوده, دستورات خود را از اطلاعات سلطنتی انگلیس دریافت می کنند؛ لذا بسیار مراقب تحرکات این افراد باشید. توده ای ها همچنان در مناطق ایران برای تفرقه افکنی و تجزیه ی ایران با فرامین لندن نشینان فعال میباشند.
  حزب توده کمونیستی در آذربایجان, کردستان,خوزستان و سیستان و بلوچستان در راستای اهداف ضد مردمی و ضد میهنی ایران برای نوکری و مزدوری و خشنودی رجال سیاسی و سلطنتی فاسق و فاسد انگلیس در تلاش بوده اند.

 3. طرح شکایت علیه حزب الله لبنان و سید حسن نصر الله

  ( پیغمبر مشرک و تروریست اسلام از شهادت اسلامی گریخت و به غار حرا گریخت؛ در حالیکه بارها از ساده لوحی علی سوء استفاده کرد و او را پیشمرگ خود نمود )
  شما غارتگران ضد مردم ایران که مردم ایران را در تنگدستی و بدبختی و ذلیلی قرار داده, خود در آسایش و آرامش اقتصادی بسر برده, حسابهای خود را با پول مردم ایران کلان کرده اید و مفت خوران و تن لشان و ماجراجویان جماران و روحانیون و نمایندگان خائن مجلس بایست نابود گردید و این مهم با قیام فرد فرد مردم ایران در حال وقوع است.
  با توجه به اعترافات گستاخانه سید حسن نصر الله؛ رهبر گروهک حزب الله لبنان :
  ما ایرانیان خواستار باز پس گرفتن پول و اموال به یغما رفته ایران از گروه های جنگجوی عربی جمهوری اسلامی, در سرزمین لبنان,فلسطین,سوریه,یمن,بحرین و سودان هستیم و خواستار طرح شکایت به مجامع قانونی و حقوقی بین المللی و دادگاه های ملی و میهنی از سید حسن نصر الله, شیخ نمر,شیخ عیسی قاسم, شیخ سلمان,شیخ زکزاکی و رهبران حماس میباشیم!
  سید حسن نصر الله روز دوشنبه 7 تیر 1395 شمسی با گستاخی ناشی از گستاخی های جمهوری اسلامی علیه حقوق مردم ایران, گفته است : تا وقتی ایران پول دارد؛ ما هم پول داریم ! زهی خیال باطل ای مردم جنگجوی اسلام شهوترانی, تشریکی و تروریستی! شما بایست همه پولهای دریافتی از ایران را به میهن و مردمان ما باز پس دهید و در اینباره در سازمانهای بین المللی و حقوقی بین المللی بایست طرح شکایت شود. این پولهای دزدی و حرامخواری از ایران و ایرانیان بسوی کشورهای عربی و سازمانهای ماجراجو و افراط گرا و تروریست عربی بزودی قطع خواهد شد و صرف رفع همه مشکلات و معظلات ملک و ملت ستمدیده ایران خواهد گردید.

 4. هشدار به هموطنان گرامی : انگلیسی های ولایت مدار جمهوری اسلامی

  رژیم شیطانی انگلیس پس از انقلاب 57 شمسی سعی داشته است که انتقامجویی سختی از حق طلبی و استقلال طلبی مردم ایران بکشد و لذا از بدست آوردن تحصیل منافع نفتی و زیر زمینی ایران چشم پوشی کرده و فقط قصد نابودی ایران و ایرانی را داشته است. شکنجه مردم ایران با حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی یکی از سیاستهای سلطنت و دولت انگلیس طی 38 سال اخیر بوده است.

 5. ( عیسی پیامبر زمان نافی امام زمان است ولی آیین زرتشتی زیبنده مردم ایران است )

  ( مهدی موعود کذایی, تروریست شیعه آخرالزمان است )

  بسیجیان و پاسداران و آخوندها و پلیس سپاه پاسداران همان شیطانی هستند که الله, بزرگترین خدای غایب عرب از عهد پیش از اسلام تاکنون, آنان را بسوی مردم فرستاده است که فریب دهد و منحرف کند و به تروریست و شرک و انحرافات اسلامی بگروند. سوره مریم/83

  ایام جنگ برای پاکسازی ایران زمین از یوغ جرثومه های شیطانی اسلامی فرا رسیده است و ایام جانفشانی برای پاکسازی ایران زمین است.

  ( قرآن حاوی مضامین سادیسمی میباشد )
  تناقض گویی و دروغگویی : قرآن وحی است – قرآن منزل است – قرآن مکتوب است
  وقتی از منظر روانشناختی به محتوای احکام قرآن نظر عقلی و علمی می افکنیم؛ بوضوح با احکام سادیسمی قرآن مواجه می شویم که روزه و صیام برای مدت یک ماه و بطور روزانه منجمله این احکام میباشد. سادیسم بشری در محتوای آیات قرآن گسترده است. شکنجه تن, بصورت خودکشی, جنحی و جنایی و قصابی منجمله افکار سادیسمی بشری میباشند که قرآن به آن آلوده میباشد. کسانیکه فاقد سادیسم بوده اند؛ طی شناخت محتوایی قرآن؛ از دستورات آن تبری جسته اند و کسانیکه دارای سادیسم بوده اند؛ حتی با شناخت محتوای سادیسمی قران, از دستورات آن پیروی کرده اند. کتابیکه به صراحت بد آموزی خودکشی را با بهانه گناهکاری به انسانها القا می کند؛ بی گمان سادیسمی است.
  ( اقتلوا انفسكم – خودتان را بکشید ) ( با روزه خودتان را شکنجه دهید ) .

  حکومت اسلامی جمهوری اسلامی در خواری و خفت ضد الهی و ضد بشری خود نابود خواهد شد و تفاله ها و زالوهای اسلامی و انگلیسی ضد مردم ایران زمین, به گورستان تاریخ ستمگران خواهند پیوست! ایران زرتشتی و اهورایی و دمکراسی و عدالت گستری و حفظ استقلال و توسعه همه جانبه, جزو مطالبات بر حق مردم ایران است.
  اکنون حکومت اسلامی جمهوری اسلامی در داخل از سوی قاطبه مردم ایران مطرود و در منطقه از سوی شیخ نشینیان و حکمرانان مطرود و در سطح بین الملل از سوی سازمان ملل, شورای امنیت, سازمانهای حقوق بشری و ادیان تهدیده شده جهان مطرود شده است؛

  فرد فرد قاطبه ایرانیان, نیروهای مسلح ارتش آزادیبخش ایران زمین !

 6. کیرم کس ننه شماها

  😭😭😭😭😭😭

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: